Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 11:56   #21
Nisi u balansu.

Covjek se sastoji od:
Emocija (tijelo)
Misli (um)
Savjesti (dusa)

Tvoje trojstvo ne zeli se povezati s drugim trojstvom jer je "bolesno".
Sad zasto si bolestan, gdje tocno, ti reci sam sebi.

Definiraj si.

Imas li problema tjelesnih? Dakle fizickih? Imas li problema s emocijama? Ne kontroliras emocije nego emocije kontroliraju tebe?
Imas li problema u glavi? Da li imas psihickih problema? Da li te neke duboke misli muce? Kontroliraju li tvoje misli tebe ili ti njih?
I naposljetku imas duh tj savjest. Sto ti kaze tvoje unutarnje JA odnosno tvoja SAVJEST. Ona ce ti prva iskreno direktno i brutalno reci sto je problem. Samo pitaj sebe "Zasto mi se ne dize ujutro" i prva misao koja ti padne na pamet ti je dosla iz svijesti, druga iz misli a treca tek iz emocija. Kada to savladas, ovladat ces i svojim kraljevskim penisom i svim ostalim povezanim cakrama tj nesto ti ne valja sa 7 grijeha(oholost, ljenost, prozdrljivost, pretjerana ili premala sebicnost).


Centriraj sebe i svoj kurac da bi mogao centriratu nju i dijete koje prode kroz tebe a izade kroz nju.

Nadalje, valja uzeti i astroloski aspekt, jer sve je u odnosima. Mi smo zvijezda koja je u odnosu sa svim ostalim zvijezdama i ne svijetlimo jednako u svako doba dana jednako!!!!
A to se odnosi na godisnja doba, vrijeme i lokaciju na zemlji, sve ovisi. Dakle u Zagrebu necete mozda biti jednako napaljeni kao na drugom kraju svijeta u Sidneyu ili mozda cak blize, u Splitu. Svaka zvijezda sebi sja!
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:26   #22
Quote:
Du friend kaže: Pogledaj post
Cao svima. Pre svega zelio bih da sve vas pozdravim i upitam u vezi ovog. Naime, 24 mi je godina i sve do pre godinu dana je bilo u redu u vezi tog da sam imao vrlo snaznu jutarnju erekciju. Problem je u tome da jedno 8, 9 mjeseci unazad nikako nemam unutarnju erekciju, e sad pio sam neki period nekih lekova za smirenje (neznam dal je od toga, a morao sam ih piti jer sam bio pod veoma visokim stresom). Neznam ni dali je problem i od toga sto i ponekad previse masturbiram. I dali se sve to moze rijesiti sa neke tabletice koje su na prirodnoj bazi, t.j. koje se uzimaju bez recept?
Samo drkaj brale,e kada sam ja imao 24,heeeeeeheeeeee.
polo124 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger