Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 18:56   #61
Quote:
Mammasita kaže: Pogledaj post


Hrvate probaj potrazit na Whitefall, defiant strani, gilda Nenadjebivi.
Ok ovo je pvp server. Jel ima neki pve server s hrvatima i ima li tko link koje naše guilde?
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:23   #62
Huba, mislim da nema toga. I ovi na pvp serveru su vise neaktivni nego aktivni. Svi u igri nekak samo cekaju Star Warse. Nisam do sada ni na jednog drugom serveru vidjela našu gildu, sve samo miješano. Na Icewatcu di sam ja, ja sam s nizozemcima, naletih na jednog Zg tipa, on je u PVP Thievsima, i jedan Splićo je u nekog manjoj gildi. Eto, toliko..:P
__________________
Whatever you do, don"t congratulate yourself too much or berate yourself, either. Your choices are half chance, so are everybody else"s.
Mammasita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 16:02   #63
pomoc!

pozdrav..evo kupio igru i sad me zanima nesto..nism htio kupit onaj game card ( 30 days) nego se odlucio preko kartice...i krenuo da uplatim i vidim da nema za Maestro card karticu...a ja imam racun na tome... jel zna netko kako mogu preko toga mozda uplatit? jer bi volio vise od 30 days platit ..da nemoram stalno kupit po 30 dana...ajd pomoc molim vas..hvala...
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 16:11   #64
Quote:
Ralys kaže: Pogledaj post
pozdrav..evo kupio igru i sad me zanima nesto..nism htio kupit onaj game card ( 30 days) nego se odlucio preko kartice...i krenuo da uplatim i vidim da nema za Maestro card karticu...a ja imam racun na tome... jel zna netko kako mogu preko toga mozda uplatit? jer bi volio vise od 30 days platit ..da nemoram stalno kupit po 30 dana...ajd pomoc molim vas..hvala...
Ima pay pal kaj ne? Otvori račun tamo pa plati.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 18:30   #65
a i tamo kao pise samo da ima preko vise mastercarda i jos neceg 2... al budem otvorio tamo pa budem probo..ako mozda znas proceduru za pay pal...pa ako bi mogo objasnit? tnx
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 20:26   #66
Ej pozdrav....pa ako bi mi moao tko pomoć...Dali se moze Rift placat nekako preko Paypal ali preko MAESTRO kartice...jer tamo mogu samo odabrat MasterCard, VIsa i American Express... a ja imam samo Maestro..jel ikako moguce preko toga ako znate? Hvala
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 22:00   #67
Mislim da je igra ok, ali ne vjerujem da će ikada dostići WoW...
bargain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 13:07   #68
Quote:
Ralys kaže: Pogledaj post
Ej pozdrav....pa ako bi mi moao tko pomoć...Dali se moze Rift placat nekako preko Paypal ali preko MAESTRO kartice...jer tamo mogu samo odabrat MasterCard, VIsa i American Express... a ja imam samo Maestro..jel ikako moguce preko toga ako znate? Hvala
Maestro ti nije kreditna kartica, nego bankomat kartica. Moraš imati kreditnu karticu.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:03   #69
blahhh..onda primoren da uzimam one 30-day card...hvala ti mag..
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:07   #70
Quote:
Ralys kaže: Pogledaj post
blahhh..onda primoren da uzimam one 30-day card...hvala ti mag..
Ili zatraži charge kreditnu karticu. One ti skidaju novac direktno sa računa bez kamata.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 17:52   #71
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ili zatraži charge kreditnu karticu. One ti skidaju novac direktno sa računa bez kamata.
Nix gut. Prije nego daš ovakav savjet nekome, treba znati detalje. Charge kartice niš ne skidaju drito s nikakvog računa. Ali imaju limitirano vrijeme povrata s 0% kamate.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 19:08   #72
Pozdrav,
igram trial,danas drugi dan,17 lvl..
Zanima me gdje se moze u Zagrebu kupiti prepaid card (30/60/90 dana),znaci za pare iz dzepa,ne preko banke itd..
dubrava1985zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 15:47   #73
Ako mislis na one kao 30 dana igre...ako si iz dubrave imas u Garden mallu u Gameshop/Sophoslab-u gore na 1 katu... ja tamo kupio igru i te cardove...
Ralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 03:08   #74
Quote:
Ralys kaže: Pogledaj post
Ako mislis na one kao 30 dana igre...ako si iz dubrave imas u Garden mallu u Gameshop/Sophoslab-u gore na 1 katu... ja tamo kupio igru i te cardove...
Fala,rijesio preko mastera od frenda sve,ispalo me 19.98 eura igra i 30 dana igranja..

Ima li hrvata na Bloodironu,guardian strani?
dubrava1985zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 11:07   #75
Gdje ima najpovoljnije za kupiti rift digitalnim putem? Ne treba mi kutija.

Igram trial pa me zanima dali samo kupim game card i upisem key i to je to. Ili moram kupiti onu verziju stand alone igre.
kruno985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 11:22   #76
Pa treba ti key s kojim nadogradiš account iz triala u full. Možeš ga kupiti preko njihove stranice.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 13:36   #77
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Pa treba ti key s kojim nadogradiš account iz triala u full. Možeš ga kupiti preko njihove stranice.
Evo vidi sta me muci. Pogledaj na ovome linku.

Rift: Planes of Telara (Global) - CD Key + 30 Days Play Time

Rift: Planes of Telara (Global) - 30 Days Play Time

Zanima me jel mogu odmah uzeti gamecard recimo od mjesec ili dva pa nakon isteka triala samo ukucati kod ili moram prvo uzeti ovaj gdje pise cd key (gdje je ukljuceno mjesec dana pretplate) pa onda uzeti gamecard.

Hvala.
kruno985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 13:39   #78
Moraš kupiti CD key. Al ne kužim kak je igra jeftinija od 30 dana play timea... Valjda da privuku korisnike.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 13:41   #79
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Moraš kupiti CD key. Al ne kužim kak je igra jeftinija od 30 dana play timea... Valjda da privuku korisnike.
Da, to je i meni cudno. Jel mozda znas jel ima negdje bolja ponuda?

Posto je ovo dosta dobra cjena, jeftinije nego na sluzbenoj. A pouzdana je stranica, vec sam kupovo par puta tamo.
kruno985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 12:04   #80
Jel ga barem netko igra? Te ako netko zna gdje ima domacih guildova.
kruno985 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.