Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2015., 16:27   #101
Quote:
kanjar kaže: Pogledaj post
Ma daj budi muško. Stisni zube diši na nos i probaj istisnuti čep. Ne znaš kako će ti liječnik istisnuti gnojni čep ?, bolje da ne znaš, stisni zube i istisni
Stiskao sam vjeruj mi i doslovno ide van kap po kap,evo jutros je par kapi baš čistog žutog gnoja izašlo i to je to,ako ostavim bar 24 sata,onda kao eksplodira al i to je nešto malo,više osjecaj da je zrak izašao.Sve sto izade ima cijelo vrijeme isti miris.Ali razmisljam stisnut zube i proc iglom kroz to ali ovako na stiskanje je potpuno bezbolno
vandamme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 19:25   #102
Quote:
vandamme kaže: Pogledaj post
Otkad se to pojavilo dobio sigurno 3-4kg,tvrda stolica al to je rezultat loše prehrane.Ali tu gnoj je dosta teško istisnut odjednom iako je više kao voda,stiskanjem kao prištić vrlo malo izađe.Jooj malo me sramota ici doktoru za takvo nesto ali izgleda morat cu.
Ako je folikulitis onda to nece ici sa istiskivanjem, moras piti antibiotik.
Javi se LOM-u ili vuci to još mjesecima. Na tebi je da pređeš preko srama - mislis da to doktor nikad nije vidio- varas se.
On je tu da ti pomogne!
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 13:19   #103
Mene cijelo ljeto zna zabolit u predjelu debelog crijeva, nekad lagano, a jednom i tako jako da sam mislio da ću umrijeti.

Prvi put mi se to javilo prije 10 g. isto neugodna oštra bol, skužio sam da kad dugo sjedim za kompom na tvrdoj stolici da me onda uvijek nakon
toga boli, ne jako ali zaboli par puta u danu .. nekad me ne boli po 2 g. i onda se opet javi.

Ne pamtim kad me to bolilo, stvarno dugo je prošlo sve do ovog ljeta, ne znam
ima li veze sa cigaretema, ali svaki put kad malo prestanem pušiti i onda kupim i satarem kutiju u jedan dan, pa tako sutra opet onda me uvijek zna
boliti debelo crijevo ... bio sam ovo ljeto prestao piti kavu sa mlijekom i onda mi je bila stolica pretvrda i baš me bolilo ... inače kava sa mlijekom, čokolada, sladoled to me sve tjera na wc isti čas, ne toleriram baš laktozu ^^

Evo sad me ne boli već mjesec dana, osim ako sjedim na tvrdome dugo onda me malo počne bolit na početku debelog crijeva .. kolonskopiju me
užasno strah napraviti ... a prije godinu dana sam provjerio stolicu, nalazi su bili uredni.

Trebam li se zabrinuti ? ako se to prvi put javilo prije više od 10 g. valjda bi sad već ozbiljnije simptome imao , ali meni je uvijek isto hm.
__________________
Things end but memories last forever

Zadnje uređivanje Stranger FX : 03.10.2015. at 13:42.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 18:31   #104
crvenilo i lagana bol oko anusa

Pozdrav forumasi,molio bih vas za pomoc!
Googlao sam ali ne nalazim nigdje neki odgovor koji bi mi nesto dokazao ili pomogao.

Vec me jucer lagano pocelo peckati oko anusa,ali danas tijekom dana je bilo sve gore i gore,pojavilo se crvenilo oko anusa i boli dosta ili pecka nisam ni sam siguran,ali anus ne...
Jako tesko mi se kretati zbog neugodne boli.

hvala vam unaprijed
predator198 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 12:44   #105
Obavio sam jutros rektoskopiju, uff baš je neugodna pretraga, par puta me jače zabolilo .. nalaz je uredan, prepopručili su mi još jedino
magnetsko snimanje zdjelice zbog tih bolova što sam gore opisao, jer se možda radi o nekoj traumi.
__________________
Things end but memories last forever

Zadnje uređivanje Stranger FX : 02.11.2015. at 13:23.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2019., 06:04   #106
Imam tvrdu stolicu tjednima, ima i malo krvi (idem u wc jednom dnevno), a danas sam otkrio kvrzicu tocno na analnom otvoru. Hemoroidi, fisura, rak? Molim savjet ako netko zna sta moze biti.
mentals is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.