Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2014., 15:20   #41
nije mi važno to što jesi
to tvoje drkanje i želja za kolačima i kavom
buđenja
uvijek ista
ne stvaram svjetove kojih nema
iza zrcala
il ispred
vjerujući u vječnu ljubav
anđeli su budni
i nad zagrebom i nad berlinom
moje suze jednako malo vrijede
voljela sam
oh da voljela
onu polutku nepostojećega
smrt svim bogovima
daj da prebivam u tebi
ukoliko te ima
luđaci
viču na trgovima
na kojima rastu tulipani
čijim stapkama prerezat ćemo si grkljane
ionako
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 01:45   #42
šutke preskačući zaostala zvona
mi nemamo drugog groba do ovog
nas nema
zapečaćenih
na križanjima
gurkajući se
na samoj ivici
znaka
heil!
za još jedan puni krug
iz kojeg ni ovaj put nećemo izići
zadovoljni
snimkom
cut
režija
sa samo malo sufliranja
jednom ipak
razrezat ćemo utrobu noći
čuvaj mi mjesto
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 03:48   #43
la hora es

nedovoljno zastrta
značenjem
a oni nisu ti
koji primaju otkupninu
za ptice pjevice
unakažene
nepostojećim odrazom
oni stižu
s druge polutke
glasolalije
u ovaj kasni čas
razabirem
da sat mi stoji
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 03:53   #44
nepokoreni gradovi

putujem tvojom tugom
tamo
gdje ne vjeruješ da možeš dospjeti
ne slijedeći upute
ni program
u točki
naših privida
nedokazanih
polomljenom istinom
na koju znam da ćeš pristati
jer ja ipak živim
iako bez volje
čujem
iste ptice
od kojih smo sazdani
nečijom zabunom
ne popuštam
suncu
oblikovala me tvoja nemoć
bestjelesnog
koji ne stiže
oporuke nisu potrebne
pjevačima s one strane rijeke
vrijeme je tu
da se zaboravi
mi
uvijek pred istim vratima
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 05:59   #45

Nisam stizala, prepričavajući nanovo i nanovo svoj život. A oni, odavno su izbjegli osudi. Kao i ti, iskupljujući se radom, kao i dobro usvojenom ljubaznošću, svugdje prihvatljivom. Nije nevidljivo zbivanje to što kiši, već što mi nismo nosili kabanice. Imao si snažnog prijatelja. Nije bitno samo to što si uvijek odmah za njom dizao pivsku čašu i što si se trudio smijati u isto vrijeme. Bio je to i isti kafić onog istog gradića kojeg nikako nisam uspjevala zaboraviti. Na raskrću je bio križ. Na svakom raskršću je bio križ. Nagnuo si glavu otkrivajući koliko je moguće goli vrat, nježnog pogleda, kakav do tada kod tebe nisam zamijetila. Ona je mekom gestom vrtila uvojak kose.

Nisam vaš čovjek, vaša žena.

Govorio si da me voliš. Govorio si da želiš samnom ostati. Nisam znala što znači to što zijevneš svaki put kad u prolazu uočiš neku ženu. Sve češće si u društvu popravljao kosu. Netko mi je bio rekao: "Ako sad ne odeš, nikad više nećeš moći otići!"

"Ne sudi one izvan Kruga", zapisano je.

Još tada, vidjela sam starca s dugom bradom, koji je, kao i ja, čekao na red u banci. Oduvijek mrzim banke. Naravno da sam krivo potpisala i da ni bankovnom činovniku nisam u tom trenutku bila nedostupna, ma koliko sam to željela. Starac me pogledao, učinilo mi se s prijekorom, i izišao. "Hoćeš samnom na kavu?", upitao si na mobitel, dok sam čekala na ljuljački u obližnjem parku. Ni na ljuljački naše terase nije mi bilo do kave, ni jela, na silu si mi ugurao breskve i grožđe u usta. Kiša je počela divljački padati i to me natjeralo u grčevit plač. Ti ne podnosiš kad plačem i onda me posebno mrziš.

U noćima, kao što je ova, pratim tvoj pogled ispod zatvorenih kapaka i dobro pazim da ne hrčeš. Bojim se da ću morati otići. Saznala sam, ima već dosta, da i tebe zovu i da ćeš s njima poći. Tvoji ljudi. "Kod meditacije stvaraju se nove duše", rekao si jednom. Više se toga ne sjećaš, a ja više ne meditiram.

Još uvijek sam na cesti. Ti s lakoćom prolaziš kroz vrata. I njih vodiš sa sobom. Sve njih. Tvoje žene.

I onomad, dok sam prošla kroz njegovu zjenicu, puno prije no što si ti pronašao vrata, vračajući se istim putem, shvatila sam da to mora biti sada, taj Grad u koji trebam stići.

"Zašto vam se ne sviđa vaša uloga?", upitana sam. Jel se Judi svidjela njegova? Silencium!

Ne znam se služit kartama, makar ih imam u izobilju.

Kišilo je i još uvijek kiši. Kišit će još dugo.
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 18:18   #46
seeing through the game

i tako izvadi pištolj iz ladice
računajući vrijeme unatrag
kroz stakla prozora
opasanog
gorkom kaduljom
ni naše oči
ponavljajući
lelujava gibanja
od zida do zida
dok me traže
grčevito
i nadamnom bdiju
prošavši kroz otvor
pištoljske cijevi
noći
na izmaku
viđenog
bijega
iz utrobe
nisu zalud zjapili promukli poput otrovanih stada i ne znajući za sav gnjilež
ispred ustajalih sjenica
govorim o livadi
i čuj znaj da neću stići na te pašnjake tražeći svoju krv niti tvoju
(ne) odupirući se hladnom vjetru neprobojnom
i to zrno
olovno
nismo smjeli dati na uvid
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 18:19   #47
neke su krotke balade pokorne
čekajući na gradove
zarobljene u vazi
ispod mog balkona
tugujućeg bršljana
prvi su bili oni koji nisu stigli
a onda mi
nikad utješeni
odsutnim obalama
bez ptica
na bridovima stakla
uzdižući one što vješaju svoje sjene
o izdvojene krhotine
nije mi do bijelog
traga na svečanosti
i makar stepeništa vodila do samog obzora
pada
premještajući se nestrpljivo s noge na nogu
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 14:49   #48



Namjestili smo bolje naše oklope, šaleći se u krugu. U susretu sa zabačenim orguljama, rogovi bi se rastakali u bijeli veo. Zvonile su barke na okupljanje ispod stijega, ali ne kao prvi put, već dolje od usahle doline, što nekad je bila more. Ispod površine opipljivog. Mi smo znali za te gradove, ali ja nisam znala za vas, kao što ni danas ne znam. Očekujući van grotla (toplog stada) istkati put kroz šikarje neona. Padalo je ljubičasto. Dovodilo me do ruba očaja. Do ruba s kojeg bih se strmoglavljala, uvijek nanovo, pridržavajući svoj šešir. Zato vrijeme je da pođem. Opasana briljantovim plavim. Iznenada, četkajući kose kroz eone, i ne mareći za povorke, ni uzvanike, što po kandelabrima rasvjetljenim vrtovima šetkali su... U rovove! Ni moja krila nijema, kao ni oboružane mi oči nevidom. Prije no što me pogode, u metu, preselit ću središte van kule, one iznad samog obzora Nepostojećeg, gdje mrak tek treba iscrtati, obgrlivši obje polutke. A mi (?), slijepi na boje, vabili smo zeleno da padne u zamku. Priđi bliže, ne boj se, zar ne vidiš da me nema?!
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 20:46   #49
Zmaj
od ruba kamenog
otvora
ne ispraća
svu prozirnu
utrobu
vatre
prolazeći
sa svitom
ne nadaj se
zelenom
osmijehu
mojih plaćenih novčića
što
padaju
s otoka
neba
pro
vida
za
To
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 15:48   #50
Razbijene su lađe što krile se k horizontu Horozone pod teškim mrkim tenkovima od olovne krvi. I nijedan Među njima. Režu ponovo sve obruće, vatra spašava sjene i njihove Duplje. Prijeđimo u nove Dvorce. Odavno su napuštene tvrđe. Nemamo Riječi. Nije do daha, nit duha, prelazimo ograde i dotičemo se onih otoka koji nas ne očekuju. Nije do kiše, krvlju razapete po plavičastim žilama. Svi bi mi da dezertiramo. I tvoje oči, moje, naši zeleni zubi, poput kivnih pasa, udaljenosti svjetlosnih Ptica. Naravno da prelazimo uvijek ponovo kraj Saturna, Satirikona, njegovih skorpionskih bodlji. I nađe vode ne prilaze ni jednoj zemlji. Odavno smo napustili. Tko? Ja? Vođa? Jer ti si samo Ogledalo moje davno promašene smrti. Ne volim lijeno da padam rađajući okovane krugove dima. Sve mi to snimamo. Nije da je prvi put. Ovdje. Mi miraze zbrajamo. I nije više ostalo ni Novčića.

Padajte lagano!!!
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 07:44   #51
Iza svih obzora zastrtih kapima vode nema nikog u raju da pjeva onu istu skladbu zapisanu na početku. Izvori otuđeni. Teku rijeke pive, plave od Smrti. I ništa nijemo da podaje se Tebi. Kad iza svakog ugla razbijenog stakla, stalaktiti, stalgmiti, i mi uvijek isti, uvijek sama, moje pustinje, vlakovi i sunce, crno sunce, vrlo udaljeno. Zato kažem Uvijek prodajem nasmiješene pse i na vagu stavljam zeleno i crveno. Oštricom mača sječem pozdrave. Oči, neki dlanovi, iza bijesnog laveža, kafića na kristalnim granicama. Mi ni ne tražimo more. Nije naša voda, do ona Oka. Sloboda, ali što, kad želimo biti roblje, naših osrednje pripojenih naočala. Gledam kako me nema, uvijek ponovo. Nije Tuga ta koja jedino dolazi u valovima vjetra, zrnca Pijeska. I tu i tamo koji gladni gušter. Zelen, kao i Mi.
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 12:45   #52
Svidja mi se tvoj opus. Ti se bavis matematikom?
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 18:38   #53
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Svidja mi se tvoj opus. Ti se bavis matematikom?
Gracias, Warpedcat, evo me s neke planete, eto, izračunaj putanju...
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 19:01   #54
posjetnica
svjetskim i svemirskim silama
podozrivo obijajući
vrata zida plača
neminovno odbacujući
ono
mea culpa
jer tako iz plovila oko plavetnog obzora oka
neke izravne pogodbe
jedan mali kiosk
jedan pozdrav panu
jedna bezizlazna smrt
da se podaš ponovo
istoj ravnoj crti
po kojoj davno još mali princ
skrivao je slona
jer mi znamo
da ne prebiremo po koracima odsutnih
kao i nepostojeće lađe
mantrajući na zahodu
živahno
jutro
jutro
što stiže iza zastora
oh ubojice
kidam nalijevo
whatever
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 22:39   #55
zgrušeni
prvotno priljubljeni
na okovane
krijeposti
zli psi
zelenog neona
dokazuju suprotno
a požuda zbilje
drobi jednu sjenku za drugom
pokušavam otvoriti
kriva vrata
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 21:26   #56
sjena
pognuta nad
ubojstvom
razočaranih ptica
razgolititi meso
ne posjedujem janjce
ni ovčare
pastiri s kukastim štapovima
gladni satovi
a ja iznova
javljam se
potrošenim govorom
mrtvih
mrtvih
što kao i ja
provlače svoje ostatke
kroz ribareve mreže
mrzimo prugasto
proždiremo zeleno
ne prodajemo drvene kućice
ne palimo slamu
koju ne posjedujemo
vječiti čuvari
s kojima nesretno ljubujemo
ptice
krišom
ponovo stižu
na jezera
nimfe
se ogledaju u vodi
mrzimo vodu
i vodiče
pogubile smo se
po sivim
obroncima
posljednjih svjetlećih planeta
uglovi ulice
bah
k
suz
suze
nisu dovele do potopa
ti i ja
bah
pristrani suci
većinske stranke
mrzim zastave
dok budale
kose travu
nakon kiše
volim
posjedujem
blatnjave
okuke
smrklo se
jer struje nema
tesla je sve pozaboravljao
zobajući premasni kikiriki

mrzimo poeziju
gladni smo bolesničkih postaja
posred kolodvora
velegrada
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 21:26   #57

Nismo mogli podnijeti zastave. Prije no što bi vlakovi drevnih ikona zastajali na redovnim prijelazima zime, one bi polijegale svoja mirna krila po stopalima tračnica. Zato je zaborav stizao noću, uranjeno. Po greškom prikradenim gradovima, mi bi se penjale, ne mareći za mrtva tijela kojima smo koristile zvona. Zvona, podignuta na sam vrh litice, što se nije vidjela od magle. Zidovima zabranjene okomice. Nije pobjednik onaj koji vrelim licem uronjen u klokotanje vode i kruha steže svoje udove na klijetkama nedonošća. Ne, ne podnosim krivnju onih što su stigli prerano, a da nitko nije ispraznio dvoranu od lampiona i konfeta i porazasutih uvojaka. Zabranjujem rastanke ispod mostova ugrijanih vatrom zapaljenom u metalnim bačvama. Jer gladne smo i mi, iako nerazgovijetno trošimo ono prugasto smeće kojim se hrane šeširđije što imaju svoje crkve. I zato ne padam ni malo ispod svog poglavlja u kojem uvijek pigulim isto, ne vjerujući pozornici, a nit vještim glumcima, nagovorenim na beskućništvo. Moji mostovi nisu rječni, nego izazvani onom bujicom strašnih vodiča metalnih oklopa. Zazovi još jednom obzor, nikad ne treba istrijebiti ni jedan rukavac zasljepljenih pristaništa.

Počni.

Razlika je to što dodaješ kap po kap u vrelo ulje ceste. Zamiru hodnici negdašnjih grobara. Jednom će pojesti jabuku. A rodnu grudu izvrnute zemlje prebaciti preko pleća zadnjih, kao i prvih. Moji su oni, i to neznanje je blistavo prašinom. Robuju leptiri svojim ružnim zelenim lampama. Ako noć počinje gudalom trijebiti mrtve, oni stižu sve glasnije vičući: "Izralski narode, želimo davno dolje ispod svih vaših hramova!" Ubijeni nerođeni i pepeo paperja. Zbroji i idi. Voze se svjetla u grumenima, ostavljajući prugu po ostavštini neba. Mi smo izmislili sami sebe i patent predali izvršnoj vlasti male lutkarske kuće. Vrijeme je za izvoz. Izrode! Po hrabrim trovačima koji kupuju naše otiske, ne bi li njima razvrstavali svoje omamljene vojske. Ne biram što li će računati oni s glavnih ulaza u velebna zdanja, koristeći slavohlepno svoj novac. Naše opcije nisu otvorene niti izviđačima. Komisar je jednu lutku napuhao i iskoristio je noćas. Natjerat ćemo ga da i to prizna. U susret vlažnom zraku vlasti, mi ne pušemo u nove trublje. Po stepeništu ohrabrenih riječi.

Mjesta imaš dovoljno, očaja i vremena, koje se urušava samo u sebe, proizvodeći valove. Dok meditiraš na prste ponovljenu sluz sekreta, ovlažujem usnice, ne sikčući na lovce što, poredani na stupovima kreveta, vrebaju na prvo vibriranje slabe svijesti. Nožice čegrtuše, iz drevnih dveri šiljate jezičke odapinju u grotlo neotpečaćene slasti ravno u točki iza tvog počela. Za mene ima još imena! Ti si svoje prikovao pokornom prolazu zaboravljivog groba, kojim bi da osvajaš još jednu planinu ili planetu, kao porobljenu lutku dobro ispitanu iglicama. Naše tajno zdanje, sasma iza baroknih zavjesa, ne pati za uzdizanjem spirale što ne htjedne srasti sa tvojom i mojom vibracionom zonom. Bistri zombiji brzo uče. Klonovi, klaunovi i sluge visokog napona. Ali ja ne prodajem igralište, niti i jednu od školica.

Svakom kretnjom s mene spada željezna ostavština sjećanja i rađa nova kraljevstva duž puta pohotnih kolutova, onih koji nikada neće ovamo dospjeti. Moje su djeveruše preko obala djevičanskog djetinjstva. Pogledaj lijepe demone kako pokazuju svoja gola ispijena ramena i otkrivaju voljnost volje. Za svakog smo ovdje na raskršćima, s mekim povezom oko nježnih nam prepona. Kako slijede kolone križara s odvažnim razlozima za silovanje nezaustavljienih kula. Krilati su očajnici ispustili svoje vjeđe na sam rub smrti iz kojeg težište treperi lijevo desno neuhvatljivim pomacima zjenice. "Dozvolu, molim!", ispriječio se pri tom.

Neka, neka... Porobili su odavno časnu momčad odlučnog stava, ne miješajući stanice sve do nerazaznavanja. Pa odredište mora položiti svoju prvu oznaku odanosti. A ti me ne ispituj o rađanju nove tvari u samom središtu univerzuma. "Jesmo li dostigli brzinu kojom gladuju olovni? ", dječačić me fiksira s nenahranjivim očekivanjem. Objeručke sprovodeći zapovjedi klatna, nije bilo potrebno crpiti crno zlato da bi svo ono toliko zvonjeno obećanje stiglo prvo. I zato postoji valjan razlog. Isto je to "nemanje" kojim me hvataš u mrežu, ne bez prstima dohvaćenih vratašca zatvora. Nemamo sreće, pa da pripalimo letjelicu koja će svo to kruženje simbolično popratiti ambalažom razapetog svjetla. Za tebe i mene. Jer kao da će netko biti tamo i kad rat završi jednom zauvijek, bez da se stigne na opijene pašnjake. Voljom otkupljenog svećenstva raznobojnih smotuljaka blaženstva. A nigdje ni zaklonjenog pogleda iz i jedne kukuljice. Opipljivi vojnici maženi suncem tjeraju jarebice niz padinu. Pošto poto pogođena meta.

Prije no što sve počne i završi, biti ćemo tamo, iako su u usporedbi s vrleti prvotne porazrušene zone, toliko odmakli da koplja nije moguće prekrižiti. Naši su romaneskni izgledi razoružali ovojnicu. Koliko moguće po osjetljivosti. Uvijek je oporučno ostavljeno ovdje: meni. Ti uzmi il ostavi.
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 23:32   #58
zbrisane komete
istraživale su
odronjene mrvice kruha
pale pod kule od stola
raznobojni trgovci
prodavali su doista
kavu
za zlaćane novčiće
moji prisutni psi
pozdravljali su gospodina
s šiljatom kapom
more
nikad
nije
stizalo
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 14:28   #59
Umetnuti stihovani stil, ljestve, jedan!

Svi psi izašli su na ulice. Demonstrirati! Kako su koplja bila uperena prema lažnim udovicama i njihovim marionetama, volova pečenih za večeru, udovice su se posakrivale u mišljene umišljene mišje rupe i tamo zatražile azil. Imala je kao dokaz crnu zmijsku lakiranu rakicu, pardon, rukavicu. Nije li i to već do Woljno??? Ili sve zavisi o tom dobrom zvuku koji ju baš prati... Prteći snijeg koji tek treba doći... U vrijeme iz male drvene pozornice gdje su se lutke kretale pod rilama između brodskog poda... Sasma vješto recitirajući kristalne kocke odbačene vrline. He. He. Otužno je bilo krilato drvce. Kao i usamljen zmaj, tamo na ćošku. "Oćeš li i ti pljusku?!", pokazala mu je halter i podvezicu. E sad si mrtav. A onim krilatim miševima, što razbijaju si glavu, pozdrave im šaljem: 'već su smišljali nove predrasude kojima bi ih utabanali';
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 16:38   #60
Gotteswette

YpsYloN

Neki su izdilali po još koju
kulu
na kučišćTu
motora
koji je svojim
rrrrrollendeM er
zaigrao i posljednji
novČić
u šeširu
crvenkapica je dostavila
dozu vina
djevojčici sa žigicama
kako bi ova
rasvjetlila bundevu za polazak na Bal
Belzebubov
jedne od
Princessa
nepronađenih cipelica

ostrva su blijedila
u dupljama očiju
iako je davno
došao
još jedan dušni dan

polako
migoljili smo iz
crvene pletene košare
dok su uzvanici udarali
u vudu ritmu
posuđeniČkog turističkog djembe bubnja

ogrlica od (girica) perli
kotrljala se
niz još jednu beogradsku padinu
prosci su padali
pijani
poput
lanjskog snijega

absinth
je pokazao svoj
drugi Obraz

Elektra je vukla Arijadninu nit
pravo kroz prozor
s kojeg je trnjem oslijepljen
Matovilkin princ
pretvoren u medvjeda snivao još jedan san
materie prime

mačeve više nisu kovali
i četvrti mušketir
svoju je hemafroditsku poziciju
okladom prepustio kronosu

vrtuljak je odbacivao mnogovažne mrtve

i mi - od tvari
koja stvara samo snoviđenja
(dok naš mali život
okružen je:
NEOPOZIVOM TOČKOM)

drobilica kosti
zbog svega toga
bila je opet u kvaru.
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.