Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2005., 09:39   #21
Quote:
kempasgogs kaže:
Ali treba se diviti baletanskom performansu tih 100kilasa. Zipa, on skoci na svog partnera guzicom na trbuh sa strika i nitko se ne ozlijedi! Wow! Ipak moramo priznati da su decki vrlo vjesto ukoreografirani!
Bolji je u cirkusu trampulin
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 20:59   #22
Najjača je fora kad ga šatro lupi u glavu, a u isto vrijeme opali nogom po podu pa se kao čuje kako je jak udarac u bulju bio... Ili kad ga zavitla pa se ovaj 5 minuta odbija od užadi
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 00:21   #23
treba gledati ovako, kod nas to nije popularno, a sve jedno ova tema ima najvise sudionika na ovom odforumu.
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 14:18   #24
Re: Kečeri!

Quote:
leo4 kaže:
Slučajno sam neki dan na Eurosportu vidio borbu kečera. Dvorana dupkom puna euforične oublike. Ameri, naravno. Gledam i ne kužim. Stvarno mi nisu jasna pravila. Šta se tu boduje, umjetnički dojam, uigranost protivnika ili nešto drugo. Nigdje masnice, puknute arkade, razbijenog nosa. A „udarci“ pljušte. Molim poznavatelje pravila tog sporta (možda sam i naziv krivo napisao) da mi pojasni pravila. Hvala.
Nema tu nikakvih udaraca, to je sve koreaografirano. Kakav sport, to je zabavni show, kao i cirkus. Bilo mi je fora to gledat dok sam bio u osnovnjaku, ali da bi kao punoljetan uživao u tome moraš bit glupi američki redneck.
hordak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 17:30   #25
hahahahhahahaha! opet sam ih vidjeo na telki i umro od smijeha! zakon pogledajte : http://www.obsessedwithwrestling.com/ ,pliz!
__________________
A good martial artist does not become tense, but ready. Not thinking, yet not dreaming. Ready for whatever may come. When the opponent expands, I contract. When he contracts, I expand. And when there is an opportunity, I do not hit. It hits all by itself. - B. Lee
kempasgogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 17:32   #26
Quote:
Systema kaže:
to svakako neki gimnasticki elementi su fascinantni za tu tjelesnu tezinu, no ipak sve je to jedna kazalisna predstava ipak mi nije jasno kako uspije prikupiti toliko puno ljudi u gledalistu

Isto kao što bilo kakav film digne par milja.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:55   #27
Znam da je sve namješteno ali meni je svejedno zanimljivo jer se time i u slobodno vrijeme i bavim pa mogu reći da te poteze nije lako napraviti i stvarno znaju biti bolni
WWE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 14:17   #28
E, a di se time bavis? Ima toga u HR? BTW, a jeste culi za Lucha Libre - mexicku hardcore wrestling raspaljadu?
__________________
A good martial artist does not become tense, but ready. Not thinking, yet not dreaming. Ready for whatever may come. When the opponent expands, I contract. When he contracts, I expand. And when there is an opportunity, I do not hit. It hits all by itself. - B. Lee
kempasgogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 14:27   #29
Quote:
kempasgogs kaže: Pogledaj post
E, a di se time bavis? Ima toga u HR? BTW, a jeste culi za Lucha Libre - mexicku hardcore wrestling raspaljadu?
Lucha libre je u biti "slobodna borba", tako da se taj termin zna koristiti u zemljama španjolskog govornog područja i za MMA.
Je, u Meksiku je to sinonim za malo žešći oblik kečera, dok je
recimo u Brazilu luta livre (portugalski) borilački stil nastao kombinacijom hrvanja i BJJ.
Luchadori se inače shvaćaju vrlo ozbiljno i uživaju veliko poštovanje u svojim zajednicama
__________________
First to go, last to know.
Cpl. Hicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 10:09   #30
Quote:
walterdimov kaže: Pogledaj post
To sranje i je izmišljeno samo za glupe Amere koji misle da se likovi mlate za pravo.
nitko ne misli da je zapravo, svi znaju da je namješteno, ali namješteni su i filmovi pa što
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:26   #31
Negdje još imam kečere na Nintendo 64.
Da oni zapravo rade 1% stvari koje rade u igrici bilo bi pun kurac mrtvih
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 13:55   #32
ono na eurosportu se zove TNA - Total Non-stop Actio Wretsilng, a nastalo je iz udruge NWA - National Wretilng Association koja u americi ima dugu povijest. navjeći šou ipak radi wwe, nekad znan kao wwf. ima jedan odličan dokumentarac - zove se BEYOND THE MAT, iz 1999., tu je odlično prikazano koliko je namješteno, koliko je tu kaskadertva, a koliko borilačke sposobnosti. to je šou, i ima scenarij, ali sudjeluju likovi koji se vole tuć i izoditi vretolomije, a krv u kečerskim mečevima nije lažna. pa eto... znam da ćete svi kenjat kako je to lažno, al skinite dokumentarac sa neta, pogledajte, pa pa onda zaključite.

ja inače volim gledat kečere još od vrtića jer mi je to zabavno.
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 11:44   #33
Pa hvala dragom Bogu da su kečeri samo šou, ali se radi o vrlo jebenom šou koji ima tradiciju preko 50 godina, počeo sam ih pratiti od treće godine i tada su me zadivili. Gledao sam ih u Stuttgartu prije desetak godina i nisam mogao vjerovat kako lik od 120 ili više kila radi takve akrobacije.
Još nemogu prežaliti nWo i WCW jer mi je tada bila najdraža organizacija. Pa he kasnije onaj glupi Vince sve uzeo k sebi i preimenovao u WWE. No dobro još ih ima na Tele 5, Eurosport, Rtl 9, Premiere Sport, EdTV sport.
Naravno ima i ozljeda i čak par smrtnih slučaja gdje su borci smrtno stradavali.
Sve u svemu dobra zabava
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 16:27   #34
imas pravo tudji smrtni slucaj je uvijek dobra zabava
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 17:50   #35
Kako kome
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 18:20   #36
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
Naravno ima i ozljeda i čak par smrtnih slučaja gdje su borci smrtno stradavali.
Sve u svemu dobra zabava
morbidno...
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 18:29   #37
Ti si morbidan!!!!
To sam rekao da je dobra zabava za gledat kečere. A smrtni slučajevi nisu nikad prikazani na TV, ima par klipova koje sam gledao i zgrozi mi se život:
Vi ste mene krivo shvatili
Ispričavam se ako sam ikoga povrijedio
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 18:54   #38
Kad sam bio mladji sam dosta pratio wrestling, sad znam pogledat tu i tamo...
Ako se na isto gleda kao sto ono je i kako se naziva - sports entertaiment onda se logicno da zakljucit da su borbe unaprijed namjestene tj. odlucen podjednik a bas zbog toga da bi "podigli" neki lik ili neki "feud" ilitiga svadju nekih likova... Tu se govori o aspektu teatralnosti wrestlinga ali to je puno puno vise! Ima puno trikova u svemu tome - od mikrofona u ringu da bi se culo jace, godina i godina treniranja da bi postali pro... A u tim godinama se itekako dogodi ozljeda!

Nadalje, svi nazovimo ih potezi se dogovaraju u toku same borbe(obratite pozornost kad leze ili su u kutu kako stave glave blizu da se dogovore), sve osim kraja borbe i "high spota", koji su tocno ustimani na sekundu da bi se izvelo nesto sto ce dignut publiku...

Na tv-u se prikazuje mainstream wrestling, za koji se slobodno moze reci da je kazaliste ali ono sto se neprikazuje je bezbroj malih "federacija" koje se odlikuju tehnickih ili nekih drugim karakteristikama... Ako imate bilo kakvo pitanje recite, stvarno o ovome znam podosta... Ah ta mladost
NeOn84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 23:58   #39
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
Ti si morbidan!!!!
To sam rekao da je dobra zabava za gledat kečere. A smrtni slučajevi nisu nikad prikazani na TV, ima par klipova koje sam gledao i zgrozi mi se život:
Vi ste mene krivo shvatili
Ispričavam se ako sam ikoga povrijedio
morbidno....
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 19:32   #40
http://www.youtube.com/watch?v=AVFHVuLOQLk

ovo je teško za gledati, neki su završili i u kolicima
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.