Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 20:48   #21
Sad sam na worldwide hyundai gledal Accenta. Hoće li se to prodavat u HR?
Muljuzator is offline  
Old 25.02.2011., 20:57   #22
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
još da imaju tvornicu u EU....
bolje da ga ne rade u EU... korejski modeli su, bar po meni, ipak kvalitetniji...

Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Sad sam na worldwide hyundai gledal Accenta. Hoće li se to prodavat u HR?
vjerojatno nece, bas kao sto se ne prodaje ni Elantra koju imas kupit u Americi... kao vlasnik jedne iz '01 mogu samo rec da mi ona ponajvise fali na nasem trzistu...


ono sto ce se desit sa i40 je da ce za razliku od "normalnih" trzista, nama vjerojatno doc socijalni i40 se izbacenih 90% serijske opreme...
wifi is offline  
Old 25.02.2011., 23:03   #23
bolesno lijep dizajn, kakav das auto

jedva cekam da dodje u hrvatsku da ga malo uzivo pogledam...
cickova is offline  
Old 26.02.2011., 15:58   #24
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
"U početku dolazi sa dizelskim motorom U2 generacije 1,7 CRDi sa 115 KS i 260 Nm u rasponu od 1250 do 2750 o/min.."

Jel ovo tipfeler ili??? Ak nije totalni best buy, tak nisko potezat SWEEEEET!!

Ja se osobno bojim za cijenu!!!
ix20 je ispao pravo malo savršenstvo OSIM brutalne cijene! Tak da se bojim da je hyundai počeo glumit ostale....
nije tipfeler, taj motor se već ugrađuje u ix35 i moram priznati da jako fino ide s obzirom da je "samo" 115 KS.

ix20 će uskoro doći sa prihvatljivijim paketima opreme, koji kreću od 105.000 kuna, evo detalja..

Quote:
girling kaže: Pogledaj post
još da imaju tvornicu u EU....
imaju tvornicu u EU, tamo se proizvodi i30, ix20, ix35 i sada će i40

Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Sad sam na worldwide hyundai gledal Accenta. Hoće li se to prodavat u HR?
nažalost ne, vidio sam ga uživo i sjedio u njemu, i apsolutno nema nikakve veze sa onim starim Accentima. Namjenjen je azijskom i američkom tržištu.


netko je spominjao i 2.0 Crdi za i40, vjerujem da će ga ubaciti, ali u pripremi imaju i 1.7 crdi sa 150-160 KS.
__________________
Prodavatelj Hyundai vozila.
Hyundai-DJK is offline  
Old 27.02.2011., 07:37   #25
Quote:
Hyundai-DJK kaže: Pogledaj post
netko je spominjao i 2.0 Crdi za i40, vjerujem da će ga ubaciti, ali u pripremi imaju i 1.7 crdi sa 150-160 KS.
ja sam spominjao... a pošto je moj kolega očito kod tebe nedavno uzeo novi i30 crdi 115 ks - i mene je zainteresirao i40...

on će s njim navlačit kampicu... manju od moje.... zato ja osobno neću gledati dizela ispod 150-160 ks... uopće

evo kupac sam upravo ovakvog sa ovih slika - sa svom ovom opremom - kad stave motor iz ix35 u njega...

ps. samo nek nečekaju previše jer bi Accord Tourer iDTEC mogao završiti na dvoru....
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Old 27.02.2011., 11:50   #26
Ovo po dimenzijama i opremi ( ne i motorima ) je prava konkurencija Mazdi 6 karavan ( na koju podosta i sliči ). Ne izgleda loše uopće, ali se slažem sa gornjim kolegom, treba motor 2,0 CRDi za pravu stvar.
Banderas-Sedmica is offline  
Old 28.02.2011., 19:52   #27
Quote:
Hyundai-DJK kaže: Pogledaj post
nije tipfeler, taj motor se već ugrađuje u ix35 i moram priznati da jako fino ide s obzirom da je "samo" 115 KS.

ix20 će uskoro doći sa prihvatljivijim paketima opreme, koji kreću od 105.000 kuna, evo detalja..



imaju tvornicu u EU, tamo se proizvodi i30, ix20, ix35 i sada će i40



nažalost ne, vidio sam ga uživo i sjedio u njemu, i apsolutno nema nikakve veze sa onim starim Accentima. Namjenjen je azijskom i američkom tržištu.


netko je spominjao i 2.0 Crdi za i40, vjerujem da će ga ubaciti, ali u pripremi imaju i 1.7 crdi sa 150-160 KS.
Bio danas u salonu.......
polki is offline  
Old 28.02.2011., 20:17   #28
Ako mu cijena bude astronomska neka idu u kurac i oni i njihova pouzdanost!
Image se stvara desetljećima, cijene im moraju biti još uvijek bitno niže od usrane euro konkurencije...
Kvadricus is offline  
Old 28.02.2011., 20:46   #29
Quote:
Kvadricus kaže: Pogledaj post
Ako mu cijena bude astronomska neka idu u kurac i oni i njihova pouzdanost!
Image se stvara desetljećima, cijene im moraju biti još uvijek bitno niže od usrane euro konkurencije...
Cijenu diktira potraznja a Hyundai je trazeno auto jer je na glasu kao jako pouzdan. Jbg, ipak su to azijati, pa ne vode nasi tu firmu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 28.02.2011., 20:47   #30
Quote:
Kvadricus kaže: Pogledaj post
Ako mu cijena bude astronomska neka idu u kurac i oni i njihova pouzdanost!
Image se stvara desetljećima, cijene im moraju biti još uvijek bitno niže od usrane euro konkurencije...
Što se tiče pouzdanosti,bar dva desetljeća imaju.
polki is offline  
Old 28.02.2011., 21:13   #31
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Bio danas u salonu.......
U vezi kojeg auta ?
Oprosty is offline  
Old 28.02.2011., 21:19   #32
Quote:
Oprosty kaže: Pogledaj post
U vezi kojeg auta ?
u vezi nikojeg auta,dovezao accent na popravak,pogledao,uživao,pobjegao.
polki is offline  
Old 01.03.2011., 08:37   #33
O kako je ružan ali vjerojatno dobar stroj
mariob is offline  
Old 01.03.2011., 14:02   #34
šmrc, nema više lijepe kockaste Sonate sa "starinjskim" interijerom, kožom i drvenim umetcima itd., ...!!!

Ah, ...bumo se naviknuli ko'o i na sve nove "grde" aute..., kad gledaš svaki dan na cesti ove nove rugobe od auta, navikneš se na njih, pa ti postaju normalni...!!!
supervox is offline  
Old 01.03.2011., 14:14   #35
Ja čekam sedan verziju i onda ubost jedno godinu-dvije starog 2,4 GDi sa 200 ks i manjom potrošnjom od mojeg

I naravno plinjara tranu...

Headbanger is offline  
Old 01.03.2011., 14:16   #36
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
još da imaju tvornicu u EU....
Pa imaju tvornicu u Slovačkoj, od tamo dolaze svi noviji Hyundai, htjeli su oni doći u RH ali je to naša vlada uspjela sjebati...

Jedini mi je nedostatak šta ne nude hybrida, već je vrijeme za plug in i to koncept kao Volt sa električnim motorom kao glavni izvor pogona, a generator da bude otto motor.

Kao vlasnik Elantre iz 02 mogu reći po kvaliteti i broju kvarova bolji od svakog francuza, njemca ali i japanca. Hyundai je u 2010 godini bio No 1 svjetski proizvođač šta se tiče pouzdanosti. Kroz koju godinu postat će svjetski lider u proizvodnji jer već sada u samom vrhu, ako ne bude sranja u Koreji i po Svijetu
bronz is offline  
Old 01.03.2011., 14:40   #37
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ja čekam sedan verziju i onda ubost jedno godinu-dvije starog 2,4 GDi sa 200 ks i manjom potrošnjom od mojeg

I naravno plinjara tranu...

Slabo buš plinaru uz direkno ubrizgavanje benzina stavil...!!!

To je reket auto industrije kod benzinaca, tak da te zjebu za plin, k'o i ovi švabe TSI, TFSI i ostali, talijanci sa Alfama (ne znam kak s točno zove) i onaj Renaultov idE, ili kak već, ...

Mislim, probali su ljudi u takve motore stavit plin, ali nisam čul ni jednog da je to ostavil, morali su sve vratiti kak je bilo...!!!
supervox is offline  
Old 01.03.2011., 14:52   #38
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Slabo buš plinaru uz direkno ubrizgavanje benzina stavil...!!!

To je reket auto industrije kod benzinaca, tak da te zjebu za plin, k'o i ovi švabe TSI, TFSI i ostali, talijanci sa Alfama (ne znam kak s točno zove) i onaj Renaultov idE, ili kak već, ...

Mislim, probali su ljudi u takve motore stavit plin, ali nisam čul ni jednog da je to ostavil, morali su sve vratiti kak je bilo...!!!
ljudi bi plin ugradili i u tomosa da imaju kud s bocom

direktno ubrizgavanje je uvedeno zbog napretka, a ne da bi se sjebali plinaši druga stvar što ljudi i kad se smanji potrošnja 20-30% hoće po svaku cijenu još uštedjeti. samo za primjer, bilo je likova koji su se raspitivali o plinu na priusu

mišljenja sam da nije nemoguće, iako trenutno ne postoji isplativi sistem za DI motore. ali doći će i to s vremenom.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 01.03.2011., 18:12   #39
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ja čekam sedan verziju i onda ubost jedno godinu-dvije starog 2,4 GDi sa 200 ks i manjom potrošnjom od mojeg

I naravno plinjara tranu...

GDI i plinjara

ja čekam 2.0 dizlo sa 184 KS iz ix35... i vaki karavan ide k meni na dvor....

i to s kukom
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Old 02.03.2011., 00:12   #40
Kaj je najbolje u Korei već ima GDI LPG sistem, a dok ta sedan verzija dođe do nas, to će već bit pod normalno...
Headbanger is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.