Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2014., 08:07   #81
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Provjeri još turbinu i ak je Ok kupuj odmah
kako da provjerim.... na leru malo gasa jaceg dodavati pa ako fucka onda je pri kraju ili? jucer sam ga isprobavao i stisnuo skoro do 200km/h ide lijepo samo neznam jeli mi se ucinilo ili nije da izmedju prve i druge brzine kod vecih obrtaja sam cuo kao neki cudan zvuk, kao iz turbine nesto slicno blow off...
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 09:12   #82
pa ako si ga stiso do 5000okretaja i naglo stiso kvacilo mogo si cut kako vuce zrak turbina na sekundu... bar sam ja to na svim dosad autima čuo kad ih bas stisneš...

btw... ako turbina zavija (najbolje čuješ dok neko drugi vozi a ti stojis sa strane) onda je to problem.. al pa nisu turbine na autima više najveći kvar... pa dok registriras i promjeniš 4 gume eto turbine
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 10:59   #83
Quote:
HomerunHog kaže: Pogledaj post
Ja ti ga imam vec 3 god. i mogu rec da sam jako zadovoljan njime;jeftino odrzavanje,servisi,potrosnja mala(premda digitalni pokazivac nekad zna zasrat),pouzdan,kvalitetan i jako izdrzljiv,moze potegnut prve 3 brzine,i kompaktan u gradu sto se tice manevriranja i parkiranja u uskim i zbijenim prostorima
Mane su mu jedino turbak koji se cesto zna zagusit prljavstinom i cadjom,tu i tamo usred voznje se ugasi,na to treba posebno pripazit,a i getribu treba bolje pazit,jer nije bas za neki racing od semafora do semafora(pogotovo kvacilo i remenicu),al to je mozda jer sam ga uzeo iz Belgije,a oni bas i nisu na nekom glasu...
Sve u svemu odlican auto za grad a i za dulje relacije od toga,stvarno je najbolji i najsvestraniji u toj compact limo klasi
He he, napisao si ovo kao da se radi o necemu toliko bezazlenom i skoro najnormalnijom pojavom.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 17:19   #84
Quote:
CroRipke kaže: Pogledaj post
Također, G5 iz 2004., 326 tisuća upravo odvrtio ideee i daljeee
Daj slikaj to da vidimo
Brbljavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 20:09   #85
Pozdrav svima, ako je netko zainteresiran za Golf V 2.0 Tdi Sportline neka se javi, auto je 2005. i u top stanju i reg.godinu dana sa original 71000 km. Provjeriti se moze u bilo kojoj stanici za tehnički pregled, svi servisi su u zubaku rađeni, a kao prilog tomu ide servisna knjižica i svi originalni računi.


Cijena je 8000 eur
Maloude is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 21:02   #86
Quote:
Zgodni kaže: Pogledaj post
He he, napisao si ovo kao da se radi o necemu toliko bezazlenom i skoro najnormalnijom pojavom.
Ma ne desava se to samo tako. ako ga puistis u cetvrtoj da usporava do 800okr. normalno da ce se ugasiti

ako se gasi sam od sebe, nesto ne valja. to ne moze biti normalno
_slatk_i is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 23:58   #87
Quote:
Brbljavac kaže: Pogledaj post
Daj slikaj to da vidimo
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 07:21   #88
Fini km. Jel to onaj model kaj proizvodi diesel, vidim da je kazaljka u minusu :-)
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 07:49   #89
Je je, golf 5 DieselProducer
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 22:58   #90
pozdrav ljudi imam golfa 5 i radio rcd 300 kad umetnem cd orginalni kopiju ili bilo kakav kao počme ga očitavati nakon par sekundi ga izbaci i napiše error. molio bih za savijet što bi bilo pametno napraviti možda se može ugraditi kakav usb adapter . možda nešto novije što se može orginal uklopiti a da nije pretjerano skupo.
ivica s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 02:42   #91
Imam isti problem. Kad staviš CD okreći kotačić za prebacivanje pjesama i kad počne prebacivati pjesme znaci da se ucitao
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 16:58   #92
Paše li http://www.njuskalo.hr/unutrasnjost/...oglas-14549685 na golf 5?

I volan na petici ima tipke.
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 18:33   #93
Trebas noviji modul volana
_slatk_i is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 20:17   #94
Kaj to znači, možeš li mi objasnit?
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 22:38   #95
Pa modul ispod volana, procesor, kompjutor. Rabljeni oko 100-150 Eura.

A zračni jastuk ne bi smio ni kupiti. Kao prvo svaki ima serijski broj, kao drugo nikada ne znaš da li je manipuliran. Cijena je sumnjivo niska. Inače takav rabljeni volan bez airbaga košta oko 400 Eura. Kratko rečeno: Bježi od toga.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 12:37   #96
Može li objašnjenje? Golf V 2.00 2005. godište, 4motion, 103 kw... E ovako, počela se paliti lampica ESP, bez obzira da li je ručno uključim ili ne (stičem utisak da uopšte ne radi). Bez obzira na uslove na putu, s vremena na vrijeme se pali i gasi. Probam uključiti/isključiti, ne reaguje. E sad, neki su mi rekli da, kada lampica ESP svijetli tad ne radi,a kada ne svijetli, ESP je aktivan (meni logika govori da sve što svijetli je i aktivno ) Možete li mi objasniti na komprincipu radi, šta znači kada je lampica ESP uključena i zašto ne reaguje kada je ručno uključujem/isključujem?
Pape85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 12:38   #97
Question

Može li objašnjenje? Golf V 2.00 2005. godište, 4motion, 103 kw... E ovako, počela se paliti lampica ESP, bez obzira da li je ručno uključim ili ne (stičem utisak da uopšte ne radi). Bez obzira na uslove na putu, s vremena na vrijeme se pali i gasi. Probam uključiti/isključiti, ne reaguje. E sad, neki su mi rekli da, kada lampica ESP svijetli tad ne radi,a kada ne svijetli, ESP je aktivan (meni logika govori da sve što svijetli je i aktivno ) Možete li mi objasniti na komprincipu radi, šta znači kada je lampica ESP uključena i zašto ne reaguje kada je ručno uključujem/isključujem?
Pape85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 14:25   #98
ako esp svijetli onda znaci da ne radi.. dal je ručno isključen ili ga je ecu isključio to nema veze.. u ovom slucaju tebe neššto zeza od senzora kad tako čačka.. tipka za isključivanje je zato da npr po snijegu to ugasiš pa automatski s esp segasi i blokada proklizavanja što znači da možeš onda grebat
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 15:39   #99
Golf V 1.9 TDI 2008.

Da li je moguće da mi je već otišao zamasnjak nakon godinu i po (40 000 km) od izmjene???

Vozim, održavam i pazim auto, sve po PS-u.

Unazad pola godine čujem ko neko lupkanje, struganje, preskakanje kad kuplung stisnem na pola a sad se počeo i malo jače zatrest auto kod paljenja/gašenja tako da nema što drugo bit nego zamajac

Kad je prvi zamasnjak bio pri kraju kuplung je bio tvrd ko kamen, lovio je centimetar od poda i čuo bi se udarac kad bi ga stisnuo.

Sad lijepo hvata na pola, nema trzanja kod kretanja ali čuje se to ko struganje, ili puno sitnih lupkanja, ne znam kak da objasnim

Auto ima DPF i koliko sam uspio pronaći zbog toga nešto nemirnije radi od Golfa bez DPF-a. Da li je moguce da ga te vibracije još dodatno razjebu i skrate vijek trajanja?
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 18:29   #100
Golf 5 1,9 TDI 2008. godina, ne ide iznad 3000 okretaja.

Turbina je nova, radilica je nova, nije senzor protoka zraka, nisu dize, nije klapna

Kompjutor ne pokazuje ništa.

Kaj je?!?!?!?!
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.