Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2009., 04:47   #1
Što napraviti sa starim Bravom?

Radi se o Fiat Bravu 1.4, 97. godište sa prijeđenih 170 000 kma, kojem je istekla rega 11. ovog mjeseca. Prije registracije otišao kod mehaničara i ovaj procijenio da mi treba generalka, sve ukupno bi koštalo negdje oko 9000 kuna. Nabrojio jedno 100 stvari, od brisača do kablova i hladnjaka, ulje za kočnice itd itd. Nisam sve iskreno ni zapamtio.

Otišao pogledati po kojoj se cijeni kreću Brave ovih dana i uvidio da bi popravak bio u razini njegove tržišne cijene. Zaključio da mi se ne isplati popravljat, ali pošto sam student i nemam love ni za rabljeni ne mogu se odlućit. Starci su pristali financirati popravak, ali ne daju više od toga što je i razumljivo. Trebao bi uskoro završit faks, pa je njihova filozofija, popravi i kad se zaposliš kupi novi.

Sad sam u dilemama. Prva je da li da popravljam ili ne, jer ako ne popravim nemam auto do tko zna kad, ako popravim, dajem vrijednost auta.

Druga dilema je ako ne popravim auto, što s njim? Ne vjerujem da će netko htjeti kupiti neregani auto u polumrtvom stanju. A ne znam baš ni da će ga neki ovlašteni fiatov salon uzet pod ono staro za novo, ali bez novoga. Ustvari to mi je tek sad sinulo pa još nisam ni provjerio.

Što vi kažete?

p.s. soz na gramatici, pišem u 4 ujutro jer nemrem spavat pa sam poluslijep i živčan. Poz svima
Ecthelion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 04:59   #2
da sam na tvojem mjestu prodao bih taj bravo, dodao onih 9000 i kupio nešto u boljem stanju
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 05:59   #3
5 litara benzina = 40 kn
Paket šibica = 0,50 kn

Gledat kako talijansko smeće nestaje u plamenu = neprocjenjivo


__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 10:25   #4
Ja bi ga gurnuo u voće. Znaš, ono kad imaš voćnjak i u njemu par otpisanih krama.

Ali ne znam jel imaš voćnjak.

Najbolje ga stavi u oglasnik i napiši u kakvom je stanju. Netko će ga uzeti komplet za dijelove.

Tako sam se ja riješio stare Lade. Tražio sam 500kn za nju i gle čuda prodao ju za tjedan dana. Njen motor i danas vozi u nekom Žiguliju.

Ili ako želiš izvući više love rastavi i prodavaj u dijelovima. Ako imaš vremena i prostora, naravno.
pavle čutura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 10:26   #5
Quote:
dor_ kaže: Pogledaj post
da sam na tvojem mjestu prodao bih taj bravo, dodao onih 9000 i kupio nešto u boljem stanju
Kome će i za koliko prodati stari neregistrirani auto kojem treba generalka?..jedino u otpad za gajbu pive.

Ako se želiš voziti i starci financiraju popravak popravljaj ga i vozi dok ide,jedino odi kod još nekog mehaničara na procjenu možda prođeš jeftinije.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 10:58   #6
možda je najbolje da ga daš u oglas za zamjenu za nekog punta ili una koji je registriran
joke6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 11:01   #7
Nemogu vjerovati da je motor sa samo 170.000 spreman za generalku.

Jel to stvarna kilometraža?
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 12:10   #8
Bravo i nije prosjecno los auto, koliko je los bas taj 1.4 12v motor. Trosi puno, sam si vidio da mu trajnost i nije vrlina, a ni cijena na trzistu ne opravdava velika ulaganja u njega.

Po mome.... sredi samo ono najhitnije i najbitnije za sto manji novac i kasnije ga se rijesi.

--------

Razmisli i o prodaji, zamjeni za drugi auto, jer ulaganje u bas taj najlosiji model Brava (prve generacije) nije pametno.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 14:52   #9
zamjena majka....

zovi redom registrirane za 1500 1600 e ....i nudi auto i doplatu...

pucaj na punta...jeftin popravak ak nešto nije u redu...

a gledaj i druge..samo da imaju rege...

sretno
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 14:56   #10
A možda ako daš te te novce za popravak, znat ćeš da je auto sigurno renoviran. A sad, kupovat neki polovni opet može bit sumnjivo. Ovako si barem 100% siguran. Moja logika.
rasheed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 15:44   #11
Mislim, da znam da Fijati idu preko 200000 km to je neka muljaža ili su skidani km. , pa da se naći rabljeni motor tak da je cifra puno manja od 9000 kn.
ŠTEVA 071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 15:45   #12
Quote:
rasheed kaže: Pogledaj post
A možda ako daš te te novce za popravak, znat ćeš da je auto sigurno renoviran. A sad, kupovat neki polovni opet može bit sumnjivo. Ovako si barem 100% siguran. Moja logika.
Da je to Bravo 1.6 16v, ili JTD onda bi se ulaganja mozda i isplatila (ti motori su dugovjecniji i bolji od katastrofalnog 1.4 12v).

Ovako.... prodaj svoje vozilo i uzmi radje Puntaca 1.1 ili 1.2 , koji trosi manje, jeftinije se odrzava....
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 15:59   #13
U danasnja teska vremena cash lova je zakon.

Posto ti roditelji zele platiti popravak tog auta, razgovaraj s njima, objasni im de je taj 1.4 motor los i da bi bolja opcija bila da si uzmes neki noviji, registriran Punto (koji ce trositi manje goriva a i odrzavanje i registracija ce biti jeftinija nego za Bravo), a da Bravo das pod racun i jos doplatis 5-6.000 kn jer trebas i prepisati Punto i eventualno srediti neke sitnice koje ce se vjerojatno naci.

Obavezno povesti majstora da pregleda auto koji bi kupio, da ne kupis vecu kramu od svoje.

Ali, sve to si trebao napraviti dok je Bravo jos bio registriran, cinjenica da je registracija istekla mu jako rusi cijenu.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 16:03   #14
hvala ekipa, sad sam si zbrojio malo cifre kolko sam već uložio u njega...tijekom 6 godina što ga vozim pa negdje oko 20 000 kna, a to je okvirno bez nekih popravaka. Mijenjao obje vilice, sve amortizere, cijeli mjenjački set (lamela itd...jedino korpu nisam), neki senzor (nemam pojma sto to je, znam samo da mi se gasio svako malo dok to nisam promjenio), da o elektronici i ne pričam, svako malo neki k ode, al sva sreća susjed mi "elekričar" pa hvala Bogu sve to došlo za pivu (al i tu sam gajbu dao ziher).

Ipak nekakva mi logika nalaze da probam što više izvući iz njega, pa ako ga uspijem uvalit u ono staro za novo i doplata to bi bilo zakon, ako ne, popravit ću ga i regat i onda utopit negdje. Sad mi se možda pruža prilika ubost stari polo od lika kojeg znam i vjerujem. Stari je, ali ga on ne vozi, a stalno ga licka (njegov prvi auto, pripadao prije toga njegovom starom, pa ću vidjet što i kako s tim, jedino što ću morat pregled platit )

Najgore je što mi je taj Bravo prvi auto, mašina je ok makar sam ga dosta razvalio. Najčudnije mi je što koči ko zmaj kad treba, a kao treba mijenjat sve na njima. Uz to frend i ja smo donedavno znali zaheb... sve ove jače mrcine. Naštelali kuplung da prima odmah, pa kad ga stisneš poleti, a onda staneš taman pored busa koji naiđe pa te ovaj nemre preć, pa pizdi iza hehehe, ili kad ekipa ne zna krenut, pa ja odletim, a onaj drugi još na mjestu gume troši, s tim autom dobivao fordove, mitsubishije, sve renaultove, o škodama da i ne pričam, odero frenda u astri koja je imala 30 konja više, al dobro on ne zna vozit. Znam auto ko svoj dlan, s kolko će proklizat u zavoju, na kolko mu je blokada u svakoj brzini (nemam brojač okretaja), a još me zna iznenadit u ponekim situacijama koje su nepredvidive. Naletio na ulje u dosta sjebanom zavoju na moru, i vidi ti njega, prvo ostalo dovoljno okretaja da se izvućem iz zavoj, a onda još stao metar prije provalije, kad sam mislio da sam ziher u bolnici ako ne i ispod zemlje.....ah good old days.

da znam da sam bio neodgovoran, al to samo kad je cesta bila poluprazna, a i još sam mlad pa mi je glupost civilizacijski urođena

hvala još jednom, soz na podužem postu i izljevu emocija, al ziher ste i vi imali takav slučaj sa svojim prvim ljubimcima.
Ecthelion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 16:08   #15
P.s. Taj prijedlog je došao od staraca, jer je taj lik njihov obiteljski frend pa se i za cijenu možemo dogovarati i tak, mislim da mi je to mnogo bolja opcija, ipak se Fiat sa VWom nemre mjerit. Nemojte se začudit ak postavim novi post o polu :P

Poz
Ecthelion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:42   #16
Quote:
Ecthelion kaže: Pogledaj post
hvala ekipa, sad sam si zbrojio malo cifre kolko sam već uložio u njega...tijekom 6 godina što ga vozim pa negdje oko 20 000 kna, a to je okvirno bez nekih popravaka. Mijenjao obje vilice, sve amortizere, cijeli mjenjački set (lamela itd...jedino korpu nisam), neki senzor (nemam pojma sto to je, znam samo da mi se gasio svako malo dok to nisam promjenio), da o elektronici i ne pričam, svako malo neki k ode, al sva sreća susjed mi "elekričar" pa hvala Bogu sve to došlo za pivu (al i tu sam gajbu dao ziher).

Ipak nekakva mi logika nalaze da probam što više izvući iz njega, pa ako ga uspijem uvalit u ono staro za novo i doplata to bi bilo zakon, ako ne, popravit ću ga i regat i onda utopit negdje. Sad mi se možda pruža prilika ubost stari polo od lika kojeg znam i vjerujem. Stari je, ali ga on ne vozi, a stalno ga licka (njegov prvi auto, pripadao prije toga njegovom starom, pa ću vidjet što i kako s tim, jedino što ću morat pregled platit )

Najgore je što mi je taj Bravo prvi auto, mašina je ok makar sam ga dosta razvalio. Najčudnije mi je što koči ko zmaj kad treba, a kao treba mijenjat sve na njima. Uz to frend i ja smo donedavno znali zaheb... sve ove jače mrcine. Naštelali kuplung da prima odmah, pa kad ga stisneš poleti, a onda staneš taman pored busa koji naiđe pa te ovaj nemre preć, pa pizdi iza hehehe, ili kad ekipa ne zna krenut, pa ja odletim, a onaj drugi još na mjestu gume troši, s tim autom dobivao fordove, mitsubishije, sve renaultove, o škodama da i ne pričam, odero frenda u astri koja je imala 30 konja više, al dobro on ne zna vozit. Znam auto ko svoj dlan, s kolko će proklizat u zavoju, na kolko mu je blokada u svakoj brzini (nemam brojač okretaja), a još me zna iznenadit u ponekim situacijama koje su nepredvidive. Naletio na ulje u dosta sjebanom zavoju na moru, i vidi ti njega, prvo ostalo dovoljno okretaja da se izvućem iz zavoj, a onda još stao metar prije provalije, kad sam mislio da sam ziher u bolnici ako ne i ispod zemlje.....ah good old days.

da znam da sam bio neodgovoran, al to samo kad je cesta bila poluprazna, a i još sam mlad pa mi je glupost civilizacijski urođena

hvala još jednom, soz na podužem postu i izljevu emocija, al ziher ste i vi imali takav slučaj sa svojim prvim ljubimcima.
I onda se ljudi pitaju kako to da ti treba generalka i zašto toliko para, skup s tobom.
Mislim da ak buš i s drugim autom tak teško očekivat bolje.
Ali tvoj auto pa ako te veseli amo naprijed..
Panj_u_šumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 20:31   #17
Najbolje da neke odgovore potražiš na ovom linku - http://fiatisti.hr/forum/index.php?board=8.0

Lako ti je dok ti starci daju 9000 kn za popravak, 20000 kn kroz 6 godina za popravke...jel ti možda daju i za gorivo, jesu li ti oni možda i kupili taj auto?

Zbroji si ukupan trošak i razmisli koliko si svoje love zaradio u tih 6 godina studija. Nadam se da buš nakon toga motiviran da ovaj ili svoj sljedeći auto voziš tako da mu produžiš vijek trajanja bar za 50%.
A80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 08:46   #18
Quote:
Ecthelion kaže: Pogledaj post
Naštelali kuplung da prima odmah, pa kad ga stisneš poleti, a onda staneš taman pored busa koji naiđe pa te ovaj nemre preć, pa pizdi iza hehehe, ili kad ekipa ne zna krenut, pa ja odletim...
Nije da ti solim pamet, ali reći ću samo...žao mi je auta
Kome ćeš prodati to auto?! Pa nikome! jer tko god, imalo iskusan, provjeri u kakvom je auto stanju, obzirom na tvoju "vožnju"...nema šanse da ćeš povoljno proć...dakle, moja preporuka je: POPRAVLJAJ samo ono najosnovnije i vozi dok ide..
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet
sprint1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.