Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 09:00   #21
meni se svidio film, tipična ljepotica i zvjer, a opet može se promatrati i šire, sadizam iz nemoći, sex, bla..al sve u svemu, nije loše.
kakvi su drugi.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:25   #22
Quote:
stumper kaže: Pogledaj post
Na osnovu pogledanog trailera: Bioshock, anyone?
Ooohhh da.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:14   #23
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
meni se svidio film, tipična ljepotica i zvjer
a ko je ljepotica?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:04   #24
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
a ko je ljepotica?
hahah, dobro pitanje. meni je to oke, volim takve ljubavne price, on gad, grubijan, ubojica a ona mu otopi taj stit )) ah, ta patologija

Sent from my NOA N2 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 10:49   #25
A gdje je u cijeloj prici njen prijatelj koji omogucava bijeg stvora? Povrh njega ide traziti ljubav,ccc...ili je poanta da dobri i celavi i nisu neki izbor nego eto divljaci...karikiram naravno ali nekako mi ta misao prolazila glavom dok sam gledala film.nije da joj je doduse obecavao fizicki odnos ali nije se ni ona trudila da ga produbi.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 10:53   #26
Quote:
andreazg kaže: Pogledaj post
A gdje je u cijeloj prici njen prijatelj koji omogucava bijeg stvora? Povrh njega ide traziti ljubav,ccc...ili je poanta da dobri i celavi i nisu neki izbor nego eto divljaci...karikiram naravno ali nekako mi ta misao prolazila glavom dok sam gledala film.nije da joj je doduse obecavao fizicki odnos ali nije se ni ona trudila da ga produbi.
Pa on je gay
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:06   #27
Recite vi kaj hoćete, što više ovih sveudilj nominiranih pogledam, to mi je ovaj draži i penje se na ljestvici mog, ako ništa drugo, bar štovanja spram autorovog igranja onime što voli.

Nekako je bar jednostavno nježan. Većina ovih ostalih je izgleda naumila vodit se filozofijom grubog, nasilnog i bijesnog postizanja svetog cilja - pobiranja nagrada.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:45   #28
Meni je previše jednostavan i previše nježan. Kao da ga je netko samo onako usput ispričao, ni ne trudeći se ući u neke detalje.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:22   #29
Meni je film prekrasan i suptilan. Posve zaslužen Zlatni globus za Del Tora.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:16   #30
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
a ko je ljepotica?
Sally Hawkins.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:29   #31
Meni je ovaj film tako divan i lijep i jako mi se sviđa... mada ga još nisam niti pogledala , ali ideja i trailer i Ljubav ah Ljubav... jedva čekam gledati
- nya - is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:17   #32
Meni nije jasno kako ljudi mogu biti oduševljeni ovim filmom. Ako baš padate na jeftinu patetiku, naslaganim klišejima na klišeje, te pričom koja je još jednom na identičan način ispričala sve ono što je ispričano već ionako bezbroj puta na taj isti način, film je onda, da, vjerojatno jako dobar.
Mimo njegove 'eye-candy' estetske forme i vječito plutajuće kamere što je možda u nekoj mjeri i zanimljivo, ovaj film ne pruža ama baš nikakvo iskustvo.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 06:43   #33
meni je ovaj film na razini Avatara - dosadan i predvidljiv.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 16:42   #34
love finds a way where wolves fear to prey

Pa ljubav je uvijek nekako klišeizirana i pomalo patetična, ako se površno gleda, a i priča uvijek istu priču. Sasvim predvidljivu. Uvijek bude neka Ona i neki On, svjetovima udaljeni, a dušama bliski i onda se nađu usprkos svemu, jer Ljubav to želi. Da se ostvari. Pa onda i oni to jako žele. Da se kroz Nju i oni ostvare. Jednostavno i uvijek isto. I meni je to jako dobro kad netko kreativan kao del Toro napravi film za odrasle, koji nije ciničan i kojim ispriča tu istu priču ponovo, na svoj čaroban način. Jer puno odraslih ju je već i zaboravilo.
- nya - is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 22:46   #35
Spoileri

Ima film dobrih strana, glavna glumica je odlična, muzika je dobra, sve lijepo izgleda, ali fali mi nešto. Možda još pokoja scena između dvoje glavnih likova. Nekako je prebrzo to između njih prikazano.
I ima onaj trenutak koji je tu da bi film valjda mogao ići dalje... kad doktor na samrti kaže Shanonnu o čistačicama... što apsolutno nema veze s mozgom.
7/10
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 07:53   #36
Teško razočaranje.

Ne mogu vjerovati da je ovo redatelj koji je snimio El laberinto del fauno i El espinazo del diablo.

Fali mu sve, počevši od bajkovitosti.

La La Land trenutak neću komentirati jer to može samo La La Land.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:13   #37
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Teško razočaranje.

Ne mogu vjerovati da je ovo redatelj koji je snimio El laberinto del fauno i El espinazo del diablo.

Fali mu sve, počevši od bajkovitosti...
Ja mogu vjerovati s obzirom da su mu posljednja dva filma bila Pico carmesi i La costa del Pacifico.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 23:43   #38
Pico carmesi nemaš ti ni sam pojma šta je, jelda?

Pacific Rim je odličan film. Toliko
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:23   #39
Dugo me jedan Del Torov film nije ostavio ovako ravnodušnim. Baš imala velika očekivanja, a film prosjek. Zaboravila ga već a pogledala prije tjedan dana.

Crimson Peak sam bila ljuta koliko je bio loš film, Pacific Rim nabrijana koliko je bio zabavan a glup, a ovo...ništa ne osjećam.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 19:31   #40
Quote:
- nya - kaže: Pogledaj post
Pa ljubav je uvijek nekako klišeizirana i pomalo patetična, ako se površno gleda, a i priča uvijek istu priču. Sasvim predvidljivu. Uvijek bude neka Ona i neki On, svjetovima udaljeni, a dušama bliski i onda se nađu usprkos svemu, jer Ljubav to želi. Da se ostvari. Pa onda i oni to jako žele. Da se kroz Nju i oni ostvare. Jednostavno i uvijek isto. I meni je to jako dobro kad netko kreativan kao del Toro napravi film za odrasle, koji nije ciničan i kojim ispriča tu istu priču ponovo, na svoj čaroban način. Jer puno odraslih ju je već i zaboravilo.
Problem je u izvedbi ideje - suhoparno i nimalo dirljivo. Vidjeli smo tu priču izvedenu na bolji način u "Ljepotici i Zvijeri", "King-Kongu" i ostalim filmovima gdje su djeve spašavale, u prenesenom smislu naravno, oštećene i sjebane muškarce.
Ovdje je to izvedeno traljavo.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.