Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 21:57   #421
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a jel te baš jako jako pali kad mu radiš to?
pali me sve što je povezano s nekim izazovom, igrom u tom smislu, ne toliko altruistično pružanje gušta.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:11   #422
nije to samo pružanje gušta, a ni izazov; prvenstveno je tvoj vlastiti gušt, ono da ne možeš odoliti, i estetski i osjetilno, a i psihološki, cijela situacija, interakcija, odnos u kojem ste, moć koju zapravo imaš.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:18   #423
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
mada mislim da je nama ženama to nekako kompliciranije nego njima.
nije, ti trebas nauciti vise o vlastitom tijelu i tad ces bolje uzivati u seksu
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:19   #424
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
nije to samo pružanje gušta, a ni izazov; prvenstveno je tvoj vlastiti gušt, ono da ne možeš odoliti, i estetski i osjetilno, a i psihološki, cijela situacija, interakcija, odnos u kojem ste, moć koju zapravo imaš.
moć da... to je dio igre i to mi igra ulogu. ovo ostalo što kažeš super zvuči, ali nekako mi bježi takva motivacija...mada, teško je sada reći...ovisi od situacije do situacije...
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:20   #425
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Zasto si postavio spisak na prethodnoj stranici ? Da pomognes autorici teme ?
Ja bih se usudio reći da ono nije bila nikakva lista nego isječak iz kalendara. Da ciklus traje dulje bilo bi više varijacija....
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:22   #426
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
nije, ti trebas nauciti vise o vlastitom tijelu i tad ces bolje uzivati u seksu
ma, nekako mislim da sam u 2 desetljeća seksanja i 2 i pol masturbiranja dobro sebe istražila.
netko reče; nije stvar tijela. najviše je stvar glave. tu bi trebalo nešto riješiti, ali ne mogu dokučiti kako.
ja bih voljela da mogu svršiti u nekoj drugoj pozi osim one gore. ali nije išlo. možda sam 2x u životu svršila u misionarskoj i to uz velike napore. to nije bit.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:26   #427
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ma, nekako misli da sam u 2 desetljeća seksanja i 2 i pol masturbiranja dobro sebe istražila.
netko reče; nije stvar tijela. najviše je stvar glave. tu bi trebalo nešto riješiti, ali ne mogu dokučiti kako.
ja bih voljela da mogu svršiti u nekoj drugoj pozi osim one gore. ali nije išlo. možda sam 2x u životu svršila u misionarskoj i to uz velike napore. to nije bit.
Da, stvar je u glavi , ali ima dio u osjetljivosti na određene podražaje. Kada si gore sama usklađuješ ritam i lakše je.
__________________
Black planet
Lucretia V is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:31   #428
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ma, nekako mislim da sam u 2 desetljeća seksanja i 2 i pol masturbiranja dobro sebe istražila.
netko reče; nije stvar tijela. najviše je stvar glave. tu bi trebalo nešto riješiti, ali ne mogu dokučiti kako.
ja bih voljela da mogu svršiti u nekoj drugoj pozi osim one gore. ali nije išlo. možda sam 2x u životu svršila u misionarskoj i to uz velike napore. to nije bit.
meni je isto lako kad sam gore, misionarske neke varijante, a najlakše mi je i najbrže kad sam na trbuhu. to je skoro uvijek garantirano.
ali ne svršim baš svaki put, ni isto intenzivno, a nekad padne serija i nesvjestica. glupo se opterećivat.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:41   #429
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni je isto lako kad sam gore, misionarske neke varijante, a najlakše mi je i najbrže kad sam na trbuhu. to je skoro uvijek garantirano.
ali ne svršim baš svaki put, ni isto intenzivno, a nekad padne serija i nesvjestica. glupo se opterećivat.
trbuh? zanimljivo....
ma znam da, nema smisla presing si neki nabiti... ali desilo mi se da su odnosi pošemerili se zbog toga što njemu nije pasalo da sam ja gore. tj. moje 'izdivljavanje' gore. dugoročno nekompatibilnosti u tom smislu možda zvuče bez veze, ali dođu na naplatu nažalost (osim onima koji su spremni prihvatiti 'štekav' taj segment.)
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:32   #430
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Zasto si postavio spisak na prethodnoj stranici ? Da pomognes autorici teme ?
Da kazem da ima veoma razlicitih zena u svakom smislu
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:38   #431
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
trbuh? zanimljivo....
ma znam da, nema smisla presing si neki nabiti... ali desilo mi se da su odnosi pošemerili se zbog toga što njemu nije pasalo da sam ja gore. tj. moje 'izdivljavanje' gore. dugoročno nekompatibilnosti u tom smislu možda zvuče bez veze, ali dođu na naplatu nažalost (osim onima koji su spremni prihvatiti 'štekav' taj segment.)
mozda da uvedes vibrator uz partnera?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:46   #432
Quote:
Lolla kaže: Pogledaj post
mozda da uvedes vibrator uz partnera?
isprobano. u nekim situacijama samo naravno, jer inače nije uopće bilo napaljivo.
ok, ali dugoročno to sigurno nije rješenje. da ne govorim o poljuljanom egu s druge strane, koliko god se to teško ispoljava.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 12:51   #433
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
trbuh? zanimljivo....
ma znam da, nema smisla presing si neki nabiti... ali desilo mi se da su odnosi pošemerili se zbog toga što njemu nije pasalo da sam ja gore. tj. moje 'izdivljavanje' gore. dugoročno nekompatibilnosti u tom smislu možda zvuče bez veze, ali dođu na naplatu nažalost (osim onima koji su spremni prihvatiti 'štekav' taj segment.)
o da, trbuh isprobaj kako ti najbolje paše, svašta se može varirati, noge vako nako, jastuk ispod, njegov položaj, da sad ne pišem detalje.. izgleda pasivno za ženu ali zapravo nije, i bude duboko, na pravim mjestima, osjećaš pritisak i trljanje tijela o krevet plus što ti je ruka slobodna ako zatreba, jel, a i njega možeš dirati.
ja volim kad se gledamo ali ovo mi je stvarno dobro. a može i pred ogledalom, pa je još bolje.

e: a i kad si gore on može bit itekako ne samo izdivljano angažiran, ruke, usne, jezik, zubi, tvoje sise..

Zadnje uređivanje Orak : 20.01.2018. at 13:10.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:54   #434
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni je isto lako kad sam gore, misionarske neke varijante, a najlakše mi je i najbrže kad sam na trbuhu. to je skoro uvijek garantirano.
ali ne svršim baš svaki put, ni isto intenzivno, a nekad padne serija i nesvjestica. glupo se opterećivat.
Misionarska može biti turbo zanimljiva ako i ženska strana preuzme aktivnu ulogu. Položaj i visinu nogu stalno možeš mijenjati i na taj način utjecati na dubinu i način penetracije. Najzanimljiviji dio u misionarskoj mi je kad partnera obuhvatim nogama iznad stražnjice, a ruke provučem pod pazduhe i držim ga za ramena. Tada ja preuzimam akciju u svoje ruke. Uz stisak vaginalnih mišića i kontrole disanja veliki boom je neizostavan.

Orak, samo se uhvatila za tvoj post
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:05   #435
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
o da, trbuh isprobaj kako ti najbolje paše, svašta se može varirati, noge vako nako, jastuk ispod, njegov položaj, da sad ne pišem detalje.. izgleda pasivno za ženu ali zapravo nije, i bude duboko, na pravim mjestima, osjećaš pritisak i trljanje tijela o krevet plus što ti je ruka slobodna ako zatreba, jel, a i njega možeš dirati.
ja volim kad se gledamo ali ovo mi je stvarno dobro. a može i pred ogledalom, pa je još bolje.

e: a i kad si gore on može bit itekako ne samo izdivljano angažiran, ruke, usne, jezik, zubi, tvoje sise..


uspjela si mi zapaliti maštu orak.

ali bit ću tehnička skroz. naravno da je bilo i njegove angažiranosti. ali desilo se ponekad da jednostavno nije klik-klak. tj. položaj zdjelice i ritam koji je meni pasao, nije i njemu. ono, ispada stvarno kao famozni ključ i ključanica. ali tako je.



Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Misionarska može biti turbo zanimljiva ako i ženska strana preuzme aktivnu ulogu. Položaj i visinu nogu stalno možeš mijenjati i na taj način utjecati na dubinu i način penetracije. Najzanimljiviji dio u misionarskoj mi je kad partnera obuhvatim nogama iznad stražnjice, a ruke provučem pod pazduhe i držim ga za ramena. Tada ja preuzimam akciju u svoje ruke. Uz stisak vaginalnih mišića i kontrole disanja veliki boom je neizostavan.
hmm... nije da sam pasivna u pasivnom položaju. trudila se jesam biti aktivna i dole, ali kao da je nemoguće fizički naći točku podražaja, koliko god sam ga nastojala uloviti u vaginalni škrip.
ne znam... ne bi rekla ništa da je riječ o 1 ili 2 slučaja. ali gotovo sa svima sam imala taj 'problem'. dakle nije stvar u njima, nego u meni.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:42   #436
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Da kazem da ima veoma razlicitih zena u svakom smislu
a to nitko, na forumu, do momenta postavljanja tvoje liste nije ni znao, wow



ali, mi je drago , da si postavio listu svoju ljubavnica, jer si istim gestom, dokazao, da su muskraci djelomicno odgovorni jer ne znaju prepoznati oragazam zene, ili ih jednostavno nije ni briga
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:46   #437
Quote:
Lolla kaže: Pogledaj post
mozda da uvedes vibrator uz partnera?
nista ne moze zamjeniti penis
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:57   #438
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
nista ne moze zamjeniti penis
malo oladi, nisam rekla da zamjeni nego uz.
znaci probaj jednom barem prisloniti vibric na klit dok imas penis u sebi.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:00   #439
Quote:
Lolla kaže: Pogledaj post
malo oladi, nisam rekla da zamjeni nego uz.
znaci probaj jednom barem prisloniti vibric na klit dok imas penis u sebi.
a da li penis vibrira?

zasto klitoris gnjaviti masazerom, jer klitoris je jako osjetljiv
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:04   #440
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
a da li penis vibrira?

zasto klitoris gnjaviti masazerom, jer klitoris je jako osjetljiv
predajem se. bijela zastava.
uzivaj u temi
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger