Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2009., 23:59   #1
Ginekolozi - Osijek

Eh, ovako...
Dakle, preporuke i još kojekakve servisne informacije (kako stvari stoje s naručivanjem kada se ide kod tog ginekologa prvi puta, treba li uputnica i tako to) su dobrodošle I da, po mogućnosti - ne privatni.
Zahvaljujem
__________________
Težak je , al pošto njen je lično, ja i taj kofer volim :D
buzzmala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 21:45   #2
ja (i sve moje cure s faxa) idemo kod dr.Jakobović Mirjane na jugu 2, u blizini kauflanda..žena je super..nije privatnik prvi put dođeš samo da te unesu i kad prođe 10 dana od toga možeš dolazit kad god je radno vrijeme, bez naručivanja
__________________
Insanity: doing the same thing over and over again and expeting different results.
kao-normalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 21:50   #3
Ja idem kod doktorice Galović, Donji Grad.
Nije privatnik, niti ti treba uputnica za nju.
Mislim da se ne moraš posebno naručiti.
Samo dođeš u čekaonicu, čekaš da sestra izađe i kažeš da bi se htjela upisati (ili šta već )

Dobra je doktorica. Čeka se sto godina na red jedino, al Bože moj
gimnazijalka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 03:19   #4
Quote:
kao-normalna kaže: Pogledaj post
ja (i sve moje cure s faxa) idemo kod dr.Jakobović Mirjane na jugu 2, u blizini kauflanda..žena je super..nije privatnik prvi put dođeš samo da te unesu i kad prođe 10 dana od toga možeš dolazit kad god je radno vrijeme, bez naručivanja
E, to ne bi bilo loše možda, budući da sam ja 3 min pjehe od kauflanda haha. Čisto radi praktičnosti. Kontam nazvat informacije pa pitati za br... ili ako ti možda imaš, pa mi pošalji na pm ako može
__________________
Težak je , al pošto njen je lično, ja i taj kofer volim :D
buzzmala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 19:31   #5
Quote:
kao-normalna kaže: Pogledaj post
ja (i sve moje cure s faxa) idemo kod dr.Jakobović Mirjane na jugu 2, u blizini kauflanda..žena je super..nije privatnik prvi put dođeš samo da te unesu i kad prođe 10 dana od toga možeš dolazit kad god je radno vrijeme, bez naručivanja
molim te ajd mi reci jel doktorica jakobović još uvijek na jugu 2, danas sam otišla misleći da obavim pregled,ali sve je bilo zaključano. Je li se možda doktorica negdje preselila na drugu adresu? Inače sam njezin pacijent. Ajd ako netko zna da napiše... nije pisala nikakva obavijest..
teuta01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 15:10   #6
Quote:
teuta01 kaže: Pogledaj post
molim te ajd mi reci jel doktorica jakobović još uvijek na jugu 2, danas sam otišla misleći da obavim pregled,ali sve je bilo zaključano. Je li se možda doktorica negdje preselila na drugu adresu? Inače sam njezin pacijent. Ajd ako netko zna da napiše... nije pisala nikakva obavijest..
Dr. Jakobović je još uvijek na Jugu II, ponedjeljkom i srijedom radi poslijepodne, prima knjižice do 17:30h.
Ja sam bila jučer
Evo ti i broj telefona za svaki slučaj 031/502 011
ireas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 20:15   #7
Question

Quote:
ireas kaže: Pogledaj post
Dr. Jakobović je još uvijek na Jugu II, ponedjeljkom i srijedom radi poslijepodne, prima knjižice do 17:30h.
Ja sam bila jučer
Evo ti i broj telefona za svaki slučaj 031/502 011 begin_of_the_skype_highlighting              031/502 011      end_of_the_skype_highlighting
e odlično, hvala na odgovoru. a jel mi možeš reći točnu adresu ili makar ovako objasniti gdje se nalazi, jer ja očito nisam kucala na prava vrata. i ja sam jučer bila kod nje,ali vrata su bila zaključana... sad mi ništa nije jasno...
teuta01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 22:55   #8
Bok! Jel mi može netko preporučiti neku ginekologinju u osijeku koja je dobra i koja ne kvoca i ne prigovara? thnx
pearl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 00:08   #9
bila sam neki dan kod tri ginekologije i sve su mi rekle da u osijeku više ne primaju.. da samo dva ginekologa primaju od kojih je jedan u čepinu i ima 70god, a drugi je u retfali i ne vole ga baš.. a meni treba ginekolog
pearl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:31   #10
ajoj treba i meni ginekolog
ne bi nekog bezveznog, pogotovo ne za prvi puta...
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 14:51   #11
preporučila bih dr jakopović, stvarno je jako dobra, ali mislim da joj je prošli put kad sam bila na pregledu pisalo na vratima da više ne prima pacijente
__________________
Težak je , al pošto njen je lično, ja i taj kofer volim :D
buzzmala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:53   #12
Ja idem kod dr. Laušin. Privatnica je, ordinacija joj je pored westa praktički. Super je ovako, stvarno, i ona i sestra su jako ljubazne i stručne i sve. Ako netko treba broj, slobodno pitajte pa pošaljem na pm il tu napišem ako se smije
Hedonistkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 20:59   #13
evo da i ja nešto pitam....
pošto u ordinaciji dr.Jakobović više ne upisuju pacijente
dali biste mi mogli preporučiti nekoga drugoga
a da nije privatnica i da se nemora čekati 100 godina na red
lilliang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 18:01   #14
Quote:
gimnazijalka :) kaže: Pogledaj post
Ja idem kod doktorice Galović, Donji Grad.
Nije privatnik, niti ti treba uputnica za nju.
Mislim da se ne moraš posebno naručiti.
Samo dođeš u čekaonicu, čekaš da sestra izađe i kažeš da bi se htjela upisati (ili šta već )

Dobra je doktorica. Čeka se sto godina na red jedino, al Bože moj
Quote:
pearl_ kaže: Pogledaj post
Bok! Jel mi može netko preporučiti neku ginekologinju u osijeku koja je dobra i koja ne kvoca i ne prigovara? thnx
Ja isto idem kod te doktorice,meni je super
Za preporuku.
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 11:18   #15
Imam pitanje!
Dvoumim se između Dr. Laušin i Dr. Matkovića..tko je bolji?
Isto tako bilo bi dobro ako bi netko napisao kako se krecu cijene pregleda?
To ce mi biti prvi put da idem kod ginekologa..pa me zanima sto da očekujem i koliko ce me koštati?

Hvala!
__________________
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Dreamer-girl89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 14:39   #16
Quote:
Dreamer-girl89 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje!
Dvoumim se između Dr. Laušin i Dr. Matkovića..tko je bolji?
Isto tako bilo bi dobro ako bi netko napisao kako se krecu cijene pregleda?
To ce mi biti prvi put da idem kod ginekologa..pa me zanima sto da očekujem i koliko ce me koštati?

Hvala!
Ja sam išla kod doktorice Laušin i žena je stvarno ok. Isto mi je to bilo prvi put da idem kod gina.

E sad, ja sam bila kod nje prije nekoliko godina, UZV i pregled sam, koliko se sjećam, platila nekih 350 kn.

Mislim da ti je sam pregled nekih 150 kn(osim ako nije poskupilo u međuvremenu), UZV je uvijek malo skuplji od pregleda.

A ako ideš vaditi brisove ili papu, e to već malo više košta, ovisno šta se radi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 14:53   #17
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ja sam išla kod doktorice Laušin i žena je stvarno ok. Isto mi je to bilo prvi put da idem kod gina.

E sad, ja sam bila kod nje prije nekoliko godina, UZV i pregled sam, koliko se sjećam, platila nekih 350 kn.

Mislim da ti je sam pregled nekih 150 kn(osim ako nije poskupilo u međuvremenu), UZV je uvijek malo skuplji od pregleda.

A ako ideš vaditi brisove ili papu, e to već malo više košta, ovisno šta se radi.
Hvala na odgovoru!
Prvi put mi je a imala sam spolne odnose, pa ne znam sto ce sve trebati raditi.

Jesi dugo čekala da dođeš na red?

Inace, doktorica Laušin mi je bila susjeda..prošle godine i činila se baš oke. Nadam se da je takva i na poslu.
__________________
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Dreamer-girl89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 15:04   #18
Nisam, za 3 dana sam došla na red.

Ma ja kad opet budem nešto trebala privatno idem kod nje.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:47   #19
Quote:
Dreamer-girl89 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje!
Dvoumim se između Dr. Laušin i Dr. Matkovića..tko je bolji?
Isto tako bilo bi dobro ako bi netko napisao kako se krecu cijene pregleda?
To ce mi biti prvi put da idem kod ginekologa..pa me zanima sto da očekujem i koliko ce me koštati?

Hvala!
Ja sam za pregled platila 200 kn A budući da nisam bila kod dr. Matkovića, ne bi znala ko je bolji, ali već rekoh da je dr. Laušin zakon
Hedonistkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 13:21   #20
Quote:
Hedonistkinja kaže: Pogledaj post
Ja sam za pregled platila 200 kn A budući da nisam bila kod dr. Matkovića, ne bi znala ko je bolji, ali već rekoh da je dr. Laušin zakon
Ma onda cu ici kod nje. Jel se prvi put placa samo pregled ili se jos nesto treba raditi? Malo sam neinformirana..
__________________
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Dreamer-girl89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.