Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 23:30   #241
Izjave Mie Farrow je istinita zbog potreba ove rasprave ili što?
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:49   #242
Quote:
trifrtaljac kaže: Pogledaj post
izjava mie farrow nije "utjecaj medija" nego istina koja je sebi probila put i skinula aureolu simpatičnog i dobrohotnog čovječuljka, umjetnika s u biti iskompleksiranog, neuglednog (kvazi) intelektualca, obiteljskog nasilnika i perverznjaka koji pred javnosti pravda svoje postupke maltene glorificirajući ih ili barem stavlja pod normalno u svojim mizernim filmovima.
karakteran, nemoj svako malo skakati iz nicka u nick, ide mi to nakurac.
na ovoj temi me ne zanima tko je neugledan, kuzis? nismo na zvijezde plesu i pjevaju.

da je woody snimio samo love and death, shadows and fog te hannah and her sisters opet bi bio jedan od najvecih/najboljih.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:30   #243
Svi znamo Woodyjevu povijest i sada tokom ovog novog pokreta u Hollywoodu sve vise ljudi proziva Allena i tvrdi da je njegova karijera gotova i da vise nitko ne bi smo raditi s njim. Jedino je Baldwin stao u njegovu obranu, meni bas to ponasanje nije jasno, gledao sam dosta intervjua i citao oko toga slucaja i vjerujem da je Woody sjeban tip, ali ako su sve te istrage FBIa zavrsile s jednom velikom nulom i ako stvarno takav njegov potez u to vrijeme(nakon sto je prevario Miu) nema nikakvog smisla, ja fakat ne kuzim taj lov na njega od strane libtarda.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:44   #244
Feministkinje i libtardi će pokopati Hollywood. Mene ni ne čudi da su dosta njih perverznjaci, normalno je da pola tih umjetnika ima neke svoje nastranosti. Niti mi to smeta. Neki dan sam gledao film s Kevinom Spaceyjem i nisam se nimalo gnušao na njega. Zaključio sam da me ne dotiču ovi skandali.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:37   #245
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Feministkinje i libtardi će pokopati Hollywood. Mene ni ne čudi da su dosta njih perverznjaci, normalno je da pola tih umjetnika ima neke svoje nastranosti. Niti mi to smeta. Neki dan sam gledao film s Kevinom Spaceyjem i nisam se nimalo gnušao na njega. Zaključio sam da me ne dotiču ovi skandali.
vidiš mene baš obratno. Bil sam veliki Woodyjev fan al sve njegove filmove jednostavno drukčije gledam nakon svih saznanja. Isto mi za Spaceyja. Ne mogu to više gledat kao prije. Jao bože samo da Tarantino nije neki takav, to bi me dokrajčilo
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:43   #246
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
vidiš mene baš obratno. Bil sam veliki Woodyjev fan al sve njegove filmove jednostavno drukčije gledam nakon svih saznanja. Isto mi za Spaceyja. Ne mogu to više gledat kao prije. Jao bože samo da Tarantino nije neki takav, to bi me dokrajčilo
Tarantino se ne bi skidao s dječâka da smo u staroj Grčkoj.

Ako misliš na Woodyjev stari skandal kad je prevario Miu s pokćerkom, to je daleko od pedofilije, iako je malo kinky. Ona je imala oko 21 godinu kad ju je on počeo zapažati, a oženili su se s 27, tako da su oboje bili odrasli i imali su pravo raditi što žele.

Što se tiče mene i zgražanja, meni se jedino ogadio Robin Williams kad sam pročitao da je varao ženu s dadiljom koja mu je čuvala djecu i kasnije je ostavio ženu i oženio tu dadilju. To mi je ipak malo previše neukusno.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:52   #247
Ha ha ha, pa boktejebo... najjači su mi ovi glumci iz njegovog najnovijeg filma. Oni će, dakle, dati svoj honorar u humanitarne svrhe. Jer, jbg, nisu do jučer znali da je Woody pre dvadeset i nešto godina optužen da je zlostavljao svoju posvojenu kćerku Dylan.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:59   #248
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
vidiš mene baš obratno. Bil sam veliki Woodyjev fan al sve njegove filmove jednostavno drukčije gledam nakon svih saznanja. Isto mi za Spaceyja. Ne mogu to više gledat kao prije. Jao bože samo da Tarantino nije neki takav, to bi me dokrajčilo
Jel ti možeš gledati npr. Tv Kalendar? Koji su tek tamo likovi i njihove godišnjice. Ubojica Hitler, pederčina Wilde, kokaindžija Freud...Stvarno, degutantna emisija...
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:38   #249
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Jel ti možeš gledati npr. Tv Kalendar? Koji su tek tamo likovi i njihove godišnjice. Ubojica Hitler, pederčina Wilde, kokaindžija Freud...Stvarno, degutantna emisija...
a gle, jednostavno cijenim dobrog redatelja, jer su fakat rjetki. a onda ako saznam da su ljige, cijela se percepcija mjenja. i to je to.
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:19   #250
A što je sa Morganom Freemanom. To je bolesnik sam takav. Lik je imao aferu sa nećakinjom i to se znalo i ubijena je 2015. godine. Hollywood je bolestan. Nema tamo nikakvih moralnih vrijednosti.

Ali ne gledam ko je kakav. Isto ovo sa pokćerkom. To je za mene jednako bolesno kao pedofilija. Jebeni incest, odvratno. Ali da ću sad prestat gledat njegove filmove, ne. Isto vrijedi za Polanskog. Gledam filmove, ne razmišljam o njegovim postupcima osim kad je ovakva tema.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:51   #251
Pa mislim da se Allen s ovom spetljao kad joj je bilo 18-19....no s druge strane, on je nije odgajao, nije je percipirao kao kcerku u nijednom trenutku, a i ona je rekla da ga nikad nije posmatrala kao oca jer on tu ulogu prema njoj nije imao.

Da li je neprimjereno - jest. Ali za mene niti je nastrano niti je incestuozno.

Da ju je uistinu od malih nogu podizao kao kcer, to bi bila druga stvar.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:02   #252
ma uopće se sad ne radi o Soon Yi, nego o Dylan Farrow: https://www.theguardian.com/film/201...en-allegations
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:07   #253
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
ma uopće se sad ne radi o Soon Yi, nego o Dylan Farrow: https://www.theguardian.com/film/201...en-allegations
Ma znam za to, ja sam fan Allena vec sto godina.....samo sam htjela tu Soon Yi komponentu komentirati. Mene njihov brak ne sablaznjava i nije mi incestuozan, iz razloga koje sam vec navela.

Za Dylan se nema sto reci, ako je tocno, onda je smece od covjeka.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 02:22   #254
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Pa mislim da se Allen s ovom spetljao kad joj je bilo 18-19....no s druge strane, on je nije odgajao, nije je percipirao kao kcerku u nijednom trenutku, a i ona je rekla da ga nikad nije posmatrala kao oca jer on tu ulogu prema njoj nije imao.

Da li je neprimjereno - jest. Ali za mene niti je nastrano niti je incestuozno.

Da ju je uistinu od malih nogu podizao kao kcer, to bi bila druga stvar.
Tako je. Neprimjereno sigurno, no neprimjerena je bila i veza Mie i Sinatre.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 02:45   #255
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
ma uopće se sad ne radi o Soon Yi, nego o Dylan Farrow: https://www.theguardian.com/film/201...en-allegations
Ma ovo je točn. Zna se za njega, samo se šuti cijelo vrijeme. Bolestan čovjek, a i filmovi su mu razvikani i isti. Lječenje i električna stolica za takve bolesnike.

Još će na kraju ispasti da je Mel Gibson najnormalniji od svih.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:25   #256
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Ako misliš na Woodyjev stari skandal kad je prevario Miu s pokćerkom, to je daleko od pedofilije, iako je malo kinky. Ona je imala oko 21 godinu kad ju je on počeo zapažati, a oženili su se s 27, tako da su oboje bili odrasli i imali su pravo raditi što žele.

Što se tiče mene i zgražanja, meni se jedino ogadio Robin Williams kad sam pročitao da je varao ženu s dadiljom koja mu je čuvala djecu i kasnije je ostavio ženu i oženio tu dadilju. To mi je ipak malo previše neukusno.
Bila je i njegova usvojena kćer a ne 'pokćerka' aha sigurno je čeka njenu 21.god al počea je s njom spavati dok je bio s Miom a ona teen?
Jel na ovoj slici još bia tata il već planira počet spavat s njom?

A šta se tiče druge kćeri koju je zlostavlja, Dylan, koja do danas nije prominila priču ovo su činjenice tog slučaja
https://www.vanityfair.com/news/2014...abuse-10-facts

To šta Mia nije tila dalje traumatizirat kćer sudskim postupkom ne znači da je on oslobođen krivnje, lako je zatvarat oči pred gnjusnim stvarima al ovo iznad su činjenice ko i ta da njegovo jedino biološko dite Ronan tvrdi da je pedofil

I sama činjenica da on može izgovorit rečenicu 'kad je moj otac oženio našu sestru' je dovoljna da ga svako civilizirano društvo osudi

Je genijalan je umjetnik al je isto tako dno dna onog šta ljudsko biće može biti
Nisan gledala zadnja 3, priživila san i def. nikad više nijedan njegov film neću pogledat

A tvoje da ti se 'jedino ogadio Robin Williams' koji je oženio dadilju naspram svega ovog s Allenom
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:18   #257
"[He’s] a loyal friend, important to me, a distinguished director, important to the motion picture industry, and a brave and brilliant man, important to all people.”

Mia Farrow o Romanu Polanskom.

“Of course Woody did not molest my sister. She loved him and looked forward to seeing him when he would visit. She never hid from him until our mother succeeded in creating the atmosphere of fear and hate towards him. The day in question, there were six or seven of us in the house. We were all in public rooms and no one, not my father or sister, was off in any private spaces. My mother was conveniently out shopping. I don’t know if my sister really believes she was molested or is trying to please her mother. Pleasing my mother was very powerful motivation because to be on her wrong side was horrible… Our mother has misled the public into believing it was a happy household of both biological and adopted children. From an early age, my mother demanded obedience and I was often hit as a child.”

Moses Farrow, Dylanin brat i sin Mie Farrow.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:46   #258
Meni nije jasno zašto bi Woody, ako već je pedofil, napravio to u takom kratkom razmaku nakon što je prevario Miu, kada su svi mediji brujali o tome on se odlučio da je baš sada najbolji trenutak da počne dirati sedmogodišnju kćer od žene koju je prevario. Mislim gdje je tu logika? On je ako ništa pametan tip, jednostavno nema smisla i više liči na izmišljotinu. Daleko da je ta Mia dobra osoba, bila je i ona s 30 godina starijim Sinatrom, jednako ljigavo kao i ovo od Woodyja.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:01   #259
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Ha ha ha, pa boktejebo... najjači su mi ovi glumci iz njegovog najnovijeg filma. Oni će, dakle, dati svoj honorar u humanitarne svrhe. Jer, jbg, nisu do jučer znali da je Woody pre dvadeset i nešto godina optužen da je zlostavljao svoju posvojenu kćerku Dylan.
Samo govori o tome kakvi su to licemeri i moralni patuljci koji su podložni masovnoj histeriji tabloidnog crtanja meta ostvarenim umetnicima. Da bi se neko optužio potrebna je pravna procedura koja se sastoji od predistražnog postupka, istrage, optužnice i na samom kraju - pravnosnažne presude. Međutim, dovoljno je pustiti neku glasinu na koju će se "upecati" dežurne narikače, kvaziliberalni krugovi, feminističke udruge i razna kvazielita, ljudi koji samo izlaze iz svojih pećina kada se treba napiti nečije krvi, nebitno da li je ona čista ili prljava jer oni samo u takvim trenucima mogu doći do izražaja, skrivajući svoj netalenat i zavist prema boljima od sebe.

Gde su bile te grupacije kad je Corey Feldman progovorio pre petnaestak i više godina o pedofiliji u Hollywoodu, kad su on i njegov kolega-prijatelj, nažalost pokojni Corey Haim, bili nepostredne žrtve producentskih lobija. Tada nije bio trenutak jer je reč o moćnim ljudima, a Feldman je i od medija proglašen šarlatanom. Tek kad je nedavno pomenuo u tom kontekstu i Charlie Sheena (ne kao žrtvu), onda su se zaintrigirali i pokušali da istraže tu glasinu.

Danas je klima takva da je potrebno samo da neko pokrene glasinu i stupa na scenu grupa "za odbranu žrtava". Moral post festum. Ne može mi niko reći da su stotinak žena bile uplašene od crnca Bill Cosby-ja u isto vreme, jer kakav god bio glumac za većinu će biti prepoznat po boji kože, na veliku žalost. Sad je popularno reći da vas je Cosby napastvovao. Doduše ovde u tzv. Woodyjevom slučaju tema je mnogo škakljivija jer je u pitanju dete.

Gadi mi se od ovog spiska glumica kojima je rad sa Allenom vrhunac u njihovim mediokritetskim karijerama, sad bi da se ograđuju...neka se nose!

Siptomatično da se nisu javile ponajbolje poput Diane Keaton ili Cate Blanchett, njima ne treba naknadni moral i reklama za karijeru. Alec Baldwinu kapa dole.
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:37   #260
Da se malo maknemo od pedofilsko-silovateljske tematike, jesam li dobro skužio da su Woodyjevi raniji filmovi (prije Annie Hall, recimo) neozbiljniji i manje "hipsterski" i "artsy" od kasnijih uradaka?
Od ranijih filmova sam dosad gledao samo Everything You Wanted to Know About Sex.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.