Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2015., 14:20   #3261
nisam, o klubu znam vjerojatno koliko i ti, po pričama. al najbolja je metoda sam vidit kad već nemaš izbora klubova nažalost.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 15:29   #3262
Ok

Hvala
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 15:55   #3263
Pozdrav, zanima me jel ima kakav jeftin klub za treniranje preko ljeta, treniram boks u Subosu ali prestaju s treninzima od 3.7.
Sport: bilo kaj od boks, thai boks, BJJ, kick boks
Cijena: do 150 kn
Lokacija: pozeljno Tresnjevka ili blizina
TwinBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 19:51   #3264
nema šanse
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 13:08   #3265
pozz

zanima me gdje u šibeniku mogu rekreativno trenirati neku borilačku vještinu ,s time da sam teški amater
lp
manny rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:06   #3266
da li postoji mjesto u Zagrebu, po mogućnosti u zapadnom dijelu, gdje postoji škola ili rekreativno hrvanje za amatere, tj. početnike?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 23:33   #3267
Quote:
manny rivera kaže: Pogledaj post
zanima me gdje u šibeniku mogu rekreativno trenirati neku borilačku vještinu ,s time da sam teški amater
lp
KBK Dalmatino, karate klub Šibenik, hrvački klub Šibenik, jiu-jitsu team Šibenik...
una_muchacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 20:25   #3268
Question Zbunjola traži pomoć

Imam 16 godina i volio bih početi trenirati MMA negdje u Zagrebu, pa ako biste mi mogli pomoći u vezi pronalaženja kluba, jer naravno kao i većina Hrvata nismo baš u super financijskom stanju pa da si mogu priuštiti plaćanje oko 300-350 kn mjesečno za treninge, jednostavno ne želim toliko vaditi iz džepova svojih roditelja. Već sam bio trenirao u Velikoj Gorici, ali jednostavno želim pronaći neki klub u kojem ću baš steći znanje u MMA tijekom određenih godina, nije ni Gorica loša, ali nekako sam pouzdaniji u trenere u Zagrebu. Mogao bih čak plaćati 300 kn, ali i da je to neki predaniji klub tom sportu. Pogledao sam i "American Top Team" i stvarno je super, ali nažalost 350 kn još nemam, bar dok ne počnem raditi. Nadam se da ćete me shvatiti i što prije pomoći! Hvala unaprijed.
Entuzijast1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 00:12   #3269
pa kaj nije 300 kuna kod njih
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 02:05   #3270
Nije, nedavno sam pitao preko maila i dobio odgovor da je program MMA 350 kn, da je barem 300 to bi se isplatilo jako, a i bas se vidi da je to kvalitetan rad
Entuzijast1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 20:14   #3271
imaš UFK Ban u Dubravi i UFK Trešnjevka na Trešnjevci. Sigurno su do 300 kn
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 13:22   #3272
Hvala! Budem pogledao.
Entuzijast1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 00:37   #3273
htio bih se upisati u guerilla atletics na tajlandski boks sad pocetkom iduceg semestra, ali me zanima mogu li dolaziti i na treninge grapplinga ponekad te koristiti teretanu ? Ako ima netko vise informacija molio ih ga da podjeli samnom te ako zna cijenu koja bi bila. I jos jedna stvar na slikama nisam vidio boksacke vrece u dvorani pa me zanima jel ih ima ?
rokavela18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 14:26   #3274
Pozdrav,

molio bih Vas pomoć.

Htio bih početi trenirati BJJ ili Sambo i samo želim adekvatno istražiti sve dostupne opcije.

Živim na Borongaju i do sada sam u okruženju saznao da postoji BJJ klub Zagreb (Kod Kraša), Gracie Barra Croatia (kod Kvatrića) i Subos (Martinovka).

Postoji li još klubova u relativnoj blizini? (Black Dragon mi je predaleko jer ne vozim).

Nadalje, što se tiče Samba, vidim da postoji klub UFC Crows u Novom Zagrebu. Je li to to?

Također, ako imate što zanimljivo za predložiti ili preporučiti unutar iskazanih preferencija, bio bih jako zahvalan.

Unaprijed HVALA
Lao-tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 15:02   #3275
Quote:
Lao-tzu kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

molio bih Vas pomoć.

Htio bih početi trenirati BJJ ili Sambo i samo želim adekvatno istražiti sve dostupne opcije.

Živim na Borongaju i do sada sam u okruženju saznao da postoji BJJ klub Zagreb (Kod Kraša), Gracie Barra Croatia (kod Kvatrića) i Subos (Martinovka).

Postoji li još klubova u relativnoj blizini? (Black Dragon mi je predaleko jer ne vozim).

Nadalje, što se tiče Samba, vidim da postoji klub UFC Crows u Novom Zagrebu. Je li to to?

Također, ako imate što zanimljivo za predložiti ili preporučiti unutar iskazanih preferencija, bio bih jako zahvalan.

Unaprijed HVALA

od ova 3 gore navedena bjj kluba bih ti preporučio jedino Subos. Također imaš i Guerilla Athletics na Radničkoj kod autobusnog kolodvora ( bivši Katran) - oni su ti pod Black Dragon tj Alliance

Za Sambo je kolko ja znam samo Crows.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 15:14   #3276
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
od ova 3 gore navedena bjj kluba bih ti preporučio jedino Subos. Također imaš i Guerilla Athletics na Radničkoj kod autobusnog kolodvora ( bivši Katran) - oni su ti pod Black Dragon tj Alliance

Za Sambo je kolko ja znam samo Crows.
Zahvaljujem puno .
Lao-tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 19:07   #3277
Pozdrav društvo,
Zanima me ima li u N. Zagrebu neki dobar klub (nije bitno koja borilačka vještina). Zanimaju me mišljenja i iskustva.
Ako ne znate za ništa osobito, što biste preporučili općenito u Zagrebu?

Volio bih neki MMA ili tako nešto, onako rekreativno, ali intenzivno.
Nešto sam malo trenirao Wing Chun u sklopu faksa prije par godina, to mi je isto bilo OK.

EDIT: Eh da, razmišljao sam i o Krav Magi. Ima li netko iskustva?
__________________
.
Test1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 20:50   #3278
Imaš Krav Maga na velesajmu. Za samoobranu je recimo ok no imaš i boljih vještina, Na velesajmu također imaš i Aikido - jedina vrsta aikida kaj i valja. Ako želiš tipičnu japansku vještinu sa svom popratnom tradicijom odi na aikido, a ako želiš paniku i nabijanje u jaja odi na KM.

Također imaš UFC Crows no neki kažu da nisu baš, a ja iskustva sa njima nemam.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 01:43   #3279
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
Imaš Krav Maga na velesajmu. Za samoobranu je recimo ok no imaš i boljih vještina, Na velesajmu također imaš i Aikido - jedina vrsta aikida kaj i valja. Ako želiš tipičnu japansku vještinu sa svom popratnom tradicijom odi na aikido, a ako želiš paniku i nabijanje u jaja odi na KM.

Također imaš UFC Crows no neki kažu da nisu baš, a ja iskustva sa njima nemam.
Hvala, ne zvuči loše!
Koga bi preporučio od MMA općenito u Zg-u?
__________________
.
Test1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 20:11   #3280
Ufk Trešnjevka, Ufk Ban i American Top Team
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.