Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2011., 13:34   #41
Da, za 125kn možeš kupiti 30-day game card.

No daleko isplativije ti je kupovati karticom preko njihove službene stranice.
Npr, trenutno postoji akcija u kojoj ovdje možeš kupiti igru za samo $4.99, odnosno cca 25 kuna! S tim da ne dobiješ 30 dana game timea. Ali onda preko svog Accounta odabereš koliko ćeš kupiti game timea karticom. Kod WoWa dobiješ popust što više game timea kupuješ odjednom, pretpostavljam da je ovdje ista stvar.
Ako želiš odmah kupiti igru+30 dana igranja, onda koristi ovu ponudu, za dodatnih $15 (~76kn) dobiješ i 30 dana game timea.

U svakom slučaju, odluči se na vrijeme, ova akcija vrijedi još samo 4 dana.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 15:11   #42
Kada kupujem karticom..onaj ZIP/Postal Code to znaci ? to je kao predbroj grada mi ili?
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 17:16   #43
Poštanski broj...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:27   #44
eh da mislio na poštanski ne predbroj..hvala!!
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:17   #45
Da ne povjeruješ, svašta su složili, ali da besplatno možeš selit karaktera sa servera na server svakih 7 dana, toga stvarno nema nigdje. E sad, to je rezultiralo debelim laggom, skoro do neigrivosti.
__________________
Whatever you do, don"t congratulate yourself too much or berate yourself, either. Your choices are half chance, so are everybody else"s.
Mammasita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 01:49   #46
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Da, za 125kn možeš kupiti 30-day game card.

No daleko isplativije ti je kupovati karticom preko njihove službene stranice.
Npr, trenutno postoji akcija u kojoj ovdje možeš kupiti igru za samo $4.99, odnosno cca 25 kuna! S tim da ne dobiješ 30 dana game timea. Ali onda preko svog Accounta odabereš koliko ćeš kupiti game timea karticom. Kod WoWa dobiješ popust što više game timea kupuješ odjednom, pretpostavljam da je ovdje ista stvar.
Ako želiš odmah kupiti igru+30 dana igranja, onda koristi ovu ponudu, za dodatnih $15 (~76kn) dobiješ i 30 dana game timea.

U svakom slučaju, odluči se na vrijeme, ova akcija vrijedi još samo 4 dana.
gdje si ti to vidio? sam account je 12 eura, a sa 30 dana igranja je 25, i to dok traje akcija
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 02:19   #47
Jesi uopće kliknuo na moje linkove?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 02:24   #48
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Jesi uopće kliknuo na moje linkove?
naravno

evo,
http://awesomescreenshot.com/098fz4l18
http://awesomescreenshot.com/03ffz4mb5

Zadnje uređivanje Drizzt61 : 04.07.2011. at 02:35.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:28   #49
Ne kužim....

__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:57   #50


edit: jedino možda to što je moje eu verzija a tvoja us, očigledno, tebi piše u dolarima i retaileri su američki, ali opet zašto bi onda itko uzimao eu ponudu, i druga stvar, kako da uopće dođem do ovog tvog?
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:44   #51
I moj trial je bio na EU serverima, ne kužim zašto mi nudi ovakvu ponudu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:50   #52
aj mi daj molim te točan link stranice na kojoj je tvoja ponuda može i u inboks, da ne spamamo tu
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:55   #53
Linkovi su u mom postu, no očito nisu točni. Kad kliknem na "Buy now", prebaci me na shopping cart u kojem piše:
You are purchasing...
Product
RIFT Digital Standard Edition (€11.99)

$4.99 -> €11.99

Edit: Malo čitam po forumima, stvarno je ta ponuda samo za US. Fail...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:24   #54
ha, jebiga
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 21:07   #55
Jel vas ima sta u Riftu? Evo imam lika na Bloodironu Guardian, i Whitefallu Defiant. Bas mi je super promjena od WoW-a, grafika, likovi, fakcije. Nisam jos dosla do max levela, al za sad mi je oke. Sistem klasa je definitivno najbolja tocka, jedva cekam da isprobam nes od tog u pvpu. Sviđa mi se dungeon sistem u koji se mozes prijavit kao support klasa, sa raznim debuffovima, kao off healer il tank. Rift eventi i invazije cine kvestanje daleko zabavnijim, pogotovo kad krene masovna invazija i onda se skupi raid random ljudi i zatvara riftove. Dajem joj sansu, zlo mi je vise od WoW-a, super mi je sto s ovim mogu istraziti novi svijet, vidjet cemo kolko ce potrajati. Zanima me kak izgleda i endgejm content, vidit cemo.
Procitala sam negdje da se armor moze farbat u druge boje, to je super da svi nebudu isti, al nisam jos nasla gdje.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 00:06   #56
Igra li tko to ja sam počeo i svidjela mi se igra, pa gdje su hrvati? Dosadno mi sam igrat ;/
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 01:20   #57
Ja sam bio ozbiljno razmišlja da krenem to igrati, ali na svu sreću prošla me ta faza igranja mmorpga općenito. Zadnje što sam igrao Runes of magic i to nekih godinu dana. Bio sam opako zabrijao, upao u dobar guild, end game gear, stalno neki raidovi i rokanja instanca, ekipa genijalna, zajebancija stalno i sl. Ae bilo je to dobro vrijeme, ali zato mi je patio real life. Nisam si to tada htio priznati, ali sad kad gledam unazad, jebiga bilo je tako. Nisam dao niti jedan ispit na faksu, manje se družio i sa curom, nisam toliko ni izlazio. Samo mi to bilo u glavi, kako ću si složit neki novi komad opreme, kako ću ovo kako ću ono. Ali na svu sreću na kraju mi dopizdilo sve i odusta i dao acc frendu.

Zanimljivo je to igrati, ali to je zlo, bar za mene, jer ja sam od onih, ako ću igrati onda ću igrati 0-24. Nemam jebemu granicu jer stalno kao moraš biti u djiru, stalno obnavljat opremu kako bi bio u samom vrhu itd. I zato sam na kraju odustao i rekao sam sebi mani se MMOrpgova nije to za tebe. I od tada samo single player igre igram, plus multy FPS, jer FPS je ok ne stvari mi poriv da ga igram do iznemoglosti 0-24.

Uglavnom, da se sad nekim slučajem odlučim za neku igru tog tipa definitivno bi to bio Rift jer mi se čini da je točno onakva kakav MMO treba biti.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 05:25   #58
dok sam ja recimo sasvim suprotno... ja ću igrat sat-dva dnevno, ili uopće neću, ovisi hoću ić popit koje pivo, otić na nogomet s ekipom, bazeni ovo ono, pa ako stignem igrat stignem, nije mi prioritet

ali OT, uzeo sam rift, ima određenih problema, ali sve u svemu zadovoljan sam
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 22:34   #59
Opremu farbash tako da odesh do vendora u glavnom gradu (Sanctum ili Meridian), a frajeru pishe iznad glave: Dyes (farbe) ,kupi si boju koja ti pashe i desnim klikom klikaj na item koji hocesh. Mene strashno zabavlja...


Hrvate probaj potrazit na Whitefall, defiant strani, gilda Nenadjebivi.
__________________
Whatever you do, don"t congratulate yourself too much or berate yourself, either. Your choices are half chance, so are everybody else"s.

Zadnje uređivanje Spectre : 11.07.2011. at 23:10. Reason: Dupli post, molim koristi Edit
Mammasita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 13:12   #60
Mala obavijest... akcija je na trionu za RIft... obicni je 24.99 € a onaj Collectors edition je sad 29.99 €... tek tolko da zna koga zanima i sad pitanje...preko kartice..placam preko njihovog sitea..i to preko ovog PAYMENT METHOD? hvala unaprijed..uzivajte..
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.