Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 18:36   #1
Molim vratite me na prirodne znanosti

Tamo sam prije par mjedeci dobio parcijalnu praktički bez upozorenja, nije pošteno, očito smo se krivo razumjeli.
Pohvaljujem moderatore općenito.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:19   #2
Pozdrav Alatničar,

Rekao bih da nema nesporazuma oko parcijale. Prije parcijale triput si baniran - zbog kreacionizma, antiznanstvenog trolanja i perpetuum mobile-a. Iz tvog opusa jasno je da isti stil i sadržaj koristiš i drugdje, te se na taj način odlično uklapaš na Alternativu, a i na Religiju. Ali na Prirodnim Znanostima nije primjereno niti dobrodošlo pa se promptno uklanja.

Obzirom da nema smisla banirati te skoro svaki put kad nešto napišeš, dodijeljena je parcijala. No ovo ne bi trebao biti prevelik gubitak, jer forumaši s PZa koji žele raspravljati o temama o kojima ti pišeš dolaze i na Alternativu i na Religiju i možeš diskutirati s njima. A oni pak forumaši koji žele biti pošteđeni takvih tema - radi njih i postoje pravila i običaji PZa, kako bi imali mjesto na forumu gdje mogu neometano raspravljati.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:54   #3
Pozdrav Frogger.
Ok, onda ključaj, ma da mi moderiranje na PZ i nije neko jer opozicija također može znanstvenim metodama dokazivati svoje stavove.
Stoga smatram da nije svaki stav koji nije u skladu sa Wikipedijom antiznanstveno trolanje.

Ali kako hoćete.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:02   #4
Kopija iz spremnika zbog koje sam dobio ban ( malo previše humora priznajem )
Quote:
Vec duze vrijeme se moze vidjeti kako na "prirodno znanstvenim" programima razni "znanstvenici" uz bok klasicnoj darwinovskoj teoriji evolucije propagiraju umjesanost svemiraca u evoluciju na zemlji.
Naime, zanima me jedna stvar, zapravo nekoliko njih, ako je evolucija tako egzatna znanost kako se sa njome moze dovijeka pretakati iz supljeg u prazno?
Opet, ako je evolucija tako dokazana zasto se onda poseze za svemircima u svrhu popunjavanja praznina u teoriji evolucije?
I ako su svemirci potaknuli evoluciju na zemlji kog vraga to zapravo dokazuje jer buduci da svemirci dokazuju nepostojanje krscanskog Boga, koje je objasnjenje za nastanak svemiraca, tko je Bozanstvo koje ih je stvorilo?
Ako ih nije stvorio nikakav Bog znaci li da su i oni evoulirali?
Ako jesu kog vraga se govori o njima buduci da to ne objasnjava teoriju evolucije,
buduci da vecina ne zna niti je dokazano da svemirci u opce postoje?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.