Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2015., 20:36   #21
Ma ići će na nagodbu, sniziti će im kaznu prepraviti će motore i to je to.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:04   #22
Ići će kao i GM i platiti će manje kazne nego sudskim putem. Osim toga ni jedna država si ne može dobustiti da jedan tako velika firma bankrotira i nekoliko tisuća radnika ostane na ulici. To je i problem u HR sa Todorićem i ekipom, zato im nitko ništa ne može.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 23:21   #23
Najviše do sada dobila je kia, 300 mio, tako da i ovo ne može preko milijarde.Kia je platila još štetu kupcima, neznam koliko, a vw će isto.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 00:51   #24
Ovo je jako bitna stvar! Utjecati će na europsko tržište itekako... VW je popušio zbog svojih dizela, ali sigurno su i drugi to radili.
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 09:00   #25
Ma nista novo, igre mocnika.

Sto se VW-a tice oni su eto naletjeli na minu i malo ce popusiti ali u osnovi nece propasti. Nece pasti ni prodaja, ljude ne zanimaju previse takve stvari prilikom kupnje.

Vjerujem da je situacija slicna i sa ostalim proizvodjacima, sve je to isti nacin poslovanja i imaju oni neki interni dogovor koji odgovara svima.

Ako i propadnu mene ne bi diralo jer nisam nikad imao VW a nesto me i ne privlace.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 09:01   #26
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Fanovi Opela imaju druge trikove za provociranje VW-ovaca (naočele za vatromet i slično...), a ovo je druga stvar. Sigurno ne će propasti, ali da će rukovodstvo dobiti bonuse to je već druga stvar
A moraš priznati da je ono bio majstorski zajeb.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 10:20   #27
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ma nista novo, igre mocnika.

Sto se VW-a tice oni su eto naletjeli na minu i malo ce popusiti ali u osnovi nece propasti. Nece pasti ni prodaja, ljude ne zanimaju previse takve stvari prilikom kupnje.


Ako i propadnu mene ne bi diralo jer nisam nikad imao VW a nesto me i ne privlace.
Ma nema ni govora o propasti, nije propao ni GM iako je odrađen tkzv kontrolirani stečaj, ujedno VW se riješio Suzukija i kasirao 3,5 milijarde za dionice...

Prodaja im ionako u SAD šepa, gdje je pad prodaje najbitnijeg modela za to tržište Jetta sedan 18%....preveliki igrači bi izgubili mnogo love ....pogledaj strukturu dioničara!

50% dionica drži Porsche ...to bi rasklimalo Porsche koji je ionako u govnima nakon preuzimanja, .....( financijski gledano zbog kredita koji su uzimani za preuzimanje VW koje propalo) ...u krajnjem slučaju mogu frknut i MAN i Scania ( propast bi i njih povukla u isti ponor) ...

20% dionica drži njemačka savezna država Donja Saska kojoj su dividende VW osjetan prihod ...

A tu je i Qatar ...

Samo 12% drže mali dioničari....

Nije propao ni Peugeot kojem je dionica bila prije 3 godine pala na samo 6€ a danas je 15€ ...prije " potopa" uletit će veliki dioničari i dokapitalizirat financijskim injekcijama i vozi dalje ....






Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 10:58   #28
Ma sve to ok, ajmo zanemarit, ali tko može popušit priču o 40 PUTA većem zagađenju!? Da 40 puta, pa toliko ni raštimani FAP ne zagađuje.

No, ajde, to je net.hr, ništa čudno. Ameri isto nisu daleko od toga.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:17   #29
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Ovo je jako bitna stvar! Utjecati će na europsko tržište itekako... VW je popušio zbog svojih dizela, ali sigurno su i drugi to radili.
Nema veze sa EU, a čini mi se da je problem kod motora bez SCR-a.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:34   #30
Koliko ce ovo utjecati na cijelu VAG grupu (Skodu, Seat,...)?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:47   #31
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Koliko ce ovo utjecati na cijelu VAG grupu (Skodu, Seat,...)?
Isto ko i o materi ovisna djeca kad mater umre a nema nasljedstva


Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 12:05   #32
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Isto ko i o materi ovisna djeca kad mater umre a nema nasljedstva


Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD
E, a imaju li skoda i seat nasljedstva, pa da sami nastave zivot
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:18   #33
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ma sve to ok, ajmo zanemarit, ali tko može popušit priču o 40 PUTA većem zagađenju!? Da 40 puta, pa toliko ni raštimani FAP ne zagađuje.

No, ajde, to je net.hr, ništa čudno. Ameri isto nisu daleko od toga.
Pa daj čovječe, kaj si mislio da net.hr nešto piše sam za sebe, članak nisam niti pogledao kod njih - odeš fino na new york times i vidiš

http://www.nytimes.com/2015/09/19/bu...-software.html

ili epa:

https://twitter.com/EPA?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^author

Već sam jednom stavio relevantno istraživanje za Euro 6 dizele gdje je vrlo slično pokazano:

http://www.theicct.org/sites/default...s_20141010.pdf

ili guglaj npr. Davida Carslaw-a s londonskog King's College-a...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:23   #34
Ma tamo sam prvo pročitao i ne zvuči mi nimalo realno.

40 puta više od njihovih eko standarda? Ma da su napisali 40%, pa ajde, ali 40 puta, to valda motori od prije 30 godina nisu toliko ispuštali.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:26   #35
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A moraš priznati da je ono bio majstorski zajeb.
Predobro, doista ne znam kako je i kome tako nešto uopće palo na pamet
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:28   #36
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Predobro, doista ne znam kako je i kome tako nešto uopće palo na pamet
O čemu je točno tada bilo riječ?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:32   #37
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Nema veze sa EU, a čini mi se da je problem kod motora bez SCR-a.
Ma jok nema, osim što daje municiju za zabrane dizela (vidi London, Pariz, Umwelplakette u Njemačkoj - plave, ne trenutačne zelene).

Pa vjerojatno i je problem kod auti bez SCR-a, do sad je VW za 4-cilindrične motore stavljao NOx storage trap (pa i na novu MQB platformu). Od novih Euro6 auti NSC čini 50% tržišta. I SCR može biti katastrofalno kalibriran, tj. ciljano kalibriran da radi optimalno samo na ciklusu. U svakom slučaju o "defeat device-u" se već dugo nagađa, ali sada je potvrđen i VW je priznao njegovo korištenje...

Btw. oko neimanja veze s Europom, ajde pitaj svoj FCA izvor što misli o RDE?

P.S. Neće VW bankrotirati, platit će ogromne kazne (kad bi morao gađati rekao bih oko milijarde $) i pokušati će "popraviti" aute opozivom (to mi se čini skroz nemoguće - ili moguće i jako skupo). Popušio je žeštoko s ulazom dizela na USA tržište, a i imat će problema u Europi...

Zbog nekog bean countera koji je zbog npr. 20 eura jeftinijeg sistema za redukciju, odlučio uložiti u software za izbjegavanje, VW će izravno popušiti milijarde, a neizravno još i više (imidž i buduće poslovanje). Slično će biti i drugim europskim proizvođačima u ovom dijelu neizravnog utjecaja...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:33   #38
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ma tamo sam prvo pročitao i ne zvuči mi nimalo realno.

40 puta više od njihovih eko standarda? Ma da su napisali 40%, pa ajde, ali 40 puta, to valda motori od prije 30 godina nisu toliko ispuštali.
Vjeruj mi, to je tako, problem je poznat već godinama - ovdje je stvar u tome što se radilo i o namjernom varanju.
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:36   #39
http://www.autonet.hr/opel-upao-na-volkswagenovu-zabavu

evo opelove naocale za vatromet kog zanima
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 16:25   #40
A na koji način se uključivao taj software samo pri ispitivanju, testiranju, a ne u vožnji? Možda podizanjem, otvaranjem haube se aktivira neki mikroswitch?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.