Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2011., 11:23   #81
Kako sam citala,ljudi dosta vaznosti posvecuju na 11:11,stvorili su teoriju o kontaktu s bicima iz "vise stvarnosti" koja se tako ostvaruje.Po toj teoriji 11:11 otvara nebeska vrata i momogucuje kontakt izmedju onog sto je gore i dolje. kako je sad 2011 dogodit ce se datum koji u sebi sadrzi 3 jedanaestice,a kad se to sklopi sa 11h i 11min dobijes 5 jedanaestica na jednom,sto je kao jos ozbiljnije ali to ne znaci da 2012 pada u zaborav jer su kao i 11.11 i 21.12. datumi koji upucuju na posljednja 2 zvjezdana portala ....toliko sam toga procitala da fkt neznam jel bi se smijala ili zalila nas svim tim sto pisu xD recimo sve je bilo ok sa Eleninom dok nisam procitala kako je to maticni brod Galakticke federacije koja ide prema Zemlji da podupre pocetak Uzasca ljudi wtjebenif?! i sto je jos bolje oni cak znaju kako izgleda taj brod iako je jedan njegov dio,pardon PETODIMENZIONALAN DIO,nevidljiv i ne moze se otkrit materijalnim uredjajima
pretpostavljam da su im to rekli Annunakiji kad su s Nibirua svratili ni manje ni vise nego na Zemlju na ......xD
__________________
You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him....true story...
SolisMystica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:40   #82
Quote:
Thomas9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam jednu situaciju koji me prati vec godinama, ne mislim da je to slucajnost jer se precesto dogada..
sve je pocelo prije par godina. gledam televizor i samo na jednom nesvjesno okrenem glavu i vidim na satu 22:21, ajde ne obazirem se ja na to prvih 15-20 puta.. nakon nekog vremena je postalo zastrasujuce.. zamislite si da gledate tv i da sam najednom nesvjesno okrenete glavu i na satu vidite 22:21.. to me prati vec par godina.. i jako cesto se desava.. evo najnoviji primjer koji mi se desio jucer..
pricam s curom preko mobitela svaku vecer i ono obicaj je da ja zovem.. ii tako mi pricamo nesto i ja se sjetio toga sta mi se desava i ja to njoj sve objasnim kak i sta.. kad na jednom pukne veza.. nestalo signala.. i tako dalje pricamo ii kaze meni cura kao pogledaj kad je veza pukla, ja pogledam i zgrozio sam se kad sam vidio.. u tocno 22:21.. doslovno sam se us*o od straha...

ajde ako imate neko objasnjenje i nesto da podjelite samnom jer cu izludit..
hvala vam..
Programirao si podsvijest da automatski pogledaš koliko je sati točno u to isto vijeme (npr. kao kad se programiraš - kažeš si - da se sam od sebe probudiš ujutro u određeno vrijeme, tako je i tu, ali slučajno)
__________________
šta će mi potpis?
SaintJimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:47   #83
Quote:
SororMystica kaže: Pogledaj post
Kako sam citala,ljudi dosta vaznosti posvecuju na 11:11,stvorili su teoriju o kontaktu s bicima iz "vise stvarnosti" koja se tako ostvaruje.Po toj teoriji 11:11 otvara nebeska vrata i momogucuje kontakt izmedju onog sto je gore i dolje. kako je sad 2011 dogodit ce se datum koji u sebi sadrzi 3 jedanaestice,a kad se to sklopi sa 11h i 11min dobijes 5 jedanaestica na jednom,sto je kao jos ozbiljnije ali to ne znaci da 2012 pada u zaborav jer su kao i 11.11 i 21.12. datumi koji upucuju na posljednja 2 zvjezdana portala ....toliko sam toga procitala da fkt neznam jel bi se smijala ili zalila nas svim tim sto pisu xD recimo sve je bilo ok sa Eleninom dok nisalji da podupre pocetak Uzasca ljudi[/B] wtjebenif?! i sto je jos bolje oni cak znaju kako izgleda taj brod iako je jedan njegov dio,pardon PETODIMENZIONALAN DIO,nevidljiv i ne moze se otkrit materijalnim uredjajima
pretpostavljam da su im to rekli Annunakiji kad su s Nibirua svratili ni manje ni vise nego na Zemlju na ......xD
Luckasta si . Zamisli da ja sad kredom na zid našaram 5 jedanaestica, jel bi se otvorila nebeska vrata i sv. Petar opičio na Zemlju? hihihihi
I zanima me tko je vidio Galaktički brod (gledao Star Trek valjda) na TV-u, pa misli da stvarno dolazi ovamo?
__________________
šta će mi potpis?
SaintJimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:56   #84
Quote:
Thomas9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam jednu situaciju koji me prati vec godinama, ne mislim da je to slucajnost jer se precesto dogada..
sve je pocelo prije par godina. gledam televizor i samo na jednom nesvjesno okrenem glavu i vidim na satu 22:21, ajde ne obazirem se ja na to prvih 15-20 puta.. nakon nekog vremena je postalo zastrasujuce.. zamislite si da gledate tv i da sam najednom nesvjesno okrenete glavu i na satu vidite 22:21.. to me prati vec par godina.. i jako cesto se desava.. evo najnoviji primjer koji mi se desio jucer..
pricam s curom preko mobitela svaku vecer i ono obicaj je da ja zovem.. ii tako mi pricamo nesto i ja se sjetio toga sta mi se desava i ja to njoj sve objasnim kak i sta.. kad na jednom pukne veza.. nestalo signala.. i tako dalje pricamo ii kaze meni cura kao pogledaj kad je veza pukla, ja pogledam i zgrozio sam se kad sam vidio.. u tocno 22:21.. doslovno sam se us*o od straha...

ajde ako imate neko objasnjenje i nesto da podjelite samnom jer cu izludit..
hvala vam..
Stavi bateriju pa će se kazaljke micati Ili ako već štediš na baterijama, pomakni ručno na nešto drugo, i riješio si problem
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:44   #85
Quote:
SaintJimmy kaže: Pogledaj post
Luckasta si . Zamisli da ja sad kredom na zid našaram 5 jedanaestica, jel bi se otvorila nebeska vrata i sv. Petar opičio na Zemlju? hihihihi
I zanima me tko je vidio Galaktički brod (gledao Star Trek valjda) na TV-u, pa misli da stvarno dolazi ovamo?
jedino ako imas izvangalakticnu kredu sa cesticama Siriusa, koja je ozracena mjesecevom energijom i 3 dana je bila zakopana u svetoj zemlji na Nibiru,onda bi moooozda moglo uspjet
__________________
You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him....true story...
SolisMystica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 16:07   #86
...meni se često dešavalo da vidim hrpu jedanaestica jednu do druge... tada sam još bio mlad i išao u školu pa su me stariji, na moje silno uvjeravanje da pokušavam stupit u kontankt s anunakijma, sumnjičavo gledali i pronalazili alibije u mojem ''neznanju''...


...ha...!! sad da ih vidim ko više zna...!? kad moji frendovi anunakiji slete na trg i raspale ih dezintegratorima...

...inače sam ok, ak to pitate...?
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:39   #87
.. ja u zadnje vrijeme vidim 22:22 ..

jeli to znači da se zbraja ukletost i neobičnost 11:11 ili nešto drugo?

__________________
tko mi je obrisao potpis?
robicare is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 21:06   #88
Quote:
robicare kaže: Pogledaj post
.. ja u zadnje vrijeme vidim 22:22 ..

jeli to znači da se zbraja ukletost i neobičnost 11:11 ili nešto drugo?

to znaci da sta god se desi tebi ce bit duplo xD
__________________
You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him....true story...
SolisMystica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:18   #89
Quote:
SororMystica kaže: Pogledaj post
jedino ako imas izvangalakticnu kredu sa cesticama Siriusa, koja je ozracena mjesecevom energijom i 3 dana je bila zakopana u svetoj zemlji na Nibiru,onda bi moooozda moglo uspjet
Jel to ima gdje za kupit?
__________________
šta će mi potpis?
SaintJimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 13:27   #90
Quote:
SaintJimmy kaže: Pogledaj post
Jel to ima gdje za kupit?
pitaj Simonu Sajn/Gotovac xD
__________________
You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him....true story...
SolisMystica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:34   #91
Quote:
karatista11 kaže: Pogledaj post
meni vec 2 dana zaredom 22:22

ne pridajem tome neku važnost al ono stvarno cudno 2 dana zaredom bas pogledas u sat u isto vrijeme..

a i prije ovoga barem 100 puta bile iste brojke..
isto ... traje već par godina ,kad god pogledam u sat u večernjim satima ono tamo 22:22
( većinom se dešava na istom satu u autu )



konto sam da sam puko al ima nas još
__________________
HB
ultra_desno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 09:31   #92
ewo novi filmić za ove kaj imaju problema sa 11:11....http://www.youtube.com/watch?v=48GZxq6RO-c

ak neko hoće gledat...mogu dati link...ima prijevod...
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 00:14   #93
11.11.2011.
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 00:17   #94
Quote:
ramonche kaže: Pogledaj post
11.11.2011.
haha...e sad treba odgledat filmić
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 02:05   #95
Quote:
robicare kaže: Pogledaj post
.. ja u zadnje vrijeme vidim 22:22 ..

jeli to znači da se zbraja ukletost i neobičnost 11:11 ili nešto drugo?

To znači da u to vrijeme non stop gledaš na sat probaj minutu kasnije i riješena stvar
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 19:30   #96
Ma baš ste fora sa tim "pa pogledaj na sat poslije"... Nisam znala da se gledanje na sat planira
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 15:30   #97
Quote:
SaintJimmy kaže: Pogledaj post
Programirao si podsvijest da automatski pogledaš koliko je sati točno u to isto vijeme (npr. kao kad se programiraš - kažeš si - da se sam od sebe probudiš ujutro u određeno vrijeme, tako je i tu, ali slučajno)
Desavalo mi se slicno....i nakon sto sam par dana za redom gledala cudne slucajnosti na digitalnom satu, dogodila mi se velika sreca!
I sad svaki put kad vidim te slucajnosti pomislim kako mi se priblizava velika sreca I voljela bih da sam se i ja tako programirala pa da me stavrno pogodi ta sreca....pogotovo kad odem igrati loto pa vidim te brojeve koji nose srecu, al nista od toga... Mozda je sreca ne dobiti na lotu
__________________
I sto ako sam konzerva - nisu samo kisele stvari unutra, ponekad se zna nac i nesto slatko.
hriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 20:45   #98
ja vec godinama vidim 22:12, a ceesto i 19:04. mozda sam ovaj 19:04 zapamtila jer mi je to datum rodenja..u svakom slucaju stvarno ga cesto ugledam.
sanšajn00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 15:40   #99
Quote:
SaintJimmy kaže: Pogledaj post
I zanima me tko je vidio Galaktički brod (gledao Star Trek valjda) na TV-u, pa misli da stvarno dolazi ovamo?
Ja sam vidio Galaktički brod!!

Idite u miru..
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 15:11   #100
pozz
a judi moji virovali ili ne i meni narocito 11:11 toliko cesto da nema sanse da je slucajnost,iako ne virujen u to nesto,ali jako cudno!
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.