Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 07:30   #41
Nekak mi se čini da se danas nećemo nagledati ni dobrog nogometa ni golova. Ne bi me uopće iznenadilo dvaput po 0:0.

Inače, baš čitam da je najbolji strijelac urugvajske reprezentacije u povijesti, Hector Scarone s 31 golom, prestao igrati još 1930. godine. Jebote, 80 godina im nitko ne može zabiti preko 30 golova u repki.
the edge is offline  
Old 11.06.2010., 12:14   #42
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Old 11.06.2010., 12:21   #43
Francuska ima ekipu za naslov prvaka, sigurno, ali, selektor je idiot, u ekipi ima više klanova...proći će skupinu, a onda sledi brzo ispadanje.

Meksiko isto ide u osminu.
PatriotSLO is offline  
Old 11.06.2010., 12:27   #44
Može li Urugvaj danas prirediti prvo iznenađenje? nadam se da može.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 11.06.2010., 12:28   #45
Ako nam se zvijezde poklope večeras i budemo imali sreće, bit će to francuska nogometna fešta za pamćenje.
Grupa Queen is offline  
Old 11.06.2010., 12:30   #46
Volio bih da večeras Urugvaj razmontira Francuze, ali i jedan Forlanov gol će biti dovoljan JAR ili Mexico, teško se odlučiti, i jedni i drugi simpatični, eto neka se obje repke proslave nad Francuzima i ja zadovoljan
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 11.06.2010., 12:45   #47
Protiv Costa Rice i Kine je ovaj 4:3:3 izgledao dosta solidno. Stvorila se hrpa prilika za gol, samo sto gola nije bilo, pa bi to mogao biti problem ako se ne pronađe adekvatno riješenje u vrhu napada, a Anelka to nije.

Samo pitanje je koliko Toulalan moze sam. Jer Gourcuff i Malouda ipak nisu Xavi i Iniesta, ali ni Toule nije Toure

Lijeva strana je dosta ofenzivna i to izgleda super, ali desna dosta zaostaje i bojim se da ako se misli nesto konkretnije napraviti agresivnost mora biti izražena na obje strane + jos udarci iz daljine Gourcuffa.

Jos jedan problem je neuigranost stoperskog para koji se konstantno rotira, sto zbog ozljeda i ozljedica sto zbog Domenecha, a sto zbog koje kakvih mušica nekih pojedinaca.

Bilo kako bilo drago mi je sto su Francuzi napustili igru sa dva defanzivna vezna i nadam se atraktivnom nogometu večeras.
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Old 11.06.2010., 12:49   #48
Kako bi volio da ih Urugvaj razmontira
Scipion is offline  
Old 11.06.2010., 12:54   #49
JAR - Mexico 0 : 2

(Chicarito 53' i 74')

__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Old 11.06.2010., 12:56   #50
na hrt-u nema prijenosa ceremonije otvaranja, samo emisija pola sata prije tekme
aj bar imam BHT, pa oni prenose, ceremonija počinje 15 do 2

Drag mi je i Mexico, al Bafana Bafana mi super zvuči pa ću bit za njih, a i domačini su, oču vidit to ludo slavlje na tribinama...
HNT is offline  
Old 11.06.2010., 12:58   #51
Ako suđenje bude korektno, JAR nema šta tražiti protiv Meksika. Ipak bi trebali oni biti veliki favoriti...

Što se tiče druge utakmice, bojim se da će Urugvaj teško stradati protiv Francuza. Francuska ima vjerojatno najkompaktniju momčad, možda čak i bolju od Španjolaca i ne vjerujem da ih Domenech može toliko unazaditi...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 11.06.2010., 13:04   #52
Quote:
HNT kaže: Pogledaj post
na hrt-u nema prijenosa ceremonije otvaranja, samo emisija pola sata prije tekme
aj bar imam BHT, pa oni prenose, ceremonija počinje 15 do 2

Drag mi je i Mexico, al Bafana Bafana mi super zvuči pa ću bit za njih, a i domačini su, oču vidit to ludo slavlje na tribinama...
Nabijem na k HTV. Nisam bio blizu tva sinoc, jesu prenosili on o otvaranje, koncert na stadionu i to?
Ken is offline  
Old 11.06.2010., 13:04   #53
http://www.jamati.com/online/wp-cont...ana_bafana.jpg

a svašta

Trube i plesovi, to se čeka
HNT is offline  
Old 11.06.2010., 13:05   #54
Quote:
HNT kaže: Pogledaj post
na hrt-u nema prijenosa ceremonije otvaranja, samo emisija pola sata prije tekme
aj bar imam BHT, pa oni prenose, ceremonija počinje 15 do 2
kako, a u programu je ceremonija u 2
Imran is offline  
Old 11.06.2010., 13:05   #55
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Nabijem na k HTV. Nisam bio blizu tva sinoc, jesu prenosili on o otvaranje, koncert na stadionu i to?
Mislim da nisu, ja gledo na bosni, bila Šakira, blek aj pis i tak, bila je ludara
HNT is offline  
Old 11.06.2010., 13:07   #56
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
kako, a u programu je ceremonija u 2
vidi sad stvarno ima, pa jesam čorav il koji k... dao bih glavu da nije bilo u programu

onda se ispričavam
HNT is offline  
Old 11.06.2010., 13:10   #57
ubacili su ceremoniju, ali samo prvih pol sata, onda ide neka serija pa kod Ane

pakao
HNT is offline  
Old 11.06.2010., 13:11   #58
Quote:
HNT kaže: Pogledaj post
ubacili su ceremoniju, ali samo prvih pol sata, onda ide neka serija pa kod Ane

pakao
Nije crveni patuljak neka serija
Scipion is offline  
Old 11.06.2010., 13:12   #59
evo ja bum stavio neku siću na JAR i Urugvaj..nekako urugvaj mi ljepše izgleda, dok par JAR zbog domaćinstva bi trebao napraviti šou...

kužite, ono, afrika, crnci, trube, pritisak...mogli bi puknuti marijači

5kn je ulog, nemam kaj izgubiti
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 11.06.2010., 13:18   #60
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
evo ja bum stavio neku siću na JAR i Urugvaj..nekako urugvaj mi ljepše izgleda, dok par JAR zbog domaćinstva bi trebao napraviti šou...

kužite, ono, afrika, crnci, trube, pritisak...mogli bi puknuti marijači

5kn je ulog, nemam kaj izgubiti
imaš pet kuna za izgubit
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.