Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2012., 18:53   #21
Jo,i mene muci funkcionalnost tog uredjaja,bilo tko,itkoo?
zjoster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 13:28   #22
To nikako ne može raditi na principima koje oni reklamiraju.

Kada bi elektromagnetski valovi tjerali komarce i druge insekte, onda bi trebali samo upaliti televizor ili laptop da ih se riješimo.
Ultrazvučni valovi bi imali utjecaja na zrikavce ili slično, ali ne na glodavce ili žohare.

To jedino utječe na potrošnju struje, ništa drugo.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 13:41   #23
Ja bi vise nego ista volio da to funkcionira, ali... pogledaj video: http://www.youtube.com/watch?v=PdAsl2MnOso

Ili ovaj: http://www.youtube.com/watch?v=4Syso...eature=related
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 15:51   #24
stigao nam je pest reject pa samo da javim dojmove...

za sad zadovoljni! navecer su svega 1-2 nocna leptira usla, kasnije nisam vise vidjela ni njih.. za sad ne lete ni musice ni sve ostalo

a sad, cak i ako nije bas najdjelotvornije, bitno je da je barem ok za prvu ruku sad dok jos ima komaraca.. do iduce godine ce sigurno biti mreza na prozorima, ali do tad je i ovo cisto ok.. da se ne davimo bas svake veceri u raidu i u vrucini...
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 13:31   #25
Jedino čega te to oslobodi je lova. Imao je prijatelj nešto slično protiv glodavaca, pa je štakorčina doslovno spavala na uređaju - valjda ga je ugodno grijao
NafNaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 15:11   #26
Quote:
Back2black kaže: Pogledaj post
stigao nam je pest reject pa samo da javim dojmove...

za sad zadovoljni! navecer su svega 1-2 nocna leptira usla, kasnije nisam vise vidjela ni njih.. za sad ne lete ni musice ni sve ostalo

a sad, cak i ako nije bas najdjelotvornije, bitno je da je barem ok za prvu ruku sad dok jos ima komaraca.. do iduce godine ce sigurno biti mreza na prozorima, ali do tad je i ovo cisto ok.. da se ne davimo bas svake veceri u raidu i u vrucini...
Čestitam na idiotluku:

To što su ti prodali za 150kn su oni kupili za 10kn:
http://riddex.en.made-in-china.com/p...-ZT09042-.html

I još k tome ne vrijedi ništa.

Ima jedan proizvod koji navodno radi, http://www.dealextreme.com/p/2-5w-el...-240v-ac-22635
...no on košta 5.5$, pa ako i ne radi nikome ništa.
Krunoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 01:35   #27
Quote:
Krunoslav kaže: Pogledaj post
Čestitam na idiotluku:

To što su ti prodali za 150kn su oni kupili za 10kn:
http://riddex.en.made-in-china.com/p...-ZT09042-.html

I još k tome ne vrijedi ništa.

Ima jedan proizvod koji navodno radi, http://www.dealextreme.com/p/2-5w-el...-240v-ac-22635
...no on košta 5.5$, pa ako i ne radi nikome ništa.
Možeš ti pričati što hoćeš, ali nije bilo problema s komarcima, barem ne u prostoriji gdje spavamo otkako imamo pest reject - ok mozda ne djeluje za cijeli stan, nije niti bitno, bitno je da bude privremeno rješenje u prostoriji gdje najviše boravi.. dok iduće ljeto ne stavimo na pvc prozore pomičnu roletu protiv komaraca!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 11:17   #28
Quote:
Back2black kaže: Pogledaj post
Možeš ti pričati što hoćeš, ali nije bilo problema s komarcima, barem ne u prostoriji gdje spavamo otkako imamo pest reject - ok mozda ne djeluje za cijeli stan, nije niti bitno, bitno je da bude privremeno rješenje u prostoriji gdje najviše boravi.. dok iduće ljeto ne stavimo na pvc prozore pomičnu roletu protiv komaraca!
covjek je u pravu,to sto se tebi dogadja je placebo efekt...ako si stvarno toliko naivna da mislis da to stvarno radi onda neznam sta da ti kazem,stvarno neznam
calibrated1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 22:10   #29
Ja sam prije nekog vremena kupila u Pevecu neki strojček jer sam imala gadnih problema s miševima u zidu, iza pregrade gdje ih nisam mogla potrovati, koji kao isto tjera glodavce nekim vibracijama... I nakon dva mjeseca noćnih trka i nereda, zavladao je mir i tišina. Pa sad...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 12:18   #30
Quote:
NafNaf kaže: Pogledaj post
Jedino čega te to oslobodi je lova. Imao je prijatelj nešto slično protiv glodavaca, pa je štakorčina doslovno spavala na uređaju - valjda ga je ugodno grijao
imam i ja to čudo iz argusa uzalud bačen novac miševi se šetaju ispod toga doslovce
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 19:34   #31
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Ja sam prije nekog vremena kupila u Pevecu neki strojček jer sam imala gadnih problema s miševima u zidu, iza pregrade gdje ih nisam mogla potrovati, koji kao isto tjera glodavce nekim vibracijama... I nakon dva mjeseca noćnih trka i nereda, zavladao je mir i tišina. Pa sad...
koji to uređaj?
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 23:07   #32
mali komentar samo ...
prije desetak i više god. prof. na fakultetu je instalirao home made uređaj koji je na principu ultrazvuka tjerao miševe i dr.štetočine iz praktikuma...
bio je jedno deset puta veći od pest reject-a , al je funkcioniralo, tako da uređaji na tom principu postoje ,al kako radi pest reject to ne znam.
Lavander is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:49   #33
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Ja sam prije nekog vremena kupila u Pevecu neki strojček jer sam imala gadnih problema s miševima u zidu, iza pregrade gdje ih nisam mogla potrovati, koji kao isto tjera glodavce nekim vibracijama... I nakon dva mjeseca noćnih trka i nereda, zavladao je mir i tišina. Pa sad...
ja isto imam pozitivan iskustva s glodavcima na moru, neki uzv, talijanski kupljen u poljoapoteci za 100 kunica radi već par godina, do ona su nas mišvi i štakori opsjedali
ranselkop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 20:47   #34
Pest Reject, kad sam narucivala u mailu sam napisala, da necu valjda ispasti jedna od onih sta padaju na reklamu...na kraju se ispostavilo tako. Imam probleme sa mravima po stanu, i videci reklamu na TV, i na nagovor djece kojima su prijatelji hvalili taj aparat, narucila sam ga. I, na kraju je bilo tesko razocaranje. Dijete je ostavilo kiflu na stolu, i milion mravi je doslo na nju, iako aparat dan i noc je ukljucen u struju. Zvala sam TOP SHOP i negodovala, te rekla da cu sliku aparata i sliku mravi poslati na 24 sata, da objave, i nek ih bude stid i sram da ljudima tako nesto prodaju, mazu oci. Uvik sam bila skepticna prema reklamama, na kraju se ispostavilo da sam bila u pravu. Zakljucak, aparat je = mami pare i apsolutno nista ne valja (zaboravih reci, da ima i komaraca )
femme40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 13:35   #35
Quote:
femme40 kaže: Pogledaj post
Pest Reject, kad sam narucivala u mailu sam napisala, da necu valjda ispasti jedna od onih sta padaju na reklamu...na kraju se ispostavilo tako. Imam probleme sa mravima po stanu, i videci reklamu na TV, i na nagovor djece kojima su prijatelji hvalili taj aparat, narucila sam ga. I, na kraju je bilo tesko razocaranje. Dijete je ostavilo kiflu na stolu, i milion mravi je doslo na nju, iako aparat dan i noc je ukljucen u struju. Zvala sam TOP SHOP i negodovala, te rekla da cu sliku aparata i sliku mravi poslati na 24 sata, da objave, i nek ih bude stid i sram da ljudima tako nesto prodaju, mazu oci. Uvik sam bila skepticna prema reklamama, na kraju se ispostavilo da sam bila u pravu. Zakljucak, aparat je = mami pare i apsolutno nista ne valja (zaboravih reci, da ima i komaraca )
Nama je na pocetku bilo ok, smanjilo se, ali velim nije trajno rjesenje jer bestije svejedno dolaze - manje nego prije, ali dolaze, a ja stvarno ne mogu dopustiti da se on toliko pati s tim komarcima, ovo nam je bilo za prvu ruku, sljedece godine dolaze mreze na prozore pa ce bit ok!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:07   #36
pa ako ti stvarno ne možeš dopustiti da se on, jadničak, pati s komarcima, onda dežuraj oko njega cijelu noć i tjeraj ih. ovako si pokazala da si se lijena pozabaviti ugodom svoje razmažene mimoze (veliki minus u njegovim očima), a pride si još i bacila novac na nešto što ga uopće nije oslobodilo muka. to što su se muke samo nešto malo smanjile uopće ti nije donijelo pozitivne bodove. jednostavno ćeš morati kupiti veliku palminu lepezu, sjesti pored bolje polovice (o bože) i mahati do jutra. nemoj da ti se dogodi greška i da ispadneš iz ritma. ako koji komarac to iskoristi, tko zna što će njegovo visočanstvo reći
kim possible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 00:40   #37
zar ne možete dobiti povrat novca?
zorro14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 01:12   #38
Quote:
kim possible kaže: Pogledaj post
pa ako ti stvarno ne možeš dopustiti da se on, jadničak, pati s komarcima, onda dežuraj oko njega cijelu noć i tjeraj ih. ovako si pokazala da si se lijena pozabaviti ugodom svoje razmažene mimoze (veliki minus u njegovim očima), a pride si još i bacila novac na nešto što ga uopće nije oslobodilo muka. to što su se muke samo nešto malo smanjile uopće ti nije donijelo pozitivne bodove. jednostavno ćeš morati kupiti veliku palminu lepezu, sjesti pored bolje polovice (o bože) i mahati do jutra. nemoj da ti se dogodi greška i da ispadneš iz ritma. ako koji komarac to iskoristi, tko zna što će njegovo visočanstvo reći
OMG hahahahahaha koji je tvoj problem????

On ga je kupil, ja sam bila za to da odmah stavimo mreze jer sam ih tek nema dugo otkrila - da ih je bilo pred 13-14 godina za kupiti za pvc prozore, stavili bi ih, ovako moramo naknadno. Ne kuzim cemu takav ton. svasta!

Nit on zeli da komarci ulaze, nit ja zelim cijelo ljeto drzati navecer prozore zatvorenima, a ni gledati kako se bori s njima doma.. kad vec vani ne moze izbjeci.
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 07:59   #39
vjerujte mi,uredaj je samo varka...vec je dva mjeseca dan-noc ukljucen u struju,a musica,leptirica,paukova nista manje. I dalje se ja naivna nastavim nadati da ce pocet djelovat(mozda),sve dok mi se u kuci nije pojavio mis...jedan...a nakon par dana i drugi! dode mi da vristim...inace imam fobije od glodavaca,nadala sam se,bar cu se njih rijesit....ne nasjedajte ljudi na ovaj uredaj! reklama im je super,djelotvornost nikakva
majanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:01   #40
Quote:
majanika kaže: Pogledaj post
vjerujte mi,uredaj je samo varka...vec je dva mjeseca dan-noc ukljucen u struju,a musica,leptirica,paukova nista manje. I dalje se ja naivna nastavim nadati da ce pocet djelovat(mozda),sve dok mi se u kuci nije pojavio mis...jedan...a nakon par dana i drugi! dode mi da vristim...inace imam fobije od glodavaca,nadala sam se,bar cu se njih rijesit....ne nasjedajte ljudi na ovaj uredaj! reklama im je super,djelotvornost nikakva
Vec smo dogovorili ugradnju mreze za pvc prozore!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.