Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 22:09   #121
Je li bio tko u utorak na noćnom skijanju? Kako izgleda? Staze pripremljene? Gužva?
Joachim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:04   #122
Danas odlicno skijanje na sljemenu , staza jako dobro spremljena, temperatura ugodna,nema guzve sve u svemu dan za pozeljet 20min od kuce
dado56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:09   #123
Nisam ni znao da je Sljeme otvoreno
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 15:17   #124
Pozdrav,
Nisam iz Zg, zanima me kakva je situacija gore sa parkingom radnim danom, da li ima mjesta i da li se placa parking?
max25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:20   #125
Itko?
max25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:38   #126
Quote:
max25 kaže: Pogledaj post
Itko?
Nema nekog službenog parkinga, nigdje se ne plaća, svi se stanu uz cestu. Snaći ćeš se. Nemoj zauzimati mjesta za parking kraj domova i restorana, njih ostavi gostima.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 18:33   #127
Ok, hvala ti. To me zanimalo ,nisam nikad bio gore a planiram jedan dan klinca povest pa cu nosit sanjke i skije da nemoram vuc u zet-u nego autom ...
max25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 20:40   #128
Ima li gore gdje za iznajmiti opremu i po kojoj cijeni?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:42   #129
Ekipa, idem sutra ujutro malo skijati pa me zanima kojim putem da idem od Vrapča do Sljemena? Na Bistru ili kroz grad? Nisam gore bio godinama...
zambata14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:23   #130
Ovaj vikend se odlicno skijalo na sljemenu , obilje sunca razlika u temperaturi grad-sljeme 8-10c , dosta ljudi ali nema guzve
Sve je otvoreno ... za dnevno skijanje odlicna solucija
dado56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 10:26   #131
Quote:
zambata14 kaže: Pogledaj post
Ekipa, idem sutra ujutro malo skijati pa me zanima kojim putem da idem od Vrapča do Sljemena? Na Bistru ili kroz grad? Nisam gore bio godinama...
Ako ideš iz Vrapča onda je bolja opcija preko Bistre. Najveća prednost je mogućnost parkinga odmah dolje uz kraj crvenog spusta. Čak i da nema više parkinga na tom asfaltu ima parking u šumi malo iznad na kojem imao puno mjesta.

Parkiranje na vrhu Sljemena zna biti velika gnjavaža ako je gužva. Mi smo se znali parkirati stotinama metara dalje od Tomislavca. A onda treba nositi skije do tornja, penjat se itd. Tko god misli skijati na crvenom spustu, bolje je na Bistru.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:14   #132
Noćno skijanje 28.12.2017

Jel ide netko sutra (28.12) sa mnom na noćno skijanje, da podijelimo troškove (ja bi vozio).
pozz
onlajn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:41   #133
Može li se iznajmiti skijaška oprema na Sljemenu?
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:47   #134
da
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:32   #135
A mogu li se iste kupiti (odkupiti)? Npr. unajmim skije, odskijam i iste mi se svide - da li ih mogu kupiti?
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 01:53   #136
Quote:
subito kaže: Pogledaj post
A mogu li se iste kupiti (odkupiti)? Npr. unajmim skije, odskijam i iste mi se svide - da li ih mogu kupiti?
Frankie ti je gore, imaš rentanje a vjerujem da možeš i kupiti:
https://skifrankie.hr/
zambata14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:17   #137
Hvala.
Je li bio netko od forumaša danas na Sljemenu? Kako je bilo - ima li dovoljno snijega, je li bila gužva na skijalištu, parkingu?
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2018., 23:42   #138
Kakva je kvaliteta umjetnog snijega na Sljemenu kad su temperature nešto veće, npr. 3-4 stupnja iznad nule kao što prognoziraju za sutra i slijedećih dana? Nisam još vozio po umjenom snijegu kad je toplije? Da li je snijeg previše razmekšan?
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2020., 14:37   #139
pozdrav!

dižem temu za sezonu 2020...

mala i ja smo početnice u skijanju, prosle smo vikend školu, savladale osnove osnova i sad bi malo vježbale naučeno na bijelom spustu do iduće razine napretka.

pitanje prvo....imate li netko iskustva s najmom opreme da savjetuje gdje je bolje iznajmiti, jesu li cijene najma svugdje iste i sl?

pitanje drugo....gdje su ti vaši parkinzi na dnu spusteva? mi dolazimo autom iz smjera grada (Šalate) i obično odemo do Tomislavovog doma, pa nam tamo ne daju proći autom do gore i onda parkiramo na prvom idućem šljunčanom dijelu (uz autobusnu stanicu, s druge strane su staze kroz šumu koje vode do Tomislavca). E sad, za vikend bi onda došle na cijeli dan, kombinirale sanjkanje/skijanje i automatski nam se prtljaga povećava, pa bi radije parkirala negdje na dnu da nam je blizu auto za odbacit sanjke i prebaciti se na skije.
__________________
"If you suffer, it is because of you. If you feel blissful, it is because of you. Nobody else is responsible, only you and you alone.
You are your hell and your heaven too."
Osho
tetsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2020., 17:25   #140
Ne znam na sta mislis, ali jedini parking na dnu spusta koji ja znam je onaj dolje kod jezera na dnu crvenog spusta. Do njega se moze doci jedino ako ides autom iz Donje Bistre.

Ali to ti bas ne odgovara ako planiras skijat na bijeloj livadi i sanjkat se.

Mislim da jednostavno trebas doci dovoljno rano(valjda oko 8) da te puste jos gore kod Tomislavovog doma.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.