Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2008., 14:39   #361
imam ja ali ti ga necu dat
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 14:46   #362
tooooo
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 01:04   #363
dajte i meni treba
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:07   #364
Bio Mujo kod kurve i slomi mu ona "onu" stvar.
Ode Mujo doktoru i pita: Doktore sta da radim?
Doktor mu rece: Ili mesec dana lezanja u bolnici ili da ti ga zagipsamo.
"Gde doktore da lezim u bolnici, zagipsaj ti to"

Posle kratkog vremena ozeni se Mujo nevinom devojkom.
Prve bracne noci ona mu rece:
"Vidi Mujo ove oci-one nikoga nisu gledale"
"Vidi Mujo ove usne- njih niko nije ljubio"
"Vidi Mujo ove grudi- njih niko nije diro"

Pogleda ti Mujo svoj ponos u gipsu i rece: "A vidi ti ovo-neotpakovan"!!!!!!
Mikimali is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:13   #365
Otišao Mujo zaprositi estradnu zvijezdu s ciljem da je povali,a ona ga pogleda sažaljivo i upita:
-Pa dobro,kolika je tebi plaća?
-Tu negdje,oko 100 eura.
-To ti meni nije dovoljno ni za wc papir-uzdahne pjevačica.
-E, pa da sam znao da si tako usrana,ne bih ni došao-odvrati Mujo.
Rosemarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:17   #366
Zašto Mujo jebe Fatu na podu?
Da joj uđe do daske.
Rosemarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:21   #367
Usred ševe kaže Mujo Fati:
-Bona,Fato,sad se neko vrijeme nećemo vidjeti.
-Kamo ideš,bolan?-upita Fata,a Mujo će:
-E,sad ću te malo odostraga.
Rosemarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 15:38   #368
U ratu uhvatise Srbi Muju i ponude mu kako da ga ubiju:vjesanje,gasna komora ili strjeljanje.
izabere Mujo gasnu komoru i stavise ga tamo.
Nakon nekog vremena,mujo galami:
-Narode,pustajte me odavde,ugusi se!!
__________________
live and let die
LilCornFleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 15:45   #369
Uhvatili tajni agenti Muju,crnogorca i amera,da im otkriju drzavnu tajnu.Zaprijetise im da ce ih batinama ubiti ako im ne kazu tajnu.Crnogorac prvi na redu,prebiju boga u njemu,a on im kaze sve sto je znao,dolazi amerikanac,i on kaze sve sto zna i dobije batine.Dolazi Mujo na red,prebiju boga u njemu,ali on im nista ne govori.
strpaju ga oni u zatvor.A Mujo u zatvoru se udara glavom od zid i govori:
-Sjeti se,sjeti se!!
__________________
live and let die
LilCornFleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 17:16   #370
dogovorili se Mujo i Haso da uhvate par svinja i odvedu ih i jebu.Prvi naredu je Haso.Izjebo Haso nije vise mogo hodat,ide Mujo da pojebe koju svinju,kad od tamo se pocese se cut neki krikovi.
Dolazi Mujo Hasi,pita ga Haso:
-Sta je to bilo?
-Ma nista,nisam mogo jebat,ja naviko kad se jebem da se ljubim!!
__________________
live and let die
LilCornFleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:45   #371
kak se zove sin od bosanca i dalmatinke? Muje!
Maxum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 21:46   #372
Krenuli Mujo i Haso na put.Udju oni u kupe i voze se neko vrijeme kad Haso kazeogami Mujo ovdje nesto smrdi!
Hajmo u drugi kupe.Promjene oni kupe i opet Hasi nesto smrdi.Promjene oni i treci kupe iu opet isto.
Okrene se Haso prema Muji pa ga pita : jesi li se ti usro Mujo ?
Jesam,bogami a sto pitas ??
lilamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 13:33   #373
jede mujo u restoranu i dodje gubavac pun krasta i sjedne ispred njega...
mujo nastavi jest i kad je vidio guabvca skoro se ispovraca..

gubavac:vidim ja da ja tebi smetam...
mujo: ma kakvi ne smetas sjedaj dole..

i nastavi mujo jest i nakon par sekundi opet se skoro ispovraca.. i kaze njemu ovaj opet

gubavac:jooj ma vidim ja kad sam nepozeljan idem ja..
mujo:ma sjedaj dole ne smetas mi..

i treci put mujo ispovraca sve sto je imao u sebi po stolu...
gubavac:ma eto vidis smetam ti..
mujo:ma ne smetas, vec ti ovaj iza umače kruh u leđa.
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 07:55   #374
znate li kako Mujo klonira Fatu?......................................jebe ju dok ne klone
 
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 08:03   #375
takmičili se rus amerikanac i mujo tko ima savremeniju tehniku........kaže rus kod nas stroj odsječe radniku noge mi mu stavimo umjetne i on hoda normalno...................na to će amerikanac ..a kod nas stroj čovjeku iskopa obadva oka mi mu stavimo staklene oči i on sve vidi s njima
...a na to će mujo kod nas stroj čovjeku odsječe obadvije ruke..i mu stavimo vime od krave i on sve radi s tim rukama i još daje 12 litara mlijeka svaki dan...............................a na to će amerikanac ih ko je to vidio a mujo će ...pa taj tvoj sa staklenim očima
 
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 08:10   #376
išli mujo i fata u čaršiju po špeceraj, kako nemaju auto pa pješke a daleko i dok su pokupovali sve fata se jako umori. kaže muji idi bolan nađi neku sobu da se odmorim ne mogu dalje. ode mujo i vraća se kaže nema slobodnih soba ni u jednom hotelu. ima samo u jednom 2 krevetna ali 1 klrevet je zauzet. ma nema veze kaže fata samo da se odmorim odu oni tamo i sad kad su legli mujo odmah zaspe a fati neda vrag mira pa gleda šta oni rade na 2 krevetu......kad gle on njoj liže a ona će mujo,mujo gle šta on njoj radi ajde i ti meni ..ma daj fato šuti i spavaj ajde mujo molim te................i šta će mujo ajd ..........čim je počeo stane..šta je mujo šta si stao a on će ..ma ne mogu da si ju bar pošećerila......i šta će fata uzme šećer i pošećeri počne on opet i kaže deder dodaj mi naočale iz torbe....o mujo de radi šta će ti sada naočale a mujo će na to treba mi ako prdneš ode mi šećer u oči
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 12:48   #377
Umro Mujo i našao se u redu pred nebeskim vratima, gdje sveti Petar određuje tko će u raj, a tko u pakao. Čeka on čeka, a iznad njega lepršaju lijepi, blistajući anđeleki. U jednom trenutku zgrabi Mujo jednog anđela i naguzi ga. Vidio ga sv. Petar, došao do njega pa veli: "e jesi neki! Tek si umro, još nisi ni razmješten, a već griješiš! Ajd za kaznu ponovno na kraj reda."
I opet Mujo čeka satima, a porculanski lijepi anđeleki lebde iznad reda. I opet on zgrabi jednoga i naguzi ga. Vidi ga sv. Petar i dojuri do njega: "a jesi zlo jedno! Ajd za kaznu direktno u pakao!"

Nakon par dana postalo hladno, ljudi u redu pocupkivali, a iz raja se požalili svetom Petru na nesnosnu hladnoću, te zatražili da ode u pakao vidjeti o čemu se radi. Spustio se ovaj do pakla, a tamo se vrag zabundao u šal, ličke čarape na kopitima, pa puše u smrznute prste na rukama. " Što se događa"- pita Petar- " zašto ne kuriš tu vatru? Gore se smrzavamo!"
" A što si mi poslao ovog Muju!?! Sad se ti sagibaj i loži peć- ako se usudiš!" promrmlja smrznuti vrag.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 16:06   #378
Umre Mujo i ode na nebo. Dođe pred boga a kod boga soba puna satova. Pita njega Mujo kakvi su to satovi. Kaže bog: vidiš Mujo svako na zemlji ima svoj sat. Kad dođe vrijeme da čovjek umre sat stane. Pita Mujo a jeli i moj sa tu? Kaže mu bog da je i pokaže mu ga. Pita Mujo da li bi ga mogao malo vratiti unazad. Dozvoli mu Bog jer mu se svidio.Pomakne on sat i odmah se pomladi.Siđe nazad na zemlju a ono svi oduševljeni kako sad izgleda. Pozove ga direktor firme na sastanak i zamoli ga da ode i pomakne njegov sat malo unazad. Ode Mujo i nedugo zatim vraća se a dolje ga čekaju radnici iz firme. kažu mu crni Mujo šta napravi pa direktor nam u pelenama? a Mujo će na to: ma poslao bi ja njega i u pi.. materinu ali puko feder na satu.
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 07:11   #379
Došao Mujo sa terena pa kaže Fati:"Čujem da te jebalo cijelo selo?" A Fata će na to."jebeš to selo samo 25 kuća"
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 07:27   #380
-ševe se mujo i fata već tri sata,ali nitko da svrši.
legne mujo sa strane,zapali cigaretu,uzdahne i kaže:
-"šta je fato i ti se nikog nemoš sjetit?"

__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.