Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2009., 01:48   #21
Na Vrbiku redovito parkiram kod "raketa", tamo se uvijek se nađe mjesta za učačkat auto.

Pravi primjer divljeg parkiranja
BigCityBeats is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 09:09   #22
a baš ti htio reći da imam i za vrbik

samo nemoj neke jeepove slikati,ja ga isto znam ostaviti s 1 kotačem u zraku ak nekam žurim,a njagore je kad se uspijem zavuči tam na parkingić dolje i onda mi treba dobrih 10 min cim-cim da izađem s njega
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 13:55   #23
Quote:
Jackie kaže: Pogledaj post
tamo se skoro uvijek nađe parking mjesto
Razlog tome je sto je "The Parking" bio prilicno dobro cuvana tajna dok ju niste razglasili po forumima. Do prije koju godinu to je bio ziher parking, sada bas i nije
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 14:51   #24
Pa Parkiraj u Dubravi, Črnomercu, Kajzerici......pa na tramvaj

Nemogu skužiti koja je fora parkirati recimo na Vrbiku..gdje da parkiraju stanari koji tamo žive i ne koriste automobil već idu tramvajem na posao. Sve sam bliži ideji da se uvede parking samo u par ulica u okolici gdje stanuješ!!!!
__________________
Hyundai i30, 116 kS CRDi....deveta godina....potraga zamjenom krenula....nadam se da ću 2020-2022 sjesti u novi automobil...Suzuki S-Cross ili Vitara ili....do 150.000,00 kuna
Heho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 15:31   #25
Dobro ljudi ajmo ovako:

Vidim da se ovdje vrzmaju ljudi iz ZG parkinga ili Gradskog ureda za promet, pa da vas pitam slijedeće:

Ja radim na Gornjem gradu u jednoj instituciji, jel mogu je kao zaposlenik tražiti neku povlaštenu kartu za garažu Tuškanac, ili za 1. ili 2. zonu, naravno uz potvrdu poslodavca, ali po nekoj fakat povlaštenoj cijeni jer bi si to sam platio, pošto mi poslodavac neće...???
Naime, "besplatne" karte za Tuškanac su dobili samo visoki šefovi, ekipa koja ima veze u HDZ-u (jadno ) i vozači službenih auta, koji čekaju u Tuškancu, pa po potrebi skoknu gore na Markov trg po ministre i ostale džabalebaroše...!!!

Inače samo da znate da Vlada RH i H. sabor plaćaju za cca. 200 karata za Tuškanac po full cijeni oko 3,5 milijuna kuna godišnje a to je lova svih nas poreznih obveznika, ali samo za fine guzice, sitne ribe k'o ja nema šanse da dobiju kartu...!!!

Mislim, ZG Holdingu to odgovara, fino si uberu tih 3,5 milje kuna, ali što je sa nama bokcima koji moramo svaki dan dolaziti gore na brdo i rintati za ove fine guzonje, pa auto, pa tramvaj, pa pjege gore..., pa navečer dok ovi političari izmasturbiraju svoje frustracije, niz brdo, pa tramvaj, pa auto, pa doma, koma živa, ...nemrem više, strgan sam, ...da nije ove recesije sad vjerojatno bih dao otkaz i tražio nešto u kvartu, ali di ćeš sad nać posao u ovoj banani..., jaoooo, ...dajte nekaj smislite....!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 19:37   #26
Quote:
Heho kaže: Pogledaj post
Pa Parkiraj u Dubravi, Črnomercu, Kajzerici......pa na tramvaj

Nemogu skužiti koja je fora parkirati recimo na Vrbiku..gdje da parkiraju stanari koji tamo žive i ne koriste automobil već idu tramvajem na posao. Sve sam bliži ideji da se uvede parking samo u par ulica u okolici gdje stanuješ!!!!
oni si mogu kupiti povlaštenu kartu i parkirati po cijelom gradu
a neki idu na vrbika na posao ili na fakseve,a ne žive negdje gdje je došao "the one"
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 22:18   #27
jel to moguće?
I. zona 8kn/h???
II. zona 6kn/h????
III. zona 3kn/h
IV. zona 7 kuuunnnnaaa?????? (kod velesajma)
kaj to moguće da četvrta zona skuplja od treće? ja sam mislio da će bit ono 2kn i skoro sve prazno kad ono 7kn
tomislav1203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 22:25   #28
IV zona bi trebala biti 5kn 24H.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 22:28   #29
I-14kn, II-7kn, III-3kn, IV-5kn (0-24)
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 22:41   #30
jel kakav sajam?

jer onda je normalno cijena veće
normalno,ne
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 23:23   #31
Quote:
el oso kaže: Pogledaj post
hm, nije ovo još jedna tema u nizu vezana uz dotičnu pravnu osobu koja maltretira zagrepčane.
mene muči pitanje gdje parkirati u Zagrebu u narednom periodu, točnije unutar četverokuta između slavonske avenije i vukovarske ulice, odnosno savske ceste i recimo hrvatske bratske zajednice.
dakle, radi se o dijelu grada u blizini filozofskog, gdje ću morati stavljati auto na duže razdoblje, tipa pola dana i tako to.
konkretna itanja su:
kakva je tamo situacja sa naplatom i kakva je situacija sa slobodnim parkirnim mjestima.

unaprijed zahvalan zagrepčancima i inima
Nije direktna tema, no kako živim u području koje navodiš, od kad se uvela naplata parkiranja, više se ne maltretiram čekajuć i/ili tražeći parking, recimo kad dolazim iz noćne ili popodne iz jutarnje.
Slično razmišljaju i stanaru u mojoj zgrada, tako da..
A je, onima koji dolaze tu, a ne žive, njima je odista teže..No što ćeš.
galijotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 10:30   #32
Slobodnog i besplatnog parkinga se moze naci u podrucju Cvjetnog naselja ili jos preciznije kod veslackog kluba. blizu je i tramvaj i centar.
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 18:51   #33
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Zanima me isto pitanje no vezano za sam Centar. Ne snalazim se toliko tako da mi nisu ni poznate lokacije garaža. Svaki put kad moram doći parkiram negdje oko Kvaternikovog trga pa prvi sat platim baš na automatu, drugi mobitelom i onda moram bježat.

Neka garaža bi bila idealna. Em bi auto bio pod nadzorom, mogu (valjda ) ostat i dulje od 2 sata, a sigurno nije 15 kn/sat.
Imaš privatan parking pokraj branimir centra.Konkretno kad ideš od autobusnog kolodvora prema želježničkom kolodvoru-držićevom prema branimirovoj ulici i onda između Ulice petra i tome erdoedy i Domagojeve ulice se nalazi privatni parking(ulaz iz Branimirove-područje bivše tvornice Nada Dimić).Mislim da je sat 5 kn ali nisam siguran...Dnevna je mislim 50kn...
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 16:33   #34
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
jel kakav sajam?

jer onda je normalno cijena veće
normalno,ne
ne nije bilo sajma. bila subota u 8 ujutro i nigdje žive duše. ne znam kak dugo ali znam da su starom 7kn naplatili preko moba. sad jel za cijeli dan ne znam
tomislav1203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 17:35   #35
A najjače mi je tamo na onom šoderu kod inine zgrade preko puta avenue malla - prva zona.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 18:05   #36
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
A najjače mi je tamo na onom šoderu kod inine zgrade preko puta avenue malla - prva zona.

Taj šoder je 4. zona - 5 kn za 24 sata
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 18:12   #37
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post

Taj šoder je 4. zona - 5 kn za 24 sata
Možda ja nisam vidio dobro, ali mislim da je baš onaj parking odmah iza ine, tek početak šodera, prva. Znam da nisam mogao vjerovati, i to više puta. I znam da su nedavno nešto mijenjali tamo.

A možda bih trebao i svratiti do okuliste.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 18:15   #38
Naplata parkiranja- neustavna?

Pozdrav svima ,

Jedno pitanjce: jel na kraju uopće ustavno naplaćivati kazne za neplaćeno parkiranje .

Isto tako me zanima, kojeg datuma je Ustavni sud utvrdio neustavnost istog , te jel to vrijedi i za kazne prije tog datuma ,dakle jel zakonski moguće da Zagrebparking uopće šalje prijedlog za ovrhu za te kazne?
Hrvoje 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 18:26   #39
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Možda ja nisam vidio dobro, ali mislim da je baš onaj parking odmah iza ine, tek početak šodera, prva. Znam da nisam mogao vjerovati, i to više puta. I znam da su nedavno nešto mijenjali tamo.

A možda bih trebao i svratiti do okuliste.
valjda ti se pričinila crvena boja na znaku koja označava I zonu, u stvari je narančast bar bi tak trebalo bit, isto ima fora kod stadiona Dinama-a gdje je 3-zona ali ima max ograničenje parkiranja nije 3 sata već 6 sati i plaća se mobitelom na broj 106
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 06:48   #40
Quote:
Heho kaže: Pogledaj post
Pa Parkiraj u Dubravi, Črnomercu, Kajzerici......pa na tramvaj

Nemogu skužiti koja je fora parkirati recimo na Vrbiku..gdje da parkiraju stanari koji tamo žive i ne koriste automobil već idu tramvajem na posao. Sve sam bliži ideji da se uvede parking samo u par ulica u okolici gdje stanuješ!!!!
Dolazim iz Sarajeva poslije nove godine u ZG,cisto turisticki.
Parkirao bih auto na jednom od predlozenih parkinga,ali kojim tramvajem prema centru,i da li se karta kupuje kod vozaca ili na trafici.U Sarajevu moze jedno i drugo.
hvala i pozdrav
riki-sa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.