Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 00:00   #5521
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Pitanjce: kupili smo http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/60346070/ taj razdjelnik. MM je složio i očajno izgleda .
Mogu to sad vratit, za manje novaca?
Ne znam za vraćanje, ali ako ti još treba, jednostavno je, mi smo to sami radili.
Kao da ovaj razdjeljik podijeliš na dva dijela, dakle izreže se po mjeri polica i sa strane okomito spoje dva dijela na visinu koja ti odgovara.
Mi smo radili manje dubine jer nam je tako pasalo. I možeš selit po potrebi poslije, kao i ovaj kupovi, ali nisi vezan za gornji/donji.


sad vidim na tvom linku, kao da imaju nešto slično
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 00:32   #5522
Ma, imam jedanu ekstra policu od Kallaxa. Probala sam i to umetnut unutra. Malo manji očaj, ali i dalje očaj.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:31   #5523
Slazem Stuva kombinaciju pa nikako ne mogu ubacit stuva stol za presvlacenje. Jel to nemoguce ili ja neznam kako?
Razmisljam dal onaj visine 64 pa stol presvlacenje pa onaj visine 128 ili stol presvlacenje pa dva od 128 ali nemogu uvalit taj stol presvlacenje izmedju ormarica nikako u programu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:34   #5524
24.-30.4. popust 50% na izlozbene proizvode za dnevne sobe pa ako netko ide nek javi st ima
aralk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 19:59   #5525
Navodno je sve oputošeno već danas ujutro.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:29   #5526
povrat bez racuna

da li je moguce vratiti zapakiran namjestaj bez racuna?

kupili prije par mjeseci namjestaj za kupaone, kad smo krenuli u montazu skuzili da nam je jedan ormar visak a racuna vise nema
ormar je u original kutiji, nista nije otvarano
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:31   #5527
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
da li je moguce vratiti zapakiran namjestaj bez racuna?

kupili prije par mjeseci namjestaj za kupaone, kad smo krenuli u montazu skuzili da nam je jedan ormar visak a racuna vise nema
ormar je u original kutiji, nista nije otvarano
moguće je ako imaš Family Card, na njoj vide tvoje kupnje
možeš godinu dana
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:42   #5528
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
moguće je ako imaš Family Card, na njoj vide tvoje kupnje
možeš godinu dana
nismo sami kupovali
velika je kutija, nije nam stalo u auto pa je kupovao poznanik (zajedno sa jos x stvari za x ljudi), bez family carda
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:52   #5529
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
nismo sami kupovali
velika je kutija, nije nam stalo u auto pa je kupovao poznanik (zajedno sa jos x stvari za x ljudi), bez family carda
imam slican problem. ja otvorila neke pakete (ne pretjerane vrijednosti) i tek onda skuzila da sam krivo kupila.
baš danas pomislila da bi bilo super kad bi postojala neka facebook stranica sa prodavanjem polovnih ikea stvari.
kad bi netko se pokrenuo u tom smjeru, bila bi mu zahvalna
za kupaonu nisam skoro ništa kupovala (pa ja ti ne mogu dati račun), ali mozda nađeš nekog drugog tko je to kupio, pa vratiš u njegovo ime
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:27   #5530
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
nismo sami kupovali
velika je kutija, nije nam stalo u auto pa je kupovao poznanik (zajedno sa jos x stvari za x ljudi), bez family carda
uf!

stavi tu link, možda, možda se netko javi
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:40   #5531
o ovom ormaru se radi http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...079/#/60240672
bijeli, visoki
i noge http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00326763/
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 22:02   #5532
editiraj u post da se traži račun

ovak samo tomorrow, ti i ja kužimo u čem je problem
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 22:45   #5533
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
editiraj u post da se traži račun

ovak samo tomorrow, ti i ja kužimo u čem je problem
s time da se moze traziti ponovno izdavanje računa (preko ikea family). prijateljica i ja naručile na jedan račun, a ona je htjela vratiti neku svoju lampu pa dobila kopiju. bio joj je potreban samo broj narudzbe. sve je u moje ime dobila ona (ja naručila).
iz svega toga zakljucujem da treba račun
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:05   #5534
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
imam slican problem. ja otvorila neke pakete (ne pretjerane vrijednosti) i tek onda skuzila da sam krivo kupila.
baš danas pomislila da bi bilo super kad bi postojala neka facebook stranica sa prodavanjem polovnih ikea stvari.
kad bi netko se pokrenuo u tom smjeru, bila bi mu zahvalna
za kupaonu nisam skoro ništa kupovala (pa ja ti ne mogu dati račun), ali mozda nađeš nekog drugog tko je to kupio, pa vratiš u njegovo ime
Imas njuskalo i hrpu drugih oglasnika, cak i po fb... Cak i ovdje na forumu imas temu za prodaju...
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:20   #5535
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
iz svega toga zakljucujem da treba račun
ako je osobno kupljeno u dućanu, nema narudžbe?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 06:40   #5536
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
ako je osobno kupljeno u dućanu, nema narudžbe?
Mislim da bi to mogla ako je placeno karticom (tekuci, kreditna). Pa nekako mogu naci, ali teze (imaju cifru i vrijeme). Meni su tako u nekom drugom ducanu.
Treba poslati službeni mail pa ce saznati. Jedna druga kolegica je imala problema sa dostavom i rjesila je lagano mailom. Preko call centra nije islo. Mislim da nije problem ikea ko ikeja nego naši balkanci koji su naučeni da je svugdje odgovor ne
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:01   #5537
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
imam slican problem. ja otvorila neke pakete (ne pretjerane vrijednosti) i tek onda skuzila da sam krivo kupila.
baš danas pomislila da bi bilo super kad bi postojala neka facebook stranica sa prodavanjem polovnih ikea stvari.
kad bi netko se pokrenuo u tom smjeru, bila bi mu zahvalna
za kupaonu nisam skoro ništa kupovala (pa ja ti ne mogu dati račun), ali mozda nađeš nekog drugog tko je to kupio, pa vratiš u njegovo ime
Pa otvori ovdje na malim oglasima temu , pa neka svako stavlja u prodaju sve od Ikee što mu ne treba , a recimo novo je ili rabljeno ali u dobrom stanju .
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:40   #5538
Ja sam 28.03 narucila sa web shopa, 4.4. su mi javili da je poslano.
20.04. sam nazvala i reklamirala. Rekli su mi da je prosao svaki rok za dostavu i da ce provjeriti i javiti mi se. Jucer sam zvala opet i dobila isti odgovor. Danas opet isto uz nadopunu da je zadnja info od dostavljaca da su negdje izgubili,..
Isto tako sam 20.4 izvrsila jos jednu narudzbu koja je jucer dosla!! Znaci u 4 dana.
Obe narudzbe su paketna dostava u dalmaciju.

Napisala sam im danas mail ali me vratilo da sam upisala pogresni kontrolni brojm a nisam imala snage opet sve pisati pa cu veceras ako me ne nazovu ( a svaki put kad sam zvala su rekli da ce nazvat kad dobiju neku info pa nisu,..)

Ljuta sam najvise na korisnicku sluzbu, jer ako garantiraju dostavu u roku od 10 radnih dana onda su trebali ponudit povrat ili ponovno poslati o svom trosku i sami rijesavat sa dostavljacem. Nadam se da cu prrko maila uspjet rijesiti nesto,.. a najsmjesnijd mi jr to sta je u tom izgubljenom paketu umivaonik a u ovom koji je dosao je ormaric za umivaonik,..

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:33   #5539
Pozdrav!

Jel ima tko ove visilice (od bambusa):

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/70311697/

ili

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40152280/

Zanima me koliko jako svijetle? Čini mi se ne baš previše, a ide mi jedna u dnevni boravak pa mi treba svijetla. Hvala!
Keep-Calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:47   #5540
Quote:
OrchidLover kaže: Pogledaj post
Pa otvori ovdje na malim oglasima temu , pa neka svako stavlja u prodaju sve od Ikee što mu ne treba , a recimo novo je ili rabljeno ali u dobrom stanju .
ma ja prodajem ovo za perilicu
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50308605/,
otpakirane šarke koje mi ipak ne odgavoraju i tako još sitnica. to bi trebalo visiti u nekom oglasniku u koji pogledaš kad napraviš listu i odabereš mene jer sam puno jeftinija
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.