Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2017., 21:50   #21
što mislis zasto nemas srece u ljubavi?
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 21:54   #22
Čim pre svatiš moć ljubavnih hemikalija tim bolje.
Treba samo biti svestan ako počneš osećati prema nekome nešto da odmagliš glavom bez obzira.
Negledam više na seks kao nešto sveto. Ako se desi dobro ako ne još bolje.
Još uvek ima i biće napaljenih žena. Dali ću ja biti njihov izbor neke buduće noći u zamgljenoj kafani?
Bog će da uleti i da sredi jer nema prečeg posla.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 11:15   #23
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Dobro koliko ti klonova imaš i kak ti se da?!
Čudno, vrlo čudno, da ti, sveprisutna, na ovom forumu, nisi uspjela i to popratit, i da ti je čak nešto uspjelo promaknut 🤣🤣🤣🤣
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 11:49   #24
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Čudno, vrlo čudno, da ti, sveprisutna, na ovom forumu, nisi uspjela i to popratit, i da ti je čak nešto uspjelo promaknut 🤣🤣🤣🤣
A bit će da je i tvoja prisutnost podjednaka kad si došla do tog zaključka
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 11:54   #25
Ljudi su gnjevni i nezadovoljni samim sobom pa dolaze ovako preko foruma izbacivat svoje frustracije i svadjat se sa nekime bez nekog ozbiljnijeg razloga.

Nisam dugo na ovom forumu, ali to se da primjetiti.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 11:54   #26
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A bit će da je i tvoja prisutnost podjednaka kad si došla do tog zaključka
Ima ona svoje minjone koji prate kad nje nema
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 11:55   #27
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ljudi su gnjevni i nezadovoljni samim sobom pa dolaze ovako preko foruma izbacivat svoje frustracije i svadjat se sa nekime bez nekog ozbiljnijeg razloga.

Nisam dugo na ovom forumu, ali to se da primjetiti.
A eto i to je legitiman razlog Nekad treba izbacit frustracije
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:06   #28
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A eto i to je legitiman razlog Nekad treba izbacit frustracije
Samo je problem sta vecina to vidi kao napad na sebe, a ustvari je poziv "upomoc " sa druge strane.
I tako to onda preraste u medjusobnu agresiju i tko ce biti jaci verbalno da se nakraju osjeti pobjednicki i napuni energijom, ustvari na krivi nacin.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:09   #29
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Samo je problem sta vecina to vidi kao napad na sebe, a ustvari je poziv "upomoc " sa druge strane.
I tako to onda preraste u medjusobnu agresiju i tko ce biti jaci verbalno da se nakraju osjeti pobjednicki i napuni energijom, ustvari na krivi nacin.
Potpuno se slažem s tobom. Dapače, vjerujem da je svaki ugriz odraz osobe koja grize, ipak svatko od nas ima neku toleranciju ugriza koje dozvoli. A ugrizima se rane ne zacijeljuju nego samo produbljuju. Nije lako grliti ježa.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:15   #30
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem s tobom. Dapače, vjerujem da je svaki ugriz odraz osobe koja grize, ipak svatko od nas ima neku toleranciju ugriza koje dozvoli. A ugrizima se rane ne zacijeljuju nego samo produbljuju. Nije lako grliti ježa.
Upravo to, samo sta neki tesko shvacaju da na takav nacin oni ne dobivaju nista, vec samo trenutno ushicenje.
Sve se tu radi o psihi i kako se covjek moze kontrolirati.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:19   #31
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Upravo to, samo sta neki tesko shvacaju da na takav nacin oni ne dobivaju nista, vec samo trenutno ushicenje.
Sve se tu radi o psihi i kako se covjek moze kontrolirati.
Stvar je u tome da kad ideš takvim pristupom u konačnici se ni sam, nakon početnog ushićenja, ne osjećaš bolje. A bogme ni ne dobivaš povratnu informaciju kakvu želiš. A svi mi želimo da su drugi dobri prema nama i da nas ne povrjeđuju. Odatle i ova teza iz ove trolerske teme jer volimo vjerovati da će onoga tko nam napravi loše sustići Bog, Alah, karma, pravda, što li. Prilično je to besmisleno jer pravda se ne dijeli tako po svijetu, ali nam olakša tešku situaciju.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:34   #32
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Vjerujete u onu sve se vraca sve se placa dal ima u tome istine? Recite mi sam jesam ja losa osoba ili je on dobio sto je zasluzio? Bivsi me ponizavao, gazio svasta sam trpila ponizavala se, sramim se ali nije bilo uzalud.. nekad je bio takav gad, jako sam patila 2godine, odgovarao je na svaku petu poruku totalno me odjebao kad je imao curu neku uvrede i teske rijeci. Ja sam jadnica na kraju preko toga presla i oprostila mu smisljala sam razne osvete u glavi. Ali bog mu je vratio sve sta je meni radio sad je sam svaka ga skoro ostavi poslije je mene molio da pricamo cujemo se, sad se ponekad prijateljski nademo popricamo. Nekako mi ga je zao jer nema srece ko ni ja. Dal je on dobio sto je zasluzio? Jel vjerujete da ko srecu gradi na tudim suzama da nebu dobro
Ne bu. Al ne zato što je sreću gradio na tuđim suzama nego jer nekako po difoltu to obično nije osoba s kojom je moguće imati kvalitetan odnos.

Ako ćemo o karmi, da, znam zle ljude koji su oboljeli od najtežih bolesti, doživjeli moždane udare, a opet, znam i neke dobre i što sad?

Jedino što možeš jest ukloniti ga iz života. Kirurški. Ako te tješi da će se karma baviti njime, a šta sad, mantraj si to, ljude tješe i molitve bradatom starcu, zašto bi tvoje bilo gore od "bože daj da dobijemo ovu utakmicu". Mada, nije baš zdravo.
Hoće li on sutra dobiti tuberkulozu ili se autom zabiti u zid, ne bi te se trebalo uopće ticati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:37   #33
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne bu. Al ne zato što je sreću gradio na tuđim suzama nego jer nekako po difoltu to obično nije osoba s kojom je moguće imati kvalitetan odnos.

Ako ćemo o karmi, da, znam zle ljude koji su oboljeli od najtežih bolesti, doživjeli moždane udare, a opet, znam i neke dobre i što sad?

Jedino što možeš jest ukloniti ga iz života. Kirurški. Ako te tješi da će se karma baviti njime, a šta sad, mantraj si to, ljude tješe i molitve bradatom starcu, zašto bi tvoje bilo gore od "bože daj da dobijemo ovu utakmicu". Mada, nije baš zdravo.
Hoće li on sutra dobiti tuberkulozu ili se autom zabiti u zid, ne bi te se trebalo uopće ticati.
Dobro nam došla natrag
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 15:32   #34
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Vjerujete u onu sve se vraca sve se placa dal ima u tome istine? Recite mi sam jesam ja losa osoba ili je on dobio sto je zasluzio? Bivsi me ponizavao, gazio svasta sam trpila ponizavala se, sramim se ali nije bilo uzalud.. nekad je bio takav gad, jako sam patila 2godine, odgovarao je na svaku petu poruku totalno me odjebao kad je imao curu neku uvrede i teske rijeci. Ja sam jadnica na kraju preko toga presla i oprostila mu smisljala sam razne osvete u glavi.
ti nisi loša osoba prema njemu ali jesi prema sebi jer si dopustila da te ponižava toliko vremena.Sada očekivati neku karmu je pretjerano,svaki put kada si mu se povinovala propustila si nekog finog dečka u putu.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 11:29   #35
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Vjerujete u onu sve se vraca sve se placa dal ima u tome istine? Recite mi sam jesam ja losa osoba ili je on dobio sto je zasluzio? Bivsi me ponizavao, gazio svasta sam trpila ponizavala se, sramim se ali nije bilo uzalud.. nekad je bio takav gad, jako sam patila 2godine, odgovarao je na svaku petu poruku totalno me odjebao kad je imao curu neku uvrede i teske rijeci. Ja sam jadnica na kraju preko toga presla i oprostila mu smisljala sam razne osvete u glavi. Ali bog mu je vratio sve sta je meni radio sad je sam svaka ga skoro ostavi poslije je mene molio da pricamo cujemo se, sad se ponekad prijateljski nademo popricamo. Nekako mi ga je zao jer nema srece ko ni ja. Dal je on dobio sto je zasluzio? Jel vjerujete da ko srecu gradi na tudim suzama da nebu dobro
Ponekad. Relativan pojam. Isto. Bome nebu
B S Majkovitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.