Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 18:54   #5481
Quote:
OrchidLover kaže: Pogledaj post
a sad koliko je to dobro pojma nemam ...
Pošto su te Denk mit napravljene od identičnog materijala- je jednako dobro kao i Viledina, samo na njoj ne piše Vileda i imaš ih 4. Pisala sam o njima litanije na par tema...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:59   #5482
Quote:
Tinelas kaže: Pogledaj post
Jeli tko od vas tu ima Ikea zidne ploče u kuhinji između gornjih elemenata i radne ploče?
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/ca...kitchen/19121/

Na koji način se to uopće pričvrsti za zid ...?
Mi. Zalijepili smo ih na zid, par točkica ljepila uz rubove i u sredinu, ljepilo kategorije Bizon, ne mogu pronaći sad taj post gdje sam to pisala, mislim iz 2011. na temi Ikea (bez Zagreb, ili su sad spojene? ).
Imaš i nosače za njih kako je napisala old.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 15:31   #5483
Kud svi tu i mali Mujo
Otra i ja po krpicu čudotvornu..ako ih jos bude, vidim pomama za njima

Ustvari , ja odavno kupujem u Dm te bijele spuzve al za zid, ..i sad nzm jel to ista ta , zaboravila sam kakav je omot jer ga nemam odavno..samo spuzvu, a po izgledu mi pari ista
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 15:36   #5484
DM - roza patike?

https://media.meindm.at/asset/dmshop...018796_B_P.jpg
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:35   #5485
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Da te su 11 kuna , a one od Vilede 25 kuna u DM .
Imate u Billi od Vilede tamo je 18 kuna ja danas gledala kad sam kupovala špeceraj ...

E sad da li netko zna da li je moguće Ikea rolo Liselott kratiti na određenu dimenziju , jer nemaju od 60 cm , već od 80 pa na dalje ...
Te kakav je materijal od Lenda zavjesa ?
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:57   #5486
Hvala na linku za spužvicu! Ne znam za rolo, ali Lenda zavjese su kao lanene, čvršći materijal, imaju vodoravne pruge svako 10 cm(pišem jer sam kupovala preko neta, a nisam skužila), moje su bez i nisu prozirne, uglavnom super izgledaju i lako se održavaju.
lenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 10:52   #5487
Pitanje za one koji imaju Billy. Da li police moraju biti bas na onoj razini kao na slici, ili korpus mozda ima rupice kao sto je to na Paxu pa mozes sam birati razmak medju policama?
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 11:17   #5488
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Pitanje za one koji imaju Billy. Da li police moraju biti bas na onoj razini kao na slici, ili korpus mozda ima rupice kao sto je to na Paxu pa mozes sam birati razmak medju policama?
Ima rupice pa staviš policu gdje hoćeš.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 12:53   #5489
Quote:
OrchidLover kaže: Pogledaj post
Da te su 11 kuna , a one od Vilede 25 kuna u DM .
Imate u Billi od Vilede tamo je 18 kuna ja danas gledala kad sam kupovala špeceraj ...

E sad da li netko zna da li je moguće Ikea rolo Liselott kratiti na određenu dimenziju , jer nemaju od 60 cm , već od 80 pa na dalje ...
Te kakav je materijal od Lenda zavjesa ?
možeš liselot suziti, ako sam dobro shvatila da to želiš, uži, odmotaš sve, precizno izrežeš materijal i pilom prepilite na dimenziju rolo.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:09   #5490
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Mi. Zalijepili smo ih na zid, par točkica ljepila uz rubove i u sredinu, ljepilo kategorije Bizon, ne mogu pronaći sad taj post gdje sam to pisala, mislim iz 2011. na temi Ikea (bez Zagreb, ili su sad spojene? ).
Imaš i nosače za njih kako je napisala old.
Bas sam se mislio raspitati u temi tvog stana kakva je ono zidna obloga u kuhinji... Čini se kao jako lijepo rješenje, ikea to radi po mjeri ali pretpostavljam isključivo za preuzimanje u centru ?

Vaša obloga je kao neka od "drvenih" ili ? Vidim i da su dosta debele onako, po 1,5 cm naviše, bojim se da bi kod nas to došlo preblizu ruba indukcijske ploče pa bi možda bilo ružno...

Jel vam zid na koji je isla ta obloga bio idealno ravan?

Ne kužim jedino ovu cijenu na ikei, po m2 ili baš po metru? meni treba 190x60, to je nekih 1,14m2.
Jel to znači da ja kupujem 2 m a visinu biram po želji ili kupujem po m2 pa množim npr 1,14 x navedena cijena željene ploče ?
givooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 16:07   #5491
Quote:
givooo kaže: Pogledaj post
Bas sam se mislio raspitati u temi tvog stana kakva je ono zidna obloga u kuhinji... Čini se kao jako lijepo rješenje, ikea to radi po mjeri ali pretpostavljam isključivo za preuzimanje u centru ?

Vaša obloga je kao neka od "drvenih" ili ? Vidim i da su dosta debele onako, po 1,5 cm naviše, bojim se da bi kod nas to došlo preblizu ruba indukcijske ploče pa bi možda bilo ružno...

Jel vam zid na koji je isla ta obloga bio idealno ravan?

Ne kužim jedino ovu cijenu na ikei, po m2 ili baš po metru? meni treba 190x60, to je nekih 1,14m2.
Jel to znači da ja kupujem 2 m a visinu biram po želji ili kupujem po m2 pa množim npr 1,14 x navedena cijena željene ploče ?
Xanthe nema te ploče koje idu po mjeri. To je noviji proizvod. Xanthe ima ove koje su navedenih dimenzija pa sami odrežete višak, tipa ove:

http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/00335121/

Samo njene su i originalno bile crne prije nego ih je prefarbala perivom bojom
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 20:34   #5492
kakve to spuzvice za pranje zida spominjete?
Tinelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:17   #5493
Quote:
Tinelas kaže: Pogledaj post
kakve to spuzvice za pranje zida spominjete?
Peru sve, ne samo zid:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5484

I ova:

https://www.bauhaus.hr/vileda-miracl...puzva-2-1.html
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:34   #5494
Quote:
givooo kaže: Pogledaj post
Bas sam se mislio raspitati u temi tvog stana kakva je ono zidna obloga u kuhinji... Čini se kao jako lijepo rješenje, ikea to radi po mjeri ali pretpostavljam isključivo za preuzimanje u centru ?
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Xanthe nema te ploče koje idu po mjeri. To je noviji proizvod. Xanthe ima ove koje su navedenih dimenzija pa sami odrežete višak, tipa ove:

http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/00335121/

Samo njene su i originalno bile crne prije nego ih je prefarbala perivom bojom
Da, Old je u pravu.

Kako sam izašla iz đira kuhinja, vidim da su proširili ponudu obloga, ali naše FASTBO su iste kao LYSEKIL obloge. Bile su crne s jedne strane, izgled crnih pločica s druge strane. Ta Fastbo crna je bila polusjajna, pa sam ih zato prefarbala bojom za ploče koja mi je ostala viška.
Zid nam je bio definitivno neidealno ravan, ali se to uopće ne kuži.
Nama su išle 3 ploče, trebalo nam je 130 x 55, s tim da je dosta treće iza ormara, jer nam je bilo lakše tako nego rezati, tako da nemamo iskustva s rezanjem tih ploča.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 19:37   #5495
Da li je itko kod kupnje ikeine kuhinje uzeo i njihove uređaje? Kakvi su se pokazali?

Ja razmisljam ako uzmem njihovu kuhinju da sve tamo uzmem...da mi sve u kompletu montiraju..ugrade ...a nisam nasla da je itko o tome pisao....


Prije 17 god kupili smo za prvi stan jeftinu kompletnu kuhinju sa uređajima u ikei u grazu i sve radilo bez greske 7 god koliko smo bili tamo....
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:56   #5496
Quote:
bubaspara kaže: Pogledaj post
Da li je itko kod kupnje ikeine kuhinje uzeo i njihove uređaje? Kakvi su se pokazali?

Ja razmisljam ako uzmem njihovu kuhinju da sve tamo uzmem...da mi sve u kompletu montiraju..ugrade ...a nisam nasla da je itko o tome pisao....
Pisalo se, pisalo. Mi imamo Ikeine uređaje (ne i njihovu kuhinju) i nakon 2 godine smo zadovoljni. Uzeli smo srednju varijantu svega. Suđerica malo ostavlja tragove na crnom sjajnom suđu, ali za tu lovu nisam ni očekivala puno pa mi je to ok. Obrišem nakon pranja. Čaše i ostalo suđe je ok. Nismo uzeli indukciju nego običnu staklokreamiku (nismo imali love za svo novo suđe tada, mijenjamo postupno pa ćemo i indukciju za koju godinu) i zadovoljni smo. Ako te zanima nešto konkretnije, pitaj.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:47   #5497
Danas sam napravila svoju prvu narudžbu iz Ikea web shopa...sad čekamo da dođe Nadam se da će sve proći OK
BTW. imaju i nekih 10% popusta za Ikea Family čalnove u web shopu
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 14:43   #5498
kako se iskoristi popust? ne pise nista o tome na stranici, odnosi li se na sve?
aralk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:00   #5499
Quote:
aralk kaže: Pogledaj post
kako se iskoristi popust? ne pise nista o tome na stranici, odnosi li se na sve?
Voucher/cod sam dobila na mail koji sam prijavila kad sam registrirala Ikea fam. card. Odnosi se se na sve (čak i na snižene artikle). Ponuda traje od 18.04.-02.05.2017.

P.S. imaš P.M.
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 17:03   #5500
Quote:
IvRo kaže: Pogledaj post
Voucher/cod sam dobila na mail koji sam prijavila kad sam registrirala Ikea fam. card. Odnosi se se na sve (čak i na snižene artikle). Ponuda traje od 18.04.-02.05.2017.

P.S. imaš P.M.
Možeš li mi poslati kod da pokušam? Registrirana sam, imam jednu narudžbu, ali nisam ništa dobila,. Hvala
1503 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.