Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2015., 13:00   #681
Quote:
superiška kaže: Pogledaj post
Bili smo tamo lani na dvije svadbe i oba puta hrana je bila koma, ne samo meni nego svima s kojima smo sjedili i kasnije komentirali. Što je šteta jer je ambijent krasan. Ne znam što im se dogodilo, išli smo jednom u tjednu ovak na ručak i bilo je super, ali ove svadbe.... em malo em loše. Tako da on otpada, neću riskirati.
Jel netko bio u novije vrijeme u Absumu? ili kako se već sad zove onaj kod šumarske? Panorama, HV?

Absum su kolaci mislis na avium? Koliko ja znam to visr ne radi, ali bila sam tamo i nije mi hrana nesto bila.

A na Rogancu ako stavite okrugle stolove mislim da se ne bi izgubili u sali
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 08:26   #682
Quote:
happy smile kaže: Pogledaj post
Absum su kolaci mislis na avium? Koliko ja znam to visr ne radi, ali bila sam tamo i nije mi hrana nesto bila.
Avium je pred 2 i pol god imao odličnu hranu, a onda su krajem 2013. promijenili vlasnika i kuhara i onda se i hrana pokvarila...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 12:59   #683
Zabuna, mislila sam na Avium
Tamo mi je lijep ambijent, al svaki put kad smo šetali blizu djeluje kao da je zatvoreno
superiška is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 13:32   #684
Ali ja muslim da to.vide ni ne radi...
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 12:09   #685
Quote:
Breeda kaže: Pogledaj post
Bok karlovačke mladenke!
Tražim novije info o Rogancu, čujemo jako kontradiktorne komentare, nekima je bilo super (prošle godine), nekima je bilo jako malo hrane (novije) ...

Kod odabira sale hrana nam je top prioritet, da je friška, da se nadopunjuju plate... još su nam u igri Rubinić, Princess u Jaski, Hotel Korana, Absum.. pa molim novije komentare na iste. Od nekih smo odustali, imamo oko 150 ljudi, ne želimo da su nagurani ili odvojeni (nažalost otpao Lovački Rog)...

Također, preporuke tražimo gdje je fina klopa i da se drži dogovora
Odlučili smo se za salu Rubin u Jaski. Najbolji presjek fine klope, lijepog prostora i relativne blizine
Poprilično su popunjeni, zadnji tren smo upali u željeni termin.
Breeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 12:14   #686
Quote:
superiška kaže: Pogledaj post
To sam i ja čula za Roganac i za Frankopan - i da je klopa super i posluga i prostor. ...
Ajmo udavače, pomagajte!!
Provjeri si za Frankopan. Moji su bili prošle godine tamo i pola svadbe je imalo probavne probleme sutradan Hrane je bilo dovoljno, ali je bila podgrijana, vidjelo se na kilometar da nije friška. Ne znam jesu li kolači bili njihovi, ali isto se vidjelo da su iz škrinje. Nakon toga je kod mene Frankopan otpao samo tako
Breeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 01:35   #687
Quote:
pproton kaže: Pogledaj post
bok,

Unaprijed se ispričavam šta upadam kao padobranac na temu.

Dakle, imam pitanje vezano uz krošograd u pisarovini pa pretpostavljam da ovdje ima upućenih da mi neke stvari razbistre.

Planiramo tamo vjenčanje i na forumima nema baš nema puno informacija vezano uz tu famoznu zabranu vjenčanja u njihovoj kapelici osim šturog "zabranila je biskupija"...

Dali se je nešto u međuvremenu promijenilo a i interesirao bi me konkretan razlog zabrane ili barem nešto više "zabranila biskupija" čisto da znam odakle krenuti sa propitkivanjem stvari, po tim nekim crkvenim instancama jer su svi dosadašnji pokušaji završili bezuspješno.

Nevezano uz to, kakva su novija iskustva od tamo imali kakvih primjedbi ili stvari na koje bih trebao obratiti pažnju prilikom organizacije vjenčanja tamo.

Znam da je poželjna ugođajna rasvjeta jer oni imaju samo klasični on off prekidač sa lusterima..

a to je nešto šta bih lako previdio da mi nije savjetovano od ljudi na sajmu prošli vikend.

i tako prvi puta se ženim pa nisam baš doma sa time...
uglavnom svaki savjet je dobrodošao.

unaprijed hvala.

Da, bikupija je zabranila podjelu sakramenata u kapelicama, što znači da se sakramenti mogu sklapati i dobivati isključivo i samo u službeno priznatim crkvama što nije slučaj s drvenom kapelom u krašogradu.
To je onako, više atrakcija za posjetitelje.

Ali u blizini ima Crkva u Bratini ( Krašograd je u Bratini! - Općina Pisarovina), crkva u Pisarovini, i u Lasinji.
Sve su manja mjesta, sela.
U Bratini je mini crkva, nisam nikad bila unutra pa ne znam.
U Pisarovini župna crkva, jaaako stara i nažalost nije restaurirana.
U Lasinji, nova crkva sagrađena poslije rata.
__________________
Ne sudi onima koji su zbog ljubavi izgubili ponos, nego onima koji su zbog ponosa izgubili ljubav.
svejesuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 17:40   #688
ja sam imao prosle godine svadbu na Rogancu i prezadovoljan sam. niceg nije falilo, sve je bilo ukusno i konobari su bili stalno u pogonu. i sam sam cuo svakavih komentara, ali srecom tek nakon svadbe apsolutno preporucam. ako nekog jos nesto zanima o Rogancu ili ove druge stvari, cvijece, fotke, snimanje, moze na PM.
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 09:31   #689
Hej cure....može mišljenja o grupi 047 i o foto videu in iz ogulina?
jana lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 15:32   #690
drage karlovačke mladenke, pripremam se i ja za svadbicu iduće godine. planiramo kroz koji dan/tjedan otići malo po restoranima, samo ne znamo točno kakva su iskustva. imat ćemo oko 130 gostiju, tako da nam ne treba velika sala. išli bi u roganac, amarilis i ne znam gdje dalje. kakva su vaša iskustva s tim restoranima ili kojim drugima?
i planiramo kapariti fotografa iz zagreba (prilično je skup s obzirom da ima samo fotografije u cijeni, bez snimanja), pa bih htjela uzeti nekog snimatelja koji traži recimo oko 3000 kn. ne bih ništa posebno što se tiče snimanja. važnije su mi fotke. što kažete?
Moonie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:24   #691
Quote:
Moonie kaže: Pogledaj post
.....
i planiramo kapariti fotografa iz zagreba (prilično je skup s obzirom da ima samo fotografije u cijeni, bez snimanja), pa bih htjela uzeti nekog snimatelja koji traži recimo oko 3000 kn. ne bih ništa posebno što se tiče snimanja. važnije su mi fotke. što kažete?
studio NEX ima dobre cijene, a mozes i odvojeno uzeti snimatelja
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:22   #692
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
studio NEX ima dobre cijene, a mozes i odvojeno uzeti snimatelja
oni su iz zagreba, jel? hvala na prijedlogu.
Moonie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:03   #693
Quote:
Moonie kaže: Pogledaj post
oni su iz zagreba, jel? hvala na prijedlogu.
jesu i nema na cemu!
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 10:34   #694
Quote:
Moonie kaže: Pogledaj post
drage karlovačke mladenke, pripremam se i ja za svadbicu iduće godine. planiramo kroz koji dan/tjedan otići malo po restoranima, samo ne znamo točno kakva su iskustva. imat ćemo oko 130 gostiju, tako da nam ne treba velika sala. išli bi u roganac, amarilis i ne znam gdje dalje. kakva su vaša iskustva s tim restoranima ili kojim drugima?
i planiramo kapariti fotografa iz zagreba (prilično je skup s obzirom da ima samo fotografije u cijeni, bez snimanja), pa bih htjela uzeti nekog snimatelja koji traži recimo oko 3000 kn. ne bih ništa posebno što se tiče snimanja. važnije su mi fotke. što kažete?

Mi smo imali vjenčanje u Lovačkom rogu i bili smo jako zadovoljni, 120 ljudi. Najviše smo bili zadovoljni kvalitetom hrane koja je stvarno bila odlična, i predjelo posluženo vani i sve ostalo posluženo unutra. Usluga odnosno posluživanje jako profesionalno i na nivou.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:49   #695
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Mi smo imali vjenčanje u Lovačkom rogu i bili smo jako zadovoljni, 120 ljudi. Najviše smo bili zadovoljni kvalitetom hrane koja je stvarno bila odlična, i predjelo posluženo vani i sve ostalo posluženo unutra. Usluga odnosno posluživanje jako profesionalno i na nivou.
ali u lovačkom nema okruglih stolova koliko sam čula. za hranu sam isto čula da je prefina. komarci su vas nisu pojeli tamo?
Moonie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 09:11   #696
Quote:
Moonie kaže: Pogledaj post
ali u lovačkom nema okruglih stolova koliko sam čula. za hranu sam isto čula da je prefina. komarci su vas nisu pojeli tamo?
Imaju okrugle stolove, al to ovisi o broju ljudi, ako je puno ljudi nema mjesta za okrugle stolove, al treba pitati tamo. Oni se baš trude izaći u susret. Komaraca nije bilo! Vlasnik nam je rekao da on organizira prskanje komaraca nekoliko puta tokom ljeta i stvarno nisam ni jednog komarca vidjela. Također smo bili na svadbi u 8.mj gdje je isto bilo vani posluženo predjelo i isto nismo vidjeli komarce. Mislim da je Lovački best buy u Karlovcu što se tiče kvalitete hrane i cijene, a bili smo na svadbama u Rogancu, Hotelu Duga Resa, Aviumu, Domu HV-a, Motelu Dobra, Kristalu...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:09   #697
Karlovčani i Karlovčanke, što nam je potrebno za zakazivanje termina kod matičara?
Hvala!
__________________
Not all twins walk side by side,
Sometimes one has wings to fly! ❤ ❤
MrsKepolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:47   #698
Dragi ljudi, imate nekakvu preporuku za band? Karlovac i okolica. Vjenčanje je u Slunju 12.08.17. 047,noćni život, Mystic, Harmony band, vgband zauzeti na taj datum.
Možda Dinacordi,Miljac ili lotos karlovac? Hvala puno
Tonkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 10:52   #699
Quote:
Tonkas kaže: Pogledaj post
Dragi ljudi, imate nekakvu preporuku za band? Karlovac i okolica. Vjenčanje je u Slunju 12.08.17. 047,noćni život, Mystic, Harmony band, vgband zauzeti na taj datum.
Možda Dinacordi,Miljac ili lotos karlovac? Hvala puno

Meni su KUMOVI svirali i odlični su! Provjeri dal su slobodni https://www.facebook.com/kumoviofficial/?fref=ts
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.