Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 13:54   #321
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
Vara te. Ako ne kužiš. Vara te i u mislima i ako mu se pruži prilika ići će do kraja. Ja sam takvog ostavila.
Točno! A ako i ne doslovno sada, hoće, čim mu se pruži prilika. Ako ti stalo do monogamije, imaš samo jedan izlaz, jer ta se bolest ne liječi.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 09:28   #322
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da nebi svi muskarci otisli u realizaciju, ali ja isto nebi otkrila na njenom mjestu sto znam dok ne vidim dokle to ide. Imala sam slicnu situaciju, bivsi se dopisivao i na koncu dogovorio kavu, meni rekao da ide na trening i nasao se s njom. Nakon toga sam ga ostavila, a ni s njom mu nije uspjelo. S obzirom da mu nisam rekla kako znam, zakljucio je da mi je neko rekao pa je bilo svega...od optuzivanja mene da vjerujem svakom, da on nebi nikad do toga da ja lazem jer sam zapravo ja nasla drugog pa ga se zelim rjesiti i tako. Uglavnom toliko je bio uporan u lazima da je sreca da sam vidjela na svoje oci.
Ne bi išli u realizaciju? Ha ha. Samo pitanje vremena i količine kukavičluka (straha).
Čim se dopisujem tajno s drugim, u mojem umu već je sigurno nepoštovanje prema mojem partneru. E sad, varijante nepoštivanja su beskrajne, paleta je na izbor trenutne situacije osobe koja partnera ne poštuje. A ti čekaj ako želiš vidjeti dokle seže.

Dobro si napravila po meni, s time da bi to bio kraj i veliki ignore bez objašnjenja, kamoli još slušati njegova vrijeđanja. Taj nije zaslužio ni objašnjenje.
Glas Istine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:55   #323
imam eksploziv, kako da ga upotrebim

ako zelis odrzat vezu, upotrebi silu i makni ga od te navike. tko ce pobjedit vidjet ces.
ako si prava nemoj dizat paniku, malo se vise posveti njemu, a manje.. to je sve onaj efekt danas cu jedan tanjur pojest, sutra dva. pa se osobe pocnu udaljavat. jednu poruku pise danas, sutra dvi..

ja ne ulazim u dugorocne veze, tako kad ona pise totalno sam ravnodusan. izbjegavam koliko mogu telefon, znam sto me ceka kad ga uzmem. vise komunikacije imam s zenskim spolom nego s svim ostalim.. ocito je kad netko ima telefon u ruci sto radi. tako da ne smatram da je nepristojno imat telefon u ruci dok s nekim sjedis i nista ne znaci u tom trenu lol
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:12   #324
Ova trakavica još traje?
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 07:46   #325
Dopisuje se s drugom

Na stranu da li je autorica teme trol ili ne, ali meni su najbolji ovi likovi koji kazu moj mob moja privatnost, svetinja, etc. Cuj, ne smijes njoj ili njemu taknut mob jer to je zaboga zadiranje u privatnost...ne samo taknuti vec razvaliti mob ukoliko sumnjas da se dopisuje s nekim drugim da bi se skupili dokazi, mislim to kod ovih idiota koji ne znaju sakrit stvari kako treba. i to ne sad u svrhu pravljenja scena ili vristanja i plakanja i zabranjivanja vec bukvalno zbog prikupljanja dokaza da bi ga se napustilo. jer ovakve stvari, opisane u uvodnom postu, za mene osobno su legitiman razlog za razjebavanje veze, bez obzira da li ga je stavio ili ne jer je zaista tako, gdje ima dima, ima i vatre i samo je pitanje vremena kad ce ga zapravo staviti.

bez obzira sto to neki nastoje prikazati normalnim, dopisivanje s drugom osobom na ovakav nacin, heavy flertanje, odlasci na kavu sa nekim koga znas da zelis ili za koga znas da te zeli (a dopisujete se svaki dan) nije normalno niti ce to ikada biti. znak je prvo da u vezi dosta toga ne stima vise i samo je pitanje vremena kada ce se nesto desiti. a kad se desi, onda tu nema vise povratka. no, kako rekoh, meni bi bio dovoljan razlog i da zeli nekog drugog pored mene zive da to sve razjebem.
ljudi olako shvataju ovakve stvari. nema tu niceg bezazlenog.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:01   #326
Quote:
VenusIllegitima kaže: Pogledaj post
Na stranu da li je autorica teme trol ili ne, ali meni su najbolji ovi likovi koji kazu moj mob moja privatnost, svetinja, etc. Cuj, ne smijes njoj ili njemu taknut mob jer to je zaboga zadiranje u privatnost...ne samo taknuti vec razvaliti mob ukoliko sumnjas da se dopisuje s nekim drugim da bi se skupili dokazi, mislim to kod ovih idiota koji ne znaju sakrit stvari kako treba. i to ne sad u svrhu pravljenja scena ili vristanja i plakanja i zabranjivanja vec bukvalno zbog prikupljanja dokaza da bi ga se napustilo. jer ovakve stvari, opisane u uvodnom postu, za mene osobno su legitiman razlog za razjebavanje veze, bez obzira da li ga je stavio ili ne jer je zaista tako, gdje ima dima, ima i vatre i samo je pitanje vremena kad ce ga zapravo staviti.

bez obzira sto to neki nastoje prikazati normalnim, dopisivanje s drugom osobom na ovakav nacin, heavy flertanje, odlasci na kavu sa nekim koga znas da zelis ili za koga znas da te zeli (a dopisujete se svaki dan) nije normalno niti ce to ikada biti. znak je prvo da u vezi dosta toga ne stima vise i samo je pitanje vremena kada ce se nesto desiti. a kad se desi, onda tu nema vise povratka. no, kako rekoh, meni bi bio dovoljan razlog i da zeli nekog drugog pored mene zive da to sve razjebem.
ljudi olako shvataju ovakve stvari. nema tu niceg bezazlenog.
Isto nevezano za temu,samo ovo tvoje.

niti meni to nije jasno,koliko sam čitao ovdje,vrijedi ono pravilo da ako su dokazi prikupljeni protuzakonito da na kraju onaj tko je prčkao po mobitelima na kraju je glavni krivac

Ajmo iskreno,svi mi pričamo da nećemo prevariti,da smo vjerni-a dobar dio ljudi vara (nisam jedan od njih).

VIše vjerujem u ono:djela,a ne riječi i ako sam s nekom u ozbiljnijem odnosu,sasvim sigurno neću imati protiv da uzme mobitel,pogleda e-mail umjesto mene i slično.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:13   #327
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post

VIše vjerujem u ono:djela,a ne riječi i ako sam s nekom u ozbiljnijem odnosu,sasvim sigurno neću imati protiv da uzme mobitel,pogleda e-mail umjesto mene i slično.
Tako i ja mislim. Samo, kada se to precesto radi i covek dobije utisak da je u pitanju kontrola, onda je to druga prica. Meni se upale lampice za uzbunu, samo kada vidim da se nesto krije ili da se radi drugacije, nego obicno, inace ni ne razmisljam o tome.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:00   #328
alooo žene, cure .... ako vidite da vam se muž, dečko ... dopisuje s drugom znači da mu je dosadno s Vama, dalje je samo pitanje vremena kad će otići korak dalje...

neke priče o prijateljstvu i slično su samo za naivne sobarice i malu djecu .... dosadno mu je stobom jbg...i to je to
mango004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:11   #329
Onog trena kad se pocne razmisljati o provjeravanju moba partnera, unatoc prethodno obavljenm razgovoru s istim u kojem nas se nastojalo uvjeriti u 'nemanje nicega', jasno je da je povjerenje izgubljeno. U toj situaciji meni bi provjeravanje moba partnerice bilo samo-ponizenje koje si ne bih dopustio, vec bih je prije toga ostavio.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 19:13   #330
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Tako i ja mislim. Samo, kada se to precesto radi i covek dobije utisak da je u pitanju kontrola, onda je to druga prica. Meni se upale lampice za uzbunu, samo kada vidim da se nesto krije ili da se radi drugacije, nego obicno, inace ni ne razmisljam o tome.
Naravno,krajnosti nikada nisu dobre.

Ali ne vidim problem onako kroz zafrkanciju "da vidim" kaj radiš po fejsu,mobitelu.Ako je netko čist,ne vidim zašto nebi pokazao.

Odgovor i na onu zadnju poruku ispod:i prevareni su imali veliko povjerenje,ali postoje odlični glumci.Ne vidim problem da osoba s kojom sve radim,da pogleda moj inboks.

Quote:
mango004 kaže: Pogledaj post
alooo žene, cure .... ako vidite da vam se muž, dečko ... dopisuje s drugom znači da mu je dosadno s Vama, dalje je samo pitanje vremena kad će otići korak dalje...

neke priče o prijateljstvu i slično su samo za naivne sobarice i malu djecu .... dosadno mu je stobom jbg...i to je to
Ne nužno.Ja sam prije dok sam bio mlađi (a i sad sam mlad ) znao malo "poletiti" kad sam baš u vezi sretan.Znao sam imati više samopouzdanja nego kad sam bio solo.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 19:56   #331
Ja recimo imam problema s time da netko gleda moj inbox. Ne zbog mojih riječi, jebe mi se za njih jer ako iza njih ne mogu stajati iza čega mogu? Ali možda nije sve napisano za moje oči pisano i za druge. Kada su u pitanju anonimusi nebitno mi je, jebalo bi mi se da netko sad ovdje na temi napiše da sam mu napisao to i to u PMu a kamoli da mu cura/dečko vidi pa tako i moja. Ali gdje su poruke od ljudi koje oboje poznajemo za mene tu vrijede neka druga pravila. Pa kako ja ne moram vidjeti ni znati da joj prijateljica piše o svojim problemima u braku ne mora ni ona znati što muči moje frendove ako to nisu s njom odlučili podijeliti sami.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 07:53   #332
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ja recimo imam problema s time da netko gleda moj inbox. Ne zbog mojih riječi, jebe mi se za njih jer ako iza njih ne mogu stajati iza čega mogu? Ali možda nije sve napisano za moje oči pisano i za druge. Kada su u pitanju anonimusi nebitno mi je, jebalo bi mi se da netko sad ovdje na temi napiše da sam mu napisao to i to u PMu a kamoli da mu cura/dečko vidi pa tako i moja. Ali gdje su poruke od ljudi koje oboje poznajemo za mene tu vrijede neka druga pravila. Pa kako ja ne moram vidjeti ni znati da joj prijateljica piše o svojim problemima u braku ne mora ni ona znati što muči moje frendove ako to nisu s njom odlučili podijeliti sami.
Sorry, al glupost. Mislim, nitko ti nece ici detaljno citati sve redom poruke u inboxu, pogotovo ako vidis da ti pise frend boris ili ivan ili marko. Ali ako imas osnovanu sumnju, ne paranoidni napad, vec bas osnovanu i argumentiranu, ici ces na ciljane konverzacije. Nije sad da ti netko provjerava poruke svakodnevno ili da kontrolira od koga stizu, ono random inspekcije mobitela ali ja bih suprugu zabranila da mi gleda inbox ili da uzima mob jedino ako bih imala nesto za kriti. Isto tako, svi alarmi bi zazvonili kad bi on poceo biti jumpy ako bih ja uzela njegov. Mob. Razumijem da ti neke stvari prijatelji kazu u povjerenju, ali opet, ne bas toliko super secret da bi bio izgovor da druga ziva dusa ne smije vidjeti inbox, te se obicno govore u cetiri oka.
Mislim, ovo je apsurdno da se uopce o tome diskutira smije li ti bilo tko gledati po mobu, bracni partner ili cura ili decko. Pa naravno da smije, moze ga i nosit sa sobom. Nije i nisam tajni agent .
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:04   #333
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ja recimo imam problema s time da netko gleda moj inbox. Ne zbog mojih riječi, jebe mi se za njih jer ako iza njih ne mogu stajati iza čega mogu? Ali možda nije sve napisano za moje oči pisano i za druge. Kada su u pitanju anonimusi nebitno mi je, jebalo bi mi se da netko sad ovdje na temi napiše da sam mu napisao to i to u PMu a kamoli da mu cura/dečko vidi pa tako i moja. Ali gdje su poruke od ljudi koje oboje poznajemo za mene tu vrijede neka druga pravila. Pa kako ja ne moram vidjeti ni znati da joj prijateljica piše o svojim problemima u braku ne mora ni ona znati što muči moje frendove ako to nisu s njom odlučili podijeliti sami.
I ja sam slična, jednostavno ne volim da mi neko čita poruke, mail-ove, pisma...ne volim da telefoniram kada su drugi pored mene (tako sam naučena -prvo da ne smetam drugima mojim telefoniranjem, drugo -ono što pričaju moji prijatelji, rodbina -nije za tudje uši svaki put).
Daću telefon da nazoves, možeš pročitati poruku kada stigne ako te zamolim, ali ne da mi uzmeš telefon i gledaš ko mi je pisao i šta. Neka granica mora postojati. Pristojnosti, poštovanja, whatever.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:16   #334
Quote:
VenusIllegitima kaže: Pogledaj post
Sorry, al glupost. Mislim, nitko ti nece ici detaljno citati sve redom poruke u inboxu, pogotovo ako vidis da ti pise frend boris ili ivan ili marko. Ali ako imas osnovanu sumnju, ne paranoidni napad, vec bas osnovanu i argumentiranu, ici ces na ciljane konverzacije. Nije sad da ti netko provjerava poruke svakodnevno ili da kontrolira od koga stizu, ono random inspekcije mobitela ali ja bih suprugu zabranila da mi gleda inbox ili da uzima mob jedino ako bih imala nesto za kriti. Isto tako, svi alarmi bi zazvonili kad bi on poceo biti jumpy ako bih ja uzela njegov. Mob. Razumijem da ti neke stvari prijatelji kazu u povjerenju, ali opet, ne bas toliko super secret da bi bio izgovor da druga ziva dusa ne smije vidjeti inbox, te se obicno govore u cetiri oka.
Mislim, ovo je apsurdno da se uopce o tome diskutira smije li ti bilo tko gledati po mobu, bracni partner ili cura ili decko. Pa naravno da smije, moze ga i nosit sa sobom. Nije i nisam tajni agent .

Dakle u redu je ako ih samo pročita dopola ili ako to radi samo petkom ukoliko je neparan datum? Ili pročitaju samo poruke poslane od suprotnog spola a ne od muških? Hm, što ako sam Sanju spremio u imenik kao Peru, bolje da provjeri i Perine poruke. Jel Ivan onaj Ivan ili sam to stavio samo tako jer zna da se družim s Ivanom često a zapravo je to Marija? Bolje pročitati i to....
Ako me nešto život naučio to je da se promatrajući nečije komunikacije van konteksta može donositi samo krive zaključke.

Po pitanju privatnosti ako se ja ne smatram nadležnim ocjenjivati tajnost onoga što njoj piše Ana ne želim niti da ona odlučuje smije li gledati što je meni osobno pisao Ivan ali ni Anja.

Nikada nisam pristup otežavao, volim komfor tako da na mobitelu nemam šifri, pristup svemu tipa društvenih mreža, ovog foruma i sličnog je na cookijima i ne zahtjeva logiranje niti na mobitelu niti na PCu niti na laptopu. Doista nemam što skrivati pa se tako ni ne ponašam. Ali ne vidim ni što bi radio s nekim tko misli da imam pa to redovito provjerava.

Kao i što bi trebalo biti tražim isto ono što i nudim, nudim povjerenje koje neće zahtijevati periodičke kontrole i isto to očekujem zauzvrat. Ti nudiš paranoju i kontrole pa se ne bi bunila niti da to dobiješ zauzvrat. Pošteno, i od mene i od tebe.
Zadnji put kada sam prešao preko tako nečega obilo mi se o glavu jer je kasnije ljubomora samo eskalirala preko svih granica. Da sam bio pametan držao bi se vlastitih načela i stvari presjekao još tada, i ona i ja bi proživjeli puno manje sranja.

Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
I ja sam slična, jednostavno ne volim da mi neko čita poruke, mail-ove, pisma...ne volim da telefoniram kada su drugi pored mene (tako sam naučena -prvo da ne smetam drugima mojim telefoniranjem, drugo -ono što pričaju moji prijatelji, rodbina -nije za tudje uši svaki put).
Daću telefon da nazoves, možeš pročitati poruku kada stigne ako te zamolim, ali ne da mi uzmeš telefon i gledaš ko mi je pisao i šta. Neka granica mora postojati. Pristojnosti, poštovanja, whatever.
Upravo to, pristojnost i poštovanje. Ne znam kako ljudi očekuju dobiti to isto od drugih ako ga sami nisu spremni dati?
Pa onda idu ta karikiranja s tim "kako curi ne bi dao mob da nazove", pa naravno da bi dao. Zvao sam ja i s njihovih telefona kada bi svoj zaboravio u autu ili nešto. Ali to je jedno, drugo je kopati po njima. Nitko me nikada neće uvjeriti da je recept za sretan odnos redovito provjeravati svu pisanu komunikaciju partnera s drugima.

Ako baš netko toliko jako i opravdano sumnja jebe mi se nek, neka pogleda i zadovolji svoju znatiželju. Ali neka bude spreman na to da poslije toga ide ća bez obzira što našao.

Zadnje uređivanje lurker312 : 19.01.2018. at 10:36.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:12   #335
@lurker312

pa ja nigdje ne govorim da se poruke citaju svakodnevno ili (poslovni) mailovi ili da “kopam” po necijem mobu kao dio svakodnevnih aktivnosti. govorim o iznimnim situacijama gdje vidis da se nesto desava i naravno da ces preci mob u takvoj situaciji. bez daljnjeg. ne pali tu nikakva svetacka gluma niti vapaj niti navodna moralna superiornost onoga kome se pogledalo u mob, zbog tog nekog ugrozavanja privatnosti i jer su mu se povrijedila ta neka prava...niti prebacivanja krivice na onog tko je pogledao mob. to se moze mami pricati kako su muz ili zena, decko/cura zlocesti jer su mu/njoj pogledali mob. nakon sto se presele k njoj nazad.

ne govorim ja ovo bez veze, imam iskustva u oba smjera, gdje sam ja radila gluposti i gdje su drugi radili gluposti, znam kud takva dopisivanja mogu dovesti, makar i da se nista konkretno i ne desi, sva ta skrivanja i preopreznost donose sumnju u vezu. pa sam sebi rekla, nikad vise niti tajnovitosti niti konspirativnih aktivnosti i necu se sad razvesti jer mi je vidio sto mi je u inboxu niti raditi svadju od toga, ono dramaticno bacat stvari kroz prozor and stuff no ima pristup svemu. i naravno da je bitno povjerenje, ali ako imas naznake da to povjerenje vise nije opravdano, ides vidjeti sto je u pitanju.
dakle, da sumiram, da se vratim na bitno. ne moze biti vise kriv onaj ko je provjerio neciji mob od onog koji radi sr*anja. u biti o tome diskutiramo, mislim barem ja. a o transparentnosti mobitela ili laptopa trebaju svi za sebe individualno odluciti. no meni je bitno da zna da mu je moj mob dostupan u svakom trenu i meni njegov, i u takvom odnosu mob se onda niti ne gleda nikad iskreno.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:32   #336
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ja recimo imam problema s time da netko gleda moj inbox. Ne zbog mojih riječi, jebe mi se za njih jer ako iza njih ne mogu stajati iza čega mogu? Ali možda nije sve napisano za moje oči pisano i za druge. Kada su u pitanju anonimusi nebitno mi je, jebalo bi mi se da netko sad ovdje na temi napiše da sam mu napisao to i to u PMu a kamoli da mu cura/dečko vidi pa tako i moja. Ali gdje su poruke od ljudi koje oboje poznajemo za mene tu vrijede neka druga pravila. Pa kako ja ne moram vidjeti ni znati da joj prijateljica piše o svojim problemima u braku ne mora ni ona znati što muči moje frendove ako to nisu s njom odlučili podijeliti sami.
Kao što kaže,pričaš gluposti.

Ako sam ja s nekime u ozbiljnoj vezi-a jesam.Znam njezine frendice,pogotovo ove s kojima se često druži i da pokušam čitati poruke, tj.otvarati inboks naravno da bi povezao sliku i ime i nebi otvarao sadržaj tih poruka (mada su najbolje frendice često suučesnici-svjedoci u prijevari,a često i prvi koji te okucaju).Ali bi kliknuo na nekog muškog i nepoznatog...

Naravno da ima stvari koji su strogo između dvije frendice,nekada me ova moja uključuje u to (a njezine frendice znaju da si sve pričamo),ali ja to baš ne želim slušati.

Ali eto primjera,najobičnijega...nedavno sam negdje ostavio mobitel i trebao nekoga nazvati,a i naći svoj mobitel.

Uzeo sam od cure (s kojom živim),zatražio lozinku-dobio ju bez oklijevanja,ona je ostavila mobitel (nije ga uzela sa sobom) i otišla pod tuš.

Ja jesam znatiželjna osoba,ali vjerujem joj,nemam sumnje i nisam gledao ništa.

Da je počela muljati i izmišljati razloge-ovisno o raspoloženju,mislim da bi bio ultimatum.

I nema tu one priče jel ti meni vjeruješ ili ne-ako si čist,nemaš razloga za brigu ( da nije čista,kopkalo bi ju puno više).
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:55   #337
Errrrrm...
Na stranu to kaj se razvila rasprava o tome gdje su granice pristojnosti i neskrivanja, ali vi ste svjesni da ona pizdi oko njegovog dopisivanja, a jebe se s drugim njemu iza leđa?
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:43   #338
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Errrrrm...
Na stranu to kaj se razvila rasprava o tome gdje su granice pristojnosti i neskrivanja, ali vi ste svjesni da ona pizdi oko njegovog dopisivanja, a jebe se s drugim njemu iza leđa?
Ma da, skuzila sam to, napisala sam to u prethodnom postu, neovisno je li ona trolala ili ne, osvrnula sam se opcenito na dopisivanje sa drugima u vezi tj smije li se ili mob pogledat ako sumnjas nesto. ja kazem da, cak ga u potpunosti razmontirati da dodjes do dokaza. bez obzira na plac vlasnika moba

@tomgold

slazem se s tobom.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:40   #339
Jebo ja te vaše veze kada očekujete medalju jer niste nekome prekopali mob dok se tuširao a eto, imali ste šifru.

Zadnja s kojom sam živio je bila ta preljubomorna koja je zanimljivo imala šifru na mobu za razliku od mene pa mi nije dobra za primjer ali s onom prije sam sve skupa živio nekih 5 godina i baš nikada niti jedno od nas nije moralo razmišljati gdje mu je mobitel kada se ide tuširati. Kako bi to uopće trebalo izgledati? Prvo ti malo prekopavam po porukama a onda kada izađeš iz tuša i mirišeš na ruže te ljubim i uvlačim u krevet?

@VenusIllegitima

samo potvrđuješ ono što često ponavljamo kada se pokrene rasprava na ovu temu - samo ljudi nečiste savjesti imaju takvih problema s povjerenjem. Normalno ti je prekopati jer po vlastitom primjeru sudiš što bi sve mogla pronaći. Nisu te ulovili, zbog toga i imaš strah da bi tebi tako nešto moglo promaknuti.
Kažeš treba opravdani razlog ali tko ga traži taj će ga naći. Ja ću normalno hodati ulicom, paranoičnom će svi koji hodaju iza njega biti netko tko ga prati. Tebi će opravdan razlog biti sigurno i ako dečko dođe kući sat vremena kasnije nego što je rekao, ja na tako nešto kod cure neću ni trznuti jer znam po sebi tisuću nevinih razloga za kasniti. Ti bi brinula samo o onom jednom krivom.

Mislim ljudi jebe mi se, radite što želite. Ali tom pričom da je to normalno tješite sami sebe.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:27   #340
@lurker

daj se smiri malo. nitko tebi nece njuskati po mobu, calm down.

ok, mene doduse nisu ulovili tada u nedozvoljenim aktivnostima (no moje su bile fakat bezazlene), no ja jesam tadasnjeg decka za kojeg sam se trebala udati. s kojim sam zivjela zajedno i koji je htio dijete. jednog dana je pocelo to neobicno ponasanje poput skrivanja moba, stalnog tipkanja, nosenja moba sa sobom cak i kad ide u drugu sobu, drhtanja ruku kad bih primila njegov mob dok mi pokazuje neke slike , etc. to je trajalo otprilike mjesec dana dok ga nisam direktno pitala jel se to vidja s nekim sa strane. mislim, tad sam vec znala no razumom sam odbijala to prihvatiti, al zene su zvijeri po pitanju intuicije. na moje pitanje slijedila je takva sokirana faca i najnevinije i strasno uvjeravanje da on ne, on ne bi nikad i kaj sam luda, etc (mislim da vas muske od rodjenja uce onom deny everything always! ). nesto kasnije su se toj posesivnosti u vezi moba pridruzili i sve cesci odlasci na treninge, ne odgovaranje na poruke po 2 sata, cesce aktivnosti u ronilackom klubu, itd. to je trajalo jos neka 2 mjeseca gdje sam ja jos uvijek stoicki izigravala pravednicu i ne zeljela niti taknuti njegov mob. cak i kad bi mu ranije dolazile poruke, ja sam okretala glavu jer ono kao, postujem privatnost i da on ne bi pomislio da ga ja spijuniram i bla bla.
za svo to vrijeme moj dragi ljubljeni decko radi na bebi sa mnom, vrlo cesto i vrlo temeljito, radimo planove za vjencanje, zajednicki zivot and stuff. na svako moje pitanje o njegovom ponasanju i to vrlo ocitom slijedili su napadi na mene, da mu je dosta moje sumnjicavosti, mojih ljubomornih ispada, da kakvom ga osobom to smatram i kaj je meni, etc. i ja sam si stvarno mislila u nekim momentima, pa mozda sam fakat luda, gle kako je on dobar jer me trpi ovako sizofrenu i paranoidnu...dok jednu noc, nakon sto je dosao oko pola 1 i zaspao, nisam mogla vise izdrzati, ohrabrila se (a i za to su mi bila potrebna 2 mjeseca da uopce pomislim na to) i uzela mu mob. i prvi chat otvorim, pise gore bilo mi je lijepo kao i uvijek s tobom. i krenem citat citav chat, od soka do ljutnje do smijeha sve sam prosla. i onda krenula slikati to sve svojim mobom. za par sati kad sam se sabrala, konfrontirala sam ga s tim, prvo da znam da jebe zenskicu iz ronilackog kluba, a onda i sa slikama. nakon njegovog soka, uslijedilo je to vase, a sto si ti meni kopala po mobu, ludjakinjo.

pa gle da nisam, vjerojatno bih ostala trudna i mozebit i udala se za vrhunskog kretena i na kraju ga vjerojatno i ubila da sam to saznala nakon poroda i u braku dakle, to njuskanje ludjacko po mobu spasilo je dva zivota, moj, no i njegov. tako da nemojte bit toliko negativni prema tome, ima to i svoje prednosti.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger