Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 12:00   #761
uh, bila mi je jedna od najdražih

ne zaboravlja se proslava srebra u spustu u vancouveru

weasley is offline  
Old 19.01.2018., 13:13   #762
Zanimljivo "postavljen" SG, cilj utrke na pola spust staze

Poslano sa mog LG-H420 koristeći Tapatalk
markoman is offline  
Old 19.01.2018., 13:18   #763
Neobična trka od mjesta starta i cilja pa na dalje, ali ima sve elemente koji postoje u skijanju. Prvi brojevi danas sigurno nisu prednost.
Čuvaju ciljni dio staze već drugi dan, ali ne vidim po prognozi da će temperatura ići na manje od -1, a to je premalo da se dobro stisne.
jpm is offline  
Old 19.01.2018., 14:39   #764
Da, jako neobična utrka, neobično je nakon onog prvog skoka vidjeti sg postavku umjesto direktnog ulaska u zavoj.
durant is offline  
Old 19.01.2018., 16:34   #765
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
uh, bila mi je jedna od najdražih

ne zaboravlja se proslava srebra u spustu u vancouveru

Joj, Julia je luda ko struja. Koji temperament. Možda je mogla i više u skijaškom smislu (a , ruku na srce, nije malo osvojila) Njoj je, čini mi se, najviše do derneka.
Manolina is offline  
Old 19.01.2018., 19:27   #766
Julia ce mi najvise ostat u pamcenju po odlicnim voznjama na OI. Pravi primjer kako Amerikanci tempiraju formu i cijene Olimoijske igre.

Iako je osvojila potpuno iznenadujuce zlato u vsl u Torinu, ni prije ni poslije nikad nije pobijedila u toj disciplini. Godinu kasnije joj je cesto izmicala pobijeda iza Hosp i Karbon. I onda uvjerljivo vodeca nakon prve voznje u Areu na Svj prvenstvu, da bi izletila u drugoj voznji

Najbolja sezona joj je bila 2006/07, kada je masu utrka otkazano radi toplog vremena i kada su ona, Schild, Gotschl i Hosp do samog finala vodile cetvoroboj za VKG. (bez googlanja mislim da je ona zavrsila treca na kraju)


Poslano sa mog LG-H420 koristeći Tapatalk
markoman is offline  
Old 20.01.2018., 10:53   #767
Nakon današnjeg zanimljivog spusta u cortini poredak u diciplini se ipak malo razbistrio na tri ili četiti imena u borbi za mali globus. Huetter je tu autsajder, a shiffrin vjerojatno neće voziti u njemačkoj. Za 14 dana su dva spusta u garmishu. Goggia ostala u crvenoj majici unatoč padu na prvom skoku. Pad je bio jako nezgodan, ali sofia očito 'zna pasti', kao da je od gume...
1 GOGGIA Sofia 269
2 WEIRATHER Tina 262
3 SHIFFRIN Mikaela 256
4 HUETTER Cornelia 209
5 VONN Lindsey 206
jpm is offline  
Old 20.01.2018., 10:55   #768
Curke bez respekta. Eurosport tenis, Slovenci skijaške skokove (cure!), HTV...ahahahahaha!

Vonn dominantno danas.
Kirkpatrick is offline  
Old 20.01.2018., 11:45   #769
Ne može Svindal do prve pobjede na Kitzu. Reichelt odvozio zadnji dio briljantno, kako se čini.

Ali Feuz još bolje!
Kirkpatrick is offline  
Old 20.01.2018., 11:56   #770
Staza nudi još puno rezerve, što se vidi po prolaznim vremenima raznih skijaša, tako da ne vjerujem da će feuz spojiti dvije legendarne trke u 7 dana.
Btw. više mi se sviđa wengen, samo zato jer je ostao u okvirima sporta, dok je ovo odavno više show business.
jpm is offline  
Old 20.01.2018., 12:22   #771
Kriechmayr zadovoljan na cilju, ali kad vidi prolazna vremena, ne vjerujem da će više biti. Pola sekunde izgubio, kao i Jansrud/Svindal npr.
Kirkpatrick is offline  
Old 20.01.2018., 12:29   #772
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Btw. više mi se sviđa wengen, samo zato jer je ostao u okvirima sporta, dok je ovo odavno više show business.
Ne znam...meni je ovaj Kitz ljepše pratiti nego Wengen, zanimljiviji je. Vjerojatno i što je ovaj zadnji Wengen bio *gotov* u prvih par minuta. A show business ne primjećujem na stazi.


A Dressen prvi!
Kirkpatrick is offline  
Old 20.01.2018., 12:29   #773
Dressen uz pomoć Sunca, za sada.
jpm is offline  
Old 20.01.2018., 12:31   #774
Dressen
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 20.01.2018., 12:32   #775
Skoro i Sander na postolju, ali malo previše van staze otišao baš pred cilj.
Kirkpatrick is offline  
Old 20.01.2018., 12:47   #776
Kako mi je drago zbog Dressena

Žao mi jedino što se Svindalu ne da osvojiti Kitz. Pitanje je hoće li iduće godine biti na ovoj razini, ali Svindal je to, dosad je puno puta pokazao da je zvijerka neuništiva.

Meni ovo danas puno napetije od Wengena.
Manolina is offline  
Old 20.01.2018., 12:56   #777
Kakva utrka
Dero sam se po kući
Još kaže Ćos ovo bi moglo bit zanimljivo, nabroji rezultate i ovaj bude prvi.
Drago mi je zbog Švaba
Posjećenost, staza, napetost, doslovno ti se nedaju gledaju tehničke izdrkotine hiršonje i henrika pokraj ovog
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 20.01.2018., 13:16   #778
Meni je žao što gisin nije izašao iz velike sjene dvije sestre, ovako je samo ponovio današnji rezultat mlađe. Najbolje je što on s ovim petim mjestom nije siguran putnik u Koreju.

Zadnje uređivanje jpm : 20.01.2018. at 13:42.
jpm is offline  
Old 20.01.2018., 20:58   #779
Kakva utrka danas na Streifu.

Atmosfera, ljudi, kadriranje, kamere, padovi (srećom bez posljedica), iznenadni pobjednik s visokim bibom...

Ma gušt samo takav!

Žao mi je što Julia odlazi, ona je jedna od osoba koje su obilježile tu moju ljubav prema skijanju, tj. jedna od važnih karika i nešto čega se oduvijek vrlo rado sjećam, ali eto svima dođe vrijeme za odlazak. Sretno joj bilo!

Cortina danas onako ok. Osim gornjeg dijela pa sve tamo negdje do ispod Tofana Schussa, meni ta staza uopće nešto nije prezanimljiva niti napeta, loše kadriranje (iste pozicije valjda već 20 godina), slaba atmosfera. Ne znam, ne mogu si pomoći. Nije mi napeta.

Spektakularniji mi je Altenmarkt.

Zadnje uređivanje casilda : 20.01.2018. at 21:09.
casilda is offline  
Old 20.01.2018., 22:41   #780
Zbog drugih obaveza propustio sam današnje utrke, povremeno bacio pogled na live timing, i prestao pratiti misleći da je feuz pobijedio

Zato se opet nadam novom dobrom slalomu, start: marcel 2, matt 4, henrik 6, matej 36, elias 58
__________________
#ShiffrinGOAT
weasley is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.