Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2006., 21:46   #21
I da jedno pitanje,imam samo jedan problem s anjim,dosta se grize,ok kužim da mu rastu zubi i sve,ali ipak katkad je to malo previše jer ima jake zube i o plavicama da ne pričamo.samo se pitam hoće l to s vremenom prestati ili?
i nezna hodat ravno.mislim kad želim ga naučit da ide lijepo ravno s jedne strane i ponadam se da je shvatio on ide pod noge i s jedne strane na drugu.jednom mi se tako desio gadan pad,krenuli smo trčat i sve je bilo ok i odjednom on je okrenuo meni pod noge tako da je srušio i mene i sebi priuštio lijep udarac.da bi me nakon što smo pali,sjeo pored mene i pogledao me onim "jesi dobro pogledom " s naćulenim ušima.mislim pa kako da se čovjek naljuti na to.ok samo me zanima ovo za grickanje
__________________
"I can teach you how to bottle fame, brew glory, even stopper death — if you aren't as big a bunch of dunderheads as I usually have to teach."
Hermiona G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 13:26   #22
Quote:
Hermiona G. kaže:
I da jedno pitanje,imam samo jedan problem s anjim,dosta se grize,ok kužim da mu rastu zubi i sve,ali ipak katkad je to malo previše jer ima jake zube i o plavicama da ne pričamo.samo se pitam hoće l to s vremenom prestati ili?
i nezna hodat ravno.mislim kad želim ga naučit da ide lijepo ravno s jedne strane i ponadam se da je shvatio on ide pod noge i s jedne strane na drugu.jednom mi se tako desio gadan pad,krenuli smo trčat i sve je bilo ok i odjednom on je okrenuo meni pod noge tako da je srušio i mene i sebi priuštio lijep udarac.da bi me nakon što smo pali,sjeo pored mene i pogledao me onim "jesi dobro pogledom " s naćulenim ušima.mislim pa kako da se čovjek naljuti na to.ok samo me zanima ovo za grickanje
a jesul skupi ti haskiyi i malamutiyi?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 13:51   #23
Kad te ugrize jako zavili, ko da te boli. Ako to ne pali, onda ga uhvati za dlaku na vratu i protresi mu malo glavom vičić ne ili fuj.
Malamuti zahtjevaju dominantne gazde. Ne popuštaj mu.
U šetnji ga vodi uvik s live strane. Ako ode na drugu stranu, stani, i pribaci ga na drugu stranu. I tako stalno, dok ne nauči.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 11:31   #24
imala sam ja malamuticu,lajala je.doduse ne bas cesto,ali je lajala.
code22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 11:41   #25
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
... ne laju neg zavijaju kao vukici ))
...da, preslatki su...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 18:35   #26
Ja sam za svog dala 600 kn,doduše bez papira je ali sažal mi se jer je bio na odvratnom mjestu i spasila sam ga od pogibije,morala sam ga čistit od glista koje su već bila malo razvijenije.

ok probat ću to sa cviljenjem kad me ugrize.
ovaj kad idemo u šetnju ne držim ga na uzici jer mi ide uz nogu i malo protrčka okola ali uvijek se vrati il kad stanem sjedne,samo dok je na uzici kao da mu je mrska i nikad ne hoda ravno već krivuda.

nadam se sadmo da će se malo smirit sa tim grizenjem dok poraste,grize kad je zaigran i kad se oće igrat,ali dok si duže s njim ko bubica je.sve dok ga ne ostaviš,e tu počinju problemi....skače za tobom grize nogavicu...onda donese komad drveta ili lopticu pa ti se zabija u noge s njom da se igraš sa njim da ga ne ostavljaš i tako.doduše pametan je samo treba još malo treninga heheh.
__________________
"I can teach you how to bottle fame, brew glory, even stopper death — if you aren't as big a bunch of dunderheads as I usually have to teach."
Hermiona G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 18:51   #27
ok,nije pomoglo ono sa cviljenjem kod ugriza,ili tresenjem vrata i vičući ne.To kao da ga još više potakne hehe.Ali pomogla je pseća čokolada.Pomoću nje sam ga naučila da sjedne na zapovijed.heheh mitila sam ga da sjedne dok ne dobije kockicu i upalilo je.
__________________
"I can teach you how to bottle fame, brew glory, even stopper death — if you aren't as big a bunch of dunderheads as I usually have to teach."
Hermiona G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 06:05   #28
dali je istina da haskiji puno vole kopati rupe po zemlji?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 18:02   #29
o da,moj kopa po dvoristu ko lud,ispred svoje kucice ima rupu u koju moš lijepo stat s nogom do koljena al njemu to očito ne smeta jer čim je zatrpaš on otrpava
__________________
"I can teach you how to bottle fame, brew glory, even stopper death — if you aren't as big a bunch of dunderheads as I usually have to teach."
Hermiona G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 11:03   #30
Quote:
Hermiona G. kaže:
o da,moj kopa po dvoristu ko lud,ispred svoje kucice ima rupu u koju moš lijepo stat s nogom do koljena al njemu to očito ne smeta jer čim je zatrpaš on otrpava
čuo sam da bi mu trebalo ostaviti jednu rupu i ne zatrpavati ju,tak da ne kopa ih više,i moj kopa pogoto po vrtu gdje je voćnjak i cvijeće
kobayasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 11:17   #31
Quote:
Hermiona G. kaže:
ok,nije pomoglo ono sa cviljenjem kod ugriza,ili tresenjem vrata i vičući ne.To kao da ga još više potakne hehe.Ali pomogla je pseća čokolada.Pomoću nje sam ga naučila da sjedne na zapovijed.heheh mitila sam ga da sjedne dok ne dobije kockicu i upalilo je.
kad te krene gristi gurni mu ruku u usta,možda te bude malo grickao ali onda bude se smirio,bar tak moj
kobayasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 14:20   #32
ljudi koliko kosta stene haskija?sa koliko mjeseci ga je najbolje nabavit?
 
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 18:29   #33
Quote:
ivi kaže:
ljudi koliko kosta stene haskija?sa koliko mjeseci ga je najbolje nabavit?
ja sam svojega ovdje nabavio http://www.sibirskihaski.com/index.asp,pa nazoveš pa pitaš
kobayasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 19:04   #34
Quote:
ivi kaže:
sa koliko mjeseci ga je najbolje nabavit?
Pa sa dva mjeseca nadalje. Ranije nikako.
-Iky- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 10:11   #35
Sibirski haski

svi koji imate Haskia čime ga hranite svi govore da je najbolje suha hrana i konzerve da su užas da je unutra sam otrov a on tako ne voli suhu pseću hranu!!šta predlažete
i tvrdoglavijeg psa nisam još vidjela ali ni slađeg....
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 11:38   #36
Bok! ja sam si prije 3 dana kupila sibirkog haskija, curicu, ima 3 i pol mjeseca i pitala sam vlasnika kaj jede i rekel je da hoće sve jesti! čak joj bolje paše kaj joj dam od ručka nego njeni kolačići! Slatka je ali mi neće spavati sama nego je u kući preko noći! Pametna je dok se probudi pustim ju van da se popiša i natag spava! Već nakon tri dana se je vezala za mene tak da samo cvili dok me nema! Nisam nikad imala velikog psa sam neke male mješance! Sam me je strah da mi ju neko ne ukrade! Čitala sam puno o njim! Ima dosta stranica di vlasnici pišu svoja iskustva s haskijima i daju savjete! Za sad joj dajem više puta na dan jesti i puno vode pije!
srdilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:17   #37
moja je isto takva samo ja nemam haskija hehe..uglavnom tvrdoglava je i neće suho pa da košta miljun kuna ne bi ga takla.. jedino vani jede kad su drugi psi da im ne bi dala..očito je ljubomora jača od nje same ehhe

uglavnom već 10 godina kuham joj piletinu s mrkvom..makar je pametna pa si mrkvu stavi sa strane.. hehe al onda dođem ja pa naribam mrkvu ehe

i tak.. sad ak ti se da kuhat??
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:23   #38
Pa moja baka ionak svaki dan dobro skuha pa joj to dajem! Dok nije gladna neće ni probat a dok ogladni sve pojede! Imam još malu mješanku njoj sve zeme kaj joj dam a svoje neće! Posvađaju se malo ali manja popušta i ode! Strašna je, a to je tek početak! samo se nadam da se bude naučila vani spavati kaj nebu stalno samnom spavala!
srdilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 18:39   #39
Quote:
peta25 kaže: Pogledaj post
svi koji imate Haskia čime ga hranite svi govore da je najbolje suha hrana i konzerve da su užas da je unutra sam otrov a on tako ne voli suhu pseću hranu!!šta predlažete
i tvrdoglavijeg psa nisam još vidjela ali ni slađeg....
konzervama(nije se još otrovao)suha hrana,meso,kuhano povrće,kuhana jaja ,naravno sve bez ikakvih začina ,a topic o ovim psima ti već postoji
kobayasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 19:39   #40
ma moja ogladni al ni onda neće suho..svaki dan dobije kuhanu piletinu i malo riže i to je to..naždere se i zadovoljna je
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.