Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 22:26   #8761
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Je li to onaj koji se nastavlja prema Rudešu ili je to neki drugi?

Ja u jednom potoku hranim patke. Danas sam saznala da ne vole hranu za papige. A činilo se kao odlična ideja
Male papige, tj. proso ili... mislim da je problem da njihov kljun nije baš najspretniji za oljuštiti ih

Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ja prolazim Sokolskom do Zagrebačke ceste, to je onda taj potok. Vidjela sam i ja čaplje, ali su me zlobnici uvjeravali da haluciniram

Di da nađem pelete?
Ja mislim da sam ih jednom čak i uslikao, Kod križanja Golikove i Zagrebačke avenije. Jednom sam tamo vidio i kornjače



*edit*

Nisam ih uspio iskopati, moram napraviti inventuru na kompu, previše se svačega skupilo .

Jedino sam našao ovog lika koji mi je upao prije dvije godine

http://thumb.ibb.co/j0sYKk/batman.jpg

Zadnje uređivanje Solo761 : 25.07.2017. at 22:46.
Solo761 is offline  
Old 25.07.2017., 22:47   #8762
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Meni nisu vjerovali dok nisu počele kakati po autima one drekece od pola kile. Imaju raspon krila ko avion i glasaju se ko pterodaktili, ne možeš ne primijetiti. Ali ljudi zadubljeni u mobitele.

edit:
Probaj u najbližoj poljoopskrbi.

Daj im kukuruza, salate, riže, graška.
Da im još nešto i spoham?

Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Male papige, tj. proso ili... mislim da je problem da njihov kljun nije baš najspretniji za oljuštiti ih

Ja mislim da sam ih jednom čak i uslikao, Kod križanja Golikove i Zagrebačke avenije. Jednom sam tamo vidio i kornjače
To su slijepljene sjemenke oblika kotača, nekih 5 cm u promjeru. Bila je samo jednaa patka i njoj sam bacala te sjemenke, ali uopće nije bila zainteresirana. Možda je izbirljiva
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 25.07.2017., 22:49   #8763
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Male papige, tj. proso ili... mislim da je problem da njihov kljun nije baš najspretniji za oljuštiti ih



Ja mislim da sam ih jednom čak i uslikao, Kod križanja Golikove i Zagrebačke avenije. Jednom sam tamo vidio i kornjače



*edit*

Nisam ih uspio iskopati, moram napraviti inventuru na kompu, previše se svačega skupilo .

Jedino sam našao ovog lika koji mi je upao prije dvije godine

http://thumb.ibb.co/j0sYKk/batman.jpg
Došao ti je šišmiš u posjetu Jel se jako prepao?
calea is offline  
Old 25.07.2017., 22:50   #8764
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Jedino sam našao ovog lika koji mi je upao prije dvije godine
http://thumb.ibb.co/j0sYKk/batman.jpg
Šišmiš? upa ti je u stan?
miss busy bee is offline  
Old 25.07.2017., 22:50   #8765
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post

Nisam ih uspio iskopati, moram napraviti inventuru na kompu, previše se svačega skupilo .

Jedino sam našao ovog lika koji mi je upao prije dvije godine

http://thumb.ibb.co/j0sYKk/batman.jpg


Bubica mala. Ja bih si ga uzela doma i nazvala ga Šime
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 25.07.2017., 22:52   #8766
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
..i nazvala ga Šime
kako fora ime za šišmiša
miss busy bee is offline  
Old 25.07.2017., 22:52   #8767
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Jedino sam našao ovog lika koji mi je upao prije dvije godine

http://thumb.ibb.co/j0sYKk/batman.jpg
Sjećam se toga, bio si stavio na chat slike.

---
@calea
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind

Zadnje uređivanje leptirica88 : 25.07.2017. at 23:05.
leptirica88 is offline  
Old 25.07.2017., 22:54   #8768
Mislim da može i sirovo. Baciš ak ostane kaj nakon ručka.
Jedina druga opcija je zvati poljoprivredne apoteke.
Sada ću obratiti pažnju dok prolazim ako naiđe neka žena sa vrećom od 50 kila na leđima.

Ali ne brini. Imaju i travu, puževe, gliste, snađu se oni. Samo im ne treba odmagati s kruhom i slično.

Ne smiješ dirati šišmiše.
Ja sam prošle godine u dvorištu isto našao. To malci ispadnu kada se uče letjeti. U kutiju za cipele i zvao sam onaj hitan broj za veterinarski da ga odnesu.
Zek0slav is offline  
Old 25.07.2017., 23:04   #8769
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Mislim da može i sirovo. Baciš ak ostane kaj nakon ručka.
Jedina druga opcija je zvati poljoprivredne apoteke.
Sada ću obratiti pažnju dok prolazim ako naiđe neka žena sa vrećom od 50 kila na leđima.

Ali ne brini. Imaju i travu, puževe, gliste, snađu se oni. Samo im ne treba odmagati s kruhom i slično.

Ne smiješ dirati šišmiše.
Ja sam prošle godine u dvorištu isto našao. To malci ispadnu kada se uče letjeti. U kutiju za cipele i zvao sam onaj hitan broj za veterinarski da ga odnesu.
Zašto ih ne smiješ dirati?
@Leptirica Kako si mi? Kažu mi da je zahladilo, jel uživaš?
calea is offline  
Old 25.07.2017., 23:11   #8770
Prenose virus bjesnoće. Zapravo ne prenose svi, ne želim diskriminirati cijelu jednu skupinu životinja, ali općenito se smatraju prirodnim rezervoarom virusa. Onda kada nađeš nekog šišmiša da ne visi u špilji ili leti već ti mici cici buci buci po rukama to je jako neobično ponašanje i onda ne znaš da li je zaražen ili je nekaj drugo u pitanju. Zato sam zvao veterinarsku jer su oni spojeni s 112. To je hitna intervencija, odmah dođu na poziv.
Zek0slav is offline  
Old 25.07.2017., 23:29   #8771
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Došao ti je šišmiš u posjetu : cerek: Jel se jako prepao?
Ne znam, nije htio reći

Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Šišmiš?: ) upa ti je u stan?
Je, čak dva dana za redom, no vjerojatno nije bio isti. Prvi dan sam ga samo uhvatio i izbacio, a kada se i drugi dan desilo sam se sjetio dokumentirati

Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
: cerek: : cerek: : cerek:

Bubica mala. Ja bih si ga uzela doma i nazvala ga Šime : D
Viš, ne znam kako je sa šišmišima kao kućnim ljubimcima, leteće lisice, tj. letipsi, mislim da je to isto valjda mogu biti, ima na netu hrpe slike

http://imgur.com/gallery/ylNh2rN
http://imgur.com/gallery/m8zoF

Barem dok su bebe

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Sjećam se toga, bio si stavio na chat slike. : )
Da, od onda nisam imao nepozvanih gostiju . No sada i ne bi mogao, imam na svim prozorima/vratima mreže protiv komaraca, ostao bi na tome

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Prenose virus bjesnoće. Zapravo ne prenose svi, ne želim diskriminirati cijelu jednu skupinu životinja, ali općenito se smatraju prirodnim rezervoarom virusa. Onda kada nađeš nekog šišmiša da ne visi u špilji ili leti već ti mici cici buci buci po rukama to je jako neobično ponašanje i onda ne znaš da li je zaražen ili je nekaj drugo u pitanju. Zato sam zvao veterinarsku jer su oni spojeni s 112. To je hitna intervencija, odmah dođu na poziv.
Ovaj je cimi mici buci po rukama samo da izmigolji i utekne . Nije ga baš bilo ni lako uhvatiti. Slučajno je uletio. Lođa mi je bila "rupa" u zgradi pa mu je valjda izgledalo zgodno kao špilja da se malo odmori, pa je tako uletio u stan .
Solo761 is offline  
Old 25.07.2017., 23:31   #8772
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Prenose virus bjesnoće. Zapravo ne prenose svi, ne želim diskriminirati cijelu jednu skupinu životinja, ali općenito se smatraju prirodnim rezervoarom virusa. Onda kada nađeš nekog šišmiša da ne visi u špilji ili leti već ti mici cici buci buci po rukama to je jako neobično ponašanje i onda ne znaš da li je zaražen ili je nekaj drugo u pitanju. Zato sam zvao veterinarsku jer su oni spojeni s 112. To je hitna intervencija, odmah dođu na poziv.
Znači da Noć šišmiša u Veternici nije dobra ideja?

Ionako sam skužila da smo tad na moru pa ništa od toga, ali baš mi se učinilo zgodno
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 26.07.2017., 00:03   #8773
Zakaj ne, zvuči zabavno.
Nisam htio nikoga uplašiti. Samo podsjetiti da se ne smiju dirati divlje životinje. Šanse su male, ali opet.

Inače poznati simptom bjesnoće je hidrofobija. Virus kao da upravlja osobom i sprječava ju da pije tekućine jer se lakše množi u slini. Zato životinje imaju pjenu na ustima. To možeš ispričati kao fun fact ako razgovor postane suhoparan dok s nekim razgledavaš šišmiše.
Zek0slav is offline  
Old 26.07.2017., 00:07   #8774
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Ne znam, nije htio reći
Ma kod tih malih loptica osjetiš strah. Obično se tresu i srčeko im jako kuca. Na to sam mislila
calea is offline  
Old 26.07.2017., 00:08   #8775
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma kod tih malih loptica osjetiš strah. Obično se tresu i srčeko im jako kuca. Na to sam mislila
A dis ti mala
the33 is offline  
Old 26.07.2017., 00:10   #8776
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
A dis ti mala
Ma tu sam ja, di si ti?!
calea is offline  
Old 26.07.2017., 00:11   #8777
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma tu sam ja, di si ti?!
Odmaram od foruma malo....al falio mi je
the33 is offline  
Old 26.07.2017., 00:13   #8778
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Odmaram od foruma malo....al falio mi je
To je ok. Nekad treba i predah uzeti. Sa svime u zivotu je tako.
calea is offline  
Old 26.07.2017., 06:53   #8779


Jutro
__________________
Moj potpis!
Uroshito is offline  
Old 26.07.2017., 06:59   #8780
Dobro jutro
anđeo tame is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.