Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 13:04   #61
Sale u Karlovcu

Ne znam, kad gledam sve te sale i restorane u Karlovcu teško se odlučiti jer sve imaju neke mane i prednosti. Cijene su kod svih ionako približno iste kad pogledate finalni trošak. (Već sam sve ispitala , lol). Većina sala mi je dosta zastarjela izgledom. Na hranu se ne mogu potužiti nigdje. U svim salama je bila dobra. Što se tiče unutarnjeg uređenja, najbolja mi je Dolcevita. Neutralna boja pijeska na zidovima, minimalni i lijepi ukrasi. Ali onda opet neke druge stvari me počnu kopkati. Band smješten na malu binu(još se nama sviđa band sa 7 osoba..hahahaha), prostor za ples izgleda premalen (ali opet tko zna da li će svi plesat) itd., pa onda opet super mi je da stol za mladence nije miljama daleko od ostalih gostiju kao npr na Rogancu.

I tako je sa svakom salom. Svaka ima neki plus i minus. Na kraju se sve svodi na to kako se vlasnici/voditelji restorana odnose prema vama u pregovorima i mislim da će nam to biti presudni faktor.
Ma glavno da ekipa bude za party
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 14:18   #62
Quote:
Mekintoš kaže: Pogledaj post
Što se tiče unutarnjeg uređenja, najbolja mi je Dolcevita. Neutralna boja pijeska na zidovima, minimalni i lijepi ukrasi. Ali onda opet neke druge stvari me počnu kopkati. Band smješten na malu binu(još se nama sviđa band sa 7 osoba..hahahaha), prostor za ples izgleda premalen (ali opet tko zna da li će svi plesat) itd., pa onda opet super mi je da stol za mladence nije miljama daleko od ostalih gostiju kao npr na Rogancu.
Sve ovisi o broju ljudi. U Dolceviti sam bila toliko puta da mi vec izlazi na usi Ali, svaki put je bio drugaciji raspored stolova...na svadbi koja je imala 100 ljudi su bili slozeni kao kocka, jako zanimljivo. Na jednoj manjoj onako kao riblja kost (mislim da to tako kaze, ukoso), na trecoj je bilo 180 ljudi sto im je maximum pa je bilo obicno, i prilicno stisnuto. Zajednicko svima je bilo da se na gazdaricu nitko nije bunio
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 14:28   #63
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Sve ovisi o broju ljudi. U Dolceviti sam bila toliko puta da mi vec izlazi na usi Ali, svaki put je bio drugaciji raspored stolova...na svadbi koja je imala 100 ljudi su bili slozeni kao kocka, jako zanimljivo. Na jednoj manjoj onako kao riblja kost (mislim da to tako kaze, ukoso), na trecoj je bilo 180 ljudi sto im je maximum pa je bilo obicno, i prilicno stisnuto. Zajednicko svima je bilo da se na gazdaricu nitko nije bunio
To je istina, broj ljudi je važan faktor.
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 17:14   #64
Quote:
Mekintoš kaže: Pogledaj post
To je istina, broj ljudi je važan faktor.
naravno..

meni je estetski najljepši kristal. i tamo stane velik broj ljudi. a ako je manja svadba onda se može pregradit sala pa je manja.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 19:32   #65
Saloni vjenčanica

Karlovčanke, kakva su vaša iskustva sa lokalnim salonima vjenčanica?
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 19:55   #66
Ja sam bila samo u Sposi i žena je bila stvarno ljubazna. Ima svega, ali su cijene
Nisam gledala po ostalim salonima, ja sam svoju odlučila šivati.
BSO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 21:22   #67
Quote:
BSO kaže: Pogledaj post
Ja sam bila samo u Sposi i žena je bila stvarno ljubazna. Ima svega, ali su cijene
Nisam gledala po ostalim salonima, ja sam svoju odlučila šivati.
misliš da ti se to isplati?

ja definitivno neću šivati kad ima onaj eternity ili kak se već zove prije spose koji je relativno jeftin. onda onaj stella atelier je isto ok.. a moj odabir je na biser vjenčanice. salon je u zagrebu i zbilja imaju predivne haljine za malu cijenu!

moj šogi je šivala haljinu kod onog karlovačkog kreatora igora nešto

i sad joj dizajnerska vjenčanica stoji u ormaru...
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 21:38   #68
Quote:
Mekintoš kaže: Pogledaj post
...Pa ako je netko bio tamo na svadbi unazad pola godine, molim dojmove. ...
bila ja nedavno, kad vec pitas- hrana mi je bila ocajna, pogotovo janjetina koja je bila prije bravetina nego janjetina

kolaci (u "cijeni stolice") mi nisu bili bas nesto...

zapravo moja ocijena je 6 od 10

cini mi se da je prije bilo bolje, bila sam tamo na par svadbi. ili sam mozda bas taj zadnji puta bila lose volje pa mi hrana nije odgovarala. ali stvarno, janje je bilo zivi ocaj i tak je smrdila, cak i ostalima za stolom.
__________________
hiiihiiii
ihihch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 22:30   #69
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
ja definitivno neću šivati kad ima onaj eternity ili kak se već zove prije spose koji je relativno jeftin.
Jao, mi smo iz tog eternityja izasle za 5sek naime, sve haljine su im toliko kratke da za nas nije bilo nade
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:47   #70
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Jao, mi smo iz tog eternityja izasle za 5sek naime, sve haljine su im toliko kratke da za nas nije bilo nade
kratke? ti si visoka mlada ili?

ja imam 166 pa meni ni jedna neće bit kratka
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:37   #71
Jesu li to svi saloni u gradu? Mene do sad nisu ni zanimali takvi saloni pa znam samo da ima ona 3 u senjskoj. MOj limit je 3000kn za iznajmljivanje,a ako ne nađem nešto što mi se sviđa onda majka šiva haljinu. Ja doduše želim običnu bijelu večernju haljinu i ne želim veo pa ono
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:43   #72
Cvjećare U Karlovcu

Kakva su vam iskustva s lokalnim cvjećarima. Moje cure su na svadbama imale različite cvjećare....jedan onu s korza, pa jedna s dubovca, jedna s turnja itd. i meni su sve dekoracije bile lijepe. Ja sam gledala onu Flores s tržnice kad sam gledala i Žganjer. Čini mi se isto ok.

Je li netko imao neko grozno iskustvo s nekim da nas upozori ?

P.s. Ja inače mislim imati bijele karanfile...obožavam ih i bršljan

Što ste vi odabrali?
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:49   #73
Slastice i torte u Karlovcu

Dakle, kod tih kolača me muči ako uzmem kolače baš od restorana da će me zeznut i da neće biti fini. Pojma nemam. Znam da Mirže ima fine kolače i oni Bond ili Absum ili kako se već zovu, nisu loši. Isto, frendica je imala tortu pekare Mus i bila je fina. Doduše, meni su na svakoj svadbi bili fini kolači i hrana i nisam nikad posebno o tome razmišljala, ali kao mladenka drugačije gledam na to. Želim da moji gosti imaju sve fino fino fino


Vaša iskustva sa slastičarima u Klc?
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:54   #74
Lokacije za slikanje u Karlovcu

Heh, vidite da sam se raspisala. Zanima me puno toga

Dakle, koje lokacije za slikanje planirate?

Moj odabir, ako bude sunčan dan je šuma...a ako padne kiša onda Zorindom, Gradska knjižnica, Papas bar ili Crni mačak, Željeznički kolodvor. Naravno, ako za neke od navedenih dobijem dozvolu.
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:05   #75
kolace cu vjerovatno od musa...i tortu....
za druge bas i ne znam...samo znam da nikad nebi absum.....odbojni su mi i gotovo!! mislim da je tamo sve iz vrecice, da nis nije pravi kolac!!ne znam...mozda grijesim....

cvijece...mariposa...ona nova iz luscica...cure iz kauflanda. sad su mi na sajmu imale jako lijepo dekoriran stol...bijele ruže, niš čičkavo...lijepo i jednostavno...

a lokacije za slikanje...svugdje i nigdje
samo necu na stari grad. tamo se svi slikaju....grozim se tih slika sa starog grada i s korane.....meni može sve samo ne to!!
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:43   #76
Quote:
Mekintoš kaže: Pogledaj post
Jesu li to svi saloni u gradu? Mene do sad nisu ni zanimali takvi saloni pa znam samo da ima ona 3 u senjskoj.
Ima jos na baniji, mislim da se zove stella, na starom placu, i gore na trznici...
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:49   #77
onaj na trznici se salon zatvorio...kolko ja znam.....
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:52   #78
Quote:
ana.f1 kaže: Pogledaj post
onaj na trznici se salon zatvorio...kolko ja znam.....
Ne cudi me, dugo je i bio otvoren
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:50   #79
Quote:
ana.f1 kaže: Pogledaj post
onaj na trznici se salon zatvorio...kolko ja znam.....
Gore je sad onaj restoran Panorama, zar ne?
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:53   #80
Zlatarne u Karlovcu

Aha, nismo se dotakli prstena. U kojoj zlatarni uzimate burme?
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.