Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 10:57   #1
Naše recenzije proizvoda naručenih preko interneta (Ebay, Tesco, Sportsdirect, Alie....)

Evo da si svi malo olakšamo i podijelimo jedni s drugima super ulove ili one malo manje super

PRAVILA:
- na temu idu samo recenzije, bez komentiranja.
- obavezno staviti link otkud je naručeno, cijenu, te informacije koje mogu pomoći drugima koji žele naručiti tu istu stvar (koja veličina, koliko je dijete staro, teško, visoko...)

mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 11:08   #2
Ja sam naručivao lego kocke preko ebay-a, uglavnom ebay.at jer većina prodavača s tog ebay-a dostavlja u hrvatsku.
Moj savjet je da se ograničite na kupovinu velikih naruđbi, preko 1kg, jer se to najviše isplati.
U prosjeku sam plaćao oko 10-15 € za pakete veće od 1 kg.
Najveći paket je imao 5kg i platio sam ga 35 €, 50 € s dostavom.

Što se tiće kockica, uglavnom sam zadovoljan kupljenim. Tu i tamo je bilo kockica koje sam morao baciti zbog oštećenja.
Najprije bi ih stavio u vreću od krumpira pa u veš mašinu na pola sata bez centrifuge.
Nakon toga bi sve kockice bile čiste i spremne za upotrebu.
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 11:14   #3
http://www.ebay.com/itm/160833350960...%3AMEBIDX%3AIT

podbradak, cijena od 1,99 dolara.
Meni su od ovog sellera bili odlični, jako lijepo izgledaju, od čvršćeg materijala. Imaju Carter's etiketu.
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 11:16   #4
Lamaze igračka, mi smo naručili Peacock i odlična je, kao na slikama, dijete se obožava s njom igrati.

http://www.ebay.com/itm/321186424013...%3AMEBIDX%3AIT

cijena 10,99 dolara.
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 12:05   #5
seller vaenait baby

vec godinama narucujemo njihove pidzamice jer su "slim fit", a nedavno smo kupili i jednu suknjicu.
dostava je ekspresna (salje se isti dan i stize uglavnom za manje od 2 tjedna), komunikacija odlicna (seller salje mail sa slikom zapakiranog artikla), dostava cesto besplatna..
jedina mana je sto treba dobro prouciti tablice velicina jer su prilagodjene malim koreancima pa sam tako ja svojoj 4 godisnjakinji zadnje kupovala velicinu 6-7.
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 12:38   #6
Ukoliko naručujete s ebaya

koliko kupujete na stranim stranicama, uključujući ebay, registrirajte se ovdje kako bi pri svakoj kupovini dobili nazad 3% od iznosa kupne. Znaci na ebates stranici kliknuti ebay, preusmjeri vas na ebay, tada obaviti kupnju i nakon dan-dva dobijete lovu na ebates balance, svaka tri mjeseca vam to prebacuju na paypal na available balance, koji vam prvog u mjesecu sjeda na racun. Jednostavno i dobro. Dodatna pitanja dobrodošla Evo linka: http://www.ebates.com/rf.do?referrer...%3D&eeid=26471
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 15:45   #7
super tema
steta sto nije zazivjela
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.