Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 00:49   #21
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ako te svrbi guzica upravo sada, onda je to to. Anuskakiji se hrane tvojom energijom iz analnog otvora.
Ne, oni to rade dok spavaš. Kada bi te stalno svrbilo ti bi nešto poduzeo. No oni to rade na spavanju, kao prvi nametnici, paraziti, vampiri, metilji, krpelji, kužiš

A Sad za ozbiljno, priča o ravnoj zemlji je jedno, a.priča o Arkoncima, kukcima, i svrboguzu je New age idiotarija.
Cosmic wanderer nažalost. Jedan si od boljih sugovornika, barem meni stvarno, ali se i nadam da nisi do kraja popio tu New Age bajku, evo stvarno se nadam da nisi.
Zlo i pohlepa je u ljudima odvjeka, i nisu potrebni vanzemaljci da bi jedni ljudi manipulirali drugima, pili im krv, živjeli na tuđ račun....
Rorion is offline  
Old 30.11.2017., 02:03   #22
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ne, oni to rade dok spavaš. Kada bi te stalno svrbilo ti bi nešto poduzeo. No oni to rade na spavanju, kao prvi nametnici, paraziti, vampiri, metilji, krpelji, kužiš

A Sad za ozbiljno, priča o ravnoj zemlji je jedno, a.priča o Arkoncima, kukcima, i svrboguzu je New age idiotarija.
Cosmic wanderer nažalost. Jedan si od boljih sugovornika, barem meni stvarno, ali se i nadam da nisi do kraja popio tu New Age bajku, evo stvarno se nadam da nisi.
Zlo i pohlepa je u ljudima odvjeka, i nisu potrebni vanzemaljci da bi jedni ljudi manipulirali drugima, pili im krv, živjeli na tuđ račun....
Ne znam čemu čuđenje? Cosmic wanderer je vjerojatno masonski agent, zadužen za ispiranje mozga i cenzuriranje onih koji šire istinu. Pa tako eto, zahvaljujući masonskim učenjima, imamo aliene, koji imaju naprednu tehnologiju za uništenje čovječanstva, a u pozadini kuju planove, već tisućama godina, u strahu da ih čovjek ne otkrije. Nema nelogičnosti u ovome, sve je jasno.

Da stvar bude zanimljivija, ravnozemljaši su već pronašli smisao postojanja i poveznice s Bogom, koji čovjeka stavlja u centar važnosti, a globusaši još uvijek traže smisao postojanja, boreći se s apsurdom svojih učenja, gdje je po njima sve nastalo slučajno u teoriji kaosa.
klokanovac is offline  
Received Infraction
Old 30.11.2017., 09:11   #23
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu čuđenje? Cosmic wanderer je vjerojatno masonski agent, zadužen za ispiranje mozga i cenzuriranje onih koji šire istinu. Pa tako eto, zahvaljujući masonskim učenjima, imamo aliene, koji imaju naprednu tehnologiju za uništenje čovječanstva, a u pozadini kuju planove, već tisućama godina, u strahu da ih čovjek ne otkrije. Nema nelogičnosti u ovome, sve je jasno.

Da stvar bude zanimljivija, ravnozemljaši su već pronašli smisao postojanja i poveznice s Bogom, koji čovjeka stavlja u centar važnosti, a globusaši još uvijek traže smisao postojanja, boreći se s apsurdom svojih učenja, gdje je po njima sve nastalo slučajno u teoriji kaosa.
Dakle želiš reći da je Cosmic masonski agent ?
Ima logike, time oni spiru sa sebe manipulacije i gadarije koje rade.
Kao nisu oni krivi, već su za krivca postavili vanzemaljce, a Cosmic progurava tu njihovu priču.
I Da, pločozemljaši imaju smisao postojanja i poveznice s Bogom, dok lusteraši/loptaši još traže taj smisao, a svoje vlastito porijeklo traže u nižim vrstama od školjkaša, punoglavaca, glavonošaca, pa i ameba.
Rorion is offline  
Received Infraction
Old 30.11.2017., 15:05   #24
Najjednostavniji dokaz zašto Zemlja nije ravna ploča

Quote:
Mornari su u stara vremena koristili Južni križ za navigaciju ...
https://hr.wikipedia.org/wiki/Ju%C5%BEni_kri%C5%BE


https://en.wikipedia.org/wiki/Crux#Use_in_navigation
Broj e is offline  
Old 30.11.2017., 15:49   #25
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
...

Teorija ravne Zemlje služi upravo tome da prave alternativce pretvori u "dvorske lude" jer jednom kad nekome prišiješ epitet čudaka, luđaka ili ridikula
badave ti cijela istina ovoga svijeta.
Da ne citiram čitav post (inače česta boljka forumski nepismenih, poludim kad to vidim), reći ću samo da se slažem sa svime napisanim...
Naja Naja is offline  
Old 30.11.2017., 17:44   #26
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Što je najgore, teoriju ravne Zemlje "stručnjaci" uspoređuju sa drugim alternativnim teorijama i razmišljanjima (onim o kojima zaista treba razmišljati) i sve skupa trpaju u koš potpuno suludih i smiješnih stvari tako da teorija ravne Zemlje jako jako šteti pravim alternativcima. Toliko jako da mi se ponekad čini da se teorija ravne Zemlje namjerno potencira upravo u svrhu ismijavanja drugih alternativnih teorija
Upravo tako. Ravnozemljašenje je lansirala CIA a ciljana skupina su silikonske glupače koje žderu soju, slikaju se ajfonom i meću silikone u guzicu.
Perilli is offline  
Old 02.12.2017., 10:31   #27
Gledajte, možete vi lupati ostrašćene pamflete do mile volje o tome kako su ravnozemljaši retardirani i sl.
Samo vas muče mali problemčići a to su ČINJENICE.
ČINJENICA je da je sve do dolaska Galilea ravna zemlja bila dominantna.
ČINJENICA je da se na osnovu promatranja kretanja nebeskih tijela ni u najluđim narko snovima ne može zaključiti da je heliocentrični model stvaran, može se samo LAGATI kroz propagandu naivnim masama da jest, igrajući na sentimentalu zvijezdanih staza i neistraživog mističnog svemira, ( koji ne postoji ) što je i učinjeno.
Moderno doba je u istinu dovelo do takve razine zaglupljivanja i sotonine pobijede da ljudi više nisu u stanju promatrati vlastitim očima, jer je preduvjet za odbacivanje Boga nametnuta LAŽNA slika realnosti, bez nje bi se ovakav svijet doslovno srušio, nestali bi ovisnici o njegovoj matrici.
Ali to se ne može dogoditi budući da pilići trebaju svoju kvočku koja je u biti orao lešinar što će ih proždrijeti nakon što se utove.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 02.12.2017., 21:40   #28
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
ČINJENICA je da je sve do dolaska Galilea ravna zemlja bila dominantna.
Činjenica je da ono kaj je dominantno ne mora nužno biti i istinito...

Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
ČINJENICA je da se na osnovu promatranja kretanja nebeskih tijela ni u najluđim narko snovima ne može zaključiti da je heliocentrični model stvaran,
Baš na osnovu promatranja "kretanja" se može zaključiti da je stvaran, ali promatranja s razumijevanjem.

Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Moderno doba je u istinu dovelo do takve razine zaglupljivanja i sotonine pobijede ....
Tu se slažemo. Starno mi nije jasno kako npr netko danas može ozbiljno zagovarati teoriju Zemljoploče i sličnih nebuloza?
SilverB is offline  
Old 03.12.2017., 00:42   #29
Quote:
SilverB kaže: Pogledaj post
Činjenica je da ono kaj je dominantno ne mora nužno biti i istinito...



Baš na osnovu promatranja "kretanja" se može zaključiti da je stvaran, ali promatranja s razumijevanjem.



Tu se slažemo. Starno mi nije jasno kako npr netko danas može ozbiljno zagovarati teoriju Zemljoploče i sličnih nebuloza?
Koji je dokaz za to?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 03.12.2017., 11:48   #30
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, bojim se tehnološki i informatički razvoj dovodi do sve veće intelektualne lijenosti tj. ljudi postaju sve gluplji.
Da, na žalost, izgleda da u tome ima dosta istine
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
I to ne svi nego samo prosječni i manje prosječni. Internet je jako jako močan alat u rukama pametnog čovjeka i on će ga upotrijebiti da postane još pametniji dok će se prosječan neambiciozan čovjek zaprao ulijeniti jer smatra da ništa ne treba učiti pošto na google-u može naći sve. Mnoštvo djece danas također smatra da je škola glupa i suvišna jer na internetu "imaš sve". Bojim se da upravo odgajamo cijelu vojsku idiota i da će teorija ravne Zemlje u budućnosti postati još popularnija.

Što je najgore, teoriju ravne Zemlje "stručnjaci" uspoređuju sa drugim alternativnim teorijama i razmišljanjima (onim o kojima zaista treba razmišljati) i sve skupa trpaju u koš potpuno suludih i smiješnih stvari tako da teorija ravne Zemlje jako jako šteti pravim alternativcima. Toliko jako da mi se ponekad čini da se teorija ravne Zemlje namjerno potencira upravo u svrhu ismijavanja drugih alternativnih teorija koje su opasne za određene strukture. To spada praktički u klasični medijski rat gdje se dezinformacijama, krivim interpretacijama, poluistinama nastoji zamagliti i spriječiti prodiranje opasnih informacija i istina koje smetaju vladajućim strukturama.

To je kao npr. nekadašnje dvorske lude. Dvorska luda je mogla kralju u facu sasuti cijelu neugodnu istinu na što bi se svi samo grohotom nasmijali jer eto, to je samo dvorska luda ....
Teorija ravne Zemlje služi upravo tome da prave alternativce pretvori u "dvorske lude" jer jednom kad nekome prišiješ epitet čudaka, luđaka ili ridikula
badave ti cijela istina ovoga svijeta.
Jako dobar post, i na žalost vrlo istinit
SilverB is offline  
Old 03.12.2017., 11:59   #31
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Koji je dokaz za to?
Teško mi je vjerovati da u današnje doba kad je avionom moguće obletjeti Zemlju, kad se na dnevnoj bazi ispucavaju sateliti u orbitu, ima ljudi koji tvrde i vjeruju da je zemlja ravna ploča!?

A po principu -nisam vidio svojim očima pa ne vjerujem - ako kojim slučajem nisi bio izvan Hrvatske ili Europe -možeš isto tvrditi da ostatak svijeta ne postoji, da je to zavjera lokalnilnih političara da nas lakše kontroliraju, da je sve ono što vidiš na tv čista obmana..... Jer eto-nisi svojim očima vidio pa to sigurno nije istina...

Imaš dosta toga na temi
https://www.forum.hr/showthread.php?t=913198
a i @e_je_baza ti je dao dobar primjer.

Isto tako sjevernjača ti je uvijek prividno na istom mjestu dok se ostale zvijezde "kreću" . Što ideš dalje prema jugu, sjevernjača ti nestaje ispod horizonta kaj ne bi bilo moguće da je zemlja ravna.
A kaj se tiče geocentričnog sustava, promatraj planete - da se okreću oko Zemlje, onda bi imali prividno pravilne putanje, a ne bi radili "kerefeke" po nebu:
https://sh.wikipedia.org/wiki/Datote...rs_in_2003.gif
SilverB is offline  
Old 03.12.2017., 16:46   #32
A od kuda budistima recimo 1000 godina stara karta, sa kontinentima iza Antarktike?

klokanovac is offline  
Old 03.12.2017., 16:54   #33
Quote:
SilverB kaže: Pogledaj post
Teško mi je vjerovati da u današnje doba kad je avionom moguće obletjeti Zemlju, kad se na dnevnoj bazi ispucavaju sateliti u orbitu, ima ljudi koji tvrde i vjeruju da je zemlja ravna ploča!?
Kako to da avioni, vozeći se ravno, ne odlete u svemir?

Snimka sa neba dokazano potvrđuje ravnu zemlju.
klokanovac is offline  
Old 03.12.2017., 17:00   #34
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Kako to da avioni, vozeći se ravno, ne odlete u svemir?

Snimka sa neba dokazano potvrđuje ravnu zemlju.
kako to da brodovi koji plove ravno ne padnu sa ploče?
Myrza is offline  
Old 03.12.2017., 17:09   #35
Quote:
Myrza kaže: Pogledaj post
kako to da brodovi koji plove ravno ne padnu sa ploče?
Zato jer ovaj svijet nije planeta i mi ne živimo u svemiru. A kao drugo, Antarktika nije kontinent, već ledeni prsten, koji nas okružuje. Ukratko, prevareni smo i izmanipulirani.
klokanovac is offline  
Old 03.12.2017., 17:16   #36
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Zato jer ovaj svijet nije planeta i mi ne živimo u svemiru. A kao drugo, Antarktika nije kontinent, već ledeni prsten, koji nas okružuje. Ukratko, prevareni smo i izmanipulirani.
A ljudi zapravo nisu ljudi već bakterije.
Jesu nas zajebali ha?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Old 03.12.2017., 17:33   #37
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Zato jer ovaj svijet nije planeta i mi ne živimo u svemiru. A kao drugo, Antarktika nije kontinent, već ledeni prsten, koji nas okružuje. Ukratko, prevareni smo i izmanipulirani.
jel 'ko napravio đir oko tog prstena i snimio to čudo da vidimo?
Myrza is offline  
Old 03.12.2017., 17:35   #38
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
A ljudi zapravo nisu ljudi već bakterije.
Jesu nas zajebali ha?
Misli što hoćeš, ali teorija Ravne Zemlje je dokazana. Antarktika nije kontinent, Zemlja nije planeta i mi ne živimo u svemiru. Čak je i ljudsko porijeklo lažirano, izmišljeno od strane tajnih elita i najvećih znanstvenih lažova, koji su ustvari bili Masoni, samo kako bi nas držali pod kontrolom.

Čovjek nije nikakva bakterija, on je svrha postojanja ovoga svijeta.
klokanovac is offline  
Old 03.12.2017., 18:11   #39
Sad mi je jasno da svijet polako i nezaustavljivo ide u kurac.
Ovaj mamlaz je čak i knjigu uspio napisati.
http://www.7dnevno.hr/vijesti/kultur...rug-zemaljski/
__________________
drogom protiv sporta

Zadnje uređivanje Biljka : 03.12.2017. at 18:22.
Biljka is online now  
Old 03.12.2017., 18:59   #40
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Kako to da avioni, vozeći se ravno, ne odlete u svemir?
...odustajem...(kao što su izgleda odustali i tvoji profesori od tebe)

Znao sam da će biti gubljenje vremena ali sam ipak pogledao. Bio sam u pravu.
SilverB is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.