Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 22:56   #41
jel moze netko stavit link od gameplaya?

Citao sam da ce biti veliki broj opcija oko toga kako neku stvar odraditi ili kako nekom covjeku pristupiti tako da sam siguran da ce bit jako zanimljivo
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:07   #42
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
jel moze netko stavit link od gameplaya?

Citao sam da ce biti veliki broj opcija oko toga kako neku stvar odraditi ili kako nekom covjeku pristupiti tako da sam siguran da ce bit jako zanimljivo
to danas za svaki rpg vele (i za fallout 3 se govorilo), pa dobiš 3 opcije - evil, neutral i good (nekad nit nema neutrala), s tim da se u 99% slučajeva jedino good isplati, jer evil podrazumijeva jednostavno ubijanje svega i svačega. (opet, primjer fallouta 3: uništi megatona, ubij ovog, ubij onog) - nađi lika, metak u glavu, vrati se quest giveru po lovu.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:09   #43
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
to danas za svaki rpg vele (i za fallout 3 se govorilo), pa dobiš 3 opcije - evil, neutral i good (nekad nit nema neutrala), s tim da se u 99% slučajeva jedino good isplati, jer evil podrazumijeva jednostavno ubijanje svega i svačega. (opet, primjer fallouta: uništi megatona, ubij ovog, ubij onog) - nađi lika, metak u glavu, vrati se quest giveru po lovu.
a istina...
a nista... trebat cemo pricekat... dal se zna tocan datum kad igrica dolazi?
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 10:25   #44
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
odusevljeni gameplay prezentacijom? nisam nigdje vidio gameplay sa E3-a
Pa gle, postoje zatvorene prezentacije koje su samo za ljude koji pohode E3.

http://www.eurogamer.net/articles/de...lution-preview

Eurogamer je stranica kojoj se može vjerovat, tamo su ljudi koji neće davat desetke jer izdavač plaća marketing na njihovoj stranici.

Quote:
This is, recognisably and joyfully, a true Deus Ex game - we can stop worrying and start tentative negotiation with the hype train.
Deus Ex 2 je bio kolektivni promašaj. I Eidos to zna. Zato i znaju da se ne mogu izvuć na lijepu grafiku, pogotovo ne danas, kad su dijalozi otišli daleko. Bethesda si je mogla dopustiti da simplificira fo, pošto ta formula sa oblivionom je očito bila uspješna. Ali koliko ima futurističkih fpsova na današnjem tržištu? Plus, Eidos uopće nije toliko respektabilan niti nema toliki fanbase ergo mora se duplo više potrudit ako želi da deus ex 3 bude hit. A po svim previewovima, to će sigurno biti.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 11:42   #45
@Joe_Strummer

jebeni E3-ovci bas steta sta nisu pokazali gameplay svima
al ovo sto eurogamer kaze je stvarno odlicno. sviđa mi se kako su opisali taj deus ex svijet.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 11:59   #46
A E3 prezentacije budu ekskluziva mjesec, dva pa se to pojavi na stranici devsa, pa na youtubeu. Zasad možemo samo čitat. I ljudi su oduševljeni igrom, svako tko je vidio ju smješta u top tri igre E3ja i najveće iznenađenje.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 02:17   #47
http://www.leakerz.com/wp/2010/06/21...ameplay-video/

svršavam ISUSE

primjetite 2:40+ na drugom dijelu, kad se frajer okrene, onako, rendom. TO JE TO. Koja atmosfera, isuse.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 09:45   #48
Opa
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:08   #49
Jedina zamjerka su ovi takedowni, ne sviđaju mi se. Ali isuse, kako jebeno izgleda, pogledajte ljude po ulicama, onog frajera koji piša pa izađe, cover sistem je odlično odrađen, bojao sam se da ne bude kao u alpha protocolu
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:34   #50
super izgleda, ali mi se ne sviđa sto su ti takedown-i tolko cinematicni.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 15:44   #51
izgleda jebeno
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 20:26   #52
jel itko uopce shvatio o cemu se deus ex radi? o mogucem svijetu buducnosti temeljenom na problemima sadasnjosti-terorizam, ekologija, narusavanje privatnosti, neprestano bogacenje prljavo bogatih i nestanak srednje klase...
Deus ex bi stekao vise poklonika daje bio film, jer sumjnam da je vecina gamera ovo shvatila
DeathKnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 09:03   #53
Quote:
DeathKnight kaže: Pogledaj post
jel itko uopce shvatio o cemu se deus ex radi? o mogucem svijetu buducnosti temeljenom na problemima sadasnjosti-terorizam, ekologija, narusavanje privatnosti, neprestano bogacenje prljavo bogatih i nestanak srednje klase...
Deus ex bi stekao vise poklonika daje bio film, jer sumjnam da je vecina gamera ovo shvatila
blade runner + ghost in the shell = deus ex
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 19:50   #54
Quote:
kronično naspavan kaže: Pogledaj post
blade runner + ghost in the shell = deus ex
nemaju bas veze osim ovih slicnosti:
blade runner je zacetnik mracne distopijske cyberpunk buducnosti sta se tice settinga i vizualija, koju je svatko kopirao
gits- stvarno nemam pojma, glavni likovi su tehnolosko nabrijani superagenti?
DeathKnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 18:13   #55
Quote:
DeathKnight kaže: Pogledaj post
nemaju bas veze osim ovih slicnosti:
blade runner je zacetnik mracne distopijske cyberpunk buducnosti sta se tice settinga i vizualija, koju je svatko kopirao
gits- stvarno nemam pojma, glavni likovi su tehnolosko nabrijani superagenti?
da
tr0ubleM4ker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 14:03   #56
could this be the most highly anticipated video game this decade?

evo jedan zanimljiv preview, nekoliko detalja koji su upali u oči:

Quote:
The events in the game will lead to the formation of UNATCO from the original game.
MOŽE.

Quote:
Consequently unlike in Deus Ex: Invisible War, weapons will fire distinct ammunition types instead of depleting a unified pool. They can also be upgraded to better suit the player.
MOŽE.

Quote:
Human Revolution will use a regenerating health model. This change was made because the developers didn’t want players to get into a situation where they were unable to progress due to low health, and would be forced to “scrounge for med packs” ruining the flow of the game.
ne znam, nikad mi nije smetao ovaj sistem, čak sam ga i pozdravljao, ovdje također odobravam.

inače, jel bi mogli modovi preimenovat temu u Deus Ex: Human Revolution pošto je službeni naziv igre.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 17:23   #57
Probao ovaj prebuild sta je leakan, ako je istina da je oko 1/3 igre u njemu, ovo bi mogao biti GOTY.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 17:29   #58
Hmm, nisam znao da je Deus Ex 3 zapravo prequel DX1. Nisam siguran što da mislim o tome.

A health koji se regenerira je logični izbor da bi se igra prodala današnjoj publici. Makar je način iz DX1 tražio više planskog igranja i taktiziranja to jednostavno je izašlo iz mainstreama i teško je očekivati tako nešto u AAA igri danas.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 17:30   #59
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Probao ovaj prebuild sta je leakan, ako je istina da je oko 1/3 igre u njemu, ovo bi mogao biti GOTY.
Mislim da će to najviše ovisti o tome jel netko više voli SF ili Fantasy (Witcher 2).
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 01:38   #60
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Mislim da će to najviše ovisti o tome jel netko više voli SF ili Fantasy (Witcher 2).
dugo ima do kraja godine - TES6, Diablo III, Mass Effect 3

velika konkurencija
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.