Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2005., 23:26   #81
nakon bjesomucnog igranja i zivciranja uspio sam zavrsiti igru...drag utrke i naganjanje sa murijom na visokom wanted nivou fakat pije zivce na slamku
a za miu se uspostavi da je undercover cop...moglo je i bolje
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 01:02   #82
gledo sam recenziju igre i po autima koje vidim sam razocaran al ako se nekom da nek nabroji sve aute jer tu vidim bmw m3 porshea i dalje da ne govorim!!

nabavio sam igricu al bilo mi je odlicno kad su bili ovi losiji auti koje je bilo lijepo tunirat ukratko kad nabavim javit cu se s dojmovima makar se nadam da ce nadmasiti nfsu2 i to po slobodi ugradnje dijelova i da ce biti veci izbor al ako cu morat sredjivat porshea onda tu nece bit bas previse logike
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 02:52   #83
jebote kak su usrali NFS , totalno mi je igra izgubila žar... grad mi je neki zbunjeni a ne ko u U2, nekak se povežeš s igrom, a ovdje ništa, sad bi najrađe mal zaigro NFSU2. Kad se sam sijetim kak sam u jednom dahu prešo U2 kod lege pa opet kod kuče ,pa opet kod kuče... a ovdje mi se više ni neda igrat , to su mogli poboljšat s par detanja recimo novi meni !!!!! ovaj mi ide na živce
sve u svemu čekam NFS MW2 il neki drugi
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 08:08   #84
Quote:
AK-74 kaže:

a za miu se uspostavi da je undercover cop...moglo je i bolje
To mi nisi smija reć
Sad mi više nije onoliko



Quote:
crotomy kaže:
gledo sam recenziju igre i po autima koje vidim sam razocaran al ako se nekom da nek nabroji sve aute jer tu vidim bmw m3 porshea i dalje da ne govorim!!
Da, prije su svi auti bili smeće ( prije tuniranja ) a sad i ne vidim neki razlog za tuning kad Punto bez ikakvih dodataka odma na početku ide 230 bez problema

Cars in NFS MW:

01 * Audi A3 3.2 Quattro
02 * Audi A4 3.2 FSI Quattro
03 * Audi TT 3.2 V6 Quattro
04 * Aston Martin DB9
05 * BMW M3 GTR (street)
06 * Caddilac CTS
07 * Chevrolet Corvette C6-R
08 * Chevrolet Corvette C6
09 * Chevrolet Cobalt SS
10 * Dodge Viper SRT-10
11 * Fiat Grande Punto
12 * Ford GT
13 * Ford Mustang GT
14 * Lamborghini Murcielago
15 * Lamborghini Gallardo
16 * Lexus IS300
17 * Lotus Elise
18 * Mazda RX-8
19 * Mazda RX-7
20 * McLaren Mercedes-Benz SLR
21 * Mercedes-Benz SL500
22 * Mercedes-Benz SL65 AMG
23 * Mercedes-Benz CLK-500
24 * Mitsubishi Eclipse GT
25 * Mitsubishi Lancer Evolution VIII
26 * Pontiac GTO
27 * Porsche Carrera GT
28 * Porsche Cayman S
29 * Porsche 911 GT2
30 * Porsche 911 Carrera S
31 * Porsche 911 Turbo S
32 * Renault Clio V6
33 * Subaru Impreza WRX STi
34 * Toyota Supra
35 * Vauxhall Monaro VXR
36 * Volkswagen Golf GTI (mk5)
37 * '67 Chevrolet Camaro SS
38 * 'BMW M3 GTR (Race)
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 11:38   #85
mozda brzinomjer krade na velikim brzinama ipak je to fiat


pa dobro nije tako lose onda vec vidim da se tu daju neke stvari sredjivati!!fali tu focus ili koji opelov proizvod kao npr novi gtc al jebiga!!
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 12:14   #86
imaš vauxhall, ako je ovaj gornji popis auta točan. To ti je opel.
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 14:22   #87
Quote:
MEDO11 kaže:
imaš vauxhall, ako je ovaj gornji popis auta točan. To ti je opel.
znam al nije to to jer ako je golf 5 mogao doc na popis ne kuzim zasto jos neki auti nisu dosli iz konkurencije!!

vise mi je bio prihvatljiv nfsu jer su auti bili smece ajmo rec a tunirat porshea nije bas neka zabava kad ionako skroz sredjen
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 15:33   #88
Mda... nema Focusa, nema Honde, nema Nissan-a... loše
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 16:58   #89
jedno veliko LOL!!
Stavili su samo nove aute,neče stavit stari skyline,ili onu hondu civic! Ti auti se više u stvarnosti ne proizvode pa se nisu ni u nfs: most wanted!
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 17:33   #90
ima onaj eclipse stari ili je ovaj novi što je pred par godina izašao?
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 21:24   #91
Ako am je igra preteška, nemojte ju igrati.

Ako ju ne možete proči, ne znači da ju morate popljuvati da je preteška.
A to što nema Skyline-a: imaš brdo drugih auta pa kud baš taj Skyline ti smeta ? Uostalom, vjerojatno ćemo u skoroj budućnosti moći skinuti neke dodatne autiće- pa ne znači da neće biti i Skyline.... Inače meni se igra sviđa, samo mi je jako žao što nemogu više štelat auto kao u UDG2.

E da, i onu duuuge staze (pod dugo mislim na one above 6 minutes) to mi jedino pije živce, pogotovo ako userem u zadnjem zavoju ili sl, you get my point. BTW mislim sta je to bilo nešto da ne dobivaš BMW M3 GTR na kraju igre, tj. da je samo na Black Edition? Nene dagi ljudi. Play the game and ull see.

A murja je zakon
__________________
Captain of the Starship Enterprise NX-01
Archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 23:04   #92
Quote:
keeper kaže:
jedno veliko LOL!!
Stavili su samo nove aute,neče stavit stari skyline,ili onu hondu civic! Ti auti se više u stvarnosti ne proizvode pa se nisu ni u nfs: most wanted!
meni je to glupo jer mislim da se treba napraviti igra s autima koje ljudi u stvarnosti tuniraju

iskreno 6 ljudi koji u svijetu tuniraju porshea nemaju sta radit doma a ostali tuniranog porshea kupe od neke ugledne tuning kuce a auto koji ima 500 ks u pocetku nema svrhe tunirati jer je on sam po sebi nabrijan do temelja
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 23:08   #93
Quote:
crotomy kaže:
meni je to glupo jer mislim da se treba napraviti igra s autima koje ljudi u stvarnosti tuniraju

iskreno 6 ljudi koji u svijetu tuniraju porshea nemaju sta radit doma a ostali tuniranog porshea kupe od neke ugledne tuning kuce a auto koji ima 500 ks u pocetku nema svrhe tunirati jer je on sam po sebi nabrijan do temelja
Da slažem se i meni nedostaje skyline!
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 23:11   #94
Quote:
crotomy kaže:

iskreno 6 ljudi koji u svijetu tuniraju porshea nemaju sta radit doma a ostali tuniranog porshea kupe od neke ugledne tuning kuce a auto koji ima 500 ks u pocetku nema svrhe tunirati jer je on sam po sebi nabrijan do temelja
a joj..


Na neki naćin te shvaćam jer ja ,ako već provodim neko vrijeme ispred kompa volim da to ima nekog smisla i koristi pa ne igram svašta svakako no mislim da si ovdje otišao predaleko i shvaćaš ovo preozbiljno...ipak je to samo igra...
__________________
...
Images is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 23:20   #95
Quote:
imagine kaže:
a joj..


Na neki naćin te shvaćam jer ja ,ako već provodim neko vrijeme ispred kompa volim da to ima nekog smisla i koristi pa ne igram svašta svakako no mislim da si ovdje otišao predaleko i shvaćaš ovo preozbiljno...ipak je to samo igra...

tu sam slican kao ti ne igram svaki k...!!imam dvije tri igre koje igram i to je to!!
mislim da je paleta automobila od nfsu2 odlicna i sad se od njih ocekivao korak naprijed a ne korak nazad!!
je to je igra al igre teze ka realnosti a ne tuniranju ferrarija....
u biti jel postoji uopce tuniranje tako jakih automobila osim kad ga uzmu ove kuce pa izvuku jos koji konj iz automobila???
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 23:49   #96
Eto .. danas pocea igrat .. zasad oke .. cekam kad cu se docepat Clia ..
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 23:50   #97
Quote:
imagine kaže:
a joj..


Na neki naćin te shvaćam jer ja ,ako već provodim neko vrijeme ispred kompa volim da to ima nekog smisla i koristi pa ne igram svašta svakako no mislim da si ovdje otišao predaleko i shvaćaš ovo preozbiljno...ipak je to samo igra...
Pa gle u pravu je, ozbiljno ili ne

I meni je san vozit Ferrari recimo, al nije mi igra napeta kad ja iskeširam recimo 100 000 za Ferrari koji bez ikakvih nadogradnji ide 350

Veća je baza da uzmen Golfa 4 recimo i onda malo po malo od njega napravim zvijer
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 00:13   #98
zasto biti zadovoljan porscheom koji ide 320 km/h kad uz malo tuninga taj isti auto ide 390km/h
golf vr6 i njemu slicni mogu sanjati o takvim brzinama!

p.s. sjetite se nfs: porsche unleashed!
odlicna i detaljna igra glede tuninga,ovdje su se dosta priblizili realnosti,no steta kaj su za*jebali osjecaj brzine,vozio se ti 100,200 ili 300km/h filing je uvjek isti! steta!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 00:29   #99
Quote:
AK-74 kaže:
zasto biti zadovoljan porscheom koji ide 320 km/h kad uz malo tuninga taj isti auto ide 390km/h
golf vr6 i njemu slicni mogu sanjati o takvim brzinama!

p.s. sjetite se nfs: porsche unleashed!
odlicna i detaljna igra glede tuninga,ovdje su se dosta priblizili realnosti,no steta kaj su za*jebali osjecaj brzine,vozio se ti 100,200 ili 300km/h filing je uvjek isti! steta!
Nisi skužio moju poantu
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 00:30   #100
Quote:
keeper kaže:
Da slažem se i meni nedostaje skyline!
meni taj afto nije ništ posebno , sad ču si sklepat za sumbaru
burny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.