Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 21:42   #81
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Imam kronican problem: jako brzo izgubim interes u osobu sa kojom pocnem vezu, jednsotavno mi postane dosadna!

Da li je doticni problem uobicajena pojava?
Taj osecaj se dobije, kada sebi ne das dovoljno vremena da ga pozelis kao partnera, nego ga vec vidis kao "gotov pazar", cim si dobila potvrdu za svoj ego. U sustini ga ti ni ne poznajes kako treba i ne znas, mnogo o njemu. Savetujem ti da ne ulazis brzo u veze, daj mu vremena da te osvoji, ovako se izgleda spojite kao da ste isli nabaviti nesto u samoposluzi, po sistemu: "oš"? "oš"! i gotovo. Naravno da se onda ohladis, ne zaljubis se ni u teglu majoneza kada je kupis u samoposluzi.
__________________
*Per aspera ad astra.*

Zadnje uređivanje AlessandraB : 10.01.2018. at 21:52.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:45   #82
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Pa čuj, po shvaćanju mog posta nije baš da ispadaš neko oličenje inteligencije, bez uvrede.

Iskreno, ako ti je ovo u nicku horoskopski znak, šta da ti kažem, moja sućut, ali na ovom svijetu ti je ipak sve pod nekim zakonima, pravilima... tu ti nema onog "bez granica" u stvarnom smislu.

S obzirom na ono što tebe privlači, to ne može neki siromašak. To ti odmah mora biti jasno. Takav lifestyle ne može netko sa plaćom od 5000 kn, osim ako mu netko nije ostavio naslijeđe.

Između ostalog, po kojoj logici ispada da netko s visokim primanjima znači da je druga osoba nužno s niskim primanjima i odmah je uzdržavan?
ne osjecam se uvrijedjenom, jer nesporazumi se desavaju , ne poznajemo se, nema problema

Vecina nas zeli osobu sa visim ili visokim primanjima. Podvukla sam neovisnost, jer sam zena.

P.S. ne, to nije moj astro znak
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:49   #83
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
ne osjecam se uvrijedjenom, jer nesporazumi se desavaju , ne poznajemo se, nema problema

Vecina nas zeli osobu sa visim ili visokim primanjima. Podvukla sam neovisnost, jer sam zena.

P.S. ne, to nije moj astro znak
Osoba s visokim ili višim primanjima, uglavnom primanja ne uzima kao nešto relevantno za izbor partnera.

U Hrvatskoj to u nekom postotku možda i nije istina, jer su Hrvatska visoka i viša primanja realno poprilično niska za razvijen svijet, ali razumiješ što ti želim reći.

Jesi se ikad zapitala da ti u biti ne znaš sama sebi izabrati partnera?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:49   #84
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Pa što ako brzo izgubiš interes? Kao da si jedina. Takva si, površna osoba. Ili te tata nije volio. Ne znam. Nije ni bitno.

Budi ono što jesi i seksaj se sa svima te idi dalje.
opa, slijedi Freud analiza: ne, imala sam divnog oca

Zasto mislis da sam povsna osoba?
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:51   #85
Tipovi kakvog bi ti, nisu bas bedasti, znaci vidi malo sta ti nudis.

Ako nisi zanimljiva, neces zanimljivog ni pronac'.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:57   #86
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Osoba s visokim ili višim primanjima, uglavnom primanja ne uzima kao nešto relevantno za izbor partnera.

U Hrvatskoj to u nekom postotku možda i nije istina, jer su Hrvatska visoka i viša primanja realno poprilično niska za razvijen svijet, ali razumiješ što ti želim reći.

Jesi se ikad zapitala da ti u biti ne znaš sama sebi izabrati partnera?
previse generaliziras: primanja jesu svakome vazna, ali ne u vezama

ma, da, eto,s ad ne znam ni partnera sebi izbrati,divno
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:58   #87
Nego si strijelac u horoskopu ?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:58   #88
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Tipovi kakvog bi ti, nisu bas bedasti, znaci vidi malo sta ti nudis.

Ako nisi zanimljiva, neces zanimljivog ni pronac'.
aha, sad ides ofanzivno: pises da nisam dovoljno interesantna
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:59   #89
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
opa, slijedi Freud analiza: ne, imala sam divnog oca

Zasto mislis da sam povsna osoba?
Zato što nisi sposobna razviti dublje emocije. Većina ljudi su od tinejdžerskih dana uspjeli ostvariti barem jednu značajnu vezu. Ti nisi.

Ne bih rekla da je to zato što biraš dosadne osobe. Mislim da ovo uopće nije tema za ovaj pdf.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:59   #90
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Nego si strijelac u horoskopu ?

nisam
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:59   #91
autorice, smanji upotrebu "" smajlića.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:01   #92
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
previse generaliziras: primanja jesu svakome vazna, ali ne u vezama
Ah, ah, to razumijevanje.

Quote:
ma, da, eto,s ad ne znam ni partnera sebi izbrati,divno
Cijelo vrijeme tupiš da ti svi brzo dosade, da bi ovo, da bi ono... pa ako znaš što bi, što tražiš, zašto to ne uzmeš? Znam, opet sam ja nešto krivo natipkao.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:01   #93
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
aha, sad ides ofanzivno: pises da nisam dovoljno interesantna
Apsolutno ne, pa ja to ne znam, samo kazem da ako ti velika vecina muzjaka brzo dosadi, i ako si otvorila takvu temu, dopustit ces da spekuliramo zasto je tome tako, i sto bi eventualno tome sve mogao biti uzrok.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:01   #94
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
nisam
A nisi, mislila sam da jesi ...obično su oni takvi ....znam iz iskustva
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:03   #95
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Taj osecaj se dobije, kada sebi ne das dovoljno vremena da ga pozelis kao partnera, nego ga vec vidis kao "gotov pazar", cim si dobila potvrdu za svoj ego. U sustini ga ti ni ne poznajes kako treba i ne znas, mnogo o njemu. Savetujem ti da ne ulazis brzo u veze, daj mu vremena da te osvoji, ovako se izgleda spojite kao da ste isli nabaviti nesto u samoposluzi, po sistemu: "oš"? "oš"! i gotovo. Naravno da se onda ohladis, ne zaljubis se ni u teglu majoneza kada je kupis u samoposluzi.
AlessnadraB, lijepo si objasnila, ali ne volim ni usporenost , znaci, moram nauciti da korisitim kocnice
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:07   #96
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
A nisi, mislila sam da jesi ...obično su oni takvi ....znam iz iskustva
mozda ima znatan utjecaj u mojoj natalnoj , ne znam

imma dva prijatelja stijelca, obojica su prodicni tipovi

astorlogija je cudna, pratim je, ili boje reci, lutam astro putevima
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:10   #97
Na koji nacin ti autorice odskaces od mediokriteta? Da prvo to proanaliziramo
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:10   #98
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Duga emotivna veza, ne bas, ako podrazumijevamo pitanje za dugogodisnje veze, ne nisam

Kako sacuvati emocionalnu poveznaost?

Sekulanost jeste kompleksna, ali bez kemije , meni je nezamisliva.
Znači tebi je jako bitna ta kemija? Jer lako je moguće i da si ovisna o tim kemikalijama, odnosno hormonima, poput dopamina, oxitocina i nekih drugih koji ti se izlučuju u mozgu. Malo proguglaj "uskacete iz veze u vezu" pa ćeš znati o ćemu pričam. Pogotovo ako ubrzo nakon prekida uskačeš u sljedeću a svaka sljedeća traje sve kraće.
Vjerovatno bi trebala pauzirati nekoliko mjeseci od veza..
I dobro razmisli o tome, često jednostavno nismo svjesni takvih ovisnosti.
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:10   #99
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Apsolutno ne, pa ja to ne znam, samo kazem da ako ti velika vecina muzjaka brzo dosadi, i ako si otvorila takvu temu, dopustit ces da spekuliramo zasto je tome tako, i sto bi eventualno tome sve mogao biti uzrok.
naravno, ako bih bila svijesna da je to problem, tad se ne bih previse nervirala
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:12   #100
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Znači tebi je jako bitna ta kemija? Jer lako je moguće i da si ovisna o tim kemikalijama, odnosno hormonima, poput dopamina, oxitocina i nekih drugih koji ti se izlučuju u mozgu. Malo proguglaj "uskacete iz veze u vezu" pa ćeš znati o ćemu pričam. Pogotovo ako ubrzo nakon prekida uskačeš u sljedeću a svaka sljedeća traje sve kraće.
Vjerovatno bi trebala pauzirati nekoliko mjeseci od veza..
I dobro razmisli o tome, često jednostavno nismo svjesni takvih ovisnosti.
kemija mi jesta jako bitna, ali ne prakticiram casual sex i ne letim iz jedne veze u drugu vezu tako lako i brzo , a imala sam vise puta i duze solo faze, nista mi nije potpuno nepoznato
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger