Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 12:59   #41
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
ŠEF HNS-a
IVAN VRDOLJAK 'Spreman sam dati mandat na raspolaganje. Moja politička karijera zadnja je, na prvom mjestu mi je interes Hrvatske'
Tko je ta Hrvatska? Neka njegova ljubavnica?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 13:29   #42
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Ako misliš na Vrdoljaka i njegove, nema šanse, nekad je ljudima ego ipak ispred novca.
Ako misliš na one koji ne žele s HDZ-om, to ima još manje smisla, jer Reformisti već koaliraju s HDZ-om.
Mislio sam na one koji žele s HDZ-om.

Doduše, moguće je da Pusić, Mrak Taritaš, Turina Đurić i Beus Richembergh odlete na drugu stranu lijevo nađu li se oni u manjini.
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:29   #43
Ne kužim šta bi Vrdoljaku u zadnjih mjesec dana? Nakon što se prometnuo u lidera oporbe (zbog mlakog Bernardića) i zbog slabosti SDP dobio šansu da od HNS-a napravi puno jaču stranku na ljevici on napravi ovakvo sranje i uništi se potpuno u mjesec dana. Molim da mi netko objasni što je s time htio napraviti?
Plavooki Joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:32   #44
Quote:
Plavooki Joe kaže: Pogledaj post
Ne kužim šta bi Vrdoljaku u zadnjih mjesec dana? Nakon što se prometnuo u lidera oporbe (zbog mlakog Bernardića) i zbog slabosti SDP dobio šansu da od HNS-a napravi puno jaču stranku na ljevici on napravi ovakvo sranje i uništi se potpuno u mjesec dana. Molim da mi netko objasni što je s time htio napraviti?
Sta ti tu ima za misliti, ovo moze raditi samo ucijenjeni, prisiljeni covjek.

A masla ima koliko hoces, pitanje je tko je imao sve s njim rabotu iz Hns-a.
Nije on sam sigurno, bilo je i za ekipu.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:56   #45
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
ŠEF HNS-a
IVAN VRDOLJAK 'Spreman sam dati mandat na raspolaganje.
kako mu želim kraj, bolan kraj..odvratan je..
rijetko viđena ljiga..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:48   #46
Ipak je Vrdoljak nešto dogavarao sa HDZ-om. Krivo sam procijenio skroz, mislio sam da je spin, ali izgleda ipak nije. Ova njegova priča sa obrzovanjem (koje stalno spominje u izjavama) je već dogutantno ofucana ...
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:57   #47
Quote:
Plavooki Joe kaže: Pogledaj post
Ne kužim šta bi Vrdoljaku u zadnjih mjesec dana? Nakon što se prometnuo u lidera oporbe (zbog mlakog Bernardića) i zbog slabosti SDP dobio šansu da od HNS-a napravi puno jaču stranku na ljevici on napravi ovakvo sranje i uništi se potpuno u mjesec dana. Molim da mi netko objasni što je s time htio napraviti?
Realno, čovjek i nije puno napravio. Dobro, onaj noćni tvit mu nije trebao, pogotovo u takvoj situaciji, ali da su ga mediji i SDP-ovci isilovali, jesu.
Jedini razlog zašto bi Vrdoljak eventualno trebao otići je zbog katastrofalnog izbornog rezultata u drugom krugu, s obzirom da ne vidim nikoga u HNS-u koji ima taj liderski potencijal za vođenje stranke.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 17:01   #48
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
kako mu želim kraj, bolan kraj..odvratan je..
rijetko viđena ljiga..
Strašno potkapacitiran čovjek. Obični šibicar, koji se umislio da je neki faktor u hrvatskoj politici.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 18:52   #49
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Strašno potkapacitiran čovjek. Obični šibicar, koji se umislio da je neki faktor u hrvatskoj politici.
slažem se. The Ledo Škrinja Man. seljober samo takav.

btw. nikad neću zaboravit taj jedan dnevnik prije koju godinu, tema je bila INA i on viče u microfon: eeeej, ljudiiii, uništavaju MI firmu...ono, meni/moju firmu...

a, ovo ej, ljudi, to posebno vole, to seosko ojkanje, kao s brda na brdo..to je ona kokoš pusić inaugurirala..

kak si ono vole tepati, mi smo stranka izvrsnih, elitna ekipa
IQ0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 19:28   #50
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Ipak je Vrdoljak nešto dogavarao sa HDZ-om. Krivo sam procijenio skroz, mislio sam da je spin, ali izgleda ipak nije. Ova njegova priča sa obrzovanjem (koje stalno spominje u izjavama) je već dogutantno ofucana ...
jučer kada je davao izjavu za medije, gdje su ga napreskokce ispitivali o koketiranju sa hdzom, u ankinom stožeru, ne znam kako drugima, ali meni je ono bilo neugodno za gledati..
da sam imala poplun, pokrila bi se preko glave, ono, susramlje, kao kad gledaš film i neugodno ti je za lika u filmu, zbog količine neugodnosti koju prolazi..
to kako se on vrzmao, jedva snalazio, ponavljao da je u pitanju spin, da se htjelo anku zaštiti i slično, ono idiote, vrijeđaš ljudima razum..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 20:31   #51
Quote:
Plavooki Joe kaže: Pogledaj post
Ne kužim šta bi Vrdoljaku u zadnjih mjesec dana? Nakon što se prometnuo u lidera oporbe (zbog mlakog Bernardića) i zbog slabosti SDP dobio šansu da od HNS-a napravi puno jaču stranku na ljevici on napravi ovakvo sranje i uništi se potpuno u mjesec dana. Molim da mi netko objasni što je s time htio napraviti?
Struja koja je zinula na neke sinekure .....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 21:09   #52
ANALIZA Tko god s ljevice i centra bude išao s HDZ-om, bit će teško kažnjen

http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...en/974929.aspx
-----------

Nevjerovatno, koliko jedan čovjek može toliko pasti. Najdrčniji oporbenjak nakon Milanovića i Beljak želi "radi budućnosti svoje djece" ući u Vladu.

Ili je ucijenjen ili stvarno ne zna da HDZ uništava svoje koalicijske partnere.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 22:22   #53
Quote:
Plavooki Joe kaže: Pogledaj post
Ne kužim šta bi Vrdoljaku u zadnjih mjesec dana? Nakon što se prometnuo u lidera oporbe (zbog mlakog Bernardića) i zbog slabosti SDP dobio šansu da od HNS-a napravi puno jaču stranku na ljevici on napravi ovakvo sranje i uništi se potpuno u mjesec dana. Molim da mi netko objasni što je s time htio napraviti?
Hns ti je kao imela...skineš ju s drveta i nema je. Jedno drvo se osušilo pa Vrdoljak potražio drugo...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 22:25   #54
Samo nek se dogovore,uživancija će biti gledati kako birači onih koji su optužili najjaču treću opciju za koaliciju sa HDZom spašavaju HDZ po drugi puta. Živjela Narodna koalicija. To je onak sve jedno tko je pozicija a tko opozicija kad su u pitanju HNS,SDP (Saucha,Opačić),HDZ i kompanija.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 22:59   #55
Još jedan koji vlastiti lopovluk želi skriti u krdu lopova. Saucha, Bandić, Vrdoljak ... tko će još ... bit će ruku za preslagivanje.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:13   #56
Ljudi dajte, sudeći po onome što je danas izjavio on se nije prodao za poziciju i novac nego za budućnost vaše djece. Molim da se to poštuje i vrednuje.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:25   #57
Pored njega ladno zaokružim malog dimnjačara ako treba
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:30   #58
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Ljudi dajte, sudeći po onome što je danas izjavio on se nije prodao za poziciju i novac nego za budućnost vaše djece. Molim da se to poštuje i vrednuje.
Ae. Čovjek se žrtvuje za budućnost naše djece, a mi ga razapinjemo na križ.

Baš bi volio vidjeti tko su ti ljudi u HNSu koji žele koaliciju sa HDZom.

Bilo bi genijalno, kada bi sami HDZovci odustali od koalicije sa HNSom i otišli na nove izbore.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:32   #59
Nakon nekog vremena, neke stvari mi se prestanu gaditi i krenem im se diviti.
Tako se počinjem diviti HNS-u. Strančica koja samostalno ne može proći izborni prag, već godinama imaju po 2-3 najvažnija ministarstva i mjesto potpredsjednika vlade.... pardon, PRVOG potpredsjednika vlade.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:34   #60
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ae. Čovjek se žrtvuje za budućnost naše djece, a mi ga razapinjemo na križ.
ae, grozni smo..
#jednasudjeca


nego, mislim si..je li imao: (?)
a) deal za hdzom nevezano za anku i zagreb
b) hdz ga navukao žednog preko vode, jer hdz ima deal sa bandićem pa je hdz išao na shebavanje anke preko vrdoljaka zbog bandića
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.