Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2017., 13:31   #1461
Quote:
Tigresse kaže: Pogledaj post
Javi dojmove, iako u nekim solarijima ima full size proizvoda, svejedno su jako skupi.
eveline akcelerator je 'nako - iako je sića od love mislim da bih dalje tražila nešto mrvicu bolje
prednost je što se ekspres upije i nema iritantan miris
značajnije potamnjivački i njegujući efekt nisam baš primjetila

imal' netko ideju za nešto koplje bolje?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 08:35   #1462
Koliko dugo vam potraje Tinkturina mrkva od 100 ml? Brine me, ako mazem cijelo tijelo, vise puta dnevno, da cu pakiranje potrosit za 3 dana (citam da je lako razmaziv pa potraje?). Hvala!
__________________
Potpis is under construction :)
Ivaaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:04   #1463
Quote:
Ivaaa. kaže: Pogledaj post
Koliko dugo vam potraje Tinkturina mrkva od 100 ml? Brine me, ako mazem cijelo tijelo, vise puta dnevno, da cu pakiranje potrosit za 3 dana (citam da je lako razmaziv pa potraje?). Hvala!
Pa ako se mazes vise puta dnevno i svaki dan ne moze ti 100 ml trajati dulje od tjedan dana.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:39   #1464
Quote:
Ivaaa. kaže: Pogledaj post
Koliko dugo vam potraje Tinkturina mrkva od 100 ml? Brine me, ako mazem cijelo tijelo, vise puta dnevno, da cu pakiranje potrosit za 3 dana (citam da je lako razmaziv pa potraje?). Hvala!
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Pa ako se mazes vise puta dnevno i svaki dan ne moze ti 100 ml trajati dulje od tjedan dana.
meni je to pakiranje trajalo puna 2 tjedna - treba ga vrlo malo jer je jako maziv
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:29   #1465
100ml uz 1 mazanje dnevno CIJELOG TIJELA ne može trajati više od 7-10 dana.
Pa za namazat tijelo 10ml kreme ili bilo čega je minimum...
(bez obzira koliko "mazivo" bilo... )
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:53   #1466
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
100ml uz 1 mazanje dnevno CIJELOG TIJELA ne može trajati više od 7-10 dana.
Pa za namazat tijelo 10ml kreme ili bilo čega je minimum...
(bez obzira koliko "mazivo" bilo... )
Potpisujem. Ma koliko mazivo bilo, ako na lice u prosjeku ide 2 ml (to je preporucljiva standardna kolicina bilo cega) na tijelo ide minimalno 12. Dakle, to je za 7 puta namazati se kako treba. Ako malo stedis, onda 10 puta. Ne moze nikako biti vise od toga. A ako se mazes vise puta dnevno...
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:08   #1467
Eto. Po ovome bi ti tih 100 ml trajalo 3 puta.

__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:08   #1468
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Eto. Po ovome bi ti tih 100 ml trajalo 3 puta.

Al ovo je proizvod za tamnjenje, ne za zaštitu kože od sunca.

Traje tih nekih tjedan dana jer se zbilja lijepo razmazuje. Treba pazit da ne staviš previše jer kasnije budeš sav sklizak Al meni je čak tekući biobazin pekmez bio bolji od Tinkturine mrkve. Najmanje sam bila zadovoljna kako sam potamnila te godine kad sam je koristila.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:34   #1469
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Al ovo je proizvod za tamnjenje, ne za zaštitu kože od sunca.

Traje tih nekih tjedan dana jer se zbilja lijepo razmazuje. Treba pazit da ne staviš previše jer kasnije budeš sav sklizak Al meni je čak tekući biobazin pekmez bio bolji od Tinkturine mrkve. Najmanje sam bila zadovoljna kako sam potamnila te godine kad sam je koristila.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ma imas pravo, da. Ja koristim trenutno kraljevski biobazin i ok mi je. Mislim da ce mi trajat cijelo ljeto, tegla je velika. S tim da se ja namazem samo jednom dnevno s tim, na more idem svaki dan po 3 sata ujutro.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:51   #1470
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post

Kako idem još jednom na ljetovanje, naručila sam danas Biovitalis zlatni maslac...

- imala sam popust od 25% + naručila sam još jedan kolegici pa sam gratis dobila i zlatnu kremu poslije sunčanja :
gdje je najpovoljniji ovaj zlatni? online ili negdje u dućanu (u zg)?

kakva su iskustva onih koji su koristili ovog u odnosu na ostale maslace sa sličnom namjenom???

Zadnje uređivanje leonidas27 : 19.07.2017. at 09:22.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:48   #1471
koji od svih pekmeza/marmelada/maslaca koji ima akcelerator tamnjenja je najmanje mastan, dobro se upija, ne sjedi na koži, ne ostavlja boju po kupaćem i odjeći???
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:19   #1472
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
gdje je najpovoljniji ovaj zlatni? online ili negdje u dućanu (u zg)?

kakva su iskustva onih koji su koristili ovog u odnosu na ostale maslace sa sličnom namjenom???
Mislim da je svugdje ista cijena, osim ako nemaš kod za popust (nedavno su u Vž dijelili u kafiću uz naručenu kavu).
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:44   #1473
Ja imam kod za popust 25%, vrijedi do 31.7, na www.biovitalis.hr - pošaljem u pp kome treba
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:08   #1474
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ja imam kod za popust 25%, vrijedi do 31.7, na www.biovitalis.hr - pošaljem u pp kome treba
e jbg ja sinoć kupila u Farmaciji
probala bez sunca i dobro je što nije ljepljivac poput ostalih sličnih stvarčica pa će badić i ručnik biti spašeni
nego, ili su šljokice potonule ili sam očekivala više - ne vidim ja to nikakvo sjajuckanje čestičasto

a kako će raditi za ono za što je namjenjeno budem provjeria za 5 dana
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:51   #1475
Jel se ovi ubrzivači tamnjenja stavljaju prije ili poslije SPF? Ja sam uvijek mislila poslije SPF, ali mi je teta u Lavanda Mia rekla da idu prije.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:43   #1476
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Jel se ovi ubrzivači tamnjenja stavljaju prije ili poslije SPF? Ja sam uvijek mislila poslije SPF, ali mi je teta u Lavanda Mia rekla da idu prije.
Hm... dobro pitanje...
Ja ih koristim samostalno, tj. nakon što uhvatim malo boje, na plaži svakodnevno iza 16.00h nanosim samo njih... sve drugo mi je previše, ne razmazuje se, razmrlja se... itd...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:00   #1477
Ja bih rekla da to ovisi o tipu sredstva za ubrzanje tamnjenja. Tipa ako je neki losion (kao onaj Rouge ili Eveline) onda moze prije, ali ako je pekmez onda nakon. Kako ces na pekmez nanijeti npr. mlijeko s Spf-om, to je nemoguce.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:20   #1478
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da to ovisi o tipu sredstva za ubrzanje tamnjenja. Tipa ako je neki losion (kao onaj Rouge ili Eveline) onda moze prije, ali ako je pekmez onda nakon. Kako ces na pekmez nanijeti npr. mlijeko s Spf-om, to je nemoguce.
Ima smisla. Imam Olivalovo suho ulje sa šljokicama, to je onda valjda isto kao pekmez.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:25   #1479
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Ima smisla. Imam Olivalovo suho ulje sa šljokicama, to je onda valjda isto kao pekmez.
Da, i ja mislim. Btw, gdje si ga nasla? Ja ga ove god nigdje ne vidjeh.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:32   #1480
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Da, i ja mislim. Btw, gdje si ga nasla? Ja ga ove god nigdje ne vidjeh.
Ima ga u svakom DM-u za 79,90kn, no ja sam ga kupila u Mulleru gdje je na sniženju za 59,90kn. Imaju i verziju sa šljokicama i bez šljokica.

EDIT: Mislim na suho ulje baš za jače tamnjenje, ne na čarobno ulje.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.