Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 19:01   #3201
To je ona koja se srusila od tuge za Tornjevima ?
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:09   #3202


__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”

Zadnje uređivanje Basta : 12.09.2017. at 22:27.
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 20:15   #3203
Slušajte od 5:14 nadalje, vrlo zanimljivo.


Otmice djece i radioaktivno trovanje.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:44   #3204
Donald Trump i njegovo miśljenje u vezi ruśenja WTC -od 2:15

__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:33   #3205
Vrlo zanimljiva teza o izraelskoj ulozi u rušenju Tornjeva.

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:54   #3206
Odličan videjo koji istražuje sumnjivce koji ili znaju što se dogodilo ili su sami nekako sudjelovali u 911. Eye opener:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:43   #3207
Christopher Bollyn o umiješanosti Izraelaca u 9-11:


Napisao je i knjigu:
https://www.amazon.com/dp/0985322586...d=VAOPFVAVWJUL
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:17   #3208
Link o romanima bivše stjuardese u kojima, kroz fikciju, analizira što se dogodilo s avionima, o nemogućim pozivima, kao i o misterioznim neposlanim znakovima za uzbunu od strane pilota.

https://www.veteranstoday.com/2015/01/31/airline911/

Quote:
Roth’s book has set off a stampede by her former colleagues in the aviation industry, who are rushing to provide details supporting her revelations. They are confirming the installation of FTS (Flight Termination System) equipment on the models “hijacked” on 9/11, which allowed those planes to be taken over remotely and flown from the ground. When FTS takes over a plane, it completely shuts down that plane’s communications with the outside world. That explains why not one of the four pilots on any of the 9/11 planes managed to flip a toggle switch and squawk the hijack code. Had the aircraft been hijacked in a normal manner, the pilots, who are trained to instantly squawk “hijack” in such an emergency, all would have done so.
Quote:
Rothova knjiga krenula je od strane bivših kolega u zrakoplovnoj industriji, koji žure dati detalje koji podupiru njezina otkrića. Potvrđuju instalaciju opreme FTS (Flight Termination System) na modelima koji su "oteli" 11. rujna, što je omogućilo daljnje preuzimanje zrakoplova i letenje s tla. Kada FTS preuzme avion, potpuno isključuje komunikaciju tog aviona s vanjskim svijetom. To objašnjava zašto niti jedan od četiri pilota na bilo kojem od 9/11 ravnina uspio okrenuti prekidač i zalupiti otet kod. Da su zrakoplovi oteti na uobičajen način, piloti, koji su trenirani da odmah uhvate "oteti" u takvoj izvanrednoj situaciji, svi bi to učinili.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:43   #3209
Slučaj UA leta 23 za koji se pretpostavlja da je trebao biti "peti oteti avion":
http://911blogger.com/news/2011-11-2...-flight-23-911
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 19:32   #3210
Čudno samoubojstvo bivšeg CIA-inog tajnog pilota koji je istraživao 9/11 i pisao knjige.







__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 00:35   #3211
Ajmo se malo suzdržat od antisemitske propagande

Operacija Northwoods:
plan da CIA sprovede false-flag kampanju terorističkih napada na vojne i civilne unutarameričke ciljeve, između ostalog bombaškim napadima i otmicama putničkih aviona, sa ciljem izazivanja vojne intervencije protiv Castrove Kube. Plan je odbio JFK osobno.
https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods
Svaka sličnost je slučajna
Earnest is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 12:58   #3212
Odličan članak o letu 11:
https://jamesperloff.com/2015/08/12/...-of-flight-11/
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 18:22   #3213
Basta zar si i Ti teoretićar zavjera?

Zaśto vjerujeś u tu teoriju?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 18:41   #3214
Bolje teoretičar zavjere nego teoretičar zbilje.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 18:44   #3215
Quote:
swat kaže: Pogledaj post
Daj ne serite o glupim zavjerama i inim stvarima..
Oni su tako napravljeni da u se u ekstremnim slučajevima urušavaju..
Kao da je amerima trebao povod za napad na talibane to bi ucinili i ovako i onako..
ja ne mogu vjerovat da ovo moze itko s 3 razreda osnovne napisat..

Moras bit jebeni idiot da vjerujes u njihovu teroiju i igledo sam bar 3 doku gdje su ih totalno razokrili.. Od ceg je 3ci toranj pao ha??
R3nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 19:45   #3216
Quote:
R3nchi kaže: Pogledaj post
Od ceg je 3ci toranj pao ha??
Od tuge i solidarnosti prema prvim dvjema?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 08:08   #3217
Vjerojatno.
Ta je priča toliko naivna da se zbilja nasmijem svaki put kad negdje naletim na temu o 11. rujnu.
Nema potrebe ponavljati ono što je već rečeno i svakom normalnom jasno - gledao sam više dokumentaraca koji službenu bajku ruše kao kulu od pijeska. No, upravo taj "treći" neboder (neboder 7) koji se doslovno srušio sam od sebe (jer u njega nitko ni mlohavim nježnikom nije udario) je nepobitan dokaz da se radi o čistoj namještaljci jer je izgleda bilo previše detalja na koje se trebalo misliti pa je očito došlo do ponekih propusta.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 09:01   #3218
bez uvijanja i pardona - ibro ne budi idiot. moj prijatelj je radio u wtc 7 u glavnom uredu heinekena, udario ih je dio krila i motor. odvratno je da i tu siris svoje gluposti a ljudi poginuli od napada ubojica. kako se ne gadis sam sebi da ti je mjerilo par manijaka slicnih tebi po youtubeu?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 16:27   #3219
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
bez uvijanja i pardona - ibro ne budi idiot. moj prijatelj je radio u wtc 7 u glavnom uredu heinekena, udario ih je dio krila i motor. odvratno je da i tu siris svoje gluposti a ljudi poginuli od napada ubojica. kako se ne gadis sam sebi da ti je mjerilo par manijaka slicnih tebi po youtubeu?
Ti hoćeš reći da se WTC7 srušio jer ga je udario dio krila i motor? Imaš li neku snimku tog udara? Znači, prvo je avion zapeo u WTC7, a onda se (dobrano oštećen) zabio u glavnu zgradu?
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 16:47   #3220
Quote:
R3nchi kaže: Pogledaj post
ja ne mogu vjerovat da ovo moze itko s 3 razreda osnovne napisat..

Moras bit jebeni idiot da vjerujes u njihovu teroiju i igledo sam bar 3 doku gdje su ih totalno razokrili.. Od ceg je 3ci toranj pao ha??
explozija , unutar zgrade, avioni su fake, i sve,..

amerika je zrtvala svoje ljude,kao napad, da imaju razloga rat pocet, uz potporu gradjana,

super jednostavno
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.