Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2015., 00:10   #6081
Quote:
toncek111 kaže: Pogledaj post
Nama pir bio u skya
samo rjeci hvala. Bilo 40e. Sef sale vrhunski. Barba bozo:-)
A koliko vam je bilo ljudi?
BeBoop7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 15:51   #6082
Quote:
BeBoop7 kaže: Pogledaj post
A koliko vam je bilo ljudi?
230
toncek111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 20:22   #6083
Pozdrav
Ako je netko imao iskustva sa foto Mladenom iz Splita, može ostaviti komentar..
1985martina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 23:28   #6084
Mislim da mi je def najgori dio trazenje sale
BeBoop7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:29   #6085
Quote:
ivanabl kaže: Pogledaj post
sala-još spomenuta aria i lesnina
bend-vino i ivo,miro boem i aritmija bend,
foto.marino,smile,
definitivno aria
keterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 15:38   #6086
Quote:
BeBoop7 kaže: Pogledaj post
Mislim da mi je def najgori dio trazenje sale
Jeste li već našli salu ili još tražite ?
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:47   #6087
Smile

Quote:
1985martina kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Ako je netko imao iskustva sa foto Mladenom iz Splita, može ostaviti komentar..
Ja sam imala foto Mladena na svom vjenčanju prošlo ljeto i bila sam zadovoljna. Cijenom je povoljniji od konkurenicje, slike su divne, i baš nam je slikavanje bilo opušteno, on te smiri i nasmije
glamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 21:58   #6088
Pozdrav! Ima li netko možda tko je nedavno kupovao nešto u Ire u Dugopolju, a da je sačuvao račun? Moram kupiti 2, 3 trake za niti 100 kuna, a oni traže da potrošim 300 kn ili da im pokažem račun otprije.
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:33   #6089
Quote:
dykwiam kaže: Pogledaj post
Jeste li već našli salu ili još tražite ?
Jos trazimo.... Najvjerojatnije ce biti u Sky ili Aria.
Svidio nam se Gusar al prijateljicina preporuka bila je ne,cisto radi malog plesnog podija
BeBoop7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:41   #6090
Quote:
BeBoop7 kaže: Pogledaj post
Jos trazimo.... Najvjerojatnije ce biti u Sky ili Aria.
Svidio nam se Gusar al prijateljicina preporuka bila je ne,cisto radi malog plesnog podija
Što se tiče Gusara do 200 osoba je idealan pir...inače osobno ne volim kad sala ima masu prostora za ples te na kraju to sve izgleda kao da pola gostiju ne pleš a zapravo su svi na nogama
justme1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:44   #6091
Quote:
ivanabl kaže: Pogledaj post
podržavam e+te u cijeni muzike,stvarno su postali bezobrazno skupi,ima i za manje novaca super muzike

fotograf isto zavisi s koliko novaca raspolažeš ima ih dosta
jukica,smile,jabuka,marino,vidak,bonačić....
Što se tiče grupe...slušala ih i mogu doista reći da vrijede tih dodatnih 200 eura jer naprave vrhunsku atmosferu ...a ipak od benda u jako velikom broju slučajeva ovisi i sama atmosfera na svadbi
justme1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:47   #6092
Quote:
dykwiam kaže: Pogledaj post
Za takav pir:
1. Restoran Poljud ( terasa ili zatvoreno )
2. Hotel Zagreb ( Duilovo )
3. Sala Robot
sve drugo je nivo lošije i previše napuhano .. imaš pp za detalje ..
Ma dajte...pa sve pto je ranije nabrojala je bolje od ovoga...aria definitivno po meni ima bolje preporuke...i gusar npr ima odličnu hranu i jako puno dodatnih stvari poput rasvjete koju na drugim mjestima plaćaš i do 4000 kn
justme1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:50   #6093
Quote:
adrijana1234 kaže: Pogledaj post
ee draga moja moja frencica je uzmala male krunice za darivanje svatova mato je bilo super ima datumnjihova vjenčanja i stavila nincijale imena bilo u ukrasnim vrećicama ma super uspomena bar meni ako želiš mogu pitat od koga je kupovala al mislimda je kazala oko 10 kn da je koštala jedna meni je pree super uspomena a svi mi čuvamo krunice i pazimo tako da je mnogima prava uspomena i mislim jedina koju će čuvat od nečijeg vjenčanja
Možete mi javiti na pp ukoliko nekog zanima ovakva vrsta dara za goste...
Jedna gospođa radi upravo to i ako se radi o većem broju darova cijena je oko 5 kn( ne znam sad točno koliki broj biste trebali naručiti za tu cijenu ali se može provjeriti ako koga bude zanimalo)
justme1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 14:06   #6094
Quote:
justme1900 kaže: Pogledaj post
Ma dajte...pa sve pto je ranije nabrojala je bolje od ovoga...aria definitivno po meni ima bolje preporuke...i gusar npr ima odličnu hranu i jako puno dodatnih stvari poput rasvjete koju na drugim mjestima plaćaš i do 4000 kn
Naravno da Gusar ima odličnu hranu, uslugu, lokacija nije loša kao da je to upitno .. Marko to jako dobro vodi, ima načina sa ljudima, pa ne bi bezveze imali toliki broj pireva u godini .. Gusar je po meni broj 1 mjesto u gradu za pireve od 100 do 130 ljudi .. ako imaš veći broj ljudi a radiš pir tamo stvarno si retardiran ili ne znaš kako to ustvari treba izgledati ( a opet je normalno da svatko za svoje novce bira što želi ) činjenica je da tamo 130 ljudi je vrh i sve preko toga je improvizacija i gužvanje ..

Aria je daleko daleko daleko najprecjenija sala, ne u gradu nego u državi .. u toj sali nema ništa loše, dapače sve je sasvim dobro, ali nema apsolutno ništa posebno dobro, ni hrana, ni usluga, ni lokacija, ni ambijent apsolutno ništa tako da oni sa svojih 50-ak pireva godišnje mogu zahvaliti nekoj većoj sili koja im očito donosi sreću u zadnje vrijeme .. Popravljajte vi Kerumu budžet i Katji, a dobar tek uz Rial-ov pršut
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 14:08   #6095
Quote:
justme1900 kaže: Pogledaj post
Što se tiče Gusara do 200 osoba je idealan pir...inače osobno ne volim kad sala ima masu prostora za ples te na kraju to sve izgleda kao da pola gostiju ne pleš a zapravo su svi na nogama
Ali stvarno ..
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 14:22   #6096
Quote:
justme1900 kaže: Pogledaj post
Ma dajte...pa sve pto je ranije nabrojala je bolje od ovoga...aria definitivno po meni ima bolje preporuke...i gusar npr ima odličnu hranu i jako puno dodatnih stvari poput rasvjete koju na drugim mjestima plaćaš i do 4000 kn
Ta rasvjeta koja stoji u Gusara i Arie je naravno dogovorena i postavljena u dogovoru između vlasnika sala Marka i Katje sa rasvjetom Rabbit Rock i gospodinom Mislavom koji tu tvrtku vodi i naravno oni tu rasvjetu nude kao osnovnu jer je već postavljena tamo, manji su troškovi u startu .. to nema veze sa vama kao mladencima jer ste im posebno dragi i žele vam zlatni pir nego je poslovna odluka sklopljena između njih ( na obostranu korist ). Vama nitko ne smeta mijenjati rasvjetu po vlastitom izboru. Ta rasvjeta tu stoji kao osnovna i zato "samo" toliko košta ... ne zanosite se
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 16:43   #6097
Svatko ima svoje mišljenje... meni je Aria predivna, kad sam ušla prvi put to mi je bilo to, prostor je baš fin, ne treba ni puno dodatne dekoracije jer je sve skupa nekako elegantno i super. I hranu su mi dosad svi nahvalili... ali dobro, svatko ima drugacije misljenje. Recimo, meni je nedavno na jednom piru hrana u Bolera bila super, a nedavno je jedan forumas rekao da je bila katastrofa.
U Kerumove veze s Ariom neću ulaziti, to me ne zanima. Meni je sala savršena i Katja mi je bila preljubazna i to je ono što mene trenutno zanima. Isto tako, meni se rasvjeta sviđa i nadoplatit cu 2000 kn bez razmisljanja. moj pir, moj izbor
dati nekome savjet i reci svoje misljenje je super, zato i jesmo tu, ali govoriti nekome da je retardiran jer organizira svoj pir kako zeli, i nije bas lijepo
Anabella7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:19   #6098
Quote:
keterina kaže: Pogledaj post
pooooozdrav )) zanima meee kakve su cijene krokanta u zenita?punoooo hvalaaaa
mene je torta od 90 cm koštala 2000 kn... bila je po mojoj zamisli, naravno ovisi o visini i materijalima koji se koriste ali može se s njima i pregovarati oko cijene.
redhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:21   #6099
Quote:
NERA-B kaže: Pogledaj post
Je li tko u zadnje vrijeme gledao/kupovao vere u Splitu..koliko se kreću cijene!?
zlatarna SAM u gradu poviše prime... super izbor, najbolje cijene, čak i po narudžbi radi za istu cijenu. veeeliki popust na gotovinu
redhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:25   #6100
Joj meni lika...ti si kao tu sad iznio cijelu prezentaciju na temu rasvjete i cija je i kakva ta rasvjeta a opet nisi u pravu(cisto onako usput) i mislim da nikako nije za usporediti rasvjetu koju dodatno placas u gusara i arie(koja je vec namontirana) i koja dodje 2000 kn ili da dodjes u salu koja uopce nema rasvjetu pa tu istu platis pet puta vise...uostalom za gusara znam da moze stati 200 osoba jer sam bila osobno na takvim pirevima tamo i brate bilo nas je 200 i svi smo stali i svi smo plesali...ako tebi gusar ne odgovara onda ok al ne znam zasto nekome ubacivati sumnju da ne moze toliko ljudi stati kad moze
justme1900 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.