Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2009., 21:10   #21
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Da, Astra i Lancia delta su najveci kompakti. Samo.... ova nova Astra ima manji prtljaznik i manje mijesta nego trenutna generacija. Tih dodatnih 20cm koliko je narasla, nije donijelo nista vise mjesta, samo jos vise kilograma i kupejevski dizajn.

Pa bio ti je u Autoblicu utisak s voznje nove Astre 2.0 CDTI. Lose je to sto ima previse gumbica u kokpitu, sto je prtljaznik manji, sto bi kocnice mogle biti jace, ovjes je udoban ali zaostaje po pitanju agilnosti , performanse i potrosnja su vece nego bi se ocekivalo... Ali sve u svemu daleko od toga da je los auto, dapace nigdje ne briljira,ali nigdje nema ni velikih felera.

Nisam je jos vozio, iako sam ih u Austriji vidio i na cesti i na kamionima. Lijep auto, tu se nema sta rec.
Ne kuzim, gdje si ti to citao???

U svim tekstovima koje sam ja citao hvali se vise prostora nego u sadasnjoj liniji i niza potrosnja unatoc 100 kg vecoj tezini a isticu zadnji ovjes koji je modificirana verzija onoga u sadasnjem modelu jer je jeftiniji, laksi i zauzima manje mjesta.

Dajte shvatite svi koji ste ocekivali neku jurilicu da nova Astra sa 5 vrata to nije, jurilica ce biti nova GTC-jka ali se vise nece zvati GTC a imat ce i 4x4 pogon, zatvarace diferencijala i sve ostale high-tech gluposti.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 21:26   #22
Quote:
sagi kaže: Pogledaj post
u kojem si ti to točno Autoblicu pročitao?
onaj test koji sam je čitao u Autoblic je imao sasvim drukčiji prizvuk od ovoga što si it napisao..
Ajme to je on pročitao u AutoBildu prilikom usporedbe nove astre sa golfom,..to zanemarite jer je svima, koji su upoznati tim časopisom, poznato da ih VW masno plaća. U svakom testu pobijedi ili Seat ili VW(čak vas uvjeravaju da je to najbolji izbor i onda kad se pokaze da model zaostaje u perfomansama u usporedbi s drugima za xx cijenu) jer je kao najbolji za uloženo/dobiveno

Samo da vidite kakve komentare ljudi ostavljaju Neznam kako toj redakciji nije jasno da se prepreseravaju i da su se ljudima popeli do grla. Al što je je, nerijetko se prvi dočepaju službenih fotki ili prvih testnih auta.
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 23:04   #23
aGAGAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH Morate pogledati ovaj izvjestaj srpskih medija o novoj opel astri,..necete se moci suspregnuti od smijanja,.

citat: "Jedno je test centar, a drugo naši srpski putevi. Evo kako su Astru pripremili za zemlju poput naše,..sve je tu od lošeg asfalta do prave kaldrve..." odnosi se na polukrutu osovinu. Meni je bilo presmijesno kad sam vidio prvi put..

http://www.youtube.com/watch?v=0wVg6vpNNRw
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 00:04   #24
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
aGAGAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH Morate pogledati ovaj izvjestaj srpskih medija o novoj opel astri,..necete se moci suspregnuti od smijanja,.

citat: "Jedno je test centar, a drugo naši srpski putevi. Evo kako su Astru pripremili za zemlju poput naše,..sve je tu od lošeg asfalta do prave kaldrve..." odnosi se na polukrutu osovinu. Meni je bilo presmijesno kad sam vidio prvi put..

http://www.youtube.com/watch?v=0wVg6vpNNRw
Ne vidim što je tu tako smiješno? Ljudi su napravili dosta profesionalan prilog... Izgleda ok. Samo su joj centralnu konzolu stvarno prekrcali prekidačima
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 01:19   #25
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
aGAGAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH Morate pogledati ovaj izvjestaj srpskih medija o novoj opel astri,..necete se moci suspregnuti od smijanja,.

citat: "Jedno je test centar, a drugo naši srpski putevi. Evo kako su Astru pripremili za zemlju poput naše,..sve je tu od lošeg asfalta do prave kaldrve..." odnosi se na polukrutu osovinu. Meni je bilo presmijesno kad sam vidio prvi put..

http://www.youtube.com/watch?v=0wVg6vpNNRw

Kao prvo ne kaže se "kaldrva" nego "kaldrma."

Kao drugo, ni hrvatski putevi nisu ništa bolji.
Loših puteva imaš po cijelom svijetu....

Treće, test samo pokazuje dobru namjeru fabrike, tj. da obraća pažnju i na lošije puteve što firmi Opel daje dodatni plus, u manje razvijenim zemljama, jer se i o tome vodilo računa.
nash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 09:48   #26
Uh, kada pogledam ovaj prilog, vidim da su se u Opelu ovaj puta stvarno potrudili. Auto djeluje jako dobro, no htio bih ga vidjeti u živo sa manjim kotačima i slabijim paketima opreme, da donesem konačan sud.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 10:29   #27
Meni se auto jako sviđa. Veliki pomak u odnosu na stari model. A ove usporedbe Opelovog 1.4 i Renaultovog 1.6 motora su dječja posla.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 10:47   #28
Nisu dječja posla, ti motori osnova su ponude kod oba automobila i kao takvi su za izravnu usporedbu, samim time jer imaju jednaku snagu.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 10:57   #29
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Nisu dječja posla, ti motori osnova su ponude kod oba automobila i kao takvi su za izravnu usporedbu, samim time jer imaju jednaku snagu.


Ne, za izravnu usporedbu su Opel 1.6 115 KS i Renault 1.6 100 KS.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 11:01   #30
Ti to mene zajebavaš ili???

Ima i Renault 1.6 sa 110 KS, koji bi prije bio za usporedbu sa Opelom 115 KS.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 11:04   #31
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Ima i Renault 1.6 sa 110 KS, koji bi prije bio za usporedbu sa Opelom 115 KS.


Evo, ipak si došao na ono o čemu pričam .
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 11:33   #32
Astra je stvarno .
Nijedan kompakt nema tako dobar interijer. Imao sam Astru F,G i H i bas me zanima kakva je ova al kolvo vidim po svim testovima auto ce rasturat sve.
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 11:44   #33
Ja sam ju vidio u Puli na rivi, talijanske tablice, crni model, celicne sa ratkapama, ja mislim 15", bas je neupadljiva, da vidim nissan tiidu vise bi se zagledao u nju nego u Astru...
Dodge-167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 12:03   #34
Izgleda da su Astra i Polo imali istog fotografa i scenaristu:

http://www.netcarshow.com/opel/2010-...llpaper_03.htm

http://www.netcarshow.com/volkswagen...llpaper_15.htm
Brankovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 12:05   #35
Quote:
nash kaže: Pogledaj post
Kao drugo, ni hrvatski putevi nisu ništa bolji.
Loših puteva imaš po cijelom svijetu....

Treće, test samo pokazuje dobru namjeru fabrike, tj. da obraća pažnju i na lošije puteve što firmi Opel daje dodatni plus, u manje razvijenim zemljama,..
ajme krivo me shvatili,..nisam imao namjeru narugati se nego mi je smijesno kako je komentaror to izgovorio,."jedno je oplo centar, a drugo nasi srpski putevi"
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 12:24   #36
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Konkurenti sa 100 KS imaju najmanje dvije sekunde kraće ubrzanje do 100. Kad se radi o dvije sekunde razlike u ubrzanju s mjesta, bojim se uopće pomisliti kako loše taj auto ide u stvarnom prometu kada se ne mjere ubrzanja, već se prestižu kamioni, vozi uzbrdo...

Evo, kako novi Megane sa osnovnim motorom od 100 KS ima 10,9 sekundi, što je 3,5 sekunde kraće???
u pravu je...

Despite being the second most expensive car here, the Astra has the smallest-capacity engine and the lowest power output. Its 1.7-litre CDTI boasts 123bhp and 280Nm of torque – considerably less than the 2.0- litre Ford, Skoda and VW.
Predictably, the Astra struggles to keep up against the clock. It takes 12 seconds to sprint from 0-60mph – that’s 2.5 seconds slower than the Golf. It’s just as far behind in-gear, signifying a real lack of mid-range punch.

Predictably, the Astra struggles to keep up against the clock. It takes 12 seconds to sprint from 0-60mph – that’s 2.5 seconds slower than the Golf. It’s just as far behind in-gear, signifying a real lack of mid-range punch.
ALI!
When it comes to economy, the Vauxhall fights back. It has the highest official combined claim of 60.1mpg, and while it couldn’t get close to this in our hands, it was comfortably the most efficient car on test.

http://www.autoexpress.co.uk/carrevi...rformance.html

Zato su, ponavljam, pravi motori novi 1.4 turbo(140ks) i 2.0cdti(160ks/180ks) ako to tvoj budžet može da podnese
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 13:00   #37
Ja ne kuzim zakaj nisu stavile 2.0CDTI sa 110/130ks iz insignie i to je to a ne ove mlinceke za kavu. Mislim u takvom autu kupiti 1.4 motorcek od 100ks i onda se cudit kak nejde moze sam budala.
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 13:04   #38
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
da li je ovo nesto novo ili ja nisam primijetio dosad?
http://opelinsigniaclub.files.wordpr.../08/262364.jpg
zanimljivo,ovo još nisma vidio
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 13:14   #39
Quote:
to sam ja kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim zakaj nisu stavile 2.0CDTI sa 110/130ks iz insignie i to je to a ne ove mlinceke za kavu. Mislim u takvom autu kupiti 1.4 motorcek od 100ks i onda se cudit kak nejde moze sam budala.
Zar ti ocekujes samo motore od 200+ ks u bilo kojem novom autu kompakt klase???

U kompakt klasi u koju spada nova Astra 30-40% prodaje otpada bas na najslabije opremljene i najslabije motorizirane verzije.

I koliko bi takav auto trebao ici pa da se moze reci "da ide"???

Ubrzavati za 5 sekundi 0-100 km/h??

Daj se osvijesti i ne baljezgaj gluposti, 100 ks je jako dobra motorizacija.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 13:30   #40
Izvini stari al ak je tebi dobra motorizacija auto koji ide do 100 nekih 14-15s.....

Znaci slabo ide trosi barem 8-9l a da ne pricam kolko trosi pri nekih 150km/h na autoputu i jos se dere ko blesav.

Do nekih 3500rpm drzis gas u podu i cekas kaj se bu dogodilo.

Meni je 1.4 N/A motorcek u kompaktu mlinac za kavu i mozes govorit da sam budala,balkanac i kaj ja znam ja tak mislim.

1.4motori su ok za autice tipa corsa,polo,fiesta,clio ali u sljedecoj generaciji tih malih autica koje sam nabrojao ce i ti 1.4motorceki biti slabi.

Ali ima nas svakakvih nekog opce ne dira kak mu auto ide......

EDIT: meni auto mora imati ispod 10s do 100 turbo,dosta momenta
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.