Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2015., 11:22   #61
nevezano za aute... stari mi govori kako ih je masu ginulo početkom devedesetih na nabrijanim motorima i mopedima.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 12:27   #62
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Prva generacija Mercedesa A-klase?
A je, bijesanje ko vrag, pun konja a nema vise od tone i tristo.
Kukrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 12:48   #63
Quote:
Kukrika kaže: Pogledaj post
A je, bijesanje ko vrag, pun konja a nema vise od tone i tristo.
Decko je mislio na tzv. 'izbjegavanje losa', test na kojem je prva generacija A klase - pala....
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 13:32   #64
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Može pojašnjenje?
navodno je pobila više nacista nego čehoslovačka vojska
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 14:50   #65
Automobili koji su ozloglašeni ili na lošem glasu iz bilo kojih razloga.

Kao što je autor naveo, na lošem glasu iz bilo kojih razloga.

Tu bih želio navesti Opel Calibru koja je zlatno tele seljo ćuning scene.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 15:25   #66
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Automobili koji su ozloglašeni ili na lošem glasu iz bilo kojih razloga.

Kao što je autor naveo, na lošem glasu iz bilo kojih razloga.

Tu bih želio navesti Opel Calibru koja je zlatno tele seljo ćuning scene.
dodao bih i fiat punto, vw polo te suzuki swift.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:00   #67
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Decko je mislio na tzv. 'izbjegavanje losa', test na kojem je prva generacija A klase - pala....
i to doslovno...
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:12   #68
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Decko je mislio na tzv. 'izbjegavanje losa', test na kojem je prva generacija A klase - pala....
Dobro, znaci taj test je pokazao kako vozilo treba drzati cestu a ne otklizati u prvi jarak na zavoju.
Moze li sada u skladu s naslovom topica koji primjer tog *ozloglasenog auta* da vidim kako on to zagorcava zivot vlasnicima kojih je, kako sam primjetio sve vise?
Kukrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:14   #69
Quote:
franjo17 kaže: Pogledaj post
i to doslovno...
Moze pojasnjenje?
Kukrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:15   #70
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
navodno je pobila više nacista nego čehoslovačka vojska
Upravo zbog toga.
Bile su brze, a lagan prednji kraj.
I ode ona po svome putu
Twincharged is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:34   #71
Quote:
Kukrika kaže: Pogledaj post
Dobro, znaci taj test je pokazao kako vozilo treba drzati cestu a ne otklizati u prvi jarak na zavoju.
Moze li sada u skladu s naslovom topica koji primjer tog *ozloglasenog auta* da vidim kako on to zagorcava zivot vlasnicima kojih je, kako sam primjetio sve vise?
Quote:
Kukrika kaže: Pogledaj post
Moze pojasnjenje?
Izbjegavanje losa (Lane Change Test) je manevar okretanja volana jako ulijevo, pa jako udesno (ne znam tocno sad pri kojoj brzini) - prvi MERCEDES A klase se pri tom testu okrenuo na krov, povuceni su svi primjerci na doradu ovjesa...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 17:02   #72
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Izbjegavanje losa (Lane Change Test) je manevar okretanja volana jako ulijevo, pa jako udesno (ne znam tocno sad pri kojoj brzini) - prvi MERCEDES A klase se pri tom testu okrenuo na krov, povuceni su svi primjerci na doradu ovjesa...

Ima nesto i na ovom portalu:
http://autoportal.hr/clanak/reagiran...a_na_nas_tekst

Nije sve crno/bijelo kako izgleda.

Osobno ne znam nikoga da je imao problema s njim, ne znam zasto je onda opasan??
Kukrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 17:07   #73
Quote:
Kukrika kaže: Pogledaj post
Ima nesto i na ovom portalu:
http://autoportal.hr/clanak/reagiran...a_na_nas_tekst

Nije sve crno/bijelo kako izgleda.

Osobno ne znam nikoga da je imao problema s njim, ne znam zasto je onda opasan??
Pise ti:
"Mercedes-Benz je odmah opozvao sve modele A-klase te 1998. ugradio ESP sustav koji postaje serijski dio vozila, a napravljene su i preinake na ovjesu, što je omogućilo A-klasi da ponovno stane 'na noge'. "
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:46   #74
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
nevezano za aute... stari mi govori kako ih je masu ginulo početkom devedesetih na nabrijanim motorima i mopedima.
Da, kad se nabrijavalo dvotaktne motore to je bio urnebes. Nikad na znas sto ce se dogoditi kad odvrnes gas(pogotovo kod jacih primjeraka).
Ja sam onda tek poceo voziti automatika i 15-icu ali sjecam se nekih nabrijanih bisera. Od ''apenca'' koji ide 135 km/h do moje najstrasnije voznje u zivotu na poluraspadnutom elektroniku kojem je motor bio savrsenstvo a sve ostalo je jedva stajalo skupa. Nije cudo sto se onda ginulo, i sam sam imao budalastina a kako sad vidim i jako puno srece iako nisam neki biker. Sinovi mi sigurno nece na motor, nema sanse.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:52   #75
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Automobili koji su ozloglašeni ili na lošem glasu iz bilo kojih razloga.

Kao što je autor naveo, na lošem glasu iz bilo kojih razloga.

Tu bih želio navesti Opel Calibru koja je zlatno tele seljo ćuning scene.
Pa nije Calibra kriva za glupane koji je voze nakon 25 godina i koji prave sranja u njoj i od nje...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 19:48   #76
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
nevezano za aute... stari mi govori kako ih je masu ginulo početkom devedesetih na nabrijanim motorima i mopedima.
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Da, kad se nabrijavalo dvotaktne motore to je bio urnebes. Nikad na znas sto ce se dogoditi kad odvrnes gas(pogotovo kod jacih primjeraka).
Ja sam onda tek poceo voziti automatika i 15-icu ali sjecam se nekih nabrijanih bisera. Od ''apenca'' koji ide 135 km/h do moje najstrasnije voznje u zivotu na poluraspadnutom elektroniku kojem je motor bio savrsenstvo a sve ostalo je jedva stajalo skupa. Nije cudo sto se onda ginulo, i sam sam imao budalastina a kako sad vidim i jako puno srece iako nisam neki biker. Sinovi mi sigurno nece na motor, nema sanse.
Sjećam se jednog APENCA koji je "letio" cca 90km/h.

Pričao mi je tip kako se razbio na Jawi, u zavoju sa cca 80km/h. A taj isti zavoj je istom brzinom prošao već stotione puta, ali na Yamahama, Hondama, Suzukijima. Ovaj put on timun u jednu stranu, Jawa ode u drugu a frajer u mociru pa u gips. Navodno jako neupravljiv motor.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 20:17   #77
jawa se jako dobro dala voziti
pogotovo one prve babette, te su bile kao zalijepljene za cestu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 22:22   #78
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Pa nije Calibra kriva za glupane koji je voze nakon 25 godina i koji prave sranja u njoj i od nje...
Nije ni kocka, al opet je krkansko auto
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 23:04   #79
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Pise ti:
"Mercedes-Benz je odmah opozvao sve modele A-klase te 1998. ugradio ESP sustav koji postaje serijski dio vozila, a napravljene su i preinake na ovjesu, što je omogućilo A-klasi da ponovno stane 'na noge'. "
Ma to mi je jasno, nego koliko je tih automobila zavrsilo na krovu kod kupaca?
Zasto je ozloglasen?
Da je neki drugi proizvodjac u pitanju vjerovatno ne bi nikad saznali da je prevrnut u ekstremnim uvjetima.
Hrpa njih se prevrce jos lakse, pogotovo terenci pa se ne povlace i ne pise toliko o tome.
Mislim da je to prenapuhano bas zbog toga sto je Mercedes u pitanju (dobro doslo konkurenciji za upiranje prstom)
Kukrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 23:28   #80
A klasa je nakon neslavnog prevrtanja povucena iz prodaje i tek nakon opsezne prerade ovjesa i dodavanja ESP-a ponovo vracena u prodaju nakon cca godinu dana.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.