Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2013., 10:22   #2301
Gdje u Zagrebu kupiti kvalitetnu a ne preskupu mušku torbu za na rame?

Hvala!
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 13:59   #2302
Jel zna netko jel u Importanne centru imaju opet na sniženjima torbe u onom novom dućanu Victor and Accessorisse?
Znam da sam prošle godine naletila na snižene torbe.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 14:30   #2303
Curke, super torbe vam imaju u dućanu CCC.... Ja sam bila prije par tjedana u Avenue Mallu tu u Zg, dobar izbor su imali. a i nisu skupe. I nađe se nekaj za svačiji ukus.
-- Lindy -- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 19:09   #2304
Ima li u zg ili online povoljno za kupiti ruksak koji nije sportski, a da ima izdrzljive naramenice(da izdrzi redovito nošenje bar 5 kg)?
Izgledom ovako nešto:
http://i.ebayimg.com/00/s/ODAwWDgwMA==/z/jsoAAOSwDk5T2adm/$_57.JPG

Hvala puno
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."

Zadnje uređivanje ~*Aurora*~ : 08.03.2015. at 12:55. Reason: prevelika slika
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 01:04   #2305
Pogledaj u Accessorizeu, tamo je bilo takvih ruksaka. Za naramenice ne znam koliko su izdržljive
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 07:58   #2306
želim, preprepredivna je

__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:20   #2307
Gdje na netu kupiti Michael Kors žensku torbu?
Koju bi preporučili? kupujem za poklon za mladu ženu u srednjim 30im.
Hvala.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 11:55   #2308
Mene također zanima pa ako ima odgovor bilo bi lijepo.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 17:37   #2309
cure koje imate michael kors torbe, može savjet

kako održavate i čime čistite...dosad sam imala uvijek od obične kože (za što koristim kremu) i brušene (što nosim na čišćenje)....

ne bih htjela da slučajno promijeni boju ili ostanu mrlje ako uzmem nešto krivo (kao nedavno na jednim hilfiger špagericama )

imam ovu torbu...zahvaljujem na odg

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:35   #2310
Cure, molim savjet.

Kupila bi si kvalitetnu crnu torbu, moze i da vuce na tote bag.

Jako mi je bitno da ima remen za preko ramena uz ove obicne rucke, velika.

Crna, ne puno skupa, koja bi izdrzala nosenje tereta, ne puno nacickana, koja ide za svaki dan, na svakave kombinacije.

Gdje se kod nas moze tako sta naci, moze i online?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 23:03   #2311
meni su odlične iz h&m-a.. obične, bez ikakvih kerefeka..
iako, ove što sam do sada kupovala, nemaju veliki remen..
svaki dan u njoj nosim fascikle, udžbenike i hrpetinu toga.. tko god da mi uzme torbu u šoku je koliko je teška..
ova koju trenutno imam stara je godinu i pol, i jedino se na rubovima malo odrcala (nije baš da ju pazim)

edit: http://www.hm.com/us/product/84234?article=84234-A - ovakva, samo bec cifa sa strane..
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 17:02   #2312
Potpisujem preporuku torbi iz H&M-a!
Sve koje sam do sada kupila bile su čvrste, kvalitetno izdrađene i stoički su izdržale svakodnevno nošenje hrpa i hrpetina stvari

Osim njih, zadovoljna sam torbama iz Zare, no češće kupujem u H&M-u zbog cijena.

Torbe iz Alda su mi također bile zakon. Nikako prežaliti što se njihov dućan zatvorio u Rijeci...
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 17:28   #2313
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
cure koje imate michael kors torbe, može savjet

kako održavate i čime čistite...dosad sam imala uvijek od obične kože (za što koristim kremu) i brušene (što nosim na čišćenje)....

ne bih htjela da slučajno promijeni boju ili ostanu mrlje ako uzmem nešto krivo (kao nedavno na jednim hilfiger špagericama )

imam ovu torbu...zahvaljujem na odg

U Deichmanu pjena za čiščenje kože! Savršenstvo! Ja imam bijelu MK torbu i ta pjena me spašava. Košta oko 30kn
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 19:43   #2314
Quote:
tropics kaže: Pogledaj post
meni su odlične iz h&m-a.. obične, bez ikakvih kerefeka..
iako, ove što sam do sada kupovala, nemaju veliki remen..
svaki dan u njoj nosim fascikle, udžbenike i hrpetinu toga.. tko god da mi uzme torbu u šoku je koliko je teška..
ova koju trenutno imam stara je godinu i pol, i jedino se na rubovima malo odrcala (nije baš da ju pazim)

edit: http://www.hm.com/us/product/84234?article=84234-A - ovakva, samo bec cifa sa strane..
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Potpisujem preporuku torbi iz H&M-a!
Sve koje sam do sada kupila bile su čvrste, kvalitetno izdrađene i stoički su izdržale svakodnevno nošenje hrpa i hrpetina stvari

Osim njih, zadovoljna sam torbama iz Zare, no češće kupujem u H&M-u zbog cijena.

Torbe iz Alda su mi također bile zakon. Nikako prežaliti što se njihov dućan zatvorio u Rijeci...

Hvala curke.

Bila sam u H&M-u i naciljala sam jednu torbu od nekih misli mda je bila 179, crna onako mozes reci, tote bag i fino zena mi uzme pred nosom zadnju.

Na kraju sam kupila jednu crnu od 300 kn, jako je velika, ali nije ona tvrda kao ta na koju sam ciljala. Cak mi se cini i preogromna, ne znam sta cu sve stavljati u nju
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 12:13   #2315
Cure, u potpisu imate link na kojem možete pogledati malo neobičnije torbe

Pa eto, bacite pogled
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 09:48   #2316
Drage cure, trebala bih savjet. Dakle ovako, uskoro krećem raditi pa bi si htjela uzeti novu torbu. Modele koji mi se sviđaju sam našla u Zari, Carpisi i u Parfoisu. Što se Zare tiče znam da imaju kvalitetne torbe, no više me zanima Carpisa i Parfois. Jel ima itko torbe iz tih dućana, zanima me kvaliteta njihovih torbi? hvala puno!
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 10:53   #2317
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Drage cure, trebala bih savjet. Dakle ovako, uskoro krećem raditi pa bi si htjela uzeti novu torbu. Modele koji mi se sviđaju sam našla u Zari, Carpisi i u Parfoisu. Što se Zare tiče znam da imaju kvalitetne torbe, no više me zanima Carpisa i Parfois. Jel ima itko torbe iz tih dućana, zanima me kvaliteta njihovih torbi? hvala puno!
Imam iz Carpise 2 torbe i 1 novčanik. Jednu sam kupila prije cca 3 godine, ali je rijetko nosim pa se i nije imala kad ofucati. Drugu sam dobila ove godine u proljeće, bež je i stalno sam je nosila, mogu reći da je izdržljiva. Nedavno sam je oprala u vešmašini i sve je OK.

Novčanik je kupljen kad i prva torba, vide se tragovi habanja na njemu, ali još je uvijek prihvatljiv.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 11:00   #2318
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Imam iz Carpise 2 torbe i 1 novčanik. Jednu sam kupila prije cca 3 godine, ali je rijetko nosim pa se i nije imala kad ofucati. Drugu sam dobila ove godine u proljeće, bež je i stalno sam je nosila, mogu reći da je izdržljiva. Nedavno sam je oprala u vešmašini i sve je OK.

Novčanik je kupljen kad i prva torba, vide se tragovi habanja na njemu, ali još je uvijek prihvatljiv.

Hvala puno!
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 13:53   #2319
Ja sam prošle godine uzela torbu u Carpisi, početkom 12mj i od tad je stalno u upotrebi. Evo i dan-danas je bez oštećenja, ispucalih dijelova i promjene boje. Definitivno se isplati uzeti ih u obzir.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 07:40   #2320
Torbe

Novcanik iz Carpise, koji sam kupila na otvorenju Arene (prije cca 5 god) sam tek nedavno zamijenila. Malo su mu se pohabali rubovi i odsio se sav na dijelu za kovanice.
Ali bio je odlicne kvalitete sve ove godine i cif je izdrzao vjerojatno milijunsko otvaranje i zatvaranje
Napomena: nije bio od prave koze.


Torbu sam kupila prosle zime za put, jer inace nosim manje torbe koje idu na rame.
Obzirom da mi je trebala jedna veca za avionsku rucnu prtljagu odlucila sam uzeti u Carpisi u 'tote' stilu.
Nosim je povremeno tako da ne mogu suditi o istrosenosti (jos izgleda kao kad sam ju uzela) ali cini se kvalitetna i dobra i sigurna sam da cu je jos dugo imati.

Carpisa kvalitetom parira puno skupljim brendovima a o cijeni da ne govorimo.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.