Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 15:31   #41
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Jer jetra ode prije žene?

Ili žena ode od njega.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:35   #42
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Alkohol :Pivo :

Effectively kills brain cells since 10,000 BC. :tr ep:
Treba mi nešto što će usmjeriti, a ne ubiti misli
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Joj Angry ko da ljudi nemaju dovoljno problema pa još i alkoholizam propagiraš
I to Rocketu već sklonom kladionicama
Razmišljanje je dobra stvar za ne postati alkos. A i ne postoji nikakva ekonomska opravdanost cuganja
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nije problem analiza nego beskonacna analiza bez rjesenja.

Tebe muce pitanja "Dal da odem u ducan po jaja i uzmem kisobran ili ne, mozda bude padalo, mozda bude tuca, onda bude mi strgalo kisobran, ako uzmem kisobran i bude vjetar bude mi ga odpuhalo. Zakaj ljudi nemaju suncobran umjesto kisobrana? Cvrsci su... I tak u nedogled".
Prošetaj!

Rocket ide po kiši bez kišobrana, ili ne ide uopće, ako je pljusak. Suncobran nije impregniran

Kužim što hoćeš reći, ali te pitam, koji je odgovor na moje pitanje?
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Alkohol nije problem, alkohol je rješenje.

Gdje si vidjela alkoholičara da piše kako ima problema sa ženama...
Zato što se alkosi ne znaju registrirat na forum Ne može pogoditi pass.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:39   #43
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Treba mi nešto što će usmjeriti, a ne ubiti misli

Razmišljanje je dobra stvar za ne postati alkos. A i ne postoji nikakva ekonomska opravdanost cuganja

Prošetaj!

Rocket ide po kiši bez kišobrana, ili ne ide uopće, ako je pljusak. Suncobran nije impregniran

Kužim što hoćeš reći, ali te pitam, koji je odgovor na moje pitanje?

Zato što se alkosi ne znaju registrirat na forum Ne može pogoditi pass.
Uđi i kupi više jebeni kišobran.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:43   #44
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kužim što hoćeš reći, ali te pitam, koji je odgovor na moje pitanje?
Kad imas zelju/ideju za nekaj napravit jednostavno napravi to. Cim vise analiziras sve su manje sanse da budes to i napravil.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:50   #45
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kad imas zelju/ideju za nekaj napravit jednostavno napravi to. Cim vise analiziras sve su manje sanse da budes to i napravil.
Slažem se. Ali neki to jednostavno ne mogu. I upravo je tu alkohol rješenje. Ubija analiziranje. Djeluješ odmah bez razmišljanja, gotovo instinktivno.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:51   #46
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kad imas zelju/ideju za nekaj napravit jednostavno napravi to. Cim vise analiziras sve su manje sanse da budes to i napravil.
Kad želim napisati post na forumu, napravim to(ili pošaljem poruku na fb neki dan), i dobijem odgovor da analiziram, opet.



I koji će mi kurac kišobran, nisam od šećera


Angry, nisi u pravu! Na mene alkohol djeluje obrnuto. Znam da sam popio, i svjestan sam da mi to može biti minus. Prilazio sam bez cuge, a i da sam se ikada potukao, ili ne daj bože, nešto gore, bilo bi to u lucidnom stanju. Stavio bih za primjer i vožnju, iako uvijek vozim sa 0,0, znao sam popiti, ali tada sam uredno vozio po znakovima, ili sporije. Kada nisam popio, bilo je tu jako velikih brzina(za vozačku na panj)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:52   #47
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ali neki to jednostavno ne mogu. I upravo je tu alkohol rješenje. Ubija analiziranje. Djeluješ odmah bez razmišljanja, gotovo instinktivno.
Jel ti ozbiljno savjetuješ ljudima alkohol kao rješenje na već preko nekoliko tema ili je ovo neki oblik trolanja?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:57   #48
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kad želim napisati post na forumu, napravim to(ili pošaljem poruku na fb neki dan), i dobijem odgovor da analiziram, opet.



I koji će mi kurac kišobran, nisam od šećera
Jer ti je velika vecina postova pitanje/zakljucak vezano za neku tvoju ideju i daljnju analizu.

Kuzim da je tesko prestat mislit, pogotovo kad ti slobodno vrijeme pogoduje. Zato zaokupi svoj um necim kreativnijim.

Mozda zvuci grubo, ali moras slomit sam svoju volju za pomak van iz zacaranog kruga.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:03   #49
Ali ono, daj me nemojte jebat za pet riječi, da analiziram. Za plahtu, ok, ali ne možeš me jebat za rečenicu, dvije. Tojest, očito možeš. Ja i kreativnost Obavijestio me krom da sam dobio poruku, odoh vidjeti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:22   #50
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ali ono, daj me nemojte jebat za pet riječi, da analiziram. Za plahtu, ok, ali ne možeš me jebat za rečenicu, dvije. Tojest, očito možeš. Ja i kreativnost Obavijestio me krom da sam dobio poruku, odoh vidjeti
https://9gag.com/gag/ad9NAL2/the-att...a-golden-puppy
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:06   #51
Svi vi s reakcijama tipa "ta me ne bi vise vidjela nakon planinarenja" i "kaj se koji kurac ima druzit s drugim muskarcima?!" ste solo. S razlogom. Vjerojatno zbog tako ogranicenih razmisljanja i zatucanih stavova. Samim time vasa kompetencija za komentiranje na ovakvoj temi je diskutabilna.

Ja aktivno bicikliram, u zadnjem vrijeme sam se poceo i aktivno baviti trcanjem. Na taj nacin sam upoznao veliki broj ljudi, s nekima sam ostao u kontaktu i nastavili smo se druziti i dalje. Naravno, neke od tih osoba su zenskog roda (iako sam u vezi).
Cura mi se nedavno skompala s nekom (vecinom muskom) ekipom na poslu. I super su joj, intenzivno se druze i sretna je kaj ima dobro drustvo. Naravno, to je podijelila i sa mnom.
Niti ona niti ja nemamo bilo kakvih problema s gore navedenim.

Smijesni ste... ako vam vezu moze narusiti netko koga vam je partner tek upoznao, ista je ionako na klimavim nogama. A i ocito niste sposobni shvatiti da se ljudi ne druze sa suprotnim spolom iskljucivo da bi se ogrebli za snosaj. Meni je kod treninga najbitnije dobro drustvo i podjednak tempo, spol je apsolutno nebitan. Isto tak i justwannatalk kod planinarenja. I to je cijela prica.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:15   #52
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Svi vi s reakcijama tipa "ta me ne bi vise vidjela nakon planinarenja" i "kaj se koji kurac ima druzit s drugim muskarcima?!" ste solo. S razlogom. Vjerojatno zbog tako ogranicenih razmisljanja i zatucanih stavova....
A i ocito niste sposobni shvatiti da se ljudi ne druze sa suprotnim spolom iskljucivo da bi se ogrebli za snosaj.
Ajde napokon pametan post

A kaj i da se desi poneki snošaj, pa nije kurac/pička sapun da se potroši.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:20   #53
Nisam siguran je li još netko spomenuo osim mene, ali... Ja nisam bio blizu tvom prvom retku. Rekoh da bi se postavili upitnici i da bi to bilo možda više do mene(nesigurnost, nepoznavanje međuljudskih odnosa i što se kome odvija u glavi, možda i manjkavo samopouzdanje. U praksi bih rekao da bi vjerojatno bilo manji problem nego što to sada zvuči, ali da, moglo bi biti čudno da se sa mnom viđa tri puta tjedno, a s nekim drugim, redovito, 1-2 puta ).

I još danas pohvalim tebe i još dvojicu forumaša u jednom razgovoru, i onda me ovako krivo pročitaš
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:33   #54
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jel ti ozbiljno savjetuješ ljudima alkohol kao rješenje na već preko nekoliko tema ili je ovo neki oblik trolanja?
A ti si nova tu?

AngryNomad to radi valjda otkad se registrirao na forum.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:42   #55
Ma bilo je vise slicnih komentara, sto na ovoj temi, sto na slucajnim susretima. I mislim da te nisam krivo procitao, i sam si rekao da su tvoja razmisljanja i sumnje rezultat vlastite nesigurnost. To je slucaj i u velikoj vecini slicnih situacija.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:55   #56
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
A ti si nova tu?

AngryNomad to radi valjda otkad se registrirao na forum.
Uf, nisam ga upratila

Carry on in that case!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:58   #57
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma bilo je vise slicnih komentara, sto na ovoj temi, sto na slucajnim susretima. I mislim da te nisam krivo procitao, i sam si rekao da su tvoja razmisljanja i sumnje rezultat vlastite nesigurnost. To je slucaj i u velikoj vecini slicnih situacija.
A gdje tu piše da bi ona dobila nogu zbog toga? Na taj dio sam se osvrnuo.


Možda bi najbolji opis bio da mi je zbunjujuće. Nepoznato. U slučaju da se neko sranje ipak dogodi, pomislio bih da je to bio znak koji nisam trebao zanemariti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 09:22   #58
A sta kad se otrijeznis?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:57   #59
Pa ne budem pijan, nego, ono, kužiš, popijem malo samo. Sama činjenica da znam da sam popio, mislim možda bazdim, možda frfljam...

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:01   #60
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A sta kad se otrijeznis?
Pošalješ je doma. I platiš ako je usluga bila dobra.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.