Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2009., 15:52   #1001
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
mi smo prekjučer kupili komodicu i krevetić..
komodicu smo na kraju ipak uzeli ovu klasičnu za prematanje iz adaxa, jer nam je trebala bijela

http://public.fotki.com/MagicWhisper.../dsc01324.html
http://public.fotki.com/MagicWhisper.../dsc01325.html



a od početka smo govorili da nećemo bijelo nego tamno drvo, da nam se bijelo ne sviđa...
ja sam isto vikala da necu komodu s ladicama, neego s policama, pogadjas nakraju smo ipak kupili ladice....prevrtljivo zensko, sta ces....

evo i slikice[IMG][/IMG]
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 16:05   #1002
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
mi smo prekjučer kupili komodicu i krevetić..
komodicu smo na kraju ipak uzeli ovu klasičnu za prematanje iz adaxa, jer nam je trebala bijela

http://public.fotki.com/MagicWhisper.../dsc01324.html
http://public.fotki.com/MagicWhisper.../dsc01325.html



a od početka smo govorili da nećemo bijelo nego tamno drvo, da nam se bijelo ne sviđa...
ja mislim da ću i ja takvu komodicu uzeti, samo bi volila da nije baš čisto bijela nego da je malo više onako vanilija-bijelo
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 17:05   #1003
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
ja sam isto vikala da necu komodu s ladicama, neego s policama, pogadjas nakraju smo ipak kupili ladice....prevrtljivo zensko, sta ces....

evo i slikice[IMG][/IMG]
slatka je!!
ja sam se premišljala da uzmem svijetlo zelenu podlogu za prematanje, ručke i kružiće te oko ručki što ti imaš cvjetiće... al sam na kraju ipak sve bijelo s kremasto-zelenom podlogom

baš mi je nakako ta zelena u zadnje vrijeme

btw i ja sam htjela s vratašcima, a ne s ladicama
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 11:13   #1004
jel ima tko camovu ležaljku? jel ja to ne znam dovoljno spustiti ili se ne da skroz? kupili ju jer ima kao tri položaja, ali kvragu sva tri su sjedeća, polusjedeći tj poluležeći i 2 skroz sjedeća...je za od rođenja, ali malo mi je bed da je u tom položaju...
__________________
mini mini
mini. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 11:29   #1005
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Prije 20 dana smo kupili Hespov madrac Comfort s 120x60 i već nakon dva tjedna korištenja nam se udubio na mjestu gdje beba spava . Sve je uredno montirano i nije mi jasno kako se tako izdeformirao. Zvala sam i rekli su da ga donesemo i da će ga pregledat i vjerojatno nam dati novog

puna nam je kuća Hespovih madraca i nikad dosad problema
a cuj uvijek se moze nesto desit, ma sigurno ce vam ga zamjenit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 07:31   #1006
evo našeg krevetića na kraju...
posteljina će doć kasnije

__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:20   #1007
cure, buduće i friške mamice.. kada ste počele nabavljati opremu za bebicu...krevetiće, kolica, robicu...itd... ja sam sad 4 mj. i tak imam želju nabavljati te male slatke stvarčice. kakva ste vi iskustva imale???
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:09   #1008
robicu malo po malo od negdje 4.mj... ove veće stvari u zadnji čas(kolica još nemamo )
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:22   #1009
Mene je mm natjerao da torbu za rodiliste slozim u 30. tjednu, onda je jasno da smo sve imali kupljeno. Samo nam je as falila jer smo ju cekali i Turbo limacu a na koncu isli u Sloveniju po nju.
To je zadnje, u 35. tjednu.

Prvo smo kolica kupili, 6 mjeseci sam bila trudna. Robicu nismo uopce kupovali prije neg se rodila, svasta smo dobili a ja nisam htjela dok ne vidim sto ce mi njabolje pasati i kolika ce se roditi.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 17:29   #1010
Samo mogu reci.. Bez zaletanja! ja sam prvo pizdila za peg perego kolicima, sada sam presretna sto ih nisam kupila kada sam namjeravala.. Dosta prije..
Robicu mozes odmah poceti lagano nabavljati, a ove krupnije stvari kasnije.. Ukus ti se mjenja u skladu sa hormonima
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 00:09   #1011
BlackLotus- krevetic je preslatki
... mi imamo tamno smedji ...koji je bio moj...samo smo uzeli novu posteljinu i madrac ...jer je ocuvan i bilo mi je bez veze kupovat novi
kadicu smo dobili...
kolica takodjer...
ormaric idemo uzet ovaj slijedeci tjedan...
odjecu vise manje imamo svu ...
torba je spremna od proslog tjedna...
samo sitnice su ostale jos...
i naravno pripremit sobu ...
naldor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 10:14   #1012
Quote:
m@rty kaže: Pogledaj post
cure, buduće i friške mamice.. kada ste počele nabavljati opremu za bebicu...krevetiće, kolica, robicu...itd... ja sam sad 4 mj. i tak imam želju nabavljati te male slatke stvarčice. kakva ste vi iskustva imale???
nisam praznovjerna...kolica kupili u 10-om tjednu..
išli pogledat koliko što košta da znamo računat i ta nam se svidjela i MM me nagovorio da kupimo odma jer nam se uvijek dogodi kad nešto tražimo da nema nigdje..
poslje kolica svaki mjesec pomalo kupovala..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 10:47   #1013
Mi smo isto prvo kupili kolica.. bila sam oko 20 tjedana trudna.. sa mnom je bila frendica koja je bila tri mjeseca više od mene trudna i svi su mislili da ona kupuje, pa iako sam ja postavljala pitanja svi su njoj objašnjavali, a mene nisu fermali ni dva posto
Krevetić smo kupili prije mjesec dana.. još moramo komodicu.. to ćemo nakon mora.. robicu nisam još kupovala, imam tri benkice i to je to, a nekako mislim da niti neću nešto previše ni kupovati dok se beba ne rodi
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 15:54   #1014
podloga za presvlačenje

čula sam da ima podloga za presvlačenje koje se mogu staviti na kadu. To bi mi bilo odlično s obzirom da imam malu kupaonicu. Da li iko zna gdje bi to mogla kupiti jer nigdje ih nisam vidjela?
*ivana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 16:09   #1015
MIslim da imaš to u Turbo Limachu i tim trgovinama
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 17:57   #1016
mi smo kupitili podlogu za prematanje posebno u baby media shopu jer smo komodu imali otprije, koštala je neki 150 kn. imaš dvije vrste, sa podebljanim dnom, te mogu na krevetić i one skroz mekane koje idu samo na komodu ili na mašinu. te mekane su jeftinije
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 18:23   #1017
ne znam jel mislis na one podloge koje ispod imaju kadicu. mi smo htjeli kupiti tako nesto. imas u turbo limacu (ako nema izlozeno pitaj ih jer su prije mjesec-dva imali) i u baby media shopu. mi na kraju odustali od toga, ali dugo sam mislila da to kupimo. eto, nadam se da ces naci.
__________________
Stigao je 17.08. :)
vekyzeky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 23:01   #1018
kako se prazni kadica koja je u sklopu komodice? sad mi je mrsko gledati ima li kupu a i ako ima kako, šta staviti ispod kad ima i ladica? ili se cijela izvadi i nosi na pražnjenje?
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 23:05   #1019
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
kako se prazni kadica koja je u sklopu komodice? sad mi je mrsko gledati ima li kupu a i ako ima kako, šta staviti ispod kad ima i ladica? ili se cijela izvadi i nosi na pražnjenje?
hm. ima kao neku rupu (zapravo pipak) na dnu sastrane na koji se valjda natakne cijev
ja sam kadicu izvadila iz ladice jer me nervirala unutra i stoji u velikoj kadi u kupaoni
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 23:08   #1020
i kupaš ga sagnuta u toj kadi? kakva crna cijev
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.