Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2009., 18:40   #1
Bojim se upoznati njegove zbog nesigurnosti

Pozdrav svima!

U vezi sam oko godinu dana, i došao je čas da upoznam njegove roditelje. To pitanje sve češće se pojavljuje u razgovorima i svjesna sam da do toga mora prije ili poslije doći. Zaista želim upoznati njegovu familiju i svi me jako zanimaju kao osobe... ali. Da, glupi ali.
Ali njegova braća hodaju sa manekenkama, a i on je sam prije hodao sa takvom jednom. A ja sam... well, anything but i bojim se njihovih komentara nakon što me upoznaju. Mislim, očito je da su navikli na mačke prve klase, bojim se zločestih komentara i ogovaranja iza leđa... kao "bože, pa što radiš sa ovom!?!". Kužite?
angelic blonde is offline  
Old 17.06.2009., 18:45   #2
Moj je dragi hodao sa svakakvima, jedna od njih je i poznata trenutno, pa su me njegovi jako lijepo prihvatili. Ne znam zašto te njegovi ne bi prihvatili zbog tog što nisi manekenka totalno glupi stav. Lijepo, dovuci dupe tamo, budi nasmješena, pristojna, dobra, pomozi njegovoj mami oko postavljanja stola i slične gluposti i vidjet ćeš, svaki put kad će ga nazvat će te dat pozdravit, davat će ti lijepe stvari kad ćeš odlazit od njih i slično. Bar sam ja takav tretman dobila S tim da sad pričam o ovom dečku, a starce od bivšeg sam isto upoznala i 2put bila kod njih. Njegov stari me nikad nije volio pretjerano, al dok sam bila tamo ponašao se čisto pristojno i zainteresirano. Čemu strah? Mislim, i mene opalila trema pred ulaskom u stan, ali ovakvo dugoročno zabrinjavanje? Bzvz
Patuljka is offline  
Old 17.06.2009., 18:49   #3
Oli su on i njegova braća fudbaleri?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 17.06.2009., 18:50   #4
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Moj je dragi hodao sa svakakvima, jedna od njih je i poznata trenutno, pa su me njegovi jako lijepo prihvatili. Ne znam zašto te njegovi ne bi prihvatili zbog tog što nisi manekenka totalno glupi stav. Lijepo, dovuci dupe tamo, budi nasmješena, pristojna, dobra, pomozi njegovoj mami oko postavljanja stola i slične gluposti i vidjet ćeš, svaki put kad će ga nazvat će te dat pozdravit, davat će ti lijepe stvari kad ćeš odlazit od njih i slično. Bar sam ja takav tretman dobila S tim da sad pričam o ovom dečku, a starce od bivšeg sam isto upoznala i 2put bila kod njih. Njegov stari me nikad nije volio pretjerano, al dok sam bila tamo ponašao se čisto pristojno i zainteresirano. Čemu strah? Mislim, i mene opalila trema pred ulaskom u stan, ali ovakvo dugoročno zabrinjavanje? Bzvz
Potpisujem!

A na kraju krajeva, bitno je da te on voli a ako su mu roditelji i obitelj tako plitki da mogu voljeti samo manekenke, onda kvragu sve....

__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Old 17.06.2009., 18:51   #5
Zamislite samo kako je dečkima ić upoznat curinog starog. Nemate vi pojma kaj je to. Onak vidiš liku u očima onaj izraz:" Hm znači ti mi karaš kćer".
Ma znam šokovi su svima al mora se i bespotrebno je dizat paniku, prvi put najgore, onda ide na bolje.
A zna se dogodit i da su joj starci normalni pa onda ko da si kod frenda doma. to skužiš ak te njezin stari nudi alkoholom. I njemu je štanga pa da se probije led.
nemoralan is offline  
Old 17.06.2009., 18:52   #6
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Oli su on i njegova braća fudbaleri?
Funny you ask... jedan čak i je
angelic blonde is offline  
Old 17.06.2009., 18:53   #7
Mislim da nakon hrpe poprilično površnih i tupastih "modela" ti ćeš im doć kao prilično dobro osvježenje..
Naravno, osim ako i sama nisi jedna od opisanih.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 17.06.2009., 18:53   #8
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Zamislite samo kako je dečkima ić upoznat curinog starog. Nemate vi pojma kaj je to. Onak vidiš liku u očima onaj izraz:" Hm znači ti mi karaš kćer".
Ma znam šokovi su svima al mora se i bespotrebno je dizat paniku, prvi put najgore, onda ide na bolje.
A zna se dogodit i da su joj starci normalni pa onda ko da si kod frenda doma. to skužiš ak te njezin stari nudi alkoholom. I njemu je štanga pa da se probije led.
Ahaha, mene dečkov stari uspio nalit malo drugi dan
Patuljka is offline  
Old 17.06.2009., 18:54   #9
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

U vezi sam oko godinu dana, i došao je čas da upoznam njegove roditelje. To pitanje sve češće se pojavljuje u razgovorima i svjesna sam da do toga mora prije ili poslije doći. Zaista želim upoznati njegovu familiju i svi me jako zanimaju kao osobe... ali. Da, glupi ali.
Ali njegova braća hodaju sa manekenkama, a i on je sam prije hodao sa takvom jednom. A ja sam... well, anything but i bojim se njihovih komentara nakon što me upoznaju. Mislim, očito je da su navikli na mačke prve klase, bojim se zločestih komentara i ogovaranja iza leđa... kao "bože, pa što radiš sa ovom!?!". Kužite?
Udajes se? Ako ne, zasto ih upoznavati?.

Kasnije te to moze samo opeci(a i ne mora), da sam ja na tvome mjestu odbio bih...
dsztrrezt is offline  
Old 17.06.2009., 18:54   #10
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Zamislite samo kako je dečkima ić upoznat curinog starog. Nemate vi pojma kaj je to. Onak vidiš liku u očima onaj izraz:" Hm znači ti mi karaš kćer".
Ma znam šokovi su svima al mora se i bespotrebno je dizat paniku, prvi put najgore, onda ide na bolje.
A zna se dogodit i da su joj starci normalni pa onda ko da si kod frenda doma. to skužiš ak te njezin stari nudi alkoholom. I njemu je štanga pa da se probije led.
Moj stari nudi i cigarete i alkohol..

Boldano mi je najjače.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 17.06.2009., 18:58   #11
Ima ti bit čast a ne uteg što je prije hodao s manekenkom. Zašto? Pa zato što sada hoda s tobom a ne s njom, i očito si u nekim pogledima bolja od nje
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 17.06.2009., 19:05   #12
Ne kužim zašto je izabrala nick "dumb blond"...

__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 17.06.2009., 19:07   #13
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Ne kužim zašto je izabrala nick "dumb blond"...

Jan 2007. Mozda se tad tako osjecala, svakome dodje tako nesto u zivotu
dsztrrezt is offline  
Old 17.06.2009., 19:09   #14
Quote:
dsztrrezt kaže: Pogledaj post
Jan 2007. Mozda se tad tako osjecala, svakome dodje tako nesto u zivotu
Alo, ma zajebavam se..
A dobro, ne vidi se izraz lica i ton dok pišem
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 17.06.2009., 19:14   #15
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Ali njegova braća hodaju sa manekenkama, a i on je sam prije hodao sa takvom jednom. A ja sam... well, anything but i bojim se njihovih komentara nakon što me upoznaju. Mislim, očito je da su navikli na mačke prve klase, bojim se zločestih komentara i ogovaranja iza leđa... kao "bože, pa što radiš sa ovom!?!". Kužite?
Ne.

Evo stvarno se pokušavam potrudit skužit i ne ide mi.
Da se bojiš njegove obitelji zato kaj misliš da nisi u rangu ljepote nekih tamo bivših?!?

Razumjela bi da ti je bed, da se bojiš, ne znam, da im nećeš biti dovoljno obrazovana, zanimljiva, interesantna zbog nekih čudnih hobija.. ali ovo... ne kužim.

Uostalom, što te briga što oni misle.. pa čovjek je s tobom godinu dana ...
Njemu si očito lijepa kad je s tobom.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Old 18.06.2009., 13:51   #16
ma zaboli te sto drugi misle
opet najboljeg frenda treba ponekad poslusati
ja na tvom mjestu ne bi puno razmisljao niti se opterecivao
glavu gore,on te voli bit ces s njim u braku a ne njegovi roditelji s tobom
__________________
PiČka je centar svijeta!
U ljubavi samo su počeci privlačni. Ne čudim se što ljudi nalaze zadovoljstvo da često počinju iznova."
freeminder is offline  
Old 18.06.2009., 14:03   #17
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

U vezi sam oko godinu dana, i došao je čas da upoznam njegove roditelje. To pitanje sve češće se pojavljuje u razgovorima i svjesna sam da do toga mora prije ili poslije doći. Zaista želim upoznati njegovu familiju i svi me jako zanimaju kao osobe... ali. Da, glupi ali.
Ali njegova braća hodaju sa manekenkama, a i on je sam prije hodao sa takvom jednom. A ja sam... well, anything but i bojim se njihovih komentara nakon što me upoznaju. Mislim, očito je da su navikli na mačke prve klase, bojim se zločestih komentara i ogovaranja iza leđa... kao "bože, pa što radiš sa ovom!?!". Kužite?
možda malo više samopouzdanja?
ako si kvalitetna osoba ne vidim zašto bi bila nesigurna,sigurno ne izgledaš loše
može malo lošije od manekenki al gledaj na sebe kao da si vrijednija od njih
Zcurica is offline  
Old 18.06.2009., 15:13   #18
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Moj je dragi hodao sa svakakvima, jedna od njih je i poznata trenutno, pa su me njegovi jako lijepo prihvatili. Ne znam zašto te njegovi ne bi prihvatili zbog tog što nisi manekenka totalno glupi stav. Lijepo, dovuci dupe tamo, budi nasmješena, pristojna, dobra, pomozi njegovoj mami oko postavljanja stola i slične gluposti i vidjet ćeš, svaki put kad će ga nazvat će te dat pozdravit, davat će ti lijepe stvari kad ćeš odlazit od njih i slično. Bar sam ja takav tretman dobila S tim da sad pričam o ovom dečku, a starce od bivšeg sam isto upoznala i 2put bila kod njih. Njegov stari me nikad nije volio pretjerano, al dok sam bila tamo ponašao se čisto pristojno i zainteresirano. Čemu strah? Mislim, i mene opalila trema pred ulaskom u stan, ali ovakvo dugoročno zabrinjavanje? Bzvz


Slazem se

Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Zamislite samo kako je dečkima ić upoznat curinog starog. Nemate vi pojma kaj je to. Onak vidiš liku u očima onaj izraz:" Hm znači ti mi karaš kćer".


A kad cura upoznaje njegovog tatu: "A ti si mala koju moj sin svaki dan..."

Nemas se sta brinuti, roditeljima su bitnije osobine osobe s kojim je njihovo dijete, a ne izgled.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 18.06.2009., 15:46   #19
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Zamislite samo kako je dečkima ić upoznat curinog starog. Nemate vi pojma kaj je to. Onak vidiš liku u očima onaj izraz:" Hm znači ti mi karaš kćer".
Ma znam šokovi su svima al mora se i bespotrebno je dizat paniku, prvi put najgore, onda ide na bolje.
A zna se dogodit i da su joj starci normalni pa onda ko da si kod frenda doma. to skužiš ak te njezin stari nudi alkoholom. I njemu je štanga pa da se probije led.

Nikad nisam kužio frku oko toga Ja sam svojoj prvi dan rekel da bi komotno mogel tad, u tom trenu upoznat starce. Moja sadašnja je isto paničarila kao - joj, kak ću, šta ću, jadnanebila...upoznala ih oboje relativno brzo, nakon 4 mjeseca i nikakve frke nema.

Hoću reći autorici ovim primjerom - daj ne drami. Opusti se, odi se rukuj s ljudima kao što bi s bilo kim drugim i pričaj s njima o vremenu, nogometu, rukometu, patkama, lovu, kuglanju, žutilu novina i beskrupuloznosti političara i nemreš fulat. Još ćeš ispast pametna i načitana :P
Stypssa is offline  
Old 18.06.2009., 15:59   #20
fora nick .. dumbblond heheh poznato.

ja kada sam prvi put isao upoznavati roditelje od cure ,sam imao psihicke pripreme ,smrsavio sam 5 kila , imao one spike tipa hocu li biti dovoljno dobar za njihovu kćer bla bla bla ,zaboravio sam tko sam .. i na kraju sam tamo napravio festu , i poceo prichat kako inache pricham .. zabavljao pol familije ,natjerao sve da jedemo batake rukama onak fino . i bio show .. starog joj kasnije odfurao na gemisht , .. i ihaaa ..bilo super .. najvise mi bilo bed kaj joj je stari bio bivsi prvak yuge u boksu .. lol .. uglavnom bilo super. ...nepotrebne pripreme i strahovi.

btw i ja sam hodao sa svakakvima , a najduze bio s najmanje lijepom .. iako mi se ovaj put posrecilo , pa sad iam nesto s cim se hvalim gdje god se pojavim ..
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger