Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 22:57   #841
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Prošao, jedan je imao majcu sa most logom i pretpostavljam, ne tvrdim.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 23:01   #842
Plenković će pridobiti HSS i poslati MOST u povijest. Za 6 mjeseci će provesti nove izbore i samostalno vladati.
SimeonZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 08:50   #843
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Prošao, jedan je imao majcu sa most logom i pretpostavljam, ne tvrdim.
ne tvrdim ni ja ništa, možda je samo zastao pročavrljati.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:08   #844
Zoki o Mostu i Petrovu

http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/...oran-Milanovic

Quote:
Most ima ucjenjivački kapacitet. Za sada. Osjećam da bi prostor koji trenutačno zauzima ta skupina beskrupuloznih karijerista i blefera, koji pričaju o reformama, a zapravo ih se groze, mogla popuniti opcija iza koje će stajati nekakav stvaran politički program, kaže Milanović
Quote:
No koliko god da se Milanović odlučio barem zasad povući iz politike, "ljubav" je i dalje obostrana. Bivši predsjednik SDP-a ni dan - danas nema ništa povoljnije mišljenje o Mostu. Potvrdio je to u razgovoru za Novi list, rekavši za Petrova, doduše, da mu je ostao u vrlo mutnom sjećanju.
Boldano
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:56   #845
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ček, jel Petrov onaj kojemu je Zoka nudio poziciju premjera?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:59   #846
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ček, jel Petrov onaj kojemu je Zoka nudio poziciju premjera?
Ne moraš mi objašnjavati da ga se Zoki itekako sjeća


LIVE:
Evo Božo sjeo u prijestolje
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 11:09   #847
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
"Dolina stručnjaka i rođaka."
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 11:22   #848
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
...jer je iskazao da ne mijenja svoj vrijednosni konsenzus.
Nemoj.... bez ikakve namjere da te podjebavam ili omalovažavam stvarno nemoj. Napiši lijepo i jednostavno šta hoćeš, a korištenje "velikih" riječi se sam dovedeš u ovakvu situaciju.
S kim se on to usuglasio? Sam sa sobom u glavi? Ok, koji put djeluje ko da mu je gužva u glavi, no za sada nemamo dokaza za to

Quote:
Tu su još kalkulirali
--------------------
I kažem - oni takvi, prepuni mama, osvježenje su i dobra vijest za hrvatsku demokraciju.
Gle, ja zbilja ne znam kako da se raspravljam s nekim kome su kalkulanti osvježenje i dobra vijest za ovu državu?
Mislim, ne znam ja di si ti do sada bila i živjela, ali imamo mi takvih kolko ti srce ište i opće nisu dobra vijest. Vjeruj mi.

Quote:
Politika je vještina koja se stječe iskustvom, no njena srž - raditi za opće dobro i u ime naroda kod dvobojne partije i satelita je jedna tek izvitoperena autokonvergencija prepoznatljiva u paroli "u se-na-se-poda-se".
Je, vidjeli smo da su Most-ovci, sa svim zapošljavanjem svoje sektaške strukture, familije, zavičajne ekipe, kumova i mijenjanja statuta, ako treba, da bi se pokušalo takve uguziti, sa rađenjem zavičajnih klubova od NO državnih firmi - totalno gadljivi na sve to.

Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Mislim da ih ovaj puta HDZ neće htjeti, prije će uzeti HNS.
To je stručna procjena kao i ona kada si iza prvih tvrdio da MOst neće ni s HDZ-om, ni s SDP-om?

Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
LIVE:
Evo Božo sjeo u prijestolje
Opa, Božo naš'o muda :tim Božo: :vjerovali ili ne:
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:30   #849
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Nemoj.... bez ikakve namjere da te podjebavam ili omalovažavam stvarno nemoj. Napiši lijepo i jednostavno šta hoćeš, a korištenje "velikih" riječi se sam dovedeš u ovakvu situaciju.
S kim se on to usuglasio? Sam sa sobom u glavi? Ok, koji put djeluje ko da mu je gužva u glavi, no za sada nemamo dokaza za to
ne možeš ti mene vrijeđati, kad se ja sa svim što ti napišeš slažem VIŠE-manje. kao da sam i sama to pisala. ja vrlo slično tebi promatram procese, no ti si zadrti ljevičar, dok ja nisam ni desno ni lijevo. odatle moja tolerenacija, a tvoja rigidnost.

da, kad već pitaš - može se i tako reći da se usuglasio sam sa sobom u glavi - kad je došao pred zid mogao je sklopiti ruke ili nabit šakom u zid.
napravio je ovo drugo. ja cijenim borbenost, a njegovu feleriranost i potkapacitarnost ne uzimam za zlo, dok god vidim da ga vodi srce.
tu ima moj respekt, a i kod masu ljudi.

shvati da nije bilo tog malog gusara s Neretve, to odbačeno dijete južnjačke "aristokracije" da se procesi u ovom društvu ne da ne bi pomaknuli korak naprijed, nego bi i dalje vladala cenzura mišljenja i status quo.


Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Gle, ja zbilja ne znam kako da se raspravljam s nekim kome su kalkulanti osvježenje i dobra vijest za ovu državu?
Mislim, ne znam ja di si ti do sada bila i živjela, ali imamo mi takvih kolko ti srce ište i opće nisu dobra vijest. Vjeruj mi.
Je, oni jesu kalkulanti - ali crveni i plavi "vragovi" su osvjedočeni prevaranti, lopuže, kradljivci i ubojice nade da postoji bolje sutra i makar mogućnost pravednijeg hrvatskog društva.

100% stojim da je MOST ovakav blago rečeno imperfektan, provincijalan i polururalan - DOBRA POJAVA za hrvatski demokratski proces, ali i pročišćenje zatiranih i pod tepih podmetanih djela.

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Je, vidjeli smo da su Most-ovci, sa svim zapošljavanjem svoje sektaške strukture, familije, zavičajne ekipe, kumova i mijenjanja statuta, ako treba, da bi se pokušalo takve uguziti, sa rađenjem zavičajnih klubova od NO državnih firmi - totalno gadljivi na sve to.
Sve stoji što si napisala. Opisano ponašanje izaziva gađenje i prijezir.

No, stoji to da je ideal i vizija pravednijeg društva i pa možemo reći i osjećaj odgovornosti prema puku - ispred tih "dobrobiti" stranačkog bivanja.

Dotle, dvobojnu partiju ne bi kranom mogao izbiti iz njihovih fotelja, koliko se sližu s njima. Eno ti prvi primjer HNS
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:40   #850
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
ja vrlo slično tebi promatram procese, no ti si zadrti ljevičar, dok ja nisam ni desno ni lijevo. odatle moja tolerenacija, a tvoja rigidnost.
Nisi ti centar, poslije zadnjeg reklamiranje iste na dretvi o Esih izjasnila si se otvoreno desno.

Quote:
100% stojim da je MOST ovakav blago rečeno imperfektan, provincijalan i polururalan - DOBRA POJAVA za hrvatski demokratski proces, ali i pročišćenje zatiranih i pod tepih podmetanih djela.
Teško, jer sve što su napravili jest samo borba za vlast i nemaju nikakvih rješenja niti su napravili kvalitativan pomak u politici.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:07   #851
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
ja vrlo slično tebi promatram procese, no ti si zadrti ljevičar, dok ja nisam ni desno ni lijevo. odatle moja tolerenacija, a tvoja rigidnost.
Ja sam mislila da za viceve imamo posebnu temu.

Quote:
Je, oni jesu kalkulanti - ali crveni i plavi "vragovi" su osvjedočeni prevaranti, lopuže, kradljivci i ubojice nade da postoji bolje sutra i makar mogućnost pravednijeg hrvatskog društva.
U čemu je onda razlika? Ako sam takve imala, šta će mi još jedni takvi?

Quote:
Sve stoji što si napisala. Opisano ponašanje izaziva gađenje i prijezir.

No, stoji to da je ideal i vizija pravednijeg društva i pa možemo reći i osjećaj odgovornosti prema puku - ispred tih "dobrobiti" stranačkog bivanja.

Dotle, dvobojnu partiju ne bi kranom mogao izbiti iz njihovih fotelja, koliko se sližu s njima. Eno ti prvi primjer HNS
Takvo ponašanje zaslužuje prezir, ali je ipak u redu - ako je u cilju pravednijeg društva?!?!
Sama si to smislila? Je l bilo nešto spontano ili si potrošila određeno vrijeme na njeno smišljanje?
Znači za pravednije društvo se boriš tako da sam radiš iste nepravde kad god ti se pruži prilika - u jednakom obimu i na jednak način?
Ovo još ni jednom nisam napisala u svom cijelom forumskom stažu, ali sad je najprikladniji trenutak - ključaj temu.
Sad sam zbilja čula sve.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:39   #852
Božo Petrov više nije predsjednik Sabora.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:42   #853
škoda
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:49   #854
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
škoda
superb.............nema više pratnje, auta ni vozača i sad mora sam vozit starog Clia.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:52   #855
A mora li kredit vratiti ili on ostaje?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 16:02   #856
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
superb.............nema više pratnje, auta ni vozača i sad mora sam vozit starog Clia.
škoda (češki) = šteta (hrv.)

btw, vezano za auto...

Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
A mora li kredit vratiti ili on ostaje?
to će mu u banci objasniti
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:07   #857
Fala bogu i od njega nesto pametno.....ostavka!!!
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 22:09   #858
I kaj, Petrov toliko voli fotelju da je dal ostavku na fotelju?
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 05:53   #859
Quote:
sury or'o kaže: Pogledaj post
I kaj, Petrov toliko voli fotelju da je dal ostavku na fotelju?
nakon razgovora u 4 oka sa seksom,i ti bi dao ostavku...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:27   #860
Ostavkom je skratio svoj mandat predsjednika Sabora za - koliko?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.