Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 15:09   #2161
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Napravih Gipsyinu tortu od naranci . Hladi se u frizideru. Sutra ju rezem.

Usred mixanja biskvita mi je umro mixer i sad cu si morat kupit noviiiii , da uopce ne spominjem da sam morala rukom do kraja mijesat.
Koju - br.1 ili br.2

Mikser Meni se to dogodilo pred par godina na Badnjak, taman počela raditi prvi kolač I nemoj stavljati tužni smajlić kraj "sad ću si morati kupiti novi" - da ja to napišem vjerojatno bih uz to stavila ili barem
ta.ja is offline  
Old 03.05.2010., 16:30   #2162
Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
4 jaja
4 naribane jabuke
1 šalica ulja
1 šalica šećera
1 šalica glatkog brašna
1 šalica grožđica
1 šalica mljevenog rogača
1/2 šalice mlijeka
5 dag mljevene čokolade
1 prašak za pecivo


Priprava:

U posudi pomiješati jaja, šećer, brašno i prašak za pecivo, jabuke, ulje, grožđice, rogač, mlijeko i čokoladu. Dobro ručno izraditi dok smjesa ne postane kremasta. Izliti u namašten kalup ( može i za tortu) i peći 30 minuta na 180 stupnjeva. Preliti, po želji, čokoladnom glazurom ili servirati s tučenim slatkim vrhnjem.

U slast!


Inače se rogač koristi umjesto oraha, ne znam točno u kojem omjeru.Možda 1: 1?
Odličan! često ga spremam
ovnica is offline  
Old 03.05.2010., 17:03   #2163
Quote:
margarita kaže: Pogledaj post
trazim recept za kolac s rogacima

neki koji ste probali i znate da je super

moj muz nije nikad probao rogac pa hocu da mu prva prilika bude super

Odličan je onaj što je napisala @Eyecandy. Ima ih još:

KOCKE OD ROGAČA

3 jaja
1 šalica šećera
1 šalica mlijeka
2 šalice brašna
1 šalica rogača
5 žlica ulja
5 žlica ruma
1 prašak za pecivo (pzp)
korica od limuna
šećer za posipanje

Pjenasto izmiješaj žutanjke i šećer. Dodaj mlijeko, brašno s pzp, rogač, ulje, rum i koricu od limuna. Na kraju dodati izrađeni snijeg od 3 bjelanjka.
Smjesu lagano miješati, izliti u namašten pleh i peći na temp 180-200 C oko pola sata.
Pečeni kolač posuti mljevenim šećerom.


PITA OD ROGAČA

40 dag brašna
6 dag šećera
20 dag maslaca ili margarina (mast je najbolja)
2 žutanjka
1/2 praška za pecivo (pzp)
1 kiselo vrhnje

Zamijesi brašno, šećer, mast, žutanjke, pzp i vrhnje.
Tijesto podijeli na dva dijela i pusti da malo odmori.
Jedan dio tijesta razvaljaj, stavi u pleh nadjeni sa slijedećim nadjevom:

15 dag rogača
3 dcl mlijeka
25 dag šećera
18 dag brašna
1/2 vrećice pzp
1 dcl ulja
snijeg od 2 bjelanjka
sok od 1 limuna
5 dag čokolade za kuhanje (možeš naribati, možeš rastopiti)

Na ovaj nadjev stavi drugi dio tijesta i peci na temp od 180 C 40 min.

Probala sam i još jedan. Na nadjev od rogača dodala sam svježeg sira. Kolač je stvarno odličan!

Dobar tek!
ovnica is offline  
Old 03.05.2010., 17:23   #2164
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Koju - br.1 ili br.2
Hm, 2? Krema od slatkog vrhnja, cokolade i narancinog soka.

Quote:
I nemoj stavljati tužni smajlić kraj "sad ću si morati kupiti novi" - da ja to napišem vjerojatno bih uz to stavila ili barem
Mhm, dragi je bez posla, a meni trecina place ode na kredit. Ne volim neplanirane troskove . No rekla je mama da ce mi kupit povodom rodjendana novi, pa ajd .


Prijavljujem i kekse izvadjene iz pecnice prije 20 minuta, peanut butter cookies .
Doria is offline  
Old 03.05.2010., 22:16   #2165
Ostala sam dužna SLIKU TORTE ferrero rocher koju sam nedavno radila
the redCat is offline  
Old 03.05.2010., 23:48   #2166
ja sam večeras pravila baklavu(za sutra-ali je već pola nema)
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Old 04.05.2010., 12:25   #2167
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Hm, 2? Krema od slatkog vrhnja, cokolade i narancinog soka.

Mhm, dragi je bez posla, a meni trecina place ode na kredit. Ne volim neplanirane troskove . No rekla je mama da ce mi kupit povodom rodjendana novi, pa ajd .
Sad razumijem tužnog smajlića, ali evo dobit ćeš novi za rođendan pa super.

Što se torte tiče, potvrđujem da je to broj 2

Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Ostala sam dužna SLIKU TORTE ferrero rocher koju sam nedavno radila



Ja sam ju radila samo okruglu (26 cm) pa me zanima da li ti je bilo dosta kreme za sve ili si je napravila više nego za tortu. Meni od kreme ostane taman 2 žlice meni i 2 žlice dragom
ta.ja is offline  
Old 04.05.2010., 12:43   #2168
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Što se torte tiče, potvrđujem da je to broj 2
A ja potvrdjujem da je super . Razrezala je da dam baki komad prije sat vremena .
Doria is offline  
Old 04.05.2010., 12:49   #2169
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
A ja potvrdjujem da je super . Razrezala je da dam baki komad prije sat vremena .
Baš mi je drago da ti se sviđa.

Taj kolač peku sve moje frendice koje inače ne znaju niš' ispeći - jer je jednostavan, a čokoladan.
Gipsyqueen is offline  
Old 04.05.2010., 12:52   #2170
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Ostala sam dužna SLIKU TORTE ferrero rocher koju sam nedavno radila
Može recept?
ovnica is offline  
Old 04.05.2010., 13:01   #2171
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago da ti se sviđa.

Taj kolač peku sve moje frendice koje inače ne znaju niš' ispeći - jer je jednostavan, a čokoladan.
Super je , hvala ti puno . Vec razmisljam jel bi ga mogla napravit s limunom? Ili s sokom od visanja? Mmmm
Doria is offline  
Old 04.05.2010., 13:05   #2172
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Super je , hvala ti puno . Vec razmisljam jel bi ga mogla napravit s limunom? Ili s sokom od visanja? Mmmm
Ma nema na čemu.

Ne znam baš za limun. Općenito nisam ljubitelj kombinacije limuna i čokolade. Nekako mi ne paše u čokoladni biskvit.

Višnje bi vjerojatno bile ok i mislim da bi se fino slagale s čokoladom.

Moja frendica je u onu čoko-kremu stavljala kokos, a probala je i sa smrvljenim lješnjacima i orasima. Ja nisam isprobala te kombinacije, ali vjerujem da je fino.
Gipsyqueen is offline  
Old 04.05.2010., 13:13   #2173
Ma, ja volim limun, pa mi je on prvi pao na pamet . Budem se ja vec poigrala, sad mi slijede jos neki rodjendani i sestrina krizma, pa ce biti razloga za isprobavat . No prvo mi je sljedeca na redu isprobat Ferrero, na cekanju mi je vec vise od sest mjeseci .
Doria is offline  
Old 04.05.2010., 13:21   #2174
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Ma, ja volim limun, pa mi je on prvi pao na pamet . Budem se ja vec poigrala, sad mi slijede jos neki rodjendani i sestrina krizma, pa ce biti razloga za isprobavat . No prvo mi je sljedeca na redu isprobat Ferrero, na cekanju mi je vec vise od sest mjeseci .
Verzija Đipsine torte isprobana s višnjama maraškama.
Koncentriran sok od namočenih višanja i očišćene višnje u tijestu.Tijesto natopljeno maraskinom ili sokom od višanja iz šećera.
Savršenstvo.

Zadnje uređivanje Dlapek : 04.05.2010. at 14:44.
Dlapek is offline  
Old 04.05.2010., 14:34   #2175
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post




Ja sam ju radila samo okruglu (26 cm) pa me zanima da li ti je bilo dosta kreme za sve ili si je napravila više nego za tortu. Meni od kreme ostane taman 2 žlice meni i 2 žlice dragom
Nije dosta kreme
Kore (biskvit) sam pekla u tepsiji 36x21 cm i tako da je ono što je po recept za cijelu okruglu tortu, meni bilo za jednu koru.
Krema isto dupla količina (otišla cijela velika nutella)

Quote:
ovnica kaže: Pogledaj post
Može recept?
Evo recept a i cijela tema o torti
the redCat is offline  
Old 04.05.2010., 22:23   #2176
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Nije dosta kreme
Kore (biskvit) sam pekla u tepsiji 36x21 cm i tako da je ono što je po recept za cijelu okruglu tortu, meni bilo za jednu koru.
Krema isto dupla količina (otišla cijela velika nutella)


Evo recept a i cijela tema o torti

Puno ti hvala! Po receptu vidim da je torta bomba
Hvala i za temu o torti, vrlo je korisna (tema)
ovnica is offline  
Old 05.05.2010., 09:23   #2177
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
A ja potvrdjujem da je super . Razrezala je da dam baki komad prije sat vremena .
Jesi namočila biskvit sa sokom od naračne? Ja sam ustanovila da mi je to bio korak viška u proceduri i drugi put ću napraviti bez. Ni inače ne volim da su biskviti natopljeni sokom, likerom ... i ovo mi je bilo prvi put da doma močim biskvit - i dalje nisam ljubitelj toga

Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Nije dosta kreme
Kore (biskvit) sam pekla u tepsiji 36x21 cm i tako da je ono što je po recept za cijelu okruglu tortu, meni bilo za jednu koru.
Krema isto dupla količina (otišla cijela velika nutella)
Dalo se i pretpostaviti. Nadam se da je ostalo u posudi i malo kreme za polizati - tako je najbolja Ja moram stražariti pred frižiderom dok je krema unutra, a biskvit se hladi, jer bi suprug svako malo zavirivao unutra
ta.ja is offline  
Old 05.05.2010., 09:33   #2178
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Jesi namočila biskvit sa sokom od naračne? Ja sam ustanovila da mi je to bio korak viška u proceduri i drugi put ću napraviti bez. Ni inače ne volim da su biskviti natopljeni sokom, likerom ... i ovo mi je bilo prvi put da doma močim biskvit - i dalje nisam ljubitelj toga
Jesam. Bas mi pase, po rubovima su se one mucice od naranci (pulpa?) stopili s cokoladom i to mi je bas fino . I nije mi mokar biskvit, bas je dobro upio. Al dobro, ja volim mocit biskvite, s kruskovcom sam se recimo znala zaigrat .
Doria is offline  
Old 05.05.2010., 23:15   #2179
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ma nema na čemu.

Ne znam baš za limun. Općenito nisam ljubitelj kombinacije limuna i čokolade. Nekako mi ne paše u čokoladni biskvit.

Višnje bi vjerojatno bile ok i mislim da bi se fino slagale s čokoladom.

Moja frendica je u onu čoko-kremu stavljala kokos, a probala je i sa smrvljenim lješnjacima i orasima. Ja nisam isprobala te kombinacije, ali vjerujem da je fino.
A to je? ......
ovnica is offline  
Old 05.05.2010., 23:17   #2180
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Verzija Đipsine torte isprobana s višnjama maraškama.
Koncentriran sok od namočenih višanja i očišćene višnje u tijestu.Tijesto natopljeno maraskinom ili sokom od višanja iz šećera.
Savršenstvo.
Đipsica je izgleda ekspert za torte Ako može, o kojoj je ovdje riječ?
ovnica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.