Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 22:53   #1
Ovisan o seksu

Jel ima ovdje tko da je ovisan o sexu da mu 3-4 puta dnevno nije dosta i nakon 3 godina veze.. cura vec luda.. jel vi ako imate isti problem kako ga kontrolirate.. ja ne mogu cura samo kad prode pored mene ja se napalim ne znam vise
perokos is offline  
Received Infraction
Old 15.01.2018., 23:29   #2
Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
Jel ima ovdje tko da je ovisan o sexu da mu 3-4 puta dnevno nije dosta i nakon 3 godina veze.. cura vec luda.. jel vi ako imate isti problem kako ga kontrolirate.. ja ne mogu cura samo kad prode pored mene ja se napalim ne znam vise
Vise radi i budi aktivniji u nekim dr podrucjima......... a ne samo na to mislit..jedino ako nemas na racunu 10 milja i briga te
Kontagon is offline  
Old 15.01.2018., 23:45   #3
kolega,3-4 puta je sasvin normalno. to opce nije neka ovisnost . da moras 10-tak puta dnevno, e to je vec nesto. nista se ti ne sekiraj, a ako bas triba, curu mos poslat i meni da se odmori malo
superkrkan is offline  
Old 15.01.2018., 23:48   #4
Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
Jel ima ovdje tko da je ovisan o sexu da mu 3-4 puta dnevno nije dosta i nakon 3 godina veze.. cura vec luda.. jel vi ako imate isti problem kako ga kontrolirate.. ja ne mogu cura samo kad prode pored mene ja se napalim ne znam vise
to ipak jest problem, hormoni previse divljaju, potrazi pomoc, jer se moze i na nes drugo odraziti
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Old 16.01.2018., 00:11   #5
Ako ti je frka a zena ti ne da, kresnes lutku na napuhavanje.

Navodno je dosta slicno, a mozda se i ona napali dok gleda.
Ufur is offline  
Old 16.01.2018., 00:14   #6
Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
Jel ima ovdje tko da je ovisan o sexu da mu 3-4 puta dnevno nije dosta i nakon 3 godina veze.. cura vec luda.. jel vi ako imate isti problem kako ga kontrolirate.. ja ne mogu cura samo kad prode pored mene ja se napalim ne znam vise
ne postoji ovisnost o seksu. možda si na kokainu.
nezovemsebojan is offline  
Old 16.01.2018., 00:21   #7
Natrljo ga kokainom ristan, utrljo ga u glavić pa ne pada može štepat ko zingerica
Loui is offline  
Old 16.01.2018., 00:36   #8
Toliko i ja, samo 3-4.
Weird0 is offline  
Old 16.01.2018., 07:24   #9
A je l tibse diže na svaku ili samo na tvoju curu ?
Otkad imaš taj problem ?
lara79 is offline  
Old 16.01.2018., 12:02   #10
Ma cura samo.. nikad je nisam prevario.. naravno kao musko kad vidis zgodnu curu ppgledas je ali ne na taj nacin kao da bi je odmah sexao.. cura samo. I ako vas zanima nikakve opijate ne koristim.. nekad popijem vino ili pivu a ostalo nista..
perokos is offline  
Old 16.01.2018., 12:08   #11
Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
Ma cura samo.. nikad je nisam prevario.. naravno kao musko kad vidis zgodnu curu ppgledas je ali ne na taj nacin kao da bi je odmah sexao.. cura samo. I ako vas zanima nikakve opijate ne koristim.. nekad popijem vino ili pivu a ostalo nista..
Onda ne znam di je problem
Imaš curu koja te uzbuđuje s godinama sve više a ne sve manje
Trebao bi slaviti ,a ne kukati :klap:

Budi sretan
lara79 is offline  
Old 16.01.2018., 12:20   #12
na jedan nacin mi smo ko baterija, imas energije dokle imas, kad nestane na spavanje, punjenje. stoga nije zdravo da ti Sva energija odlazi na sex, imas i druge potrebe tijela, uma i duha.
istina je da imamo i druge izvore energije, ali necu o tome jer nije tema, niti ima potrebe za tim, niti bi me razumio.

zdravstveno nije najpametnije. to ti je vjerovatno pretjerano lucenje hormona iz nekog psiholoskog razloga, nije strasno, ali ni banalno. treba ti balans, uskladjenje, jer ako sve ode na sex, iz dana u dan, ostalo pati
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Old 16.01.2018., 12:40   #13
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Onda ne znam di je problem
Imaš curu koja te uzbuđuje s godinama sve više a ne sve manje
Trebao bi slaviti ,a ne kukati :klap:

Budi sretan
Bude problem što se ženama više baš toliko ne seksa nakon nekog vremena. Osim ako baš ne naletiš na posebnu ali tada te ta vjerojatno neće toliko paliti. Ako se poklopi tek tada možeš reći da imaš sreće.

Imao isti problem s jednom i jbg iz iskustva mu.mogu reći jedino da s obzirom da nema načina da utječe na njezin libido nema mu druge nego kontrolirati se i zadovoljiti s nekom razinom koja će njoj biti prihvatljiva.
Netko te jednostavno stalno pali, i sa zadnjom da je potrajalo sigurno bi se u to isto pretvorilo, imala je taj isti neki blesavi utjecaj na mene.
Dok s nekim drugima nije da nemaš volje ali nemaš ni toliku želju za seksom svaki puta kada ju namirišeš. Valjda neka feromnska shema.

U svakom slučaju nije baš razlog za slavlje. Kad ti žena kaže da voli seks s tobom, da joj imponira što ju smatraš toliko napetom, da joj sve to godi ali i da što je previše previše je nećeš otvoriti šampanjac nego pokunjeno čekati da svane sutra.
Iako je i dalje puno bolje nego ovima kojima se ne diže na ono s čime u krevet ležu, to svakako.
lurker312 is offline  
Old 16.01.2018., 14:53   #14
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Onda ne znam di je problem
Imaš curu koja te uzbuđuje s godinama sve više a ne sve manje
Trebao bi slaviti ,a ne kukati :klap:

Budi sretan
Što se tu ima slaviti?
Ista stvar bi bila da se radi o ženi... u vezi je, ima dečka koji ju pali pa bi se svaki dan s njim bar jednom, a njemu je to jednom dovoljno za cijeli tjedan.

I onda bismo ženi rekli nešto u stilu: "Budi sretna, seks nije najvažniji, važna su komunikacija i osjećaji...dobar je i voli te, pažljiv je i ne vara te. Slavi! Slavi tu ljubav!"?
Ali i seks je oblik komunikacije, održava bliskost i pristupamo mu najčešće kad volimo partnera pa kad te netko odbije imaš dojam da ne "priča" s tobom.

Pitanje za autora: A kakav je taj vaš seks? U smislu, sredi li te cura propisno, onako da si mrtav-mrtav ili to odradite samo da ugasi tvoju vatru?

Možda si zgoditak na lotu, a možda samo nisi iscijeđen kako treba.
Elois is offline  
Old 16.01.2018., 20:01   #15
Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
Jel ima ovdje tko da je ovisan o sexu da mu 3-4 puta dnevno nije dosta i nakon 3 godina veze.. cura vec luda.. jel vi ako imate isti problem kako ga kontrolirate.. ja ne mogu cura samo kad prode pored mene ja se napalim ne znam vise
Bravo!
rolandus is offline  
Old 16.01.2018., 20:05   #16
Nadji si adekvatnu partnericu.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 16.01.2018., 21:52   #17
a jeste ljubomorni...
Bela57 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger