Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2017., 16:09   #81
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
nekima treba i duže jer se osećaju kao da su doživeli smrtni gubitak što i nije daleko od istine, jer su morali sahraniti jednu ljubav i sva osećanja i uspomene zajedno sa njom.
...a i znati da ipak nije 6feet under svemu tomu daje jednu dodatnu dimenziju

ja se obično oboružam sa:
1. Maramicama
2. Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
3. Što te ne ubije ojača te

Jedini saveznik je očigledno jedino vrijeme, a onima koji tvrde da mogu ugasiti osjećaje po želji i prilici ili kad tako odluče mogu samo skinut kapu

Zadnje uređivanje Blurred Vision : 19.12.2017. at 16:10. Reason: typo
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:10   #82
Mogu prekrizit osobe.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:24   #83
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Mogu prekrizit osobe.
Ok,sve 5
Tema je o osjećajima,nisi osjetila nikada nekog crvića koji u nekom trenutku proradi,bar na sekundu, dvije, tri,pet?
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:30   #84
Quote:
Bernd kaže: Pogledaj post
Ok,sve 5
Tema je o osjećajima,nisi osjetila nikada nekog crvića koji u nekom trenutku proradi,bar na sekundu, dvije, tri,pet?
Jesam. Ali ako osoba nije vrijedna osjecaja, nemam gumbic za iskljucit ih momentalno, ali mogu iskljucit tu osobu iz svog zivota.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:40   #85
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Jesam. Ali ako osoba nije vrijedna osjecaja, nemam gumbic za iskljucit ih momentalno, ali mogu iskljucit tu osobu iz svog zivota.
da,stvar je vremena i izbljeđivanja uspomena,osjećaja
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:45   #86
Ne isplati se razmišljati o prošlosti,samo mučenje. Nekima treba dulje da se vrate u normalu,neki se ohlade jako brzo.Nismo svi isti,ljudi smo.
Fairtex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:07   #87
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
INTJ svi su rijetkost.

Meni fali jedno slovo da budem.
bas i ne koje? J?

Quote:
Bernd kaže: Pogledaj post
da,stvar je vremena i izbljeđivanja uspomena,osjećaja
osim ak to izbljedjivanje osjecaja krene ranije, a ti ostajes jer mislis da ce ic na bolje, pa kad dodje do pucanja vec je done.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 10:52   #88
Quote:
Papa Emeritus kaže: Pogledaj post
...

Što vi mislite o tome?

Imam prijatelje isto tako koji su prekinuli veze prije ko zna koliko godina i njihove bivše su u novim vezama i budu i oni... ali i dalje stalno misle na te bivše i neće ih valjda nikad prestat voljeti...

Kakvi ste vi?
Srce uvijek zna. Srce zna odvojiti partnerove greške od ljubavi prema njemu/njoj. Srce također zna da greške ne utječu na ljubav, osim ako nisu prevelike i tiču se temeljnog karaktera osobe. Um se naljuti ali srce i dalje voli.

Dakle srce je nepogrešivo. A što misli srce najbolje je analizirati prateći na koga pomisliš kada ti misli besposleno vrludaju.

Stoga nema smisla petljati se u pitanja srca. Ono voli samo kada osjeća da ima dovoljno razloga za to. Ako nas osoba ne zaslužuje tada niti ljubav neće trajati. Ako traje, tada sami sebe zavaravamo da nas osoba ne zaslužuje jer srce zna drugačije. Pustimo srce da radi svoj posao, ono to radi odlično i bez našeg miješanja.

Ako nekoga ne možemo zaboraviti očito postoji dovoljan razlog, pa to i ne treba pokušavati. Ako je nemoguće tu vezu realizirati tada to treba prihvatiti kao dio života.

Jedini način kojim možeš utjecati na srce je hrabrost da budeš iskren. Ako ti se netko toliko sviđa odeš i hrabro priznaš pa šta bude. Nakon toga srce će već znati a ti si svoje napravio/la. Većinom ispadne dobro jer ljudi vole hrabre i iskrene, a pogotovo hrabre iskrene i zainteresirane za nas

Ja bih općenito rekao da je hrabrost najvažnija single osobina u životu svakog muškarca, a i žene. Mene osobno nikada nije ostavila na cjedilu. Treba imati m*da.

Zadnje uređivanje rolandus : 21.12.2017. at 11:04.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 12:17   #89
Ljubav (osjecaji), je nista drugo nego dobro upakiran makretniski trik zena kako bi zadobile neku vrijednost koja njima predstavlja neku vrijednost, moze biti financijska, emocionalna, bilo koja sigurnosna varijabla unutar okvira i raspona percepicije sigurnosti. Sukladno tome nikada nisam vidio, niti cuo, da se neka zena samoozljedila, ubila, patila neznam koliko, poradi boli prouzrokovanom osjecajima (ljubavi).

Ako ostavlja zena muskog, onda je sigurno izracunala, i nema nikakvog kajanja, niti patnje, jer inace ne bi ostavila. Patnja je tu iluzorna kategorija koja se glumi poradi okoline ili njih samih.

Ako je pak zena ostavljena, onda se moze ciniti, kako pati i kako su joj povrijedni osjecaji, no to je zato jer je izgubila neku vrijednost u vec navedenom emotivnom spektru, te vec neke potrebe koju je ispercipirala kao potrebu, pa eto nastaje gubitak, koji se opet lako preboljuje jer su defaultno jace vezane uz samo prezivljavanje i nastavak vrste te jasnije odreduju priorete vezane uz isto, a osjecaji tu nisu nikakav prioritet.

Kod muskaraca je malo drugacije posto je razina naivnosti i idealizma puno veca nego kod zena, jer su nacelno to manje prakticna bica, te raspon rezultata same nuznosti gasenja osjecaja varira od potpuno uneravnotezenih i suludih pokusaja gasenja boli, do onih svijesnih i prirodnih, koji shvacaju tu drevnu matematiku.

U svakom slucaju osjecaji ce se ugasiti na ovaj ili onaj nacin i kod jednih i kod drugih, bolje je dakako pitanje sto su to osjecaji i da li zbilja postoje, ja bi postenije to nazvao bol gubitka.

I onda opet naravno pod varijable iste te boli gubitka zavisno od toga dali bol osjeca zena ili muskarac i da li je muskarac ostavio zenu ili je zena ostavila muskarca. Sve opet naravno zavisno od same prvobitne intencije ulaska jedne i druge strane u nekakav odnos.

Takoder i ego sto je veci svijesnot je manja, i obrnuto, sto je manji ego, svijesnost je veca. Problema sa egom imaju vecinom muski, a puno manje ili nikako zene. Razinu boli definira kolicina ega, samim time jasnije je zasto se poneki muski odlucuje cak na potpuno sulude i neuravnotezene odluke saniranja iste boli, u sirokom rasponu eventualne samodestrukcije ili jos gore destrukcije nekoga drugog.

Treba shvatiti i priznati si defaultne postavke zapisane u samom biosu vrsta, onda je lakse, a to je ponekad tesko. Izvor boli je nase neshvacanje i nemogucnost prihvacanja postavki, jer nitko nikoga o tome ne uci nigdje, te je ucenje zavisno od zelje i mogucnosti samoukih.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 14:54   #90
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ljubav (osjecaji), je nista drugo nego dobro upakiran makretniski trik zena kako bi zadobile neku vrijednost koja njima predstavlja neku vrijednost, moze biti financijska, emocionalna, bilo koja sigurnosna varijabla unutar okvira i raspona percepicije sigurnosti. Sukladno tome nikada nisam vidio, niti cuo, da se neka zena samoozljedila, ubila, patila neznam koliko, poradi boli prouzrokovanom osjecajima (ljubavi).

Ako ostavlja zena muskog, onda je sigurno izracunala, i nema nikakvog kajanja, niti patnje, jer inace ne bi ostavila. Patnja je tu iluzorna kategorija koja se glumi poradi okoline ili njih samih.

...

Kod muskaraca je malo drugacije posto je razina naivnosti i idealizma puno veca nego kod zena, jer su nacelno to manje prakticna bica, te raspon rezultata same nuznosti gasenja osjecaja varira od potpuno uneravnotezenih i suludih pokusaja gasenja boli, do onih svijesnih i prirodnih, koji shvacaju tu drevnu matematiku.
Ima dosta istine u ovome. Muškarci su naivniji, a definitivno su emocionalno naivniji i plići u tim odnosima. Žene su tu u velikoj prednosti.

Zato držim da je dobro da muškarac svjesno odigra igru i tako zainteresira ženu, kako bi kompenzirao svoje naslijeđene nedostatke nedovoljne opremljenosti. Bude li koristio samo ono što mu je dano prirodom u priličnom je zasotatku prema ženi (osim ako nije Brad Pitt). Nije lako ali tako nam je evolucija dala.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:22   #91
Ne mogu.
Tri boga me ne bi natjerala i namolila da mu se vratim, a znam ga po četiri noći uzastopce sanjati, i prva mi je misao kad se probudim i posljednja kad zaspim.
Mislim da će odumrijeti sami, treba vremena.
annarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:09   #92
Quote:
annarina kaže: Pogledaj post
Ne mogu.
Tri boga me ne bi natjerala i namolila da mu se vratim, a znam ga po četiri noći uzastopce sanjati, i prva mi je misao kad se probudim i posljednja kad zaspim.
Mislim da će odumrijeti sami, treba vremena.
suosjecam nikad mu se ne bu vratila ali svako malo je u mislima

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk
amelieannie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 04:27   #93
Zašto se mi tu mučimo ? tj. oni koji se muče

nekako mi se čini da ljudi sami sebi počeli odgovarati, uvijek ona "follow the heart" i kad shvatimo onda ga ušutkavamo iz straha od ozljede. nije li to već u startu samoozljeđivanje ?
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:08   #94
Uglavnom imam osjećaje uključene bilo pozitivne ili negativne. I u ljubavi i odnosima i kad nešto radim.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:25   #95
Mogu, ide lako kada se skroz odmaknem od te osobe.Npr ne vidam je, nemam kontakte s njom i do mene ne dolaze informacije pa prode. Tako sam ugasila osjecaje prema bivsem i prema jednom rebound prijatelju. Medutim, mislim da nebi uspjela ugasiti ili bi bilo jako tesko ako bi recimo radila s tom osobom ili imala dijete te tako bila primorana vidati je.
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:25   #96
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post

da. znaci meni je kvota 2god trpit sranja ili biti nesretna. pokusavat cu promijenit situaciju, utjecat na ishod, itd., ako druga osoba ne pokazuje a) zelju za promjenom, b) napredak, c) ulazi konstantno u iste stetne obrasce ponasanja, prestat cu je voljet. isto je i s prijateljstvima. prvo cu plakat i ljutit se, dolazit s planovima kak razrijesit to, ako se ne promijeni, ko iz vedra neba mi se preokrene u glavi i ne osjecam vise nista. dok mi je stalo osoba je "moja" i ja moram utjecat na ishod, kada mi vise nije stalo osoba vise nije "moja" i ne tice me se sto radi i kakva je, itd. znaci ja to odsijecem skroz. bila sam u situaciji di me tak preokrenulo i druga osoba mi je radila neke drame zbog toga, kao kak mogu bit tak hladna, ko psihopat, sta mi se dogodilo, sta ne zelim sad pomoc (lol). ja u glavi onak... *koji film cu gledat veceras...* znaci kao da me se uopce ne tice, nije moj problem.

dakle jednom kad je zavrseno nema vise natrag. mogu srest osobu i njezine pozitivne strane mi mogu triggerat pozitivne osjecaje, ali cim osoba izjavi samo jednu rijec za koju znam otkud dolazi ili cemu ide tu je gotovo to. dakle ne postoji vise mogucnost vracanja u bilo kakav odnos s tom osobom, 100%. u te 2 godine kvote progutat cu milijun sranja stvarno, ali jednom kad odrezem nema vise emocija.
ovako sam i ja funkcionirala. ali sam uvidila, dosta kasno doduse , da previse vremena i sansi dajem i da to sve treba puno brze srezat. das jednom priliku da se osoba iskupi,ili nijednom ako te previse povrijedila..
gasenje osjecanja nakon loseg odnosa je olaksano situacijom klin se klinom izbija
ja osobno budem u soku kad me draga osoba povrijedi.dosta dugo odbijam prihvatit da se tako nesto dogodilo.potiskujem. treba se sto brze trznut iz takvog stanja i pravilno odreagirat..

na srecu nisam nikad bila u situaciji da me "zivot",tipa preseljenje ili bolji posao, razdvoji od nekoga. mislin da se to puno teze preboljeva.
abbii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:56   #97
Vrijeme i klin se klinom izbija...
DonJohn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 01:08   #98
ne mogu isključiti osjećaje ako su nekad bili upaljeni, odnosno, ako sam se nekom emocionalno predala i volim ga - teško da ću ga prestati voljeti. mogu oduzeti kisik toj ljubavi, ona će se lagano ugasiti i ja ću nastaviti normalno funkcionirati kroz svakodnevni život... ali dovoljno je da tog nekog recimo sretnem, ubaci se kisik, i ja opet krvarim, rane opet bole...

... ali mogu odabrati da ih ne uključim at the first place... dakle, upoznam nekog, znam da se nebi smjela emotivno unijeti u taj odnos i to je to. jednostavno ih namjerno ne upalim.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 08:43   #99
kad sam bila mladja su me ti osjecaji puno vise pucali............s godinama valjda i to nekako oslabi (kod mene barem)
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:13   #100
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Srce uvijek zna. Srce zna odvojiti partnerove greške od ljubavi prema njemu/njoj. Srce također zna da greške ne utječu na ljubav, osim ako nisu prevelike i tiču se temeljnog karaktera osobe. Um se naljuti ali srce i dalje voli.

Dakle srce je nepogrešivo. A što misli srce najbolje je analizirati prateći na koga pomisliš kada ti misli besposleno vrludaju.

Stoga nema smisla petljati se u pitanja srca. Ono voli samo kada osjeća da ima dovoljno razloga za to. Ako nas osoba ne zaslužuje tada niti ljubav neće trajati. Ako traje, tada sami sebe zavaravamo da nas osoba ne zaslužuje jer srce zna drugačije. Pustimo srce da radi svoj posao, ono to radi odlično i bez našeg miješanja.

Ako nekoga ne možemo zaboraviti očito postoji dovoljan razlog, pa to i ne treba pokušavati. Ako je nemoguće tu vezu realizirati tada to treba prihvatiti kao dio života.

Jedini način kojim možeš utjecati na srce je hrabrost da budeš iskren. Ako ti se netko toliko sviđa odeš i hrabro priznaš pa šta bude. Nakon toga srce će već znati a ti si svoje napravio/la. Većinom ispadne dobro jer ljudi vole hrabre i iskrene, a pogotovo hrabre iskrene i zainteresirane za nas

Ja bih općenito rekao da je hrabrost najvažnija single osobina u životu svakog muškarca, a i žene. Mene osobno nikada nije ostavila na cjedilu. Treba imati m*da.
Kad zakaže mozak i srce onda mi želudac daje signale,povraća mi se
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger